TRIATHLON CHMIELNO 2019 1/4
Triathlon Chmielno 2019
Organizator : Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2019-07-28
Miejsce : Chmielno
Dystans : 56.7 km
Zgłoszonych : 71
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 61
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1SPALENIAK Tomasz 218ENDURE TEAMDOBRZEWINOM-18
2WĄSOWSKI Rafał 227NAJMOWICZ TRIATHLONGDAŃSKM-18
3CZAJKOWSKI Paweł 184BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-30
4POLAŃSKI Tomasz 242B4 SPORTBYDGOSZCZM-40
5KAMIŃSKI Tomasz 194KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-30
6ŁUGIEWICZ Przemysław 206SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-30
7SAWICKI Michał
JASZEWSKI Piotr
STENCEL Oskar
283AQUA SPORT MENSztafety
8GAŁĄZKA Łukasz
STANISZEWSKI Bartosz
KANIA Wojciech
281SZYBKIE CHŁOPAKI!Sztafety
9GELIŃSKI Karol 189MOSTYM-30
10SZYMAŃSKI Bartosz 222SPORTEVOGDAŃSKM-30
11WENDOŁOWSKI Robert 229WARSZAWAM-40
12KIEDROWSKI Grzegorz 196OSP POGÓDKIPOGÓDKIM-30
13MALISZEWSKI Michał 208STRASZYNM-40
14KARCZEWSKI Marcin 195GDAŃSKM-30
15URBANIAK Daniel 225GDYNIAM-40
16STANISZEWSKA Joanna
LEWANDOWSKA Natalia
DRAWC Mieczysław
284SPORTEVOSztafety
17BELLWON Paweł 175TEAMBABLOGDYNIAM-30
18PIĘTA Sylwester 213S&P INVEST TEAMSTRASZYNM-30
19KOSIŃSKI Maciej 199SPORTOWY CZŁUCHÓW / FABRYKA SPORTUCZŁUCHÓWM-18
20KUC Szymon 202TRI STAROGARD GDAŃSKIOWIDZM-30
21PRABUCKI Robert 214TRI STAROGARD GDAŃSKIOWIDZM-30
22BOCIAN Maciej 179CHARZYKOWYM-30
23KLAUS Tomasz 145SPORT EVOGDAŃSKM-18
24WOJDA Dorota
SZARMACH Krzysztof
ŚWIECZKOWSKI Sławomir
286MDKSSztafety
25KUDREWICZ Mirek 203GDAŃSKM-50
26MAKSYŚ Ryszard 207PIERWOSZYNOM-60
27KRASOWSKA Michalina 201TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-30
28MAŃSKI Robert 209RUN-PASSION.PL, BOJANO BIEGABOJANOM-40
29FLISIKOWSKI Szymon 188SPORTEVOGDYNIAM-30
30SKOTNICKI Dariusz 217SANTANDER TRIATHLON TEAMGOLĘCZEWOM-40
31KLEIN Łukasz 197LUZINOM-18
32BEJROWSKI Piotr 174SKRZAT TEAMKOWALEM-30
33GORZEŃSKI Piotr 190GDYNIAM-50
34CZURYŁŁO Paweł 185NAJMOWICZ TEAM/SANTANDER BANK POLSKATOMASZKOWOM-30
35WITTBRODT Maciej 233VITAVAGDYNIAM-18
36MIOTK Michał 210GDYNIAM-30
37ŻAK Jarosław 237KAJOJ I JAJEK TEAMBYDGOSZCZM-30
38SYCHOWSKI Ryszard 219GDYNIAM-30
39RICHERT Piotr 215GDAŃSKM-40
40WALENTYNOWICZ Monika
RYBIŃSKI Łukasz
ŁAZARSKI Piotr
285CALINECZKISztafety
41LABUHN Marta
CZERWIŃSKA Katarzyna
KONYUKH Irena
282IRONWOMENSztafety
42SYRYCA Natalia 220TEAMBABLOGDYNIAK-30
43CIESZYŃSKI Mariusz 182BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM-40
44BADZIĄG Piotr 172OMIDA CYCLO TEAMGDAŃSKM-30
45ŻUCHOWSKI Damian 238TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM-18
46MORAWIAK Krzysztof 211KOSZALINM-18
47HENNIG Tomasz 192WOPR WEJHEROWOZBYCHOWOM-40
48WENDOŁOWSKA Basia 228WARSZAWAK-40
49GRZESZCZYK Bartosz 191WARSZAWAM-30
50BARANOWSKI Marek 173COM-DKMKOSAKOWOM-50
51CYRA Jarosław 183MLKS BASZTA BYTÓWKOŚCIERZYNAM-40
52TOMCZYK Marcin 224SPORTEVOGDAŃSKM-40
53DOMŻALSKI Sebastian 187WARSZAWAM-30
54ARMACKI Arkadiusz 171TROLLINKI CARSOWEŁÓDŹM-30
55KULAS Jakub 204MASAKRA CHAMPIONSGDYNIAM-30
56SKARBEK Mateusz 216KLUB SPORTOWY SKARBEKGDAŃSKM-30
57WINCZURA Piotr 232SOPOTM-30
58ŚWITOŃSKA Aleksandra 223GDYNIAK-40
59LEPA-ROMAN Magdalena 205PRZECINAK77BOLSZEWOK-40
60KAMAĆ Kamil 193GDAŃSKM-30
61DALECKI Bartłomiej 186THE SCOTTSRUMIAM-40
Niesklasyfikowani
KRASNODĘBSKI Sebastian 200TRI DOVISIONGRUDZIĄDZM-30
ZDORT Paweł 236TRINERGY NON IRONWARSZAWAM-40
KOROL Marek 198SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-40
Znaleziono 64 wynik(ów)