TRIATHLON CHMIELNO 2019 1/4
Triathlon Chmielno 2019
Organizator : Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2019-07-28
Miejsce : Chmielno
Dystans : 56.7 km
Zgłoszonych : 71
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 61
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 1.05km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaP1_Plywanie
0.95km
Poz 
    
1WĄSOWSKI Rafał 227NAJMOWICZ TRIATHLONGDAŃSKM-1800:13:46100:00:55
2SAWICKI Michał
JASZEWSKI Piotr
STENCEL Oskar
283AQUA SPORT MENSztafety00:15:05200:00:55
3SPALENIAK Tomasz 218ENDURE TEAMDOBRZEWINOM-1800:15:14300:00:57
4CZAJKOWSKI Paweł 184BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-3000:16:17700:00:41
Niesklasyfikowani
KRASNODĘBSKI Sebastian 200TRI DOVISIONGRUDZIĄDZM-3000:16:11500:01:08
6ŁUGIEWICZ Przemysław 206SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-3000:16:14600:01:15
7GAŁĄZKA Łukasz
STANISZEWSKI Bartosz
KANIA Wojciech
281SZYBKIE CHŁOPAKI!Sztafety00:16:521300:00:40
8KARCZEWSKI Marcin 195GDAŃSKM-3000:15:48400:01:48
KOROL Marek 198SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4000:16:26800:01:15
10KAMIŃSKI Tomasz 194KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-3000:16:391000:01:16
11SZYMAŃSKI Bartosz 222SPORTEVOGDAŃSKM-3000:16:471200:01:11
12POLAŃSKI Tomasz 242B4 SPORTBYDGOSZCZM-4000:17:141400:01:01
13MALISZEWSKI Michał 208STRASZYNM-4000:16:36900:02:00
14KLAUS Tomasz 145SPORT EVOGDAŃSKM-1800:16:401100:02:02
15STANISZEWSKA Joanna
LEWANDOWSKA Natalia
DRAWC Mieczysław
284SPORTEVOSztafety00:18:241700:00:40
16WITTBRODT Maciej 233VITAVAGDYNIAM-1800:17:541500:01:25
17PIĘTA Sylwester 213S&P INVEST TEAMSTRASZYNM-3000:18:281800:01:23
18WENDOŁOWSKI Robert 229WARSZAWAM-4000:18:372000:01:19
19BELLWON Paweł 175TEAMBABLOGDYNIAM-3000:18:351900:01:24
20KOSIŃSKI Maciej 199SPORTOWY CZŁUCHÓW / FABRYKA SPORTUCZŁUCHÓWM-1800:18:382100:01:37
21BOCIAN Maciej 179CHARZYKOWYM-3000:19:032400:01:15
22RICHERT Piotr 215GDAŃSKM-4000:18:221600:02:11
23FLISIKOWSKI Szymon 188SPORTEVOGDYNIAM-3000:18:532200:01:57
24WALENTYNOWICZ Monika
RYBIŃSKI Łukasz
ŁAZARSKI Piotr
285CALINECZKISztafety00:20:233100:00:40
25MIOTK Michał 210GDYNIAM-3000:19:462800:01:33
26GORZEŃSKI Piotr 190GDYNIAM-5000:19:112500:02:09
27PRABUCKI Robert 214TRI STAROGARD GDAŃSKIOWIDZM-3000:19:322700:01:53
28GELIŃSKI Karol 189MOSTYM-3000:20:203000:01:07
29KUC Szymon 202TRI STAROGARD GDAŃSKIOWIDZM-3000:20:313300:01:04
30KUDREWICZ Mirek 203GDAŃSKM-5000:20:182900:01:34
31SKOTNICKI Dariusz 217SANTANDER TRIATHLON TEAMGOLĘCZEWOM-4000:19:202600:02:36
32KRASOWSKA Michalina 201TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-3000:20:373500:01:41
33BARANOWSKI Marek 173COM-DKMKOSAKOWOM-5000:19:012300:03:35
34SYRYCA Natalia 220TEAMBABLOGDYNIAK-3000:20:253200:02:16
ZDORT Paweł 236TRINERGY NON IRONWARSZAWAM-4000:20:593900:01:53
36ŻAK Jarosław 237KAJOJ I JAJEK TEAMBYDGOSZCZM-3000:20:363400:02:36
37MAKSYŚ Ryszard 207PIERWOSZYNOM-6000:20:523600:02:31
38LABUHN Marta
CZERWIŃSKA Katarzyna
KONYUKH Irena
282IRONWOMENSztafety00:22:344500:00:51
39KAMAĆ Kamil 193GDAŃSKM-3000:22:264400:01:20
40MORAWIAK Krzysztof 211KOSZALINM-1800:22:074100:01:50
41WOJDA Dorota
SZARMACH Krzysztof
ŚWIECZKOWSKI Sławomir
286MDKSSztafety00:23:185400:00:45
42TOMCZYK Marcin 224SPORTEVOGDAŃSKM-4000:21:374000:02:40
43KULAS Jakub 204MASAKRA CHAMPIONSGDYNIAM-3000:20:573700:03:32
44HENNIG Tomasz 192WOPR WEJHEROWOZBYCHOWOM-4000:22:424600:01:58
45DOMŻALSKI Sebastian 187WARSZAWAM-3000:22:214200:02:26
46KIEDROWSKI Grzegorz 196OSP POGÓDKIPOGÓDKIM-3000:23:135300:01:42
47BEJROWSKI Piotr 174SKRZAT TEAMKOWALEM-3000:23:515800:01:08
48ŻUCHOWSKI Damian 238TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM-1800:22:564800:02:13
49CIESZYŃSKI Mariusz 182BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM-4000:22:434700:02:36
50WENDOŁOWSKA Basia 228WARSZAWAK-4000:23:215500:02:01
51CZURYŁŁO Paweł 185NAJMOWICZ TEAM/SANTANDER BANK POLSKATOMASZKOWOM-3000:23:105200:02:14
52URBANIAK Daniel 225GDYNIAM-4000:23:075100:02:18
53SKARBEK Mateusz 216KLUB SPORTOWY SKARBEKGDAŃSKM-3000:22:574900:02:33
54WINCZURA Piotr 232SOPOTM-3000:22:224300:03:12
55BADZIĄG Piotr 172OMIDA CYCLO TEAMGDAŃSKM-3000:20:583800:05:11
56ŚWITOŃSKA Aleksandra 223GDYNIAK-4000:23:325700:02:51
57GRZESZCZYK Bartosz 191WARSZAWAM-3000:25:065900:01:41
58SYCHOWSKI Ryszard 219GDYNIAM-3000:25:196000:01:32
59CYRA Jarosław 183MLKS BASZTA BYTÓWKOŚCIERZYNAM-4000:23:315600:03:22
60ARMACKI Arkadiusz 171TROLLINKI CARSOWEŁÓDŹM-3000:23:035000:03:59
61MAŃSKI Robert 209RUN-PASSION.PL, BOJANO BIEGABOJANOM-4000:25:556100:02:13
62DALECKI Bartłomiej 186THE SCOTTSRUMIAM-4000:26:596200:02:13
63LEPA-ROMAN Magdalena 205PRZECINAK77BOLSZEWOK-4000:28:566300:01:47
64KLEIN Łukasz 197LUZINOM-1800:29:536400:01:27
Znaleziono 64 wynik(ów)