TRIATHLON CHMIELNO 2019 1/4
Triathlon Chmielno 2019
Organizator : Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2019-07-28
Miejsce : Chmielno
Dystans : 56.7 km
Zgłoszonych : 71
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 61
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 46.15km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaP1_Plywanie
0.95km
Poz P2_Rower
45km
Poz 
       
1SPALENIAK Tomasz 218ENDURE TEAMDOBRZEWINOM-1800:15:14300:00:5701:02:34100:01:02
2WĄSOWSKI Rafał 227NAJMOWICZ TRIATHLONGDAŃSKM-1800:13:46100:00:5501:04:18200:01:02
3CZAJKOWSKI Paweł 184BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-3000:16:17700:00:4101:06:39300:01:03
Niesklasyfikowani
KRASNODĘBSKI Sebastian 200TRI DOVISIONGRUDZIĄDZM-3000:16:11500:01:0801:08:33400:01:24
5KAMIŃSKI Tomasz 194KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-3000:16:391000:01:1601:12:07500:00:59
6SZYMAŃSKI Bartosz 222SPORTEVOGDAŃSKM-3000:16:471200:01:1101:12:29700:01:20
7POLAŃSKI Tomasz 242B4 SPORTBYDGOSZCZM-4000:17:141400:01:0101:12:46800:01:09
8KARCZEWSKI Marcin 195GDAŃSKM-3000:15:48400:01:4801:13:25900:01:23
9GAŁĄZKA Łukasz
STANISZEWSKI Bartosz
KANIA Wojciech
281SZYBKIE CHŁOPAKI!Sztafety00:16:521300:00:4001:14:341300:00:37
10SAWICKI Michał
JASZEWSKI Piotr
STENCEL Oskar
283AQUA SPORT MENSztafety00:15:05200:00:5501:16:161900:00:48
11ŁUGIEWICZ Przemysław 206SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-3000:16:14600:01:1501:16:101800:01:10
12MALISZEWSKI Michał 208STRASZYNM-4000:16:36900:02:0001:15:401600:01:15
13WENDOŁOWSKI Robert 229WARSZAWAM-4000:18:372000:01:1901:14:381400:01:43
14KUC Szymon 202TRI STAROGARD GDAŃSKIOWIDZM-3000:20:313300:01:0401:13:321000:01:23
15GELIŃSKI Karol 189MOSTYM-3000:20:203000:01:0701:13:581100:01:33
16BELLWON Paweł 175TEAMBABLOGDYNIAM-3000:18:351900:01:2401:16:452000:01:09
17KIEDROWSKI Grzegorz 196OSP POGÓDKIPOGÓDKIM-3000:23:135300:01:4201:12:24600:02:06
KOROL Marek 198SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4000:16:26800:01:1501:20:403000:01:24
19PIĘTA Sylwester 213S&P INVEST TEAMSTRASZYNM-3000:18:281800:01:2301:18:292500:01:28
20GORZEŃSKI Piotr 190GDYNIAM-5000:19:112500:02:0901:16:472100:02:01
21KUDREWICZ Mirek 203GDAŃSKM-5000:20:182900:01:3401:17:382300:01:36
22URBANIAK Daniel 225GDYNIAM-4000:23:075100:02:1801:14:151200:01:29
23STANISZEWSKA Joanna
LEWANDOWSKA Natalia
DRAWC Mieczysław
284SPORTEVOSztafety00:18:241700:00:4001:21:353600:00:48
24KRASOWSKA Michalina 201TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-3000:20:373500:01:4101:17:452400:01:25
ZDORT Paweł 236TRINERGY NON IRONWARSZAWAM-4000:20:593900:01:5301:15:541700:02:50
26PRABUCKI Robert 214TRI STAROGARD GDAŃSKIOWIDZM-3000:19:322700:01:5301:19:392700:01:06
27FLISIKOWSKI Szymon 188SPORTEVOGDYNIAM-3000:18:532200:01:5701:20:152900:01:25
28KOSIŃSKI Maciej 199SPORTOWY CZŁUCHÓW / FABRYKA SPORTUCZŁUCHÓWM-1800:18:382100:01:3701:20:583200:01:27
29BOCIAN Maciej 179CHARZYKOWYM-3000:19:032400:01:1501:21:083400:01:24
30KLAUS Tomasz 145SPORT EVOGDAŃSKM-1800:16:401100:02:0201:24:184900:00:55
31WITTBRODT Maciej 233VITAVAGDYNIAM-1800:17:541500:01:2501:24:124700:01:14
32SKOTNICKI Dariusz 217SANTANDER TRIATHLON TEAMGOLĘCZEWOM-4000:19:202600:02:3601:21:393700:01:51
33RICHERT Piotr 215GDAŃSKM-4000:18:221600:02:1101:22:234100:02:31
34MIOTK Michał 210GDYNIAM-3000:19:462800:01:3301:22:594300:01:24
35WOJDA Dorota
SZARMACH Krzysztof
ŚWIECZKOWSKI Sławomir
286MDKSSztafety00:23:185400:00:4501:20:593300:01:01
36BEJROWSKI Piotr 174SKRZAT TEAMKOWALEM-3000:23:515800:01:0801:20:032800:01:15
37MAKSYŚ Ryszard 207PIERWOSZYNOM-6000:20:523600:02:3101:21:203500:01:56
38MAŃSKI Robert 209RUN-PASSION.PL, BOJANO BIEGABOJANOM-4000:25:556100:02:1301:17:022200:01:32
39ŻAK Jarosław 237KAJOJ I JAJEK TEAMBYDGOSZCZM-3000:20:363400:02:3601:22:434200:01:11
40KLEIN Łukasz 197LUZINOM-1800:29:536400:01:2701:14:591500:01:30
41BADZIĄG Piotr 172OMIDA CYCLO TEAMGDAŃSKM-3000:20:583800:05:1101:19:252600:02:34
42LABUHN Marta
CZERWIŃSKA Katarzyna
KONYUKH Irena
282IRONWOMENSztafety00:22:344500:00:5101:24:084600:00:58
43SYRYCA Natalia 220TEAMBABLOGDYNIAK-3000:20:253200:02:1601:24:174800:01:42
44CIESZYŃSKI Mariusz 182BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM-4000:22:434700:02:3601:21:493800:01:33
45TOMCZYK Marcin 224SPORTEVOGDAŃSKM-4000:21:374000:02:4001:22:084000:02:21
46CZURYŁŁO Paweł 185NAJMOWICZ TEAM/SANTANDER BANK POLSKATOMASZKOWOM-3000:23:105200:02:1401:21:563900:01:29
47SYCHOWSKI Ryszard 219GDYNIAM-3000:25:196000:01:3201:20:583100:01:47
48HENNIG Tomasz 192WOPR WEJHEROWOZBYCHOWOM-4000:22:424600:01:5801:23:584500:01:18
49KULAS Jakub 204MASAKRA CHAMPIONSGDYNIAM-3000:20:573700:03:3201:23:534400:02:33
50WALENTYNOWICZ Monika
RYBIŃSKI Łukasz
ŁAZARSKI Piotr
285CALINECZKISztafety00:20:233100:00:4001:30:075800:01:01
51MORAWIAK Krzysztof 211KOSZALINM-1800:22:074100:01:5001:27:295300:01:02
52CYRA Jarosław 183MLKS BASZTA BYTÓWKOŚCIERZYNAM-4000:23:315600:03:2201:24:235000:02:00
53WENDOŁOWSKA Basia 228WARSZAWAK-4000:23:215500:02:0101:26:205100:01:47
54ŻUCHOWSKI Damian 238TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM-1800:22:564800:02:1301:27:425500:02:02
55DOMŻALSKI Sebastian 187WARSZAWAM-3000:22:214200:02:2601:29:135700:01:27
56GRZESZCZYK Bartosz 191WARSZAWAM-3000:25:065900:01:4101:26:555200:01:54
57BARANOWSKI Marek 173COM-DKMKOSAKOWOM-5000:19:012300:03:3501:32:046000:01:56
58ŚWITOŃSKA Aleksandra 223GDYNIAK-4000:23:325700:02:5101:28:085600:02:50
59KAMAĆ Kamil 193GDAŃSKM-3000:22:264400:01:2001:30:345900:03:58
60DALECKI Bartłomiej 186THE SCOTTSRUMIAM-4000:26:596200:02:1301:27:405400:01:47
61SKARBEK Mateusz 216KLUB SPORTOWY SKARBEKGDAŃSKM-3000:22:574900:02:3301:33:076200:01:33
62WINCZURA Piotr 232SOPOTM-3000:22:224300:03:1201:33:476300:01:45
63ARMACKI Arkadiusz 171TROLLINKI CARSOWEŁÓDŹM-3000:23:035000:03:5901:35:056400:01:11
64LEPA-ROMAN Magdalena 205PRZECINAK77BOLSZEWOK-4000:28:566300:01:4701:33:026100:02:05
Znaleziono 64 wynik(ów)