TRIATHLON CHMIELNO 2019 1/4
Triathlon Chmielno 2019
Organizator : Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2019-07-28
Miejsce : Chmielno
Dystans : 56.7 km
Zgłoszonych : 71
Wystartowało : 64
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 61
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MP1_Plywanie
0.95km
Poz P2_Rower
45km
Poz Finish_All
10.55km
PozCzas
netto
56.7km
Czas
łączny
56.7km
Różn.
            
1POLAŃSKI Tomasz 242B4 SPORTBYDGOSZCZM-401M 400:17:141400:01:0101:12:46800:01:0900:40:49202:12:59.1002:12:59.10 
2WENDOŁOWSKI Robert 229WARSZAWAM-402M 900:18:372000:01:1901:14:381400:01:4300:47:001102:23:17.1502:23:17.15+00:10:18
3MALISZEWSKI Michał 208STRASZYNM-403M 1100:16:36900:02:0001:15:401600:01:1500:49:121502:24:43.1002:24:43.10+00:11:44
4URBANIAK Daniel 225GDYNIAM-404M 1300:23:075100:02:1801:14:151200:01:2900:45:30902:26:39.7502:26:39.75+00:13:40
5MAŃSKI Robert 209RUN-PASSION.PL, BOJANO BIEGABOJANOM-405M 2300:25:556100:02:1301:17:022200:01:3200:51:012302:37:43.6502:37:43.65+00:24:44
6SKOTNICKI Dariusz 217SANTANDER TRIATHLON TEAMGOLĘCZEWOM-406M 2500:19:202600:02:3601:21:393700:01:5100:53:132902:38:39.5002:38:39.50+00:25:40
7RICHERT Piotr 215GDAŃSKM-407M 3400:18:221600:02:1101:22:234100:02:3101:02:035202:47:30.9502:47:30.95+00:34:31
8CIESZYŃSKI Mariusz 182BEAUTY STUDIO LĘBORKLĘBORKM-408M 3500:22:434700:02:3601:21:493800:01:3301:00:094702:48:50.1002:48:50.10+00:35:51
9HENNIG Tomasz 192WOPR WEJHEROWOZBYCHOWOM-409M 3900:22:424600:01:5801:23:584500:01:1801:03:295402:53:25.5002:53:25.50+00:40:26
10CYRA Jarosław 183MLKS BASZTA BYTÓWKOŚCIERZYNAM-4010M 4200:23:315600:03:2201:24:235000:02:0001:02:595302:56:15.8002:56:15.80+00:43:16
11TOMCZYK Marcin 224SPORTEVOGDAŃSKM-4011M 4300:21:374000:02:4001:22:084000:02:2101:08:355602:57:21.8502:57:21.85+00:44:22
12DALECKI Bartłomiej 186THE SCOTTSRUMIAM-4012M 5000:26:596200:02:1301:27:405400:01:4701:24:046103:22:43.3003:22:43.30+01:09:44
Niesklasyfikowani
KOROL Marek 198SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4000:16:26800:01:1501:20:403000:01:24 DNF DNF
ZDORT Paweł 236TRINERGY NON IRONWARSZAWAM-4000:20:593900:01:5301:15:541700:02:50 DNF DNF
Znaleziono 14 wynik(ów)