TRIATHLON CHMIELNO 2019 1/8

Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data:
2019-07-28
Miejsce:
Chmielno
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
118
Wystartowało:
109
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
109
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MP1_Plywanie
0.475km
Poz P2_Rower
22.5km
Poz P2_Rower
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Czas
łączny
28.45km
Różn.
            
1HORSTEN Dorian 95TRI TALENT TEAMGDAŃSKM-181M 100:06:18100:00:5000:33:05200:00:5500:20:43201:01:51.4501:01:51.45 
2BEDNARCZYK Tomasz 71BIKE U UPGDYNIAM-301M 200:07:20300:00:5800:33:46300:00:5400:20:36101:03:34.0501:03:34.05+00:01:42
3KRZEMIŃSKI Jakub 139BIKE U UP/TRI TALENT TEAMGDAŃSKM-182M 300:07:39600:00:5500:33:49400:00:5600:21:51501:05:10.0501:05:10.05+00:03:18
4ZINIEWICZ Łukasz 159WANIEWSKI COACHINGMALBORKM-401M 400:08:19900:00:5600:35:33800:01:1900:21:15301:07:22.2501:07:22.25+00:05:30
5LEWANDOWSKI Marcin 110TRIDEA TEAMGDYNIAM-302M 500:08:00700:00:5800:35:561000:01:0300:21:47401:07:44.5001:07:44.50+00:05:53
6GNIOT Jacek 89WOJSKOWE ZAKŁADY UZBEOJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-402M 600:10:264200:00:5300:33:02100:01:1600:22:16701:07:53.1501:07:53.15+00:06:01
7KOŁKOWSKI Karol 98TORUS TRIATHLON TEAMGDYNIAM-183M 700:08:431300:01:0700:34:44600:01:1300:22:311001:08:18.8001:08:18.80+00:06:27
8PIETRASIK Przemysław 212SŁUPSKM-303M 800:08:411200:00:5900:35:14700:01:0400:23:351601:09:33.5501:09:33.55+00:07:42
9HUMIŃSKI Andrzej 240GDAŃSKM-403M 900:08:561400:00:5800:36:441700:00:5800:22:21901:09:57.8501:09:57.85+00:08:06
10ZARACH Magdalena
DAWIDOWSKA Justyna
SZYMAŃSKA Jolanta
295AQUASPORT GIRLSSztafety1 100:11:205800:00:3800:33:50500:00:4600:23:271301:10:01.7001:10:01.70+00:08:10
11CHOLEWIŃSKI Dariusz 82HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-404M 1000:10:003100:01:1800:35:561100:01:0800:22:20801:10:42.0501:10:42.05+00:08:50
12ŚLIWKA Piotr 141SPORTEVOSOPOTM-304M 1100:09:452200:01:1100:36:451800:01:0200:22:08601:10:51.2001:10:51.20+00:08:59
13ZAWISTOWSKI Michał 235SNTSULMINM-405M 1200:07:30500:01:0900:35:42900:01:1700:25:322501:11:10.0501:11:10.05+00:09:18
14KWIATKOWSKI Grzegorz 105F3TEAMGDAŃSKM-406M 1300:09:131900:01:0500:36:241600:01:0700:23:351501:11:24.2501:11:24.25+00:09:32
15BIELIŃSKI Piotr 74KARTUZYM-407M 1400:09:272000:01:0000:35:571200:01:1400:24:091801:11:47.0001:11:47.00+00:09:55
16MIKOŁAJCZAK Mateusz 114RUMIAM-184M 1500:10:554900:00:3600:37:252000:00:5300:22:481101:12:37.0001:12:37.00+00:10:45
17PAWIŃSKI Maciej 120CELIRONMANŁÓDŹM-305M 1600:08:321000:01:0800:36:051400:00:4900:26:314001:13:05.5501:13:05.55+00:11:14
18HORSTEN Bastian 169TRI TALENT TEAMM-161M 1700:07:05200:01:1600:38:412600:00:5500:25:092301:13:06.9501:13:06.95+00:11:15
19RUSEK Michał 297JA TRENUJEM-306M 1800:09:111800:01:1600:38:032300:01:2000:23:201201:13:10.3501:13:10.35+00:11:18
20WOŹNIAK Jacek 153PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-307M 1900:10:264100:01:2700:36:221500:01:1100:24:051701:13:31.4501:13:31.45+00:11:40
21BELTER Daniel 72BIKE U UPWEJHEROWOM-185M 2000:07:21400:01:4500:39:063200:01:1900:24:592201:14:30.4501:14:30.45+00:12:39
22ONOSZKO Wojciech 118KOŻYCZKOWOM-308M 2100:10:193800:01:0000:38:593100:00:5000:24:171901:15:25.8001:15:25.80+00:13:34
23BLUJ Mikołaj 177GDAŃSKM-186M 2200:09:021700:01:3200:38:022200:01:0900:26:103301:15:55.7501:15:55.75+00:14:04
24ZAMARRIPA Karolina 156NEUROSANAGDYNIAK-181K 100:08:06800:01:1900:41:205800:01:0700:25:583101:17:50.5001:17:50.50+00:15:59
25WYSOCKI Piotr 154GDYNIAM-309M 2300:10:003000:01:2700:39:434200:01:1700:25:482801:18:15.7001:18:15.70+00:16:24
26WARSZAWSKI Filip 148BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-408M 2400:11:296300:01:1500:38:252500:01:2200:25:452601:18:16.1001:18:16.10+00:16:24
27WASIEWICZ Paweł 149OMIDA RUN & CYCLO CLUBSOPOTM-3010M 2500:09:492500:02:0500:40:104700:01:1800:24:592101:18:21.5501:18:21.55+00:16:30
28GAJOWNIK Karolina 87SANTANDER BANK POLSKAGDYNIAK-301K 200:10:073300:01:2100:39:273500:01:0700:26:313901:18:33.4501:18:33.45+00:16:42
29MARCZYŃSKI Bartosz 164M-409M 2600:10:183700:02:0300:39:253400:01:0000:25:512901:18:37.0001:18:37.00+00:16:45
30WASIEK Mirosław 244UKS TRI TEAM RUMIARUMIAM-501M 2700:08:391100:01:5700:40:074600:01:3700:26:273701:18:47.0501:18:47.05+00:16:55
31ZAKRZEWSKI Karol 155UAM POZNAŃPOZNAŃM-3011M 2800:10:254000:02:0200:39:363700:01:1300:25:462701:19:02.5001:19:02.50+00:17:11
32TRUSKOLAWSKA Ola 144TRI LANGE COACH, BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK-401K 300:11:165600:01:3100:38:583000:01:3000:25:553001:19:10.7501:19:10.75+00:17:19
33BOROWIECKI Adrian 78GDYNIAM-187M 2900:11:306400:01:2600:39:484300:01:5300:24:452001:19:22.4001:19:22.40+00:17:30
34ZIENTAL Dariusz 167KIELCEM-502M 3000:09:562900:01:1400:39:363800:01:2300:27:164601:19:25.8001:19:25.80+00:17:34
35KWIDZIŃSKI Krzysztof 106GDYNIAM-4010M 3100:10:284300:01:5300:39:384000:01:2700:26:203501:19:46.4001:19:46.40+00:17:54
36IWANOW Bartosz 96KRISS COACHING TEAMGDAŃSKM-3012M 3200:10:565000:01:4600:40:265000:01:2600:25:232401:19:57.3501:19:57.35+00:18:05
37SARNOWSKI Zbyszek 130UKS TRS SUSZ/ KRISSCOACHINGSUSZM-4011M 3300:10:153500:01:2600:38:452700:01:3100:28:305601:20:27.5001:20:27.50+00:18:36
38LESZKOWICZ Kornel 109PBC BUDOWNICTWOGDYNIAM-3013M 3400:11:185700:01:2500:38:552900:01:1800:27:385001:20:34.7001:20:34.70+00:18:43
39BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 73MEWA GDYNIAGDYNIAK-402K 400:11:145500:01:1600:39:534500:01:2100:26:594201:20:43.7001:20:43.70+00:18:52
40ZATORSKI Łukasz 157WSP KPW GDYNIAGDYNIAM-3014M 3500:12:077300:00:4800:40:194800:01:2100:26:424101:21:17.6501:21:17.65+00:19:26
41HOŁUBOWICZ Piotr 94GOLUB-DOBRZYŃM-3015M 3600:10:213900:01:3700:40:264900:01:4500:27:254801:21:34.2501:21:34.25+00:19:42
42ZIÓŁKOWSKI Julian 160GOL CHMIELNOGDAŃSKM-503M 3700:09:462300:01:4900:38:182400:01:4900:29:586901:21:40.3501:21:40.35+00:19:48
43HORSTEN Petrus 170ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-504M 3800:10:073200:01:3300:39:534400:01:3200:28:506101:21:55.6001:21:55.60+00:20:04
44TOMASZEWSKI Marcin 243BYDGOSZCZM-4012M 3900:09:482400:01:2500:40:335200:01:4300:28:375901:22:06.0001:22:06.00+00:20:14
45WIELICZKO Adam 152SANTANDER BANK POLSKAOŻARÓW MAZOWIECKIM-3016M 4000:13:399800:01:1700:38:022100:01:3000:27:595101:22:27.9501:22:27.95+00:20:36
46MOMOT Bartłomiej
KOZIEŁŁO Michał
KOBUS Wojciech
292Fizjostacja1Sztafety2 200:09:532700:01:2900:47:058700:00:3900:23:301401:22:36.2501:22:36.25+00:20:44
47MISZEWSKI Artur
SKONECZNY Kamil
SKOTOWSKI Mateusz
291MaślakTeamSztafety3 300:15:2810500:00:3600:36:501900:00:5200:29:076301:22:53.9001:22:53.90+00:21:02
48SZYMANIEWSKI Paweł 14015GBZMRĄGOWOM-4013M 4100:10:514800:02:2100:42:006100:01:3400:26:153401:23:01.1001:23:01.10+00:21:09
49URBANOWICZ Krzysztof 147MEGA COFFEE TEAMGDYNIAM-3017M 4200:11:316500:01:3600:42:216500:01:2900:26:263601:23:23.7001:23:23.70+00:21:32
50BLUJ Roman 178VO2MAXMTBTEAMGDYNIAM-505M 4300:12:468400:01:5400:38:462800:01:4400:28:145501:23:24.4001:23:24.40+00:21:32
51KOWALEWSKI Zbigniew 100GDAŃSKM-601M 4400:09:512600:01:2100:39:383900:01:4800:31:288101:24:06.2001:24:06.20+00:22:14
52NIEDŹWIECKI Mateusz 116RUGBYSKLEP.PLRUMIAM-3018M 4500:14:0510000:01:2900:40:385400:00:5400:27:154501:24:21.6501:24:21.65+00:22:30
53LESZKOWICZ Krzysiek 108DOMAX RACING TEAMPOGÓRZEM-3019M 4600:12:097600:02:1000:39:163300:01:3000:29:246501:24:29.0001:24:29.00+00:22:37
54KOWALSKI Marcin 101UKS TRITEAM RUMIAMOSTYM-4014M 4700:11:286100:02:1200:42:346600:00:5900:27:174701:24:30.3001:24:30.30+00:22:38
55SANKOWSKA Ewelina 129GDYNIAK-403K 500:10:314400:01:4600:44:147400:01:2900:27:014301:25:01.5501:25:01.55+00:23:10
56RAGUZA Grzegorz 126SPORTEVOGDYNIAM-4015M 4800:09:542800:01:2700:41:005600:01:2400:31:328301:25:17.5001:25:17.50+00:23:26
57OCZACHOWSKA Karolina 117SPORTEVOGDAŃSKK-302K 600:11:286200:02:0700:41:586000:01:3200:28:135401:25:18.2501:25:18.25+00:23:26
58KRYNICKI Bartosz 104MEGA COFFEE TEAMGDYNIAM-3020M 4900:11:085300:01:4200:43:006900:01:3100:28:025201:25:23.9001:25:23.90+00:23:32
59SIECIŃSKI Bartosz 132ŻUKOWOM-3021M 5000:12:568700:02:0900:39:424100:02:0300:28:365801:25:26.3001:25:26.30+00:23:34
60GROTH Wojciech 91MTB START KARTUZYKARTUZYM-188M 5100:11:215900:01:2500:40:265100:01:4100:31:067801:25:59.8001:25:59.80+00:24:08
61BAŻYDŁO Mateusz 296M-189M 5200:08:581500:02:2300:42:206400:01:1400:31:197901:26:14.6001:26:14.60+00:24:23
62WYDROWSKI Lucjan 165CHMIELNOM-3022M 5300:12:398300:01:4600:40:345300:02:2800:29:126401:26:39.9501:26:39.95+00:24:48
63SOBOŃ Michał 135POZNAŃM-3023M 5400:11:236000:01:4800:45:448400:01:1800:26:303801:26:43.6001:26:43.60+00:24:52
64ZUBOWICZ Marek 161DRINK TEMTUCHOMM-506M 5500:09:392100:02:2000:39:303600:02:0300:33:119501:26:43.9501:26:43.95+00:24:52
65KRIEGEL Michał 102MRZEZINOM-4016M 5600:10:484600:01:2500:40:435500:01:2700:32:229001:26:45.3501:26:45.35+00:24:53
66MUCHA Aleksandra 115SPORTEVOGDYNIAK-303K 700:15:4710600:02:3000:36:051300:01:3200:31:017701:26:55.2501:26:55.25+00:25:03
67ZUZAŃSKI Patryk 162GDAŃSKM-3024M 5700:10:484700:01:0900:43:437100:01:1800:29:586801:26:56.8001:26:56.80+00:25:05
68PIEKUT Marcin 122WEJHEROWOM-4017M 5800:11:466700:02:3800:44:437700:01:5000:26:093201:27:06.9501:27:06.95+00:25:15
69KROPLEWSKI Błażej 103TRIPLESIXXGDYNIAM-4018M 5900:13:069200:01:3900:42:466700:01:1100:29:026201:27:44.3501:27:44.35+00:25:52
70ZAWALSKA Magda 239GDAŃSKK-304K 800:10:414500:02:4200:42:116200:01:5600:30:237401:27:53.3001:27:53.30+00:26:01
71PALISZEWSKI Sławomir 119SP RESCUEGDYNIAM-4019M 6000:12:077400:02:3900:45:368100:01:3600:27:054401:29:03.5501:29:03.55+00:27:12
72WACHUŁKA Paweł
WACHUŁKA Rafał
WACHUŁKA Paweł
294Gruba EkipaSztafety4 400:13:339600:00:4700:43:557300:00:4400:30:067001:29:05.8001:29:05.80+00:27:14
73SZEMRO Katarzyna 138GDAŃSKK-404K 900:11:145400:02:0700:44:297500:01:2900:29:586701:29:17.5001:29:17.50+00:27:26
74BOHN Zbigniew 77PROBIKES.PLSUCHY DWÓRM-507M 6100:13:008800:01:3500:43:257000:01:3900:29:576601:29:36.7501:29:36.75+00:27:45
75BOGALECKI Marek 76SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-602M 6200:10:585100:03:2800:41:115700:02:3600:31:308201:29:43.3001:29:43.30+00:27:51
76ULASIŃSKI Maciej 146GDAŃSKM-4020M 6300:10:163600:01:2200:44:467800:01:2900:33:209601:31:13.3501:31:13.35+00:29:21
77FELD Maciej 86SANTANDER TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-603M 6400:16:0210700:02:1600:41:385900:03:0000:28:315701:31:27.0501:31:27.05+00:29:35
78JANKOWSKI Marcin 97OKAS GDYNIAGDYNIAM-4021M 6500:12:508500:01:5400:43:507200:01:3000:31:428501:31:46.9501:31:46.95+00:29:55
79GRABARCZYK Magdalena 90TORUS TRIATHLON TEAMGDAŃSKK-305K 1000:09:011600:01:4000:45:418200:01:4400:33:599801:32:05.1501:32:05.15+00:30:13
80KOLESIŃSKA Anna
LOTOSIŃSKA Kamila
WELENC Anna
288NIE PODDAM CIĘ 2Sztafety5K 1100:11:356600:00:4800:47:349100:00:5500:31:498701:32:41.1001:32:41.10+00:30:49
81PONIATOWSKA Aleksandra 124SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK-306K 1200:12:127800:01:2000:42:116300:02:0100:35:0410201:32:48.7501:32:48.75+00:30:57
82JACHOWICZ Dariusz 241GDYNIAM-508M 6600:12:077200:02:0800:44:387600:02:4600:31:498801:33:28.9001:33:28.90+00:31:37
83BRONOWICKA Aleksandra 79GDYNIAK-182K 1300:11:005200:03:1800:46:058500:01:2000:32:289101:34:11.4001:34:11.40+00:32:19
84HERING Krzysztof 93GDAŃSKM-3025M 6700:13:329500:02:0500:45:348000:01:2200:31:558901:34:28.0501:34:28.05+00:32:36
85WEJS-MATERNIK Julianna 151GDAŃSKK-405K 1400:11:536900:02:5600:47:228900:01:3500:30:567601:34:42.9001:34:42.90+00:32:51
86SURGOFT Piotr 137MEGA COFFEE TEAMREDAM-3026M 6800:14:4210200:02:3700:45:438300:01:3000:30:207301:34:52.3501:34:52.35+00:33:00
87ŻYDKIEWICZ-DOPKA Magdalena 163PARKRUN RUMIARUMIAK-307K 1500:12:188000:02:4900:48:059200:01:3100:30:527501:35:35.1501:35:35.15+00:33:43
88ROGAWSKI Piotr 128GDAŃSKM-1810M 6900:12:258200:02:0100:48:599800:01:0800:31:218001:35:54.9001:35:54.90+00:34:03
89WIERZGAŁA Piotr 168ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-3027M 7000:13:359700:03:1500:48:539600:02:4800:27:334901:36:04.0001:36:04.00+00:34:12
90KUŁTONIAK Robert 88MOWIGDYNIAM-4022M 7100:12:228100:02:0700:47:178800:02:4200:31:478601:36:15.5501:36:15.55+00:34:24
91LIPKOWSKI Tomasz 112WZUGRUDZIĄDZM-4023M 7200:13:048900:01:5500:47:249000:01:1500:32:539301:36:31.9001:36:31.90+00:34:40
92PILCH Jakub 123JUSZKOWOM-3028M 7300:13:319400:01:5500:46:368600:01:4400:34:0910001:37:55.4501:37:55.45+00:36:04
93MROZOWSKA-KLAJNERT Agata
BŁASZCZYK Marta
DWORAKOWSKA Ala
287NIE PODDAM CIĘ1Sztafety6K 1600:14:2010100:00:4100:54:1110800:00:4400:28:055301:38:01.6001:38:01.60+00:36:10
94SZERSZEŃ Ewa
NOWACKA Paulina
FURTAK Marta
293Fizjostacja2Sztafety7 500:12:087500:02:3800:53:3010400:01:2200:28:376001:38:15.0001:38:15.00+00:36:23
95ZDUŃCZYK Krzysztof 158GDAŃSKM-1811M 7400:12:117700:02:0500:49:2310000:01:4800:32:499201:38:16.4501:38:16.45+00:36:25
96CIESZYŃSKI Artur 84GDAŃSKM-4024M 7500:10:083400:03:0100:50:1610200:01:3300:34:079901:39:05.1501:39:05.15+00:37:13
97PAWŁOWSKI Marek 121WZUWAŁDOWO SZLACHECKIEM-4025M 7600:15:2710400:01:2900:42:476800:01:5700:37:4710501:39:27.3001:39:27.30+00:37:35
98KONIECZKA Ala 99ZIAJATEAMGDYNIAK-406K 1700:13:069100:01:4100:48:349300:02:2600:33:409701:39:27.3501:39:27.35+00:37:35
99CHROBOCZEK Maciej 83ORZEŁ Z BARTOSZYCTOKARYM-1812M 7700:12:528600:09:2000:45:247900:02:2600:30:087101:40:10.2501:40:10.25+00:38:18
100SAWA Ola 131WARSZAWAK-407K 1800:11:526800:01:4600:53:5010600:02:1000:31:418401:41:19.3501:41:19.35+00:39:27
101BRZEZICKI Maciej 80BOLSZEWOM-4026M 7800:11:577000:01:4600:50:3010300:01:1800:36:1310401:41:44.7501:41:44.75+00:39:53
102DORAU Rafał 85DZIEMIANYM-509M 7900:15:0110300:03:2300:49:139900:02:0100:32:549401:42:32.2501:42:32.25+00:40:40
103SKURTYS Cezary 133REDAM-3029M 8000:18:4110900:02:5400:50:0310100:01:0300:30:127201:42:53.9501:42:53.95+00:41:02
104WASZCZYK Marta 150ZIAJA TEAMGDYNIAK-408K 1900:12:047100:02:0600:48:419500:01:5000:39:3710701:44:18.0001:44:18.00+00:42:26
105PRZYTUŁA Jarosław 125GDAŃSKM-3030M 8100:16:0310800:02:3300:48:579700:01:4800:35:4310301:45:04.8501:45:04.85+00:43:13
106ŁUKOMSKI Tedix 113SKRZESZEWSO ŻUKOWSKIEM-4027M 8200:13:589900:02:1700:53:5910700:01:0300:34:3010101:45:47.5001:45:47.50+00:43:56
107BRUSKI Dariusz 180SPORTEVOGDAŃSKM-5010M 8300:12:167900:03:3100:48:359400:02:3000:43:0410901:49:56.4501:49:56.45+00:48:05
108TALAGA Małgorzata 143GDAŃSKK-308K 2000:13:059000:01:5700:53:4210500:02:0400:39:3310601:50:21.4001:50:21.40+00:48:29
109GRZONKA Adam 92KARTUZYM-4028M 8400:13:199300:03:0900:54:4610900:02:5000:39:5010801:53:54.6501:53:54.65+00:52:03
Znaleziono 109 wynik(ów)