TRIATHLON CHMIELNO 2019 1/8
Triathlon Chmielno 2019
Organizator : Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2019-07-28
Miejsce : Chmielno
Dystans : 28.45 km
Zgłoszonych : 118
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1HORSTEN Dorian 95TRI TALENT TEAMGDAŃSKM-18
2BEDNARCZYK Tomasz 71BIKE U UPGDYNIAM-30
3KRZEMIŃSKI Jakub 139BIKE U UP/TRI TALENT TEAMGDAŃSKM-18
4ZINIEWICZ Łukasz 159WANIEWSKI COACHINGMALBORKM-40
5LEWANDOWSKI Marcin 110TRIDEA TEAMGDYNIAM-30
6GNIOT Jacek 89WOJSKOWE ZAKŁADY UZBEOJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-40
7KOŁKOWSKI Karol 98TORUS TRIATHLON TEAMGDYNIAM-18
8PIETRASIK Przemysław 212SŁUPSKM-30
9HUMIŃSKI Andrzej 240GDAŃSKM-40
10ZARACH Magdalena
DAWIDOWSKA Justyna
SZYMAŃSKA Jolanta
295AQUASPORT GIRLSSztafety
11CHOLEWIŃSKI Dariusz 82HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-40
12ŚLIWKA Piotr 141SPORTEVOSOPOTM-30
13ZAWISTOWSKI Michał 235SNTSULMINM-40
14KWIATKOWSKI Grzegorz 105F3TEAMGDAŃSKM-40
15BIELIŃSKI Piotr 74KARTUZYM-40
16MIKOŁAJCZAK Mateusz 114RUMIAM-18
17PAWIŃSKI Maciej 120CELIRONMANŁÓDŹM-30
18HORSTEN Bastian 169TRI TALENT TEAMM-16
19RUSEK Michał 297JA TRENUJEM-30
20WOŹNIAK Jacek 153PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-30
21BELTER Daniel 72BIKE U UPWEJHEROWOM-18
22ONOSZKO Wojciech 118KOŻYCZKOWOM-30
23BLUJ Mikołaj 177GDAŃSKM-18
24ZAMARRIPA Karolina 156NEUROSANAGDYNIAK-18
25WYSOCKI Piotr 154GDYNIAM-30
26WARSZAWSKI Filip 148BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-40
27WASIEWICZ Paweł 149OMIDA RUN & CYCLO CLUBSOPOTM-30
28GAJOWNIK Karolina 87SANTANDER BANK POLSKAGDYNIAK-30
29WASIEK Mirosław 244UKS TRI TEAM RUMIARUMIAM-50
30ZAKRZEWSKI Karol 155UAM POZNAŃPOZNAŃM-30
31TRUSKOLAWSKA Ola 144TRI LANGE COACH, BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK-40
32BOROWIECKI Adrian 78GDYNIAM-18
33ZIENTAL Dariusz 167KIELCEM-50
34KWIDZIŃSKI Krzysztof 106GDYNIAM-40
35IWANOW Bartosz 96KRISS COACHING TEAMGDAŃSKM-30
36SARNOWSKI Zbyszek 130UKS TRS SUSZ/ KRISSCOACHINGSUSZM-40
37LESZKOWICZ Kornel 109PBC BUDOWNICTWOGDYNIAM-30
38BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 73MEWA GDYNIAGDYNIAK-40
39ZATORSKI Łukasz 157WSP KPW GDYNIAGDYNIAM-30
40HOŁUBOWICZ Piotr 94GOLUB-DOBRZYŃM-30
41ZIÓŁKOWSKI Julian 160GOL CHMIELNOGDAŃSKM-50
42HORSTEN Petrus 170ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-50
43TOMASZEWSKI Marcin 243BYDGOSZCZM-40
44WIELICZKO Adam 152SANTANDER BANK POLSKAOŻARÓW MAZOWIECKIM-30
45MOMOT Bartłomiej
KOZIEŁŁO Michał
KOBUS Wojciech
292Fizjostacja1Sztafety
46MISZEWSKI Artur
SKONECZNY Kamil
SKOTOWSKI Mateusz
291MaślakTeamSztafety
47SZYMANIEWSKI Paweł 14015GBZMRĄGOWOM-40
48URBANOWICZ Krzysztof 147MEGA COFFEE TEAMGDYNIAM-30
49BLUJ Roman 178VO2MAXMTBTEAMGDYNIAM-50
50KOWALEWSKI Zbigniew 100GDAŃSKM-60
51NIEDŹWIECKI Mateusz 116RUGBYSKLEP.PLRUMIAM-30
52KOWALSKI Marcin 101UKS TRITEAM RUMIAMOSTYM-40
53SANKOWSKA Ewelina 129GDYNIAK-40
54RAGUZA Grzegorz 126SPORTEVOGDYNIAM-40
55OCZACHOWSKA Karolina 117SPORTEVOGDAŃSKK-30
56KRYNICKI Bartosz 104MEGA COFFEE TEAMGDYNIAM-30
57SIECIŃSKI Bartosz 132ŻUKOWOM-30
58GROTH Wojciech 91MTB START KARTUZYKARTUZYM-18
59BAŻYDŁO Mateusz 296M-18
60WYDROWSKI Lucjan 165CHMIELNOM-30
61SOBOŃ Michał 135POZNAŃM-30
62ZUBOWICZ Marek 161DRINK TEMTUCHOMM-50
63KRIEGEL Michał 102MRZEZINOM-40
64LESZKOWICZ Krzysiek 108DOMAX RACING TEAMPOGÓRZEM-30
65MUCHA Aleksandra 115SPORTEVOGDYNIAK-30
66ZUZAŃSKI Patryk 162GDAŃSKM-30
67PIEKUT Marcin 122WEJHEROWOM-40
68MARCZYŃSKI Bartosz 164M-40
69KROPLEWSKI Błażej 103TRIPLESIXXGDYNIAM-40
70ZAWALSKA Magda 239GDAŃSKK-30
71PALISZEWSKI Sławomir 119SP RESCUEGDYNIAM-40
72WACHUŁKA Paweł
WACHUŁKA Rafał
WACHUŁKA Paweł
294Gruba EkipaSztafety
73SZEMRO Katarzyna 138GDAŃSKK-40
74BOHN Zbigniew 77PROBIKES.PLSUCHY DWÓRM-50
75BOGALECKI Marek 76SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-60
76ULASIŃSKI Maciej 146GDAŃSKM-40
77FELD Maciej 86SANTANDER TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-60
78JANKOWSKI Marcin 97OKAS GDYNIAGDYNIAM-40
79GRABARCZYK Magdalena 90TORUS TRIATHLON TEAMGDAŃSKK-30
80KOLESIŃSKA Anna
LOTOSIŃSKA Kamila
WELENC Anna
288NIE PODDAM CIĘ 2Sztafety
81PONIATOWSKA Aleksandra 124SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK-30
82JACHOWICZ Dariusz 241GDYNIAM-50
83BRONOWICKA Aleksandra 79GDYNIAK-18
84HERING Krzysztof 93GDAŃSKM-30
85WEJS-MATERNIK Julianna 151GDAŃSKK-40
86SURGOFT Piotr 137MEGA COFFEE TEAMREDAM-30
87ŻYDKIEWICZ-DOPKA Magdalena 163PARKRUN RUMIARUMIAK-30
88ROGAWSKI Piotr 128GDAŃSKM-18
89WIERZGAŁA Piotr 168ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-30
90KUŁTONIAK Robert 88MOWIGDYNIAM-40
91LIPKOWSKI Tomasz 112WZUGRUDZIĄDZM-40
92PILCH Jakub 123JUSZKOWOM-30
93MROZOWSKA-KLAJNERT Agata
BŁASZCZYK Marta
DWORAKOWSKA Ala
287NIE PODDAM CIĘ1Sztafety
94ZDUŃCZYK Krzysztof 158GDAŃSKM-18
95SZERSZEŃ Ewa
NOWACKA Paulina
FURTAK Marta
293Fizjostacja2Sztafety
96CIESZYŃSKI Artur 84GDAŃSKM-40
97PAWŁOWSKI Marek 121WZUWAŁDOWO SZLACHECKIEM-40
98KONIECZKA Ala 99ZIAJATEAMGDYNIAK-40
99CHROBOCZEK Maciej 83ORZEŁ Z BARTOSZYCTOKARYM-18
100SAWA Ola 131WARSZAWAK-40
101BRZEZICKI Maciej 80BOLSZEWOM-40
102DORAU Rafał 85DZIEMIANYM-50
103SKURTYS Cezary 133REDAM-30
104WASZCZYK Marta 150ZIAJA TEAMGDYNIAK-40
105PRZYTUŁA Jarosław 125GDAŃSKM-30
106GRZONKA Adam 92KARTUZYM-40
107ŁUKOMSKI Tedix 113SKRZESZEWSO ŻUKOWSKIEM-40
108BRUSKI Dariusz 180SPORTEVOGDAŃSKM-50
109TALAGA Małgorzata 143GDAŃSKK-30
Znaleziono 109 wynik(ów)