TRIATHLON CHMIELNO 2019 1/8
Triathlon Chmielno 2019
Organizator : Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data : 2019-07-28
Miejsce : Chmielno
Dystans : 28.45 km
Zgłoszonych : 118
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.575km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaP1_Plywanie
0.475km
Poz 
    
1HORSTEN Dorian 95TRI TALENT TEAMGDAŃSKM-1800:06:18100:00:50
2BEDNARCZYK Tomasz 71BIKE U UPGDYNIAM-3000:07:20300:00:58
3HORSTEN Bastian 169TRI TALENT TEAMM-1600:07:05200:01:16
4KRZEMIŃSKI Jakub 139BIKE U UP/TRI TALENT TEAMGDAŃSKM-1800:07:39600:00:55
5ZAWISTOWSKI Michał 235SNTSULMINM-4000:07:30500:01:09
6LEWANDOWSKI Marcin 110TRIDEA TEAMGDYNIAM-3000:08:00700:00:58
7BELTER Daniel 72BIKE U UPWEJHEROWOM-1800:07:21400:01:45
8ZINIEWICZ Łukasz 159WANIEWSKI COACHINGMALBORKM-4000:08:19900:00:56
9ZAMARRIPA Karolina 156NEUROSANAGDYNIAK-1800:08:06800:01:19
10PIETRASIK Przemysław 212SŁUPSKM-3000:08:411200:00:59
11PAWIŃSKI Maciej 120CELIRONMANŁÓDŹM-3000:08:321000:01:08
12KOŁKOWSKI Karol 98TORUS TRIATHLON TEAMGDYNIAM-1800:08:431300:01:07
13HUMIŃSKI Andrzej 240GDAŃSKM-4000:08:561400:00:58
14KWIATKOWSKI Grzegorz 105F3TEAMGDAŃSKM-4000:09:131900:01:05
15BIELIŃSKI Piotr 74KARTUZYM-4000:09:272000:01:00
16RUSEK Michał 297JA TRENUJEM-3000:09:111800:01:16
17BLUJ Mikołaj 177GDAŃSKM-1800:09:021700:01:32
18WASIEK Mirosław 244UKS TRI TEAM RUMIARUMIAM-5000:08:391100:01:57
19GRABARCZYK Magdalena 90TORUS TRIATHLON TEAMGDAŃSKK-3000:09:011600:01:40
20ŚLIWKA Piotr 141SPORTEVOSOPOTM-3000:09:452200:01:11
21ZIENTAL Dariusz 167KIELCEM-5000:09:562900:01:14
22KOWALEWSKI Zbigniew 100GDAŃSKM-6000:09:512600:01:21
23TOMASZEWSKI Marcin 243BYDGOSZCZM-4000:09:482400:01:25
24CHOLEWIŃSKI Dariusz 82HURAGAN MIEDZYŃBYDGOSZCZM-4000:10:003100:01:18
25GNIOT Jacek 89WOJSKOWE ZAKŁADY UZBEOJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-4000:10:264200:00:53
26ONOSZKO Wojciech 118KOŻYCZKOWOM-3000:10:193800:01:00
27RAGUZA Grzegorz 126SPORTEVOGDYNIAM-4000:09:542800:01:27
28BAŻYDŁO Mateusz 296M-1800:08:581500:02:23
29MOMOT Bartłomiej
KOZIEŁŁO Michał
KOBUS Wojciech
292Fizjostacja1Sztafety00:09:532700:01:29
30WYSOCKI Piotr 154GDYNIAM-3000:10:003000:01:27
31GAJOWNIK Karolina 87SANTANDER BANK POLSKAGDYNIAK-3000:10:073300:01:21
32MIKOŁAJCZAK Mateusz 114RUMIAM-1800:10:554900:00:36
33ZIÓŁKOWSKI Julian 160GOL CHMIELNOGDAŃSKM-5000:09:462300:01:49
34ULASIŃSKI Maciej 146GDAŃSKM-4000:10:163600:01:22
35HORSTEN Petrus 170ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-5000:10:073200:01:33
36SARNOWSKI Zbyszek 130UKS TRS SUSZ/ KRISSCOACHINGSUSZM-4000:10:153500:01:26
37WOŹNIAK Jacek 153PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-3000:10:264100:01:27
38WASIEWICZ Paweł 149OMIDA RUN & CYCLO CLUBSOPOTM-3000:09:492500:02:05
39ZUZAŃSKI Patryk 162GDAŃSKM-3000:10:484700:01:09
40ZARACH Magdalena
DAWIDOWSKA Justyna
SZYMAŃSKA Jolanta
295AQUASPORT GIRLSSztafety00:11:205800:00:38
41HOŁUBOWICZ Piotr 94GOLUB-DOBRZYŃM-3000:10:213900:01:37
42ZUBOWICZ Marek 161DRINK TEMTUCHOMM-5000:09:392100:02:20
43KRIEGEL Michał 102MRZEZINOM-4000:10:484600:01:25
44SANKOWSKA Ewelina 129GDYNIAK-4000:10:314400:01:46
45KWIDZIŃSKI Krzysztof 106GDYNIAM-4000:10:284300:01:53
46MARCZYŃSKI Bartosz 164M-4000:10:183700:02:03
47KOLESIŃSKA Anna
LOTOSIŃSKA Kamila
WELENC Anna
288NIE PODDAM CIĘ 2Sztafety00:11:356600:00:48
48ZAKRZEWSKI Karol 155UAM POZNAŃPOZNAŃM-3000:10:254000:02:02
49BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 73MEWA GDYNIAGDYNIAK-4000:11:145500:01:16
50IWANOW Bartosz 96KRISS COACHING TEAMGDAŃSKM-3000:10:565000:01:46
51LESZKOWICZ Kornel 109PBC BUDOWNICTWOGDYNIAM-3000:11:185700:01:25
52WARSZAWSKI Filip 148BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-4000:11:296300:01:15
53GROTH Wojciech 91MTB START KARTUZYKARTUZYM-1800:11:215900:01:25
54TRUSKOLAWSKA Ola 144TRI LANGE COACH, BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK-4000:11:165600:01:31
55KRYNICKI Bartosz 104MEGA COFFEE TEAMGDYNIAM-3000:11:085300:01:42
56ZATORSKI Łukasz 157WSP KPW GDYNIAGDYNIAM-3000:12:077300:00:48
57BOROWIECKI Adrian 78GDYNIAM-1800:11:306400:01:26
58URBANOWICZ Krzysztof 147MEGA COFFEE TEAMGDYNIAM-3000:11:316500:01:36
59CIESZYŃSKI Artur 84GDAŃSKM-4000:10:083400:03:01
60SOBOŃ Michał 135POZNAŃM-3000:11:236000:01:48
61SZYMANIEWSKI Paweł 14015GBZMRĄGOWOM-4000:10:514800:02:21
62SZEMRO Katarzyna 138GDAŃSKK-4000:11:145400:02:07
63ZAWALSKA Magda 239GDAŃSKK-3000:10:414500:02:42
64PONIATOWSKA Aleksandra 124SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK-3000:12:127800:01:20
65OCZACHOWSKA Karolina 117SPORTEVOGDAŃSKK-3000:11:286200:02:07
66SAWA Ola 131WARSZAWAK-4000:11:526800:01:46
67KOWALSKI Marcin 101UKS TRITEAM RUMIAMOSTYM-4000:11:286100:02:12
68BRZEZICKI Maciej 80BOLSZEWOM-4000:11:577000:01:46
69WASZCZYK Marta 150ZIAJA TEAMGDYNIAK-4000:12:047100:02:06
70JACHOWICZ Dariusz 241GDYNIAM-5000:12:077200:02:08
71ZDUŃCZYK Krzysztof 158GDAŃSKM-1800:12:117700:02:05
72BRONOWICKA Aleksandra 79GDYNIAK-1800:11:005200:03:18
73LESZKOWICZ Krzysiek 108DOMAX RACING TEAMPOGÓRZEM-3000:12:097600:02:10
74WACHUŁKA Paweł
WACHUŁKA Rafał
WACHUŁKA Paweł
294Gruba EkipaSztafety00:13:339600:00:47
75PIEKUT Marcin 122WEJHEROWOM-4000:11:466700:02:38
76WYDROWSKI Lucjan 165CHMIELNOM-3000:12:398300:01:46
77BOGALECKI Marek 76SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-6000:10:585100:03:28
78ROGAWSKI Piotr 128GDAŃSKM-1800:12:258200:02:01
79KUŁTONIAK Robert 88MOWIGDYNIAM-4000:12:228100:02:07
80BOHN Zbigniew 77PROBIKES.PLSUCHY DWÓRM-5000:13:008800:01:35
81BLUJ Roman 178VO2MAXMTBTEAMGDYNIAM-5000:12:468400:01:54
82JANKOWSKI Marcin 97OKAS GDYNIAGDYNIAM-4000:12:508500:01:54
83KROPLEWSKI Błażej 103TRIPLESIXXGDYNIAM-4000:13:069200:01:39
84PALISZEWSKI Sławomir 119SP RESCUEGDYNIAM-4000:12:077400:02:39
85SZERSZEŃ Ewa
NOWACKA Paulina
FURTAK Marta
293Fizjostacja2Sztafety00:12:087500:02:38
86KONIECZKA Ala 99ZIAJATEAMGDYNIAK-4000:13:069100:01:41
87WEJS-MATERNIK Julianna 151GDAŃSKK-4000:11:536900:02:56
88WIELICZKO Adam 152SANTANDER BANK POLSKAOŻARÓW MAZOWIECKIM-3000:13:399800:01:17
89LIPKOWSKI Tomasz 112WZUGRUDZIĄDZM-4000:13:048900:01:55
90MROZOWSKA-KLAJNERT Agata
BŁASZCZYK Marta
DWORAKOWSKA Ala
287NIE PODDAM CIĘ1Sztafety00:14:2010100:00:41
91TALAGA Małgorzata 143GDAŃSKK-3000:13:059000:01:57
92SIECIŃSKI Bartosz 132ŻUKOWOM-3000:12:568700:02:09
93ŻYDKIEWICZ-DOPKA Magdalena 163PARKRUN RUMIARUMIAK-3000:12:188000:02:49
94PILCH Jakub 123JUSZKOWOM-3000:13:319400:01:55
95NIEDŹWIECKI Mateusz 116RUGBYSKLEP.PLRUMIAM-3000:14:0510000:01:29
96HERING Krzysztof 93GDAŃSKM-3000:13:329500:02:05
97BRUSKI Dariusz 180SPORTEVOGDAŃSKM-5000:12:167900:03:31
98MISZEWSKI Artur
SKONECZNY Kamil
SKOTOWSKI Mateusz
291MaślakTeamSztafety00:15:2810500:00:36
99ŁUKOMSKI Tedix 113SKRZESZEWSO ŻUKOWSKIEM-4000:13:589900:02:17
100GRZONKA Adam 92KARTUZYM-4000:13:199300:03:09
101WIERZGAŁA Piotr 168ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-3000:13:359700:03:15
102PAWŁOWSKI Marek 121WZUWAŁDOWO SZLACHECKIEM-4000:15:2710400:01:29
103SURGOFT Piotr 137MEGA COFFEE TEAMREDAM-3000:14:4210200:02:37
104MUCHA Aleksandra 115SPORTEVOGDYNIAK-3000:15:4710600:02:30
105FELD Maciej 86SANTANDER TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZM-6000:16:0210700:02:16
106DORAU Rafał 85DZIEMIANYM-5000:15:0110300:03:23
107PRZYTUŁA Jarosław 125GDAŃSKM-3000:16:0310800:02:33
108SKURTYS Cezary 133REDAM-3000:18:4110900:02:54
109CHROBOCZEK Maciej 83ORZEŁ Z BARTOSZYCTOKARYM-1800:12:528600:09:20
Znaleziono 109 wynik(ów)