TRIATHLON CHMIELNO 2019 - DZIECI (8-9 LAT)

Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data:
2019-07-27
Miejsce:
Chmielno
Dystans:
0.7 km
Zgłoszonych:
17
Wystartowało:
17
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
17
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.4km | 0.5km | 0.52km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.1kmPoz 0.1kmPoz 0.18kmPozCzas
netto
0.7km
Czas
łączny
0.7km
Różn.
            
1TYCZKA Kacper 53MLKS BASZTA BYTÓWKOŚCIERZYNAChłopcy1M 100:00:51200:00:5600:01:171200:00:3800:00:46200:04:28.0000:04:28.00 
2WYDARTY Jan 57BELTA TEAM GDAŃSKGDAŃSKChłopcy2M 200:00:50100:01:0600:01:09700:00:3700:00:48300:04:30.5000:04:30.50+00:00:02
3SŁOMION Kinga 43BORKOWODziewczynki1K 100:00:571300:01:0400:01:07400:00:3800:00:51600:04:37.9500:04:37.95+00:00:09
4SZMYT Aleksander 48STAROGARD GDChłopcy3M 300:00:53500:01:0600:01:08500:00:4600:00:46100:04:39.2500:04:39.25+00:00:11
5SOŁOHUB-ZIELIŃSKA Natalia 70MD SPORTGDAŃSKDziewczynki2K 200:00:53600:01:0900:01:13900:00:3500:00:51500:04:41.0000:04:41.00+00:00:13
6KLONOWSKA Oliwia 16TORUŃSKI KLUB TRIATLONOWYTORUŃDziewczynki3K 300:00:581600:01:0000:01:12800:00:4100:00:50400:04:41.5500:04:41.55+00:00:13
7SKOWRONEK Amelia 39BORKOWODziewczynki4K 400:00:52400:01:2700:00:54100:00:4500:00:53800:04:51.0000:04:51.00+00:00:23
8KRYNICKI Wojciech 21GDYNIAChłopcy4M 400:00:551000:01:2400:01:06300:00:4000:00:56900:05:01.4000:05:01.40+00:00:33
9CIESZYŃSKI Jakub 3BEAUTY-STUDIOLĘBORKChłopcy5M 500:00:51300:01:1600:01:04200:00:5500:01:001100:05:06.4000:05:06.40+00:00:38
10KACZOROWSKI Filip 273ND SPORT.PLGDAŃSKChłopcy6M 600:01:001700:01:0800:01:231400:00:3300:01:031400:05:07.3500:05:07.35+00:00:39
11LEWANDOWSKA Karolina 22GDYNIADziewczynki5K 500:00:54900:01:0900:01:231500:00:4100:01:001200:05:07.5500:05:07.55+00:00:39
12ANDREARCZYK Bartosz 1ANGOWICEChłopcy7M 700:00:561100:01:1900:01:131000:00:4200:01:011300:05:11.0000:05:11.00+00:00:43
13STRZELECKI Mikołaj 46MIKSON TEAMGDAŃSKChłopcy8M 800:00:54800:01:2400:01:161100:00:4800:00:53700:05:15.1000:05:15.10+00:00:47
14ŁOPACIŃSKI Milena 25SPORTEVOGDAŃSKDziewczynki6K 600:00:561200:01:1700:01:201300:00:5200:01:001000:05:25.5000:05:25.50+00:00:57
15ŚWIETLIŃSKI Tristan 50GDAŃSKChłopcy9M 900:00:54700:01:5100:01:09600:00:5100:01:091500:05:54.0000:05:54.00+00:01:26
16KARASSEK Julia 14KOŚCIERZYNADziewczynki7K 700:00:581500:03:1100:01:341600:00:5000:01:161600:07:49.0000:07:49.00+00:03:21
17ŚWIETLIŃSKA Natalia 67GDAŃSKDziewczynki8K 800:00:571400:03:4500:02:251700:07:52.0000:07:52.00+00:03:24
Znaleziono 17 wynik(ów)