TRIATHLON CHMIELNO 2019 - DZIECI MŁODSZE (10-11 LAT)

Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data:
2019-07-27
Miejsce:
Chmielno
Dystans:
1.55 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
17
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
17
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.15kmPoz 0.05kmPoz 0.25kmPozCzas
netto
1.55km
Różn.
           
1RYBACKA Małgorzata 38KS AZS AWF POZNAŃSZCZYTNIKIDziewczynki1K 100:02:04100:00:5000:02:34600:00:3600:01:35400:07:39.65 
2GAJB Maria 7KS AZS AWF POZNAŃPOZNAŃDziewczynki2K 200:02:18300:00:4700:02:25400:00:3600:01:401000:07:46.00+00:00:06
3KOTLIŃSKA Zofia 19AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃDziewczynki3K 300:02:23500:00:5600:02:29500:00:4400:01:26200:07:58.00+00:00:18
4ZWARA Julia 61GDAŃSKDziewczynki4K 400:02:10200:01:1000:02:25300:01:4500:00:36100:08:06.00+00:00:26
5SKOWRONEK Bartosz 40BORKOWOChłopcy1M 100:02:44800:00:4600:02:42700:00:4000:01:35500:08:27.80+00:00:48
6WYDARTY Anna 58UKS NEPTUN GDAŃSKGDAŃSKDziewczynki5K 500:02:20400:01:0200:00:44100:02:4400:01:441200:08:34.10+00:00:54
7FILBRANDT Artur 5GDAŃSKChłopcy2M 200:02:42700:01:3200:00:46200:02:5200:01:481400:09:40.85+00:02:01
8RICHERT Grzegorz 36GDAŃSKChłopcy3M 300:02:511100:01:1500:02:49900:01:0500:01:471300:09:47.85+00:02:08
9HANĆ Karina 10NASZE DZIECKOGDAŃSKDziewczynki6K 600:02:471000:01:1800:02:49800:01:2500:01:431100:10:02.80+00:02:23
10KRUK Nina 4RUMIADziewczynki7K 700:02:46900:01:3100:03:101400:01:1800:01:33300:10:18.00+00:02:38
11POTOCKI Ignacy 274ND SPORT.PLGDAŃSKChłopcy4M 400:03:091500:01:2400:03:021200:01:1500:01:35600:10:25.40+00:02:45
12SKÓRZYŃSKA Zosia 41TRIMAMA TEAM / POZYTYWNA SP GDAŃSKGDAŃSKDziewczynki8K 800:02:531200:01:1500:03:261600:01:1500:01:39800:10:28.00+00:02:48
13ORZŁOWSKI Mateusz 29ORZEŁYROSZKOWOChłopcy5M 500:02:41600:01:4100:02:551000:01:4400:01:38700:10:39.75+00:03:00
14DUCHCIK Łucja 272ND SPORT.PLGDAŃSKDziewczynki9K 900:02:551300:02:0400:03:121500:00:5900:01:39900:10:49.00+00:03:09
15WIELICZKO Milan 56MKS PRUSZKÓWOŻARÓW MAZOWIECKIChłopcy6M 600:02:591400:01:4500:03:061300:00:4900:02:231700:11:02.00+00:03:22
16LEWANDOWSKI Maciej 64ROWERKOWE KASZUBYChłopcy7M 700:03:151600:02:1700:02:561100:00:4200:02:041500:11:14.90+00:03:35
17JANKOWSKI Aleksander 11GDYNIAChłopcy8M 800:03:181700:01:0800:03:411700:01:1100:02:121600:11:30.00+00:03:50
Znaleziono 17 wynik(ów)