TRIATHLON CHMIELNO OLIMPIJSKI 2017

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2017-06-10
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
51.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
29
Wystartowało/ Started:
27
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
26
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.5km | 1.6km | 41.6km | 41.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M1.5kmPoz 40kmPoz 10kmPozCzas
netto
51.7km
Czas
łączny
51.7km
Różn/ Gap
            
1NIENARTOWICZ Bartek 115TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM-301M 100:23:53100:01:3801:11:44100:00:5600:46:40902:24:51.0502:24:51.05 
2OLEJNICZAK Bartosz 117GDAŃSKM-181M 200:28:24900:02:0201:17:51500:00:5300:44:00102:33:10.6502:33:10.65+00:08:19
3BLUJ Mikołaj 98VO2MAX MTB TEAMGDYNIAM-182M 300:27:48600:01:5301:15:36200:00:5800:47:081202:33:23.4502:33:23.45+00:08:32
4HOŃKO Przemek 102SPORTEVOELBLĄGM-302M 400:28:241000:01:2301:17:38300:00:5800:45:31702:33:54.0002:33:54.00+00:09:02
5KUJAWIŃSKI Robert 111SPORTEVOGDAŃSKM-303M 500:26:47300:01:3201:18:06700:01:1100:46:531002:34:29.8502:34:29.85+00:09:38
6MICKIEWICZ Konrad 113GDAŃSKM-401M 600:27:27500:02:1801:19:501100:01:1600:45:01602:35:52.3002:35:52.30+00:11:01
7PIĘTA Sylwester 121SPORT-EVO/RADIO GDAŃSKSTRASZYNM-183M 700:27:53700:01:3401:20:581300:01:0400:44:42302:36:11.1002:36:11.10+00:11:20
8KREFT Arkadiusz 126SELA BIKEKARTUZYM-304M 800:29:491100:01:5501:18:52900:02:0100:45:32802:38:09.6002:38:09.60+00:13:18
9LEMBICZ Sławomir 112SZCZECINM-305M 900:33:242000:02:2601:17:46400:01:0100:44:54502:39:31.1502:39:31.15+00:14:40
10JĘDRZEJEWSKI Daniel 106TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM-402M 1000:31:161400:01:2901:19:111000:01:4600:48:531302:42:35.7002:42:35.70+00:17:44
11HORSTEN Peter 103GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM-403M 1100:31:511500:03:0101:17:52600:01:4600:51:211902:45:51.9002:45:51.90+00:21:00
12KREFT Aleksander 109KOBYSEWOM-306M 1200:33:041800:04:2701:23:351600:01:3900:44:04202:46:49.0502:46:49.05+00:21:58
13DRAWC Mieczysław 101SPORTEVOGDAŃSKM-501M 1300:33:562200:03:2601:22:561500:02:0500:44:52402:47:15.1002:47:15.10+00:22:24
14JEŻEWSKA Ewa 105SPORTEVO / ACTIVE LIFEGDYNIAK-181K 100:30:241200:01:4501:24:001900:01:1700:49:491602:47:15.3002:47:15.30+00:22:24
15NIEWIŃSKI Piotr 116GDYNIA DIVEGDYNIAM-404M 1400:28:04800:02:2501:22:211400:01:5700:54:402102:49:27.6002:49:27.60+00:24:36
16STACHEWICZ Cezary 122BIELKÓWKOM-307M 1500:31:521600:03:0401:25:292200:02:1300:46:541102:49:32.5002:49:32.50+00:24:41
17JANCZEWSKI Karol 104SPEED DOCTORSGDYNIAM-308M 1600:33:252100:01:3401:23:501800:01:5600:49:311402:50:16.3002:50:16.30+00:25:25
18SZARAFIŃSKI Jaromir 124ZPORTOWEKNURYGDAŃSKM-309M 1700:31:131300:03:0001:26:212300:01:4900:49:451502:52:08.9502:52:08.95+00:27:17
19AMBROZIAK Lesław 97SPORTEVOGDAŃSKM-405M 1800:37:372500:03:3601:20:321200:01:1600:50:331802:53:34.6502:53:34.65+00:28:43
20PASCHKE Roman 119SHIPCUPGDYNIAM-3010M 1900:27:06400:03:1901:30:332500:01:2800:52:412002:55:07.9002:55:07.90+00:30:16
21PICHLAK Piotr 120SPORTEVOGDAŃSKM-502M 2000:34:372300:03:4101:24:082000:02:4500:50:141702:55:25.9002:55:25.90+00:30:34
22OŻAROWSKA Monika 118PROXIT TEAMGDAŃSKK-301K 200:25:03200:01:5901:30:242400:01:3901:00:382502:59:43.9502:59:43.95+00:34:52
23KANIOWSKI Artur 107GDAŃSK/CHMIELNOM-3011M 2100:32:091700:04:5201:25:262100:01:2700:59:262303:03:20.0503:03:20.05+00:38:29
24DAWIDOWSKI Dariusz 100GDAŃSKM-3012M 2200:35:172400:02:3901:23:481700:01:5400:59:512403:03:29.3503:03:29.35+00:38:38
25MIELEWCZYK Zbigniew 114SMĘTOWO CHMIELEŃSKIEM-406M 2300:37:582600:03:3101:31:092600:01:4700:56:522203:11:17.6503:11:17.65+00:46:26
26AGNIESZKA Natalia 96ROWEROWE KASZUBYKARTUZYK-302K 300:46:552700:01:4301:18:11800:01:5001:03:572603:12:36.0503:12:36.05+00:47:45
KEARNEY Marek 108O'CEARNAIGHGDYNIAM-4000:33:231900:03:31 DNF DNF
Znaleziono 27 wynik(ów)