Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2017-06-10 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 51.7 km |
Zgłoszonych : | 29 |
Wystartowało : | 27 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 26 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | |||||
1 | NIENARTOWICZ Bartek | 115 | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | TORUŃ | M-30 | ||||||
2 | OLEJNICZAK Bartosz | 117 | GDAŃSK | M-18 | |||||||
3 | BLUJ Mikołaj | 98 | VO2MAX MTB TEAM | GDYNIA | M-18 | ||||||
4 | HOŃKO Przemek | 102 | SPORTEVO | ELBLĄG | M-30 | ||||||
5 | KUJAWIŃSKI Robert | 111 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-30 | ||||||
6 | MICKIEWICZ Konrad | 113 | GDAŃSK | M-40 | |||||||
7 | PIĘTA Sylwester | 121 | SPORT-EVO/RADIO GDAŃSK | STRASZYN | M-18 | ||||||
8 | KREFT Arkadiusz | 126 | SELA BIKE | KARTUZY | M-30 | ||||||
9 | LEMBICZ Sławomir | 112 | SZCZECIN | M-30 | |||||||
10 | JĘDRZEJEWSKI Daniel | 106 | TRI STAROGARD GDAŃSKI | NOWA WIEŚ RZECZNA | M-40 | ||||||
11 | HORSTEN Peter | 103 | GOYELLO POWER CLUB | GDAŃSK | M-40 | ||||||
12 | KREFT Aleksander | 109 | KOBYSEWO | M-30 | |||||||
13 | DRAWC Mieczysław | 101 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-50 | ||||||
14 | JEŻEWSKA Ewa | 105 | SPORTEVO / ACTIVE LIFE | GDYNIA | K-18 | ||||||
15 | NIEWIŃSKI Piotr | 116 | GDYNIA DIVE | GDYNIA | M-40 | ||||||
16 | STACHEWICZ Cezary | 122 | BIELKÓWKO | M-30 | |||||||
17 | JANCZEWSKI Karol | 104 | SPEED DOCTORS | GDYNIA | M-30 | ||||||
18 | SZARAFIŃSKI Jaromir | 124 | ZPORTOWEKNURY | GDAŃSK | M-30 | ||||||
19 | AMBROZIAK Lesław | 97 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-40 | ||||||
20 | PASCHKE Roman | 119 | SHIPCUP | GDYNIA | M-30 | ||||||
21 | PICHLAK Piotr | 120 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-50 | ||||||
22 | OŻAROWSKA Monika | 118 | PROXIT TEAM | GDAŃSK | K-30 | ||||||
23 | KANIOWSKI Artur | 107 | GDAŃSK/CHMIELNO | M-30 | |||||||
24 | DAWIDOWSKI Dariusz | 100 | GDAŃSK | M-30 | |||||||
25 | MIELEWCZYK Zbigniew | 114 | SMĘTOWO CHMIELEŃSKIE | M-40 | |||||||
26 | AGNIESZKA Natalia | 96 | ROWEROWE KASZUBY | KARTUZY | K-30 | ||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
KEARNEY Marek | 108 | O'CEARNAIGH | GDYNIA | M-40 |
Znaleziono 27 wynik(ów)