TRIATHLON CHMIELNO SPRINT 2017

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Data/ Date:
2017-06-10
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
25.95 km
Zgłoszonych/ Registered:
66
Wystartowało/ Started:
58
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
58
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.75km | 0.85km | 20.85km | 20.95km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-14 | M-14 | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.75kmPoz 20kmPoz 5kmPozCzas
netto
25.95km
Czas
łączny
25.95km
Różn/ Gap
            
1CZAJKOWSKI Paweł 11BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-301M 100:12:52500:00:4100:34:38100:00:4900:19:07201:08:07.8001:08:07.80 
2HORSTEN Dorian 19GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM-161M 200:11:30200:01:1300:37:01500:01:2100:18:00101:09:05.2501:09:05.25+00:00:57
3SYDOR Tomasz 127M-302M 300:12:38400:00:4800:34:51200:00:5500:20:14401:09:26.8501:09:26.85+00:01:19
4WAWRZYNEK Przemysław 99POZNAŃM-181M 400:10:58100:01:3200:36:20400:00:5800:20:25601:10:13.0001:10:13.00+00:02:05
5TUROWIEC Adam 56UAM TRIATHLON POZNAŃ | APPETITEFORSPORTS.COMPOZNAŃM-401M 500:12:19300:01:1000:36:13300:00:5600:22:361601:13:14.8001:13:14.80+00:05:07
6BRZOZOWSKI Paweł 130MIŁOMŁYNM-303M 600:13:29600:01:2400:37:55600:00:4900:22:181401:15:55.9501:15:55.95+00:07:48
7ZAYCEV Dmitriy
MARKIN Evgeniy
YANKOVSKIY Dmitriy
62KLUB SPORTOWY DED Sztafety1M 700:15:291400:00:5800:39:28800:00:5800:19:11301:16:04.4001:16:04.40+00:07:56
8GORSKI Dariusz 15AJLANTGDYNIAM-402M 800:14:21900:01:1200:40:391100:00:5700:21:241001:18:33.8001:18:33.80+00:10:26
9ZWIERZ Krzysztof 61WEJHEROWOM-304M 900:17:513200:02:2200:39:27700:01:1100:20:18501:21:09.7001:21:09.70+00:13:01
10ONOSZKO Wojciech 41KOŻYCZKOWOM-305M 1000:17:443100:01:3800:40:261000:00:5100:20:43901:21:22.5001:21:22.50+00:13:14
11ZUBOWICZ Piotr 59BANACH SPORT TEAMTUCHOMM-182M 1100:15:111100:02:4000:42:211900:00:5600:20:28701:21:36.4001:21:36.40+00:13:28
12BORYNA Jarek 7SPORTEVOGDAŃSKM-501M 1200:17:042200:02:4300:40:19900:01:0000:21:471201:22:53.9501:22:53.95+00:14:46
13BUTNY Rafał 9GDYNIAM-306M 1300:17:393000:00:3800:41:281500:01:1100:22:121301:23:08.3001:23:08.30+00:15:00
14ŁUKIEWICZ Łukasz 38ELBLĄGM-307M 1400:15:121200:01:5200:42:191800:01:2800:23:121701:24:03.6001:24:03.60+00:15:55
15KUNKEL Mariusz 35GDAŃSKM-403M 1500:17:352700:01:4400:41:361700:01:2800:22:241501:24:47.7001:24:47.70+00:16:39
16CZAJKOWSKA Magdalena 10BCT TEAM GDYNIAGDYNIAK-301K 100:17:012100:01:2300:42:262100:01:0300:23:291901:25:22.0001:25:22.00+00:17:14
17GROCHOWSKI Tomasz 17BZWBKGDAŃSKM-308M 1600:17:362800:01:3200:40:501300:01:2500:24:032501:25:26.6001:25:26.60+00:17:18
18GROCHOWSKI Rafał 16BZWBKGDAŃSKM-183M 1700:17:122400:01:5700:40:491200:01:2500:24:032601:25:26.7001:25:26.70+00:17:18
19KOWALEWSKI Zbigniew 33GDAŃSKM-502M 1800:15:211300:02:0100:42:442300:00:5700:24:492801:25:52.1001:25:52.10+00:17:44
20GBYL Jacek 13NEUROSANAGDYNIAM-404M 1900:19:214000:01:4400:42:242000:01:1200:21:401101:26:21.8001:26:21.80+00:18:14
21SZARY Paweł 52GDYNIAM-405M 2000:16:151700:01:3800:41:321600:02:0200:25:143101:26:41.2501:26:41.25+00:18:33
22KOLKA Zbigniew 29TOP BRAMY HORMANNGRZYBNOM-503M 2100:17:092300:02:1500:43:112400:01:4100:24:372701:28:53.4501:28:53.45+00:20:45
23ŚMIERZCHALSKI Michał 55BZWBKGDAŃSKM-309M 2200:14:461000:02:1400:45:283200:00:5900:26:103601:29:37.8001:29:37.80+00:21:30
24PATYNA Aleksandra 43PAN WIATRSTRASZYNK-181K 200:18:213500:02:4400:44:272800:00:1900:23:502201:29:41.2001:29:41.20+00:21:33
25SZEMRO Katarzyna 53GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK-401K 300:17:282500:02:2400:44:503000:01:2200:24:032401:30:07.5501:30:07.55+00:21:59
26KARCZEWSKI Adam 27CHMIELNOM-184M 2300:21:044600:01:3200:42:402200:01:1200:23:562301:30:24.3501:30:24.35+00:22:16
27KOLKA Paweł 28KARTUZYM-3010M 2400:23:355600:03:5700:41:201400:01:1600:20:29801:30:37.0001:30:37.00+00:22:29
28BARANOWSKA Kornelia 3GDAŃSKK-402K 400:16:562000:02:3900:46:503800:00:4800:23:292001:30:42.0001:30:42.00+00:22:34
29STANKIEWICZ Katarzyna 49WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PGGDAŃSKK-403K 500:15:451500:01:5900:47:004000:01:2900:25:553501:32:08.8501:32:08.85+00:24:01
30KONKOL Waldemar 31NIEZRZESZONYGDAŃSKM-406M 2500:20:134100:02:3500:43:532600:02:1400:23:332101:32:28.4501:32:28.45+00:24:20
31STASIAK Marcin 50TORUŃ MULTISPORT TEAMGDAŃSKM-3011M 2600:14:13700:02:0300:44:022700:01:2900:31:015301:32:48.0501:32:48.05+00:24:40
32ŁUKOWICZ Rafał 39GDAŃSKM-185M 2700:15:481600:03:0900:47:114100:01:3600:26:253701:34:09.0001:34:09.00+00:26:01
33ZAWIERSKI Jacek 58LONDON BOROUGH OF HOUNSLOW SWIMMING CLUBLONDYNM-3012M 2800:14:18800:02:2100:50:195100:00:5300:27:304401:35:21.9001:35:21.90+00:27:14
34BORYNA-ZŁOTA Ola 8LPP S.A.GDAŃSKK-182K 600:18:243700:03:1600:46:343600:02:1600:24:552901:35:25.8501:35:25.85+00:27:18
35RADZIEMSKI Tomasz 46GDAŃSK/NIESIOŁOWICEM-504M 2900:17:372900:04:3400:46:403700:01:5100:25:083001:35:50.4001:35:50.40+00:27:42
36BĘDZIAK Anna 4GDYNIAK-302K 700:17:332600:02:4700:48:574600:01:3800:25:173301:36:12.9501:36:12.95+00:28:05
37JAŚKIEWICZ Paweł 22RUMIAM-3013M 3000:16:271900:02:3600:49:234700:01:3100:26:393801:36:36.3001:36:36.30+00:28:28
38BOBER Alicja 5LPP TEAMGDAŃSKK-303K 800:18:103300:02:3100:45:553300:01:5300:28:164901:36:45.9001:36:45.90+00:28:38
39KARABIN Paweł 25GDAŃSKM-407M 3100:18:133400:02:1100:48:224500:01:3300:27:104001:37:29.3501:37:29.35+00:29:21
40JARMUŻ Wojciech 20CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKIRÓŻYNYM-3014M 3200:19:113900:03:0600:46:013400:01:4900:27:264301:37:33.8501:37:33.85+00:29:26
41ROBLES José Carlos 47PALENCIAM-186M 3300:21:204900:02:0600:46:113500:00:5100:28:144801:38:42.4001:38:42.40+00:30:34
42WOŁOSEWICZ Paweł 57PAN WIATRSTRASZYNM-187M 3400:18:223600:03:5600:52:225500:01:3900:23:141801:39:33.5501:39:33.55+00:31:25
43MISZEWSKI Jan 40JANSOLOGDAŃSKM-601M 3500:21:595200:03:1100:45:043100:01:1800:28:094701:39:41.6501:39:41.65+00:31:33
44SIEDLECKI Artur 129GDYNIAM-408M 3600:23:125400:02:2600:46:543900:01:4500:25:523401:40:09.6501:40:09.65+00:32:01
45KAMAĆ Kamil 24GDAŃSKM-3015M 3700:18:283800:04:2500:43:512500:02:2700:31:495401:41:00.4501:41:00.45+00:32:52
46SZMYT Jarosław 54TRI STAROGARD GDSTAROGARD GDM-409M 3800:21:255100:02:0000:50:085000:00:5000:27:184101:41:41.2001:41:41.20+00:33:33
47GNIECH Maciej 14ELTORBUD TEAMWEJHEROWOM-3016M 3900:21:074700:03:4500:47:444300:02:1300:27:234201:42:12.2501:42:12.25+00:34:04
48PRZEŹDZIAK Marek 45GDAŃSKM-505M 4000:20:254300:03:4100:48:194400:03:1000:27:564501:43:31.8001:43:31.80+00:35:24
49KUJAWIŃSKA Anna 34SPORTEVOGDAŃSKK-404K 900:20:544500:03:4300:50:345300:01:5700:27:023901:44:10.4001:44:10.40+00:36:02
50KORNACKI Piotr 32ROWEROWE KASZUBY, KWTGDYNIAM-3017M 4100:26:585700:03:4200:47:134200:01:1200:25:163201:44:21.2001:44:21.20+00:36:13
51KONKEL Aneta 30BIEGAJ Z GŁOWĄGDAŃSKK-405K 1000:21:124800:03:5100:49:314800:02:0600:28:064601:44:46.6501:44:46.65+00:36:38
52ZUBOWICZ Marek 60TUCHOMM-506M 4200:23:145500:02:5500:44:402900:02:5300:32:375501:46:19.0001:46:19.00+00:38:11
53PILCH Jakub 44JUSZKOWOM-3018M 4300:22:205300:02:0700:50:034900:01:3100:30:345201:46:35.0501:46:35.05+00:38:27
54ARENT Magdalena 1SPORTEVOGDAŃSKK-304K 1100:20:184200:02:5000:52:325600:01:3800:29:335001:46:51.1001:46:51.10+00:38:43
55GRZĄDKA Monika 18SPORTEVOGDAŃSKK-305K 1200:20:504400:02:5700:54:105700:01:1200:30:025101:49:11.3501:49:11.35+00:41:03
56JAŚKIEWICZ Justyna 21SHIPCUPRUMIAK-306K 1300:21:235000:03:5900:50:215200:01:5600:34:225601:52:01.9501:52:01.95+00:43:54
57BARABANOW Michał 2GDAŃSKM-3019M 4400:16:221800:04:0700:51:305400:03:0600:37:185701:52:23.1501:52:23.15+00:44:15
58KARCZEWSKA Joanna 26CHMIELNOK-183K 1400:27:085800:03:4100:58:255800:01:1900:39:195802:09:52.9002:09:52.90+01:01:45
Znaleziono 58 wynik(ów)