TRIATHLON KARTUZY MTB 2018

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Gmina Kartuzy
Data/ Date:
2018-06-10
Miejsce/ Place:
Kartuzy
Dystans/ Distance:
25.95 km
Zgłoszonych/ Registered:
68
Wystartowało/ Started:
62
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
58
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.75km | 0.85km | 0.9km | 20.9km | 21km | 21.55km | 21.6km | 22.15km | 22.2km | 22.75km | 22.8km | 23.35km | 23.4km | 23.95km | 24km | 24.55km | 24.6km | 25.15km | 25.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-14 | M-14 | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.75kmPoz 20kmPoz 0.55km0.6km1.15km1.2km1.75km1.8km2.35km2.4km2.95km3km3.55km3.6km4.15km4.2km5kmPozCzas
netto
26km
Czas
łączny
26km
Różn/ Gap
                          
1HERING Mateusz 14HERING_TRIATHLONBYTÓWM-181M 100:12:07400:01:4700:45:10200:00:5200:02:0200:02:1900:04:1200:04:3000:06:2700:06:4400:08:4000:08:5700:10:5500:11:1300:13:1200:13:3000:15:2700:15:4500:19:05101:19:01.6501:19:01.65 
2CZAJKOWSKI Paweł 8BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-301M 200:12:42700:01:1900:44:58100:00:4600:02:1300:02:3200:04:4600:05:0600:07:2200:07:4200:09:5900:10:1900:12:3600:12:5500:15:1200:15:3200:17:4700:18:0600:22:35901:22:20.4001:22:20.40+00:03:18
3WYSŁOUCH Michał 61F3TEAMGDAŃSKM-302M 300:12:04300:01:2800:47:33400:00:5700:02:0200:02:2000:04:2600:04:4400:06:5200:07:1100:09:1900:09:3700:11:4600:12:0500:14:1400:14:3300:16:4400:17:0400:21:01601:23:03.2501:23:03.25+00:04:01
4PEEK Marcin 41SZKOŁA PŁYWANIA AQUATICKOŚCIERZYNAM-303M 400:12:47800:00:1900:02:3400:02:5300:05:1900:05:3800:08:0300:08:2300:10:4400:11:0400:13:2400:13:4400:16:0200:16:2200:17:2700:20:06401:23:52.0001:23:52.00+00:04:50
5BLUJ Mikołaj 63ATHLETE TEAMGDYNIAM-182M 500:13:191100:01:5700:45:36300:01:0100:02:1700:02:3800:05:0300:05:2400:07:4800:08:0900:10:2900:10:5100:13:2200:13:4300:16:1400:16:3600:19:0500:19:2600:23:251201:25:18.0001:25:18.00+00:06:16
6BARCZEWSKI Marek 2ROMET FACTORY TEAMTORUŃM-183M 600:13:091000:01:4000:50:14600:01:0400:02:0700:02:2500:04:3200:04:5100:06:5900:07:1800:09:2900:09:4700:11:5100:12:1000:14:1600:14:3500:16:4200:17:0000:20:27501:26:34.8001:26:34.80+00:07:33
7KOPER Mateusz 22EATON TRIATHLON TEAM / GK GRYF TCZEWTCZEWM-304M 700:13:211300:01:5800:51:45900:00:5900:02:0000:02:1700:04:1600:04:3300:06:2900:06:4600:08:4900:09:0700:11:1000:11:2800:13:2700:13:4500:15:4500:16:0300:19:34201:27:37.3001:27:37.30+00:08:35
8KOLASA Lukasz 21GDYNIAM-305M 800:11:57200:01:4400:52:091100:00:5900:02:2800:02:5100:05:2300:05:4500:08:1900:08:4100:11:1100:11:3300:14:0700:14:3000:17:0400:17:2600:19:5900:20:2100:25:161701:32:05.4001:32:05.40+00:13:03
9BRZOZOWSKI Piotr 62KRAKÓWM-306M 900:12:27600:01:4800:55:351500:00:5800:02:2500:02:4600:05:0900:05:3000:07:5600:08:1700:10:4200:11:0300:13:2600:13:4700:16:0800:16:2900:18:5100:19:1200:23:101101:33:58.7001:33:58.70+00:14:57
10PRZYBYŁ Wawrzyniec 46DECATHLON PRZYMORZE TEAMGDAŃSKM-184M 1000:16:273600:02:0100:51:511000:01:1200:02:1600:02:3500:04:5800:05:1900:07:4300:08:0400:10:3100:10:5300:13:2500:13:4600:16:1800:16:4000:19:1100:19:3400:23:341301:35:05.0501:35:05.05+00:16:03
11BAUMGART Michał 3STRASZYNM-307M 1100:14:492000:02:5100:51:07700:01:1900:02:2500:02:4400:05:0800:05:2800:07:5500:08:1600:10:4500:11:0600:13:3100:13:5200:16:1800:16:3900:19:0500:19:2600:25:542001:36:00.0501:36:00.05+00:16:58
12GRZEBYTA Mateusz 12MTB START KARTUZYKARTUZYM-308M 1200:14:151700:02:3600:52:391200:01:1700:02:3300:02:5500:05:3000:05:5200:08:3100:08:5300:11:3600:11:5900:14:4700:15:1000:17:5400:18:1600:20:5800:21:2000:25:351801:36:22.4501:36:22.45+00:17:20
13ONOSZKO Wojciech 39KOŻYCZKOWOM-309M 1300:15:343100:02:0000:54:211400:00:5900:02:2400:02:4500:05:1300:05:3600:08:0600:08:2800:10:5500:11:1600:13:4400:14:0500:16:3300:16:5400:19:2500:19:4800:23:541401:36:48.7001:36:48.70+00:17:47
14PAJURA Robert 40GDYNIAM-3010M 1400:16:333800:01:5600:57:402000:01:1700:02:0300:02:2200:04:3300:04:5200:07:0200:07:2000:09:3400:09:5300:12:0400:12:2400:14:3700:14:5800:17:1100:17:3000:21:09701:38:35.5501:38:35.55+00:19:33
15STODÓLSKI Przemysław 50JANIKOWOM-185M 1500:15:172700:02:0600:54:071300:01:1100:02:3900:03:0200:05:4900:06:1400:09:0700:09:3300:12:2600:12:5200:15:4200:16:0400:18:5200:19:1700:22:0500:22:2900:26:372501:39:18.6001:39:18.60+00:20:16
16CZECHOWSKI Dawid 9N - BIKE ACADEMYBYDGOSZCZM-141M 1600:11:29100:03:0800:58:402400:01:2800:02:3600:02:5600:05:3000:05:5000:08:2300:08:4600:11:2000:11:4200:14:1700:14:4000:17:1400:17:3600:20:1500:20:3800:24:461501:39:31.5501:39:31.55+00:20:29
17ROLIŃSKI Daniel 47STRASZYNM-186M 1700:14:281800:02:3400:56:381900:00:4900:02:2600:02:4600:05:3100:05:5300:08:3100:08:5400:11:3900:12:0200:14:4900:15:1100:18:0200:18:2600:21:2100:21:4500:26:242301:40:53.0001:40:53.00+00:21:51
18KARPOWICZ Grzegorz 18KAREPLANDGDYNIAM-3011M 1800:18:454900:02:0100:56:071700:01:0500:02:2000:02:4100:05:0500:05:2500:07:5500:08:1600:10:4900:11:0900:13:3800:13:5800:16:2300:16:4300:19:0900:19:3000:23:061001:41:04.6001:41:04.60+00:22:02
19LEMKE Ewa 31SPORTEVOGDYNIAK-181K 100:14:081600:02:0300:56:051600:00:5700:02:1700:02:3900:05:0600:05:2700:07:5300:08:1400:10:4200:11:0300:13:3400:13:5500:16:2200:16:4200:19:1300:24:1700:28:353201:41:48.1501:41:48.15+00:22:46
20SĄSIADEK Cezary 49KRISS COACHING TEAMSUSZ/GDAŃSKM-3012M 1900:12:13500:02:2900:59:582600:01:3100:02:4000:03:0300:05:4000:06:0300:08:4500:09:0900:11:5500:12:1900:15:0600:15:3000:18:1800:18:4300:21:4000:22:0700:27:212701:43:32.5501:43:32.55+00:24:30
21PILSKI Wojciech 43TEAM MAMILEGDAŃSKM-401M 2000:16:103300:02:3000:56:361800:01:2100:02:3900:03:0300:05:5400:06:1900:09:1300:09:3900:12:3600:13:0100:15:5800:16:2400:19:2300:19:4800:22:4400:23:0900:28:013101:44:38.9001:44:38.90+00:25:37
22KACZAN Jarosław 64IŁÓWM-402M 2100:15:423200:03:0000:58:222300:01:4500:02:3400:02:5700:05:3600:06:0000:08:4200:09:0500:11:4900:12:1400:14:5800:15:2300:18:0600:18:3100:21:1300:21:3700:26:282401:45:17.8501:45:17.85+00:26:16
23MAGRIAN Krzysztof 34REDAM-403M 2200:16:483900:03:0200:58:012200:02:0000:02:4100:03:0400:05:4700:06:1000:08:5100:09:1400:11:5900:12:2300:15:0600:15:2900:18:1300:18:3700:21:2400:21:4800:26:182201:46:09.5001:46:09.50+00:27:07
24SZUFARSKI Przemek 53GDAŃSKM-3013M 2300:13:201200:02:4401:00:473100:01:1700:02:3100:02:5400:05:3600:05:5900:08:4400:09:0800:12:0000:12:2700:15:5000:16:1900:19:1500:19:4600:22:5700:23:4000:28:423301:46:50.1001:46:50.10+00:27:48
25KOWALSKA Agnieszka 26DECATHLON PRZYMORZE TEAM / UKS TRI TEAM RUMIAWEJHEROWOK-182K 200:15:132600:02:1901:00:262700:01:1200:02:2600:02:4600:05:2500:05:4500:08:2900:08:5100:11:3700:12:0000:14:5800:15:2100:18:1500:18:4100:21:5900:22:2300:28:013001:47:11.4501:47:11.45+00:28:09
26LEO Michał 32GDYNIAM-404M 2400:18:344800:02:2601:00:373000:01:1100:02:4500:03:0800:05:5000:06:1300:08:5400:09:1700:12:0000:12:2400:15:1200:15:3600:18:1600:18:3700:21:1000:21:3200:25:401901:48:28.5501:48:28.55+00:29:26
27DEMBCZYŃSKI Michał 10GDAŃSKM-187M 2500:14:542100:02:5101:01:553400:01:2900:02:3700:02:5900:05:3400:05:5700:08:3200:08:5600:11:4700:12:1200:14:5600:15:2100:18:2000:18:4600:21:3300:21:5700:27:502901:48:59.7501:48:59.75+00:29:58
28KOTLIŃSKI Mikołaj 25GDAŃSKM-188M 2600:15:302900:02:4200:58:462500:01:0100:03:0200:03:2800:06:3000:06:5600:10:2400:10:5400:14:1900:14:4600:18:2800:19:0000:22:2600:22:5400:26:2000:26:4600:31:144701:49:13.4501:49:13.45+00:30:11
29PICHLAK Piotr 42SPORTEVOGDAŃSKM-501M 2700:17:004400:04:0601:01:323200:02:0800:02:3700:03:0000:05:4300:06:0700:08:5100:09:1500:12:0000:12:2400:15:0800:15:3200:18:2100:18:4500:21:3100:21:5500:26:182101:51:04.9001:51:04.90+00:32:03
30KWIATKOWSKI Tomasz 30POGÓRZEM-405M 2800:16:524100:03:3600:57:572100:02:3200:03:1000:03:3800:06:4500:07:1200:10:1900:10:5100:14:0900:14:4400:17:5500:18:2200:21:2800:21:5400:25:0400:25:3100:30:234301:51:20.0501:51:20.05+00:32:18
31SZKOBEL Lucyna 52BOTRANS MTB TEAMŁUBIANAK-301K 300:16:133400:02:1501:02:573700:01:1800:02:4200:03:0500:06:0200:06:2600:09:2700:09:5200:12:5400:13:1900:16:2800:16:5400:20:0000:20:2600:23:3200:23:5700:28:523401:51:35.4001:51:35.40+00:32:33
32KRAMP Daniel 27MTB START TREC KARTUZYKARTUZYM-406M 2900:20:495500:03:5700:51:12800:03:2200:02:5800:03:2200:06:2300:06:4800:09:4900:10:1500:13:2300:13:5000:17:0200:17:3000:20:4000:21:0000:24:0500:24:3100:32:445001:52:04.5001:52:04.50+00:33:02
33PISAREK Bartosz 44DECATHLON PRZYMORZE TEAMRADOMM-189M 3000:16:514000:02:4801:02:003500:01:3100:02:4900:03:1400:06:1400:06:3900:09:4400:10:0800:13:2500:13:5300:17:0400:17:3100:20:2900:20:5500:23:4900:24:1400:29:013501:52:11.1001:52:11.10+00:33:09
34WRÓBLEWSKI Paweł 59NIESIOŁOWICEM-407M 3100:15:323000:02:5901:04:134000:01:1200:02:4300:03:0700:05:5800:06:2300:09:2100:09:5300:12:5400:13:1900:16:2400:16:5000:19:5500:20:2200:23:3400:24:0000:29:173801:53:13.3001:53:13.30+00:34:11
35WIECZORKOWSKI Aleksander 58KRS FORMOZAPRUSZCZ GDAŃSKIM-408M 3200:15:092300:03:1601:00:322900:01:5700:02:4600:03:1200:06:0700:06:3700:11:3500:12:0700:14:5200:15:2500:18:1500:18:3800:21:2800:21:5100:24:3800:25:0100:32:565101:53:50.6001:53:50.60+00:34:48
36KUKAWKA Maciej 29GRUDZIĄDZM-409M 3300:15:122500:02:3001:00:322800:01:1500:04:0600:04:4600:08:1400:09:1300:12:0000:12:2600:15:1400:15:3900:19:0800:19:3500:22:3700:23:0200:25:5400:26:1900:34:425301:54:11.2501:54:11.25+00:35:09
37KURZAWSKI Dariusz 67KARTUZYM-3014M 3400:18:565000:05:3301:01:373300:01:1700:02:4000:03:0200:05:4800:06:1100:08:5800:09:2000:12:0500:12:2700:15:1900:15:4300:18:3600:18:5800:21:4900:22:1400:27:262801:54:49.4501:54:49.45+00:35:47
38GUMOŚ Katarzyna 13GDYNIAK-302K 400:15:272800:03:3301:02:513600:02:1100:03:1300:03:3900:06:5500:07:2300:10:4500:11:1200:14:2700:14:5700:18:1300:18:4100:21:5600:22:2500:25:3800:26:0800:31:374801:55:39.6501:55:39.65+00:36:38
39KLAUS Tomek 20AWFIS GDAŃSKGDAŃSKM-1810M 3500:14:441900:03:5001:06:464400:01:0600:03:0300:03:2500:06:2600:06:4900:09:5600:10:2500:13:3900:14:0400:17:0200:17:2700:20:3100:20:5700:23:4900:24:1900:29:153601:55:41.8001:55:41.80+00:36:40
40KOROWAJ Paula 24NAVIGATORIAZBYCHOWOK-303K 500:19:025100:03:1701:08:494600:01:1200:02:2700:02:4900:05:1800:05:4000:08:1000:08:3300:11:0900:11:3300:14:0700:14:3000:17:0100:17:2300:19:5500:20:1700:24:511601:57:11.2001:57:11.20+00:38:09
41KIKOLSKI Wojtek 19SOPOCKI KLUB MORSÓW/BBL GDAŃSK AWFISSOPOTM-4010M 3600:21:165600:02:4101:02:583800:01:2900:03:0300:03:3400:06:3500:07:0400:10:0400:10:3600:13:4000:14:1100:17:1000:17:3900:20:3600:21:0800:24:0200:24:2700:29:163701:57:40.8501:57:40.85+00:38:39
42ŚWIACKI Łukasz 54GDAŃSKM-3015M 3700:13:361500:03:5301:08:564800:01:5100:03:0500:03:3100:06:3700:07:0300:10:1000:10:3700:13:4300:14:0900:17:1400:17:4000:20:4600:21:1700:24:1800:24:4400:29:514101:58:07.0001:58:07.00+00:39:05
43LEWNA Daniel 33KARTUZYM-4011M 3800:18:064700:03:0201:06:004300:01:2700:02:4400:03:0900:06:0300:06:3100:09:3300:09:5900:13:0200:13:2800:16:4200:17:1000:20:1400:20:4100:23:4600:24:1500:29:483901:58:23.9001:58:23.90+00:39:22
44WENTA Rafał 56SIERAKOWICEM-1811M 3900:16:253500:03:2301:07:494500:01:0700:02:4200:03:0500:06:0200:06:2500:10:2500:10:4900:14:1800:14:4200:18:0500:18:2900:21:3200:21:5500:24:5300:25:1700:30:194201:59:03.1001:59:03.10+00:40:01
45ROLIŃSKI Patryk 48STRASZYNM-161M 4000:15:002200:02:3701:08:534700:01:0700:03:0300:03:2700:06:4800:07:1300:10:4400:11:1300:14:3800:15:0300:18:4100:19:0700:22:3300:23:0000:26:2500:26:5200:32:084901:59:45.3001:59:45.30+00:40:43
46BĘDZIAK Anna 4SPORT-EVOGDYNIAK-304K 600:17:174500:02:5501:10:454900:01:2700:02:5900:03:2500:06:2900:06:5400:09:5700:10:2300:13:2900:13:5600:17:0500:17:3200:20:4400:21:1000:24:2400:24:4700:29:504002:02:14.0502:02:14.05+00:43:12
47KORNACKI Piotr 23ROWEROWE KASZUBYGDYNIAM-4012M 4100:23:425900:05:0601:05:114100:01:2300:02:4000:03:0600:05:4900:06:1400:09:0100:09:3000:12:2000:12:4800:15:3600:16:0300:18:5100:19:1400:22:0200:22:2900:27:032602:02:25.1002:02:25.10+00:43:23
48NAWROCKI Marcin 37ROCK'N'ROLL OLD CREWGDAŃSKM-4013M 4200:16:554300:02:3001:10:585000:04:0400:02:5000:03:1600:06:2100:06:4500:09:5000:10:1500:13:2300:13:4800:17:0000:17:2800:20:3700:21:0500:24:1900:24:4900:30:334402:05:00.3002:05:00.30+00:45:58
49WYŁUDA Marcin 60GDAŃSKM-3016M 4300:21:405700:03:0901:11:115100:01:3900:03:0600:03:3200:06:4000:07:0900:10:1600:10:4500:13:5600:14:2400:17:2700:17:5700:21:0900:21:3700:24:4400:25:1500:31:104502:08:49.8002:08:49.80+00:49:48
50BAGRIANOW Adam 1DECATHLON PRZYMORZE TEAMWARSZAWAM-1812M 4400:24:126100:03:4101:16:035400:01:5300:03:0000:03:2800:06:3300:07:0300:10:0400:10:3000:13:3900:14:0400:17:1400:17:4000:20:5800:21:2300:24:5900:25:2500:31:134602:17:02.2002:17:02.20+00:58:00
51POMORSKI Jakub 65DECATHLON TEAM KARTUSKAGDAŃSKM-1813M 4500:24:156200:03:5001:15:005200:02:3100:03:0300:03:2800:06:4600:07:1500:10:5300:11:2100:14:5300:15:1800:18:5800:19:2200:23:0400:23:3100:27:1500:27:4300:33:405202:19:16.1002:19:16.10+01:00:14
52KAMAĆ Kamil 16GDAŃSKM-3017M 4600:17:474600:05:1601:15:315300:03:0200:03:3500:04:0500:08:0100:08:3500:12:3900:13:1300:21:2800:22:0200:26:1800:26:5700:31:3100:32:0900:36:3700:37:1400:45:275502:27:03.7002:27:03.70+01:08:02
53BIGAJ Andrzej 5DUŻYNA A / NO TEAMSGDYNIAM-3018M 4700:23:425800:03:4801:18:595500:01:5200:03:0500:03:3400:06:5600:07:2500:11:0100:11:3100:15:1600:15:4800:19:4200:20:1300:23:4900:24:1900:27:5700:33:0900:40:145402:28:35.9002:28:35.90+01:09:34
54DOMAŃSKI Dominik 11ACTIVE LIFEGDYNIAM-3019M 4800:19:085300:03:0301:19:505600:02:2000:03:1200:03:4000:07:2700:09:3300:16:2200:16:5000:28:1700:29:0600:33:2200:33:5600:37:4100:38:2400:41:4300:42:1500:47:455702:32:06.3002:32:06.30+01:13:04
55BRUSKI Dariusz 7GDAŃSKM-502M 4900:19:045200:04:5701:26:005700:02:2400:04:4200:05:2400:10:1100:10:5100:15:4400:16:2300:21:1700:21:5100:26:3400:27:1100:32:1300:32:5600:37:4600:38:2400:46:385602:39:03.9502:39:03.95+01:20:02
DNCMARCINIAK Tomasz 35FIZJOKLINIKAWARSZAWAM-3000:13:05900:02:4000:49:38500:01:1200:02:1700:02:3800:04:5300:05:1300:07:3200:07:5300:10:1600:10:3800:13:0000:13:2300:15:4600:16:0700:18:2600:20:05301:26:40.3001:26:40.30
DNCJEŻAK Konrad 66DECATHLON TEAM KARTUSKAGDAŃSKM-1800:19:405400:02:3701:05:474200:00:5000:02:3000:02:5000:05:2800:05:5000:08:3400:08:5600:11:4300:12:0400:14:4900:15:1200:17:5200:18:1100:20:4100:22:15801:51:09.1001:51:09.10
DNCWIECZORKOWSKI Klaudiusz 57PRUSZCZ GDAŃSKIM-1600:15:102400:03:1101:03:473900:01:3500:03:1800:03:4800:08:47
MIEŃKOWSKI Grzegorz 36GDYNIAM-3000:23:496000:03:0701:26:1258 DNF DNF
STANISZEWSKA Joanna 69SPORT-EVOGDAŃSKK-3000:13:2814 DNF DNF
IWANOW Batosz 68GDAŃSKM-3000:16:3237 DNF DNF
PŁAZA Jacek 45DECATHLON PRZYMORZE TEAMPOGÓRZEM-1800:16:5342 DNF DNF
Znaleziono 62 wynik(ów)