TRIATHLON KRYNICA 2018 1/4

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2018-09-09
Miejsce/ Place:
Chmielno
Dystans/ Distance:
56.7 km
Zgłoszonych/ Registered:
31
Wystartowało/ Started:
29
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.95kmPoz 45kmPoz 10.55kmPozCzas
netto
56.7km
Czas
łączny
56.7km
Różn/ Gap
            
1GWIZDAŁA Karol 90SPORTEVO / ADVA OPTICAL NETWORKINGGDAŃSKM-301M 100:14:16200:01:3401:16:18100:00:3600:46:18402:19:02.8002:19:02.80 
2ŚLIWKA Piotr 105SPORTEVOM-302M 200:17:001100:01:2801:17:57300:00:4300:43:39202:20:47.1002:20:47.10+00:01:44
3PIETRASIK Przemysław 100SŁUPSKM-303M 300:15:57800:01:4001:17:31200:00:5700:48:35802:24:40.5002:24:40.50+00:05:37
4BONIECKI Daniel 82DAWN OVER GROUNDWARSZAWAM-304M 400:16:501000:03:2201:18:29400:00:3600:47:27602:26:44.3502:26:44.35+00:07:41
5NEUBAUER Szymon 98BOROWOM-305M 500:17:501200:01:5201:19:16600:00:4300:48:07702:27:48.3002:27:48.30+00:08:45
6KUJAWIŃSKI Robert
GRONOWICZ Jakub
LEMKE Ewa
124SPORTEVOSztafety1 100:15:09400:00:5101:25:071100:00:2900:46:16302:27:52.0002:27:52.00+00:08:49
7CIMACHOWSKI Jakub 86CIMATECHSOLEC KUJAWSKIM-306M 600:15:26600:02:4801:27:491300:01:3700:43:34102:31:14.3502:31:14.35+00:12:11
8AUGUSTYNIAK Radosław
BIESZKE Rafał
AUGUSTYNIAK Mirosława
121PIĘKNA I MŁODZISztafety2 200:17:541300:01:0001:19:07500:00:3400:54:022002:32:37.9502:32:37.95+00:13:35
9APOLLO Szymon 81GDAŃSKM-181M 700:20:592100:02:5801:20:51700:00:2900:51:171102:36:34.0002:36:34.00+00:17:31
10KALINOWSKI Krzysztof
ŚWIERCZYŃSKI Michał
JANCZAK Sławomir
125DREAM TRI TEAMSztafety3 300:13:39100:00:5301:34:392200:00:3100:46:54502:36:36.0002:36:36.00+00:17:33
11CISOWSKI Artur 87TRIWAWAWARSZAWAM-401M 800:18:091500:02:2001:23:22800:00:5700:53:101702:37:58.8502:37:58.85+00:18:56
12CIESZYŃSKI Szymon 85TORUŃM-182M 900:16:36900:02:1401:27:581400:00:5300:50:221002:38:03.1502:38:03.15+00:19:00
13ZENGTELER Wojciech 57M-307M 1000:15:32700:02:0201:26:381200:01:3500:52:371402:38:24.8002:38:24.80+00:19:22
14LOREK Kinga 96MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-181K 100:14:33300:01:0601:31:301800:00:4900:51:481202:39:46.5502:39:46.55+00:20:43
15KARPOWICZ Grzegorz 92KAREPLANDGDYNIAM-308M 1100:22:432500:01:5701:24:201000:01:4400:49:27902:40:11.3502:40:11.35+00:21:08
16GŁOGOWSKI Adam 89YKP GDYNIAGDYNIAM-183M 1200:15:11500:03:0101:29:031500:01:1700:52:441502:41:16.9002:41:16.90+00:22:14
17CISOWSKI Grzegorz 104M-309M 1300:18:371600:01:3801:23:58900:01:0400:57:572202:43:14.0502:43:14.05+00:24:11
18RETZLAFF Joanna
KOSIŃSKI Marek
STANKIEWICZ Michał
123BIBUS MENOSSztafety4 400:19:401700:01:0901:31:321900:00:3200:52:151302:45:08.3002:45:08.30+00:26:05
19LEO Michał 93GDYNIAM-402M 1400:20:191900:02:1801:29:091600:01:1200:53:591902:46:57.0002:46:57.00+00:27:54
20BUBER-BUBROWIECKI Robert 84'VICTORIA' SZTUMCZERNINM-403M 1500:20:382000:02:2201:34:082100:01:0900:53:051602:51:22.4502:51:22.45+00:32:19
21PAWLAK Dezyderia 99CTSGDYNIAK-301K 200:18:011400:02:2101:35:292300:01:1500:58:462302:55:52.4502:55:52.45+00:36:49
22OLECH Artur
OLECH Paweł
BŁASZCZYK Marcin
122ELBLĄG TEAMSztafety5 500:19:541800:03:0201:39:392400:00:4800:53:451802:57:08.5502:57:08.55+00:38:05
23SUŁEK Łukasz 103RZEPNICAM-3010M 1600:22:082300:01:4101:40:312500:01:0700:59:202403:04:47.8003:04:47.80+00:45:45
24SKRZECZ Adam 101OSTRÓW MAZOWIECKAM-3011M 1700:21:272200:05:2001:30:481700:02:5001:05:382503:06:03.7003:06:03.70+00:47:00
25STANISZEWSKI Jacek 102ALGECOGDYNIAM-501M 1800:24:022700:02:5701:33:342000:02:5201:12:422803:16:07.4503:16:07.45+00:57:04
26LEPA-ROMAN Magdalena 94PRZECINAK77BOLSZEWOK-401K 300:24:422800:02:3501:43:332600:01:4901:11:102703:23:49.0503:23:49.05+01:04:46
27LIS Jacek 95WARSZAWAM-3012M 1900:22:332400:07:5601:55:482900:02:4400:55:142103:24:15.8503:24:15.85+01:05:13
28KACZMAREK Sławomir 91RUMIAM-404M 2000:24:502900:03:4301:51:072800:01:3201:08:452603:29:57.7003:29:57.70+01:10:54
29BRUSKI Dariusz 83GDAŃSKM-502M 2100:23:442600:05:1201:43:512700:02:2601:21:532903:37:06.7003:37:06.70+01:18:03
Znaleziono 29 wynik(ów)