Organizator : | Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2018-09-09 |
Miejsce : | Krynica Morska |
Dystans : | 56.7 km |
Zgłoszonych : | 31 |
Wystartowało : | 29 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 29 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | P1_Plywanie 0.95km | Poz | P2_Rower 45km | Poz | |||||
1 | GWIZDAŁA Karol | 90 | SPORTEVO / ADVA OPTICAL NETWORKING | GDAŃSK | M-30 | 00:14:16 | 2 | 00:01:34 | 01:16:18 | 1 | |||||
2 | PIETRASIK Przemysław | 100 | SŁUPSK | M-30 | 00:15:57 | 8 | 00:01:40 | 01:17:31 | 2 | ||||||
3 | ŚLIWKA Piotr | 105 | SPORTEVO | M-30 | 00:17:00 | 11 | 00:01:28 | 01:17:57 | 3 | ||||||
4 | AUGUSTYNIAK Radosław BIESZKE Rafał AUGUSTYNIAK Mirosława | 121 | PIĘKNA I MŁODZI | Sztafety | 00:17:54 | 13 | 00:01:00 | 01:19:07 | 5 | ||||||
5 | BONIECKI Daniel | 82 | DAWN OVER GROUND | WARSZAWA | M-30 | 00:16:50 | 10 | 00:03:22 | 01:18:29 | 4 | |||||
6 | NEUBAUER Szymon | 98 | BOROWO | M-30 | 00:17:50 | 12 | 00:01:52 | 01:19:16 | 6 | ||||||
7 | KUJAWIŃSKI Robert GRONOWICZ Jakub LEMKE Ewa | 124 | SPORTEVO | Sztafety | 00:15:09 | 4 | 00:00:51 | 01:25:07 | 11 | ||||||
8 | CISOWSKI Artur | 87 | TRIWAWA | WARSZAWA | M-40 | 00:18:09 | 15 | 00:02:20 | 01:23:22 | 8 | |||||
9 | ZENGTELER Wojciech | 57 | M-30 | 00:15:32 | 7 | 00:02:02 | 01:26:38 | 12 | |||||||
10 | CISOWSKI Grzegorz | 104 | M-30 | 00:18:37 | 16 | 00:01:38 | 01:23:58 | 9 | |||||||
11 | APOLLO Szymon | 81 | GDAŃSK | M-18 | 00:20:59 | 21 | 00:02:58 | 01:20:51 | 7 | ||||||
12 | CIMACHOWSKI Jakub | 86 | CIMATECH | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | 00:15:26 | 6 | 00:02:48 | 01:27:49 | 13 | |||||
13 | CIESZYŃSKI Szymon | 85 | TORUŃ | M-18 | 00:16:36 | 9 | 00:02:14 | 01:27:58 | 14 | ||||||
14 | LOREK Kinga | 96 | MKS TRUSO ELBLĄG | ELBLĄG | K-18 | 00:14:33 | 3 | 00:01:06 | 01:31:30 | 18 | |||||
15 | GŁOGOWSKI Adam | 89 | YKP GDYNIA | GDYNIA | M-18 | 00:15:11 | 5 | 00:03:01 | 01:29:03 | 15 | |||||
16 | KARPOWICZ Grzegorz | 92 | KAREPLAND | GDYNIA | M-30 | 00:22:43 | 25 | 00:01:57 | 01:24:20 | 10 | |||||
17 | KALINOWSKI Krzysztof ŚWIERCZYŃSKI Michał JANCZAK Sławomir | 125 | DREAM TRI TEAM | Sztafety | 00:13:39 | 1 | 00:00:53 | 01:34:39 | 22 | ||||||
18 | LEO Michał | 93 | GDYNIA | M-40 | 00:20:19 | 19 | 00:02:18 | 01:29:09 | 16 | ||||||
19 | RETZLAFF Joanna KOSIŃSKI Marek STANKIEWICZ Michał | 123 | BIBUS MENOS | Sztafety | 00:19:40 | 17 | 00:01:09 | 01:31:32 | 19 | ||||||
20 | PAWLAK Dezyderia | 99 | CTS | GDYNIA | K-30 | 00:18:01 | 14 | 00:02:21 | 01:35:29 | 23 | |||||
21 | BUBER-BUBROWIECKI Robert | 84 | 'VICTORIA' SZTUM | CZERNIN | M-40 | 00:20:38 | 20 | 00:02:22 | 01:34:08 | 21 | |||||
22 | SKRZECZ Adam | 101 | OSTRÓW MAZOWIECKA | M-30 | 00:21:27 | 22 | 00:05:20 | 01:30:48 | 17 | ||||||
23 | STANISZEWSKI Jacek | 102 | ALGECO | GDYNIA | M-50 | 00:24:02 | 27 | 00:02:57 | 01:33:34 | 20 | |||||
24 | OLECH Artur OLECH Paweł BŁASZCZYK Marcin | 122 | ELBLĄG TEAM | Sztafety | 00:19:54 | 18 | 00:03:02 | 01:39:39 | 24 | ||||||
25 | SUŁEK Łukasz | 103 | RZEPNICA | M-30 | 00:22:08 | 23 | 00:01:41 | 01:40:31 | 25 | ||||||
26 | LEPA-ROMAN Magdalena | 94 | PRZECINAK77 | BOLSZEWO | K-40 | 00:24:42 | 28 | 00:02:35 | 01:43:33 | 26 | |||||
27 | BRUSKI Dariusz | 83 | GDAŃSK | M-50 | 00:23:44 | 26 | 00:05:12 | 01:43:51 | 27 | ||||||
28 | KACZMAREK Sławomir | 91 | RUMIA | M-40 | 00:24:50 | 29 | 00:03:43 | 01:51:07 | 28 | ||||||
29 | LIS Jacek | 95 | WARSZAWA | M-30 | 00:22:33 | 24 | 00:07:56 | 01:55:48 | 29 |
Znaleziono 29 wynik(ów)