TRIATHLON KRYNICA 2018 1/8

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2018-09-09
Miejsce/ Place:
Krynica Morska
Dystans/ Distance:
28.45 km
Zgłoszonych/ Registered:
61
Wystartowało/ Started:
52
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
51
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | M-16 | K-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.475kmPoz 22.5kmPoz 5.275kmPozCzas
netto
28.45km
Czas
łączny
28.45km
Różn/ Gap
            
1STANGLEWICZ Marcin 51M-181M 100:05:37100:01:0600:36:09300:00:3700:18:48101:02:17.0001:02:17.00 
2CZAJKOWSKI Paweł 6BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-301M 200:07:42500:01:0400:34:58100:00:3700:21:44301:06:05.2501:06:05.25+00:03:48
3KRZEMIŃSKI Jakub 18BIKE U UP - EUROPELLGDAŃSKM-182M 300:07:14300:01:2700:35:47200:00:4500:20:53201:06:06.8001:06:06.80+00:03:49
4HORSTEN Dorian 12TRI TALENT TEAMGDAŃSKM-161M 400:06:02200:01:0500:38:41600:00:3900:22:06501:08:33.8001:08:33.80+00:06:16
5PORZYCH Rafał 29RAFSON.TVNIEMCZM-183M 500:08:351300:01:3600:38:38500:00:5000:21:46401:11:25.0001:11:25.00+00:09:08
6KONKOL Waldemar
ROSSA Przemysław
KOSATKO Mariusz
72Sztafety1 100:11:444000:01:0900:37:45400:00:3500:22:50701:14:03.7501:14:03.75+00:11:46
7GOŹDZIEWICZ Paweł 9BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-401M 600:09:091700:01:4500:39:00700:00:4400:23:47901:14:25.9001:14:25.90+00:12:08
8SUSKA Arkadiusz 404YOURBIKE / ASTRAINERGDYNIAM-302M 700:09:321900:01:3300:40:28900:00:4400:23:02801:15:19.4001:15:19.40+00:13:02
9GRABARCZYK Magdalena
KOWALEWSKI Zbigniew
KULAWCZUK Krzysztof
71A-PLAN TEAMSztafety2 200:08:491500:01:0000:42:251500:00:3300:22:37601:15:24.9001:15:24.90+00:13:07
10ZIÓŁKOWSKI Julian 52M-501M 800:08:331200:02:0200:39:09800:01:1200:25:311401:16:27.3501:16:27.35+00:14:10
11RUSAK Michał 55M-303M 900:08:13900:01:5800:41:251000:00:5700:25:101301:17:43.1501:17:43.15+00:15:26
12DZIOBA Michał 7DZIOBA TEAMSOPOTM-402M 1000:07:53700:02:3800:41:321100:01:1600:24:371001:17:56.6501:17:56.65+00:15:39
13HORSTEN Bastian 11TRI TALENT TEAMGDAŃSKM-162M 1100:07:20400:01:3900:43:451700:00:4100:24:581201:18:23.5501:18:23.55+00:16:06
14PIĘTA Sylwester 58RADIO GDAŃSKM-304M 1200:08:551600:01:3000:44:181900:01:1200:24:511101:20:46.7501:20:46.75+00:18:29
15BACHEWICZ Krzysztof 1ELBLĄGM-305M 1300:08:221000:02:1200:42:241400:01:0500:27:422501:21:45.2501:21:45.25+00:19:28
16HORSTEN Peter 10GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM-403M 1400:09:442200:01:5800:42:211300:01:2200:26:351701:22:00.8001:22:00.80+00:19:43
17STAWIARZ Paweł 60M-404M 1500:07:46600:01:4400:44:182000:01:0300:27:212101:22:12.7001:22:12.70+00:19:55
18ŁACH Marcin 20KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM-306M 1600:10:153000:02:2000:41:551200:01:0000:28:092601:23:39.8501:23:39.85+00:21:22
19SZCZEPUCHOWSKI Bogdan 42NIDZICA BIEGANIDZICAM-502M 1700:10:002300:02:2300:43:561800:01:2200:27:272201:25:08.6001:25:08.60+00:22:51
20PORWOŁ Łukasz 28OLSZTYNM-307M 1800:10:122700:01:4900:45:422500:01:0700:27:021901:25:52.3001:25:52.30+00:23:35
21GAPSKI Marcin 8EDC RUNNERSWARSZAWAM-308M 1900:10:022400:03:2300:45:342400:01:1600:26:071601:26:22.5501:26:22.55+00:24:05
22STASIAK Krzysztof 37HELLMANNGDAŃSKM-405M 2000:08:401400:01:4700:42:351600:01:2900:32:294601:27:00.9501:27:00.95+00:24:43
23SUKOW Jerzy 38ELBLĄGM-406M 2100:09:342000:03:1600:45:102200:02:2600:27:362401:28:02.0001:28:02.00+00:25:45
24WODYŃSKI Wojciech 48KUŹNIA TRIATHLONUKATOWICEM-407M 2200:10:102600:01:4200:45:442600:01:0300:29:283401:28:07.2001:28:07.20+00:25:50
25SZEMRO Katarzyna 43GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKK-401K 100:10:052500:02:1400:47:593400:01:0900:26:551801:28:22.2001:28:22.20+00:26:05
26SIKORSKI Grzegorz
KARNACEWICZ Dawid
STOJANOWSKA Natalia
73CURRENDA SPONSORSztafety3 300:11:283500:01:0600:46:192700:00:3200:29:363501:29:01.3001:29:01.30+00:26:44
27BOBOWIK Maciej 5BANINOM-309M 2300:10:142800:02:0600:44:392100:01:0400:30:584101:29:01.9501:29:01.95+00:26:44
28PRACOŃ Maciej 54M-408M 2400:09:131800:01:5400:47:033200:01:0300:30:073701:29:20.9501:29:20.95+00:27:03
29BEDNER Maciek 3ZĄBKOWICE ŚLASKIEM-409M 2500:11:504300:02:2200:46:212800:00:4700:28:413001:30:01.7001:30:01.70+00:27:44
30JASIŃSKI Mateusz 53M-3010M 2600:14:054900:02:0600:47:533300:00:4400:25:521501:30:40.7501:30:40.75+00:28:23
31WALIGÓRA Bożena 46DOMOPROFISOPOTK-402K 200:11:253400:02:2300:46:563100:01:4000:28:282901:30:52.9501:30:52.95+00:28:35
32RUDNICKI Paweł 31GDYNIAM-3011M 2700:10:183100:02:1900:52:184000:00:5600:27:132001:33:04.6501:33:04.65+00:30:47
33MICHALSKI Przemysław 222 MORSKI PUŁK STRZELCÓWGDAŃSKM-4010M 2800:10:152900:02:4900:46:482900:01:2100:31:574401:33:10.1001:33:10.10+00:30:53
34KAMAĆ Kamil 15GDAŃSKM-3012M 2900:10:553300:02:4700:45:262300:01:4700:32:334701:33:28.2501:33:28.25+00:31:11
35KOPCZYŃSKI Waldemar 16LEMOTPUSZCZYKOWOM-601M 3000:11:393800:02:1200:46:553000:01:4500:31:084201:33:39.0501:33:39.05+00:31:22
36ORŁOWSKI Jakub 27VLOG ORŁAWARSZAWAM-184M 3100:13:034600:02:5500:49:413600:00:5500:27:302301:34:04.5001:34:04.50+00:31:47
37SURDYKOWSKA Monika 39GDAŃSKK-181K 300:08:09800:02:4700:52:474300:00:5100:30:033601:34:37.9001:34:37.90+00:32:20
38SKARBEK Mateusz 35KS MATEUSZ SKARBEKGDAŃSKM-3013M 3200:11:444100:02:3300:52:464200:00:5700:28:112701:36:11.0501:36:11.05+00:33:54
39MANISZEWSKI Zbigniew 21TRISPACEUNISŁAWM-602M 3300:12:264500:02:3900:48:113500:01:3700:31:284301:36:21.2001:36:21.20+00:34:04
40PSZCZÓŁKOWSKA Katarzyna 30FIT4EVEREST.PLGDAŃSKK-182K 400:08:271100:03:0000:52:434100:00:5200:32:114501:37:13.0001:37:13.00+00:34:56
41WYŁUDA Marcin 49GDAŃSKM-3014M 3400:11:494200:02:2200:55:154600:00:4500:28:112801:38:22.2001:38:22.20+00:36:05
42TRZCIANOWSKA Magdalena 45GDAŃSKK-183K 500:09:362100:03:2200:50:423800:00:5000:34:024801:38:32.2501:38:32.25+00:36:15
43RYCHLIŃSKA Joanna 33SOPOTK-301K 600:11:333600:02:0300:54:334500:00:5300:30:073801:39:09.8501:39:09.85+00:36:52
44JABŁOŃSKA Marlena 13TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPRABUTYK-302K 700:13:134700:02:0900:52:173900:01:2500:30:504001:39:54.2001:39:54.20+00:37:37
45JACHOWICZ Dariusz 56M-503M 3500:10:493200:02:3300:50:103700:01:3200:35:545001:40:58.1501:40:58.15+00:38:41
46WIERZGAŁA Piotr 47GOYELLO POWER CLUBGDAŃSKM-3015M 3600:12:034400:03:4900:55:324700:01:3600:28:503201:41:50.7001:41:50.70+00:39:33
47MYSZKA Zuzanna 25GDAŃSKK-303K 800:11:343700:02:5900:57:514900:01:3000:28:443101:42:38.3001:42:38.30+00:40:21
48RYNKIEWICZ Aldona 34WARSZAWAK-304K 900:11:413900:02:5700:58:145000:00:5300:30:263901:44:11.3001:44:11.30+00:41:54
49MIROWICZ Piotr 23GDAŃSKM-3016M 3700:14:525100:02:5400:56:074800:02:0300:29:263301:45:22.2001:45:22.20+00:43:05
50BIESZKE Iza 4FIT MATKA WYMIATACZKAMOSTYK-305K 1000:14:315000:03:2400:52:514400:01:4800:36:045101:48:38.4501:48:38.45+00:46:21
51ŚWITOŃSKA Aleksandra 44GDYNIAK-403K 1100:13:224800:03:5701:01:145100:01:5500:35:064901:55:34.5501:55:34.55+00:53:17
52 62  4  
Znaleziono 52 wynik(ów)