TRIATHLON KRYNICA 2019 1/4

Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Krynica Morska
Dystans:
56.7 km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
47
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPlywanie
0.95km
Poz Rower
45km
Poz Bieg
10.55km
PozCzas
netto
56.7km
Czas
łączny
56.7km
Różn.
            
1GRODZKI Marek 107CTS - CZAJA TRAINING SYSTEMGDAŃSKM-401M 100:16:07700:01:2401:07:54100:01:0800:41:26202:07:59.0002:07:59.00 
2KALINOWSKI Krzysztof
KĘPKA Marcin
JANCZAK Sławomir
147DREAM TRI TEAMSztafety1 100:15:09200:01:0401:08:09200:00:3600:44:23502:09:21.0002:09:21.00+00:01:22
3MISZEWSKI Krzysztof 118CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM / DREAM TRI TEAMGDAŃSKM-301M 200:18:231400:01:1801:09:37300:01:0000:40:03102:10:21.3102:10:21.31+00:02:22
4LEWANDOWSKI Maciej 116TRIDEA TEAMGDYNIAM-302M 300:15:13300:01:1001:12:11400:00:5800:44:51702:14:23.3502:14:23.35+00:06:24
5SARAPUK Krzysztof 130ATC-CARGO TEAMGDYNIAM-402M 400:17:411000:01:3701:14:39600:01:1200:43:05302:18:14.1402:18:14.14+00:10:15
6PIETRASIK Przemysław 123SŁUPSKM-303M 500:17:451100:01:2501:17:18700:01:0300:45:11802:22:42.5502:22:42.55+00:14:43
7MARZEC Mieszko 117AQUASTACJAGDAŃSKGDYNIAM-403M 600:16:39900:01:3601:18:271000:01:1100:46:111002:24:04.9402:24:04.94+00:16:05
8DOBOSIK Damian 1543ATHLETEM-304M 700:20:261900:02:0501:17:21800:01:0000:43:37402:24:29.9302:24:29.93+00:16:30
9KAMIŃSKI Tomasz 112KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-305M 800:17:541300:01:3501:18:17900:01:1000:45:58902:24:54.8102:24:54.81+00:16:55
10SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra 136TRIDEAGDYNIAK-301K 100:16:01600:01:3101:21:431500:01:1100:44:33602:24:59.5802:24:59.58+00:17:00
11WALKO Krzysztof
ŁOPACIŃSKI Tomasz
DRAWC Mieczysław
151ŻONY ZOSTAŁY W DOMU A MY SIĘ BAWIMYSztafety2 200:15:54500:00:5201:22:501600:00:4600:46:131102:26:35.5902:26:35.59+00:18:36
12SWINIARSKI Jarosław 135TRIDEAGDYNIAM-60+1M 900:22:553300:02:5601:14:26500:01:2800:49:441602:31:29.7702:31:29.77+00:23:30
13DOMAGAŁA Marek 103SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-404M 1000:17:501200:01:4201:20:011400:01:4600:51:081702:32:27.5002:32:27.50+00:24:28
14PIEKARSKI Marek 153RESTAURACJA KINGFUGDYNIAM-405M 1100:22:523200:02:2901:20:011300:01:2400:48:411202:35:27.3402:35:27.34+00:27:28
15ORSZTYNOWICZ Tomasz
TROCH Maciej
GĄSIOROWSKI Michał
149SANTANDER BANK POLSKA PÓŁNOCNY TEAMSztafety3 300:20:452000:01:0101:25:262300:00:3900:49:131402:37:04.3402:37:04.34+00:29:05
16MARIANOWSKA Aleksandra
ZAMKOWSKI Artur
MARIANOWSKI Krzysztof
148KWIDZYN BIEGASztafety4 400:19:331600:01:0001:28:202700:00:4100:48:551302:38:29.8102:38:29.81+00:30:30
17ROZIŃSKI Przemysław 146CROSSELITEM-306M 1200:21:452900:01:5601:18:561200:01:4700:55:102702:39:34.7002:39:34.70+00:31:35
18HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 109CTS CZAJA TRAININIG SYSTEMGDAŃSKK-401K 200:20:572100:01:2401:23:411900:01:2800:54:112502:41:41.5702:41:41.57+00:33:42
19KLEIN Łukasz 113LUZINOM-181M 1300:28:054700:01:4601:18:511100:01:2800:51:351802:41:45.9502:41:45.95+00:33:46
20WAWRZYNIAK Paweł 142WROCŁAWM-182M 1400:12:50100:02:5001:34:523700:01:3200:53:202102:45:24.3702:45:24.37+00:37:25
21TUSZYŃSKI Mateusz 141PMWGDAŃSKM-183M 1500:16:33800:02:5801:29:283000:01:1100:55:592802:46:09.4502:46:09.45+00:38:10
22PROKOPCZUK Dariusz 124NAJMOWICZ TRIATHLONOLSZTYNM-307M 1600:21:092300:01:5601:25:152200:01:0400:56:503002:46:14.5302:46:14.53+00:38:15
23PICHLAK Piotr 122SPORTEVOGDAŃSKM-501M 1700:23:053400:01:4601:27:372600:01:3200:53:342202:47:34.9702:47:34.97+00:39:35
24KUC Krzysztof 114BYSTRAM-308M 1800:24:334100:01:1801:24:202000:02:3100:56:232902:49:05.6802:49:05.68+00:41:06
25JAROŃ Andrzej 110OLSZTYNM-184M 1900:20:161800:02:2701:35:234000:01:3700:49:261502:49:09.7302:49:09.73+00:41:10
26RAMOS Marcin 126JUSZKOWOM-309M 2000:22:383100:02:4101:27:152400:02:3700:53:592402:49:10.5402:49:10.54+00:41:11
27SIDORYK Aleksandra
WALCZAK Dariusz
PONIATOWSKA Aleksandra
150OLUSIE&DARIO TEAMSztafety5 500:21:242600:01:1201:23:211800:00:4201:02:444002:49:23.3102:49:23.31+00:41:24
28LEO Michał 115GDYNIAM-502M 2100:24:264000:01:2501:29:222900:01:4800:52:292002:49:30.3702:49:30.37+00:41:31
29OLSZEWSKI Michał 120PRUSZKÓWM-3010M 2200:19:061500:02:2101:29:303100:01:3900:56:563102:49:32.2602:49:32.26+00:41:33
30BYZDRA Krzysztof 100BBL GDAŃSKCHWASZCZYNOM-406M 2300:21:322800:01:2901:29:202800:01:1400:57:323402:51:07.5502:51:07.55+00:43:08
31ROJEWSKI Maciej 128LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM-3011M 2400:23:133500:02:5801:24:282100:01:3401:00:253802:52:38.3502:52:38.35+00:44:39
32ŻAK Jarosław 145KAJOJ I JAJEK TEAMBYDGOSZCZM-3012M 2500:21:122400:01:3901:31:583400:01:1400:57:123302:53:15.6102:53:15.61+00:45:16
33WODYŃSKI Wojciech 143KUŹNIA TRIATHLONUKATOWICEM-407M 2600:19:571700:01:4101:27:312500:01:1401:05:034202:55:26.3402:55:26.34+00:47:27
34TRUSIAK Mateusz 140TOYOTA KAWISBIKE TEAM MTB SŁUPSKSŁUPSKM-185M 2700:27:534600:01:3801:23:011700:01:3801:01:453902:55:55.9402:55:55.94+00:47:56
35REDZIMSKI Jakub 127GDAŃSKM-186M 2800:25:334300:01:1801:35:153800:02:3100:52:131902:56:50.2102:56:50.21+00:48:51
36DUŻYŃSKA Agata 104SPORTEVOGDAŃSKK-302K 300:21:292700:02:0001:34:273500:01:4400:58:083602:57:48.7402:57:48.74+00:49:49
37GRZESZCZYK Bartosz 108TRENINGIBIEGOWE.PLWARSZAWAM-3013M 2900:27:324500:02:1901:31:523300:02:4400:53:592302:58:26.2502:58:26.25+00:50:27
38CIEŚNIK Karolina 102GRUDZIĄDZK-181K 400:15:35400:02:5801:42:254500:01:3000:57:353503:00:03.1603:00:03.16+00:52:04
39WOJCIECHÓW Damian 144WROCŁAWM-187M 3000:23:583800:01:5301:31:373200:01:0901:06:174403:04:54.9603:04:54.96+00:56:55
40SKRYPOCZKA Piotr 131KLUB MIŁOŚNIKÓW PRZYGÓDGDAŃSKM-188M 3100:21:182500:02:4301:40:054400:01:3700:59:223703:05:05.5403:05:05.54+00:57:06
41SZYMKOWIAK Dariusz 138POZNAŃM-60+2M 3200:21:573000:01:5401:34:383600:02:1201:04:394103:05:20.1803:05:20.18+00:57:21
42RYNIEWICZ Piotr 129WROCŁAWM-189M 3300:24:534200:01:5801:42:564600:02:0500:55:032603:06:55.5903:06:55.59+00:58:56
43STANKIEWICZ Katarzyna 134BIEGA ZIEGDAŃSKK-501K 500:21:002200:02:5301:39:214200:01:4301:05:594303:10:56.0203:10:56.02+01:02:57
44TEGI Maciej 139GDYNIAM-3014M 3400:23:213600:01:3001:39:384300:01:2301:08:444503:14:36.2803:14:36.28+01:06:37
45KAŁACH Jerzy 111KKB PAPZAŹDZIERZM-503M 3500:27:144400:01:3701:48:404700:01:2900:56:573203:15:57.6303:15:57.63+01:07:58
46CIECIERSKI Paweł 101ŻYRARDÓWM-3015M 3600:24:143900:01:3701:37:424100:01:5901:13:234603:18:55.0203:18:55.02+01:10:56
47STANISZEWSKI Jacek 133GDYNIAM-504M 3700:23:283700:01:2301:35:223900:02:1101:17:344703:19:58.8703:19:58.87+01:11:59
Znaleziono 47 wynik(ów)