Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska |
Data : | 2019-09-01 |
Miejsce : | Krynica Morska |
Dystans : | 56.7 km |
Zgłoszonych : | 51 |
Wystartowało : | 47 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | |||||
1 | BYZDRA Krzysztof | 100 | BBL GDAŃSK | CHWASZCZYNO | M-40 | ||||||
2 | DOMAGAŁA Marek | 103 | SMARUJ NA TRENING | GDAŃSK | M-40 | ||||||
3 | GRODZKI Marek | 107 | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM | GDAŃSK | M-40 | ||||||
4 | HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata | 109 | CTS CZAJA TRAININIG SYSTEM | GDAŃSK | K-40 | ||||||
5 | JAROŃ Andrzej | 110 | OLSZTYN | M-18 | |||||||
6 | KAMIŃSKI Tomasz | 112 | KOWALEWO BIEGA | KOWALEWO POMORSKIE | M-30 | ||||||
7 | KLEIN Łukasz | 113 | LUZINO | M-18 | |||||||
8 | KUC Krzysztof | 114 | BYSTRA | M-30 | |||||||
9 | LEO Michał | 115 | GDYNIA | M-50 | |||||||
10 | LEWANDOWSKI Maciej | 116 | TRIDEA TEAM | GDYNIA | M-30 | ||||||
11 | MARZEC Mieszko | 117 | AQUASTACJAGDAŃSK | GDYNIA | M-40 | ||||||
12 | MISZEWSKI Krzysztof | 118 | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM / DREAM TRI TEAM | GDAŃSK | M-30 | ||||||
13 | OLSZEWSKI Michał | 120 | PRUSZKÓW | M-30 | |||||||
14 | PICHLAK Piotr | 122 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-50 | ||||||
15 | PIETRASIK Przemysław | 123 | SŁUPSK | M-30 | |||||||
16 | PROKOPCZUK Dariusz | 124 | NAJMOWICZ TRIATHLON | OLSZTYN | M-30 | ||||||
17 | RAMOS Marcin | 126 | JUSZKOWO | M-30 | |||||||
18 | ROJEWSKI Maciej | 128 | LOTOS RUNNING TEAM | GDAŃSK | M-30 | ||||||
19 | SARAPUK Krzysztof | 130 | ATC-CARGO TEAM | GDYNIA | M-40 | ||||||
20 | SWINIARSKI Jarosław | 135 | TRIDEA | GDYNIA | M-60+ | ||||||
21 | SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra | 136 | TRIDEA | GDYNIA | K-30 | ||||||
22 | TUSZYŃSKI Mateusz | 141 | PMW | GDAŃSK | M-18 | ||||||
23 | WAWRZYNIAK Paweł | 142 | WROCŁAW | M-18 | |||||||
24 | ŻAK Jarosław | 145 | KAJOJ I JAJEK TEAM | BYDGOSZCZ | M-30 | ||||||
25 | ROZIŃSKI Przemysław | 146 | CROSSELITE | M-30 | |||||||
26 | DOBOSIK Damian | 154 | 3ATHLETE | M-30 | |||||||
27 | PIEKARSKI Marek | 153 | RESTAURACJA KINGFU | GDYNIA | M-40 | ||||||
28 | WODYŃSKI Wojciech | 143 | KUŹNIA TRIATHLONU | KATOWICE | M-40 | ||||||
29 | TRUSIAK Mateusz | 140 | TOYOTA KAWISBIKE TEAM MTB SŁUPSK | SŁUPSK | M-18 | ||||||
30 | REDZIMSKI Jakub | 127 | GDAŃSK | M-18 | |||||||
31 | DUŻYŃSKA Agata | 104 | SPORTEVO | GDAŃSK | K-30 | ||||||
32 | GRZESZCZYK Bartosz | 108 | TRENINGIBIEGOWE.PL | WARSZAWA | M-30 | ||||||
33 | CIEŚNIK Karolina | 102 | GRUDZIĄDZ | K-18 | |||||||
34 | WOJCIECHÓW Damian | 144 | WROCŁAW | M-18 | |||||||
35 | SKRYPOCZKA Piotr | 131 | KLUB MIŁOŚNIKÓW PRZYGÓD | GDAŃSK | M-18 | ||||||
36 | SZYMKOWIAK Dariusz | 138 | POZNAŃ | M-60+ | |||||||
37 | RYNIEWICZ Piotr | 129 | WROCŁAW | M-18 | |||||||
38 | STANKIEWICZ Katarzyna | 134 | BIEGA ZIE | GDAŃSK | K-50 | ||||||
39 | TEGI Maciej | 139 | GDYNIA | M-30 | |||||||
40 | KAŁACH Jerzy | 111 | KKB PAP | ZAŹDZIERZ | M-50 | ||||||
41 | CIECIERSKI Paweł | 101 | ŻYRARDÓW | M-30 | |||||||
42 | STANISZEWSKI Jacek | 133 | GDYNIA | M-50 | |||||||
43 | WALKO Krzysztof ŁOPACIŃSKI Tomasz DRAWC Mieczysław | 151 | ŻONY ZOSTAŁY W DOMU A MY SIĘ BAWIMY | Sztafety | |||||||
44 | KALINOWSKI Krzysztof KĘPKA Marcin JANCZAK Sławomir | 147 | DREAM TRI TEAM | Sztafety | |||||||
45 | ORSZTYNOWICZ Tomasz TROCH Maciej GĄSIOROWSKI Michał | 149 | SANTANDER BANK POLSKA PÓŁNOCNY TEAM | Sztafety | |||||||
46 | MARIANOWSKA Aleksandra ZAMKOWSKI Artur MARIANOWSKI Krzysztof | 148 | KWIDZYN BIEGA | Sztafety | |||||||
47 | SIDORYK Aleksandra WALCZAK Dariusz PONIATOWSKA Aleksandra | 150 | OLUSIE&DARIO TEAM | Sztafety |
Znaleziono 47 wynik(ów)