Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska |
Data : | 2019-09-01 |
Miejsce : | Krynica Morska |
Dystans : | 56.7 km |
Zgłoszonych : | 51 |
Wystartowało : | 47 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Plywanie 0.95km | Poz | |||||
1 | WAWRZYNIAK Paweł | 142 | WROCŁAW | M-18 | 00:12:50 | 1 | 00:02:50 | ||||||
2 | KALINOWSKI Krzysztof KĘPKA Marcin JANCZAK Sławomir | 147 | DREAM TRI TEAM | Sztafety | 00:15:09 | 2 | 00:01:04 | ||||||
3 | LEWANDOWSKI Maciej | 116 | TRIDEA TEAM | GDYNIA | M-30 | 00:15:13 | 3 | 00:01:10 | |||||
4 | CIEŚNIK Karolina | 102 | GRUDZIĄDZ | K-18 | 00:15:35 | 4 | 00:02:58 | ||||||
5 | WALKO Krzysztof ŁOPACIŃSKI Tomasz DRAWC Mieczysław | 151 | ŻONY ZOSTAŁY W DOMU A MY SIĘ BAWIMY | Sztafety | 00:15:54 | 5 | 00:00:52 | ||||||
6 | SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra | 136 | TRIDEA | GDYNIA | K-30 | 00:16:01 | 6 | 00:01:31 | |||||
7 | GRODZKI Marek | 107 | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM | GDAŃSK | M-40 | 00:16:07 | 7 | 00:01:24 | |||||
8 | TUSZYŃSKI Mateusz | 141 | PMW | GDAŃSK | M-18 | 00:16:33 | 8 | 00:02:58 | |||||
9 | MARZEC Mieszko | 117 | AQUASTACJAGDAŃSK | GDYNIA | M-40 | 00:16:39 | 9 | 00:01:36 | |||||
10 | SARAPUK Krzysztof | 130 | ATC-CARGO TEAM | GDYNIA | M-40 | 00:17:41 | 10 | 00:01:37 | |||||
11 | PIETRASIK Przemysław | 123 | SŁUPSK | M-30 | 00:17:45 | 11 | 00:01:25 | ||||||
12 | DOMAGAŁA Marek | 103 | SMARUJ NA TRENING | GDAŃSK | M-40 | 00:17:50 | 12 | 00:01:42 | |||||
13 | KAMIŃSKI Tomasz | 112 | KOWALEWO BIEGA | KOWALEWO POMORSKIE | M-30 | 00:17:54 | 13 | 00:01:35 | |||||
14 | MISZEWSKI Krzysztof | 118 | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM / DREAM TRI TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:18:23 | 14 | 00:01:18 | |||||
15 | OLSZEWSKI Michał | 120 | PRUSZKÓW | M-30 | 00:19:06 | 15 | 00:02:21 | ||||||
16 | MARIANOWSKA Aleksandra ZAMKOWSKI Artur MARIANOWSKI Krzysztof | 148 | KWIDZYN BIEGA | Sztafety | 00:19:33 | 16 | 00:01:00 | ||||||
17 | WODYŃSKI Wojciech | 143 | KUŹNIA TRIATHLONU | KATOWICE | M-40 | 00:19:57 | 17 | 00:01:41 | |||||
18 | JAROŃ Andrzej | 110 | OLSZTYN | M-18 | 00:20:16 | 18 | 00:02:27 | ||||||
19 | DOBOSIK Damian | 154 | 3ATHLETE | M-30 | 00:20:26 | 19 | 00:02:05 | ||||||
20 | ORSZTYNOWICZ Tomasz TROCH Maciej GĄSIOROWSKI Michał | 149 | SANTANDER BANK POLSKA PÓŁNOCNY TEAM | Sztafety | 00:20:45 | 20 | 00:01:01 | ||||||
21 | HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata | 109 | CTS CZAJA TRAININIG SYSTEM | GDAŃSK | K-40 | 00:20:57 | 21 | 00:01:24 | |||||
22 | STANKIEWICZ Katarzyna | 134 | BIEGA ZIE | GDAŃSK | K-50 | 00:21:00 | 22 | 00:02:53 | |||||
23 | PROKOPCZUK Dariusz | 124 | NAJMOWICZ TRIATHLON | OLSZTYN | M-30 | 00:21:09 | 23 | 00:01:56 | |||||
24 | ŻAK Jarosław | 145 | KAJOJ I JAJEK TEAM | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:21:12 | 24 | 00:01:39 | |||||
25 | SKRYPOCZKA Piotr | 131 | KLUB MIŁOŚNIKÓW PRZYGÓD | GDAŃSK | M-18 | 00:21:18 | 25 | 00:02:43 | |||||
26 | SIDORYK Aleksandra WALCZAK Dariusz PONIATOWSKA Aleksandra | 150 | OLUSIE&DARIO TEAM | Sztafety | 00:21:24 | 26 | 00:01:12 | ||||||
27 | DUŻYŃSKA Agata | 104 | SPORTEVO | GDAŃSK | K-30 | 00:21:29 | 27 | 00:02:00 | |||||
28 | BYZDRA Krzysztof | 100 | BBL GDAŃSK | CHWASZCZYNO | M-40 | 00:21:32 | 28 | 00:01:29 | |||||
29 | ROZIŃSKI Przemysław | 146 | CROSSELITE | M-30 | 00:21:45 | 29 | 00:01:56 | ||||||
30 | SZYMKOWIAK Dariusz | 138 | POZNAŃ | M-60+ | 00:21:57 | 30 | 00:01:54 | ||||||
31 | RAMOS Marcin | 126 | JUSZKOWO | M-30 | 00:22:38 | 31 | 00:02:41 | ||||||
32 | PIEKARSKI Marek | 153 | RESTAURACJA KINGFU | GDYNIA | M-40 | 00:22:52 | 32 | 00:02:29 | |||||
33 | SWINIARSKI Jarosław | 135 | TRIDEA | GDYNIA | M-60+ | 00:22:55 | 33 | 00:02:56 | |||||
34 | PICHLAK Piotr | 122 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-50 | 00:23:05 | 34 | 00:01:46 | |||||
35 | ROJEWSKI Maciej | 128 | LOTOS RUNNING TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:23:13 | 35 | 00:02:58 | |||||
36 | TEGI Maciej | 139 | GDYNIA | M-30 | 00:23:21 | 36 | 00:01:30 | ||||||
37 | STANISZEWSKI Jacek | 133 | GDYNIA | M-50 | 00:23:28 | 37 | 00:01:23 | ||||||
38 | WOJCIECHÓW Damian | 144 | WROCŁAW | M-18 | 00:23:58 | 38 | 00:01:53 | ||||||
39 | CIECIERSKI Paweł | 101 | ŻYRARDÓW | M-30 | 00:24:14 | 39 | 00:01:37 | ||||||
40 | LEO Michał | 115 | GDYNIA | M-50 | 00:24:26 | 40 | 00:01:25 | ||||||
41 | KUC Krzysztof | 114 | BYSTRA | M-30 | 00:24:33 | 41 | 00:01:18 | ||||||
42 | RYNIEWICZ Piotr | 129 | WROCŁAW | M-18 | 00:24:53 | 42 | 00:01:58 | ||||||
43 | REDZIMSKI Jakub | 127 | GDAŃSK | M-18 | 00:25:33 | 43 | 00:01:18 | ||||||
44 | KAŁACH Jerzy | 111 | KKB PAP | ZAŹDZIERZ | M-50 | 00:27:14 | 44 | 00:01:37 | |||||
45 | GRZESZCZYK Bartosz | 108 | TRENINGIBIEGOWE.PL | WARSZAWA | M-30 | 00:27:32 | 45 | 00:02:19 | |||||
46 | TRUSIAK Mateusz | 140 | TOYOTA KAWISBIKE TEAM MTB SŁUPSK | SŁUPSK | M-18 | 00:27:53 | 46 | 00:01:38 | |||||
47 | KLEIN Łukasz | 113 | LUZINO | M-18 | 00:28:05 | 47 | 00:01:46 |
Znaleziono 47 wynik(ów)