Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska |
Data : | 2019-09-01 |
Miejsce : | Krynica Morska |
Dystans : | 56.7 km |
Zgłoszonych : | 51 |
Wystartowało : | 47 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 47 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Plywanie 0.95km | Poz | Rower 45km | Poz | |||||
1 | KALINOWSKI Krzysztof KĘPKA Marcin JANCZAK Sławomir | 147 | DREAM TRI TEAM | Sztafety | 00:15:09 | 2 | 00:01:04 | 01:08:09 | 2 | ||||||
2 | GRODZKI Marek | 107 | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM | GDAŃSK | M-40 | 00:16:07 | 7 | 00:01:24 | 01:07:54 | 1 | |||||
3 | LEWANDOWSKI Maciej | 116 | TRIDEA TEAM | GDYNIA | M-30 | 00:15:13 | 3 | 00:01:10 | 01:12:11 | 4 | |||||
4 | MISZEWSKI Krzysztof | 118 | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM / DREAM TRI TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:18:23 | 14 | 00:01:18 | 01:09:37 | 3 | |||||
5 | SARAPUK Krzysztof | 130 | ATC-CARGO TEAM | GDYNIA | M-40 | 00:17:41 | 10 | 00:01:37 | 01:14:39 | 6 | |||||
6 | PIETRASIK Przemysław | 123 | SŁUPSK | M-30 | 00:17:45 | 11 | 00:01:25 | 01:17:18 | 7 | ||||||
7 | MARZEC Mieszko | 117 | AQUASTACJAGDAŃSK | GDYNIA | M-40 | 00:16:39 | 9 | 00:01:36 | 01:18:27 | 10 | |||||
8 | KAMIŃSKI Tomasz | 112 | KOWALEWO BIEGA | KOWALEWO POMORSKIE | M-30 | 00:17:54 | 13 | 00:01:35 | 01:18:17 | 9 | |||||
9 | SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra | 136 | TRIDEA | GDYNIA | K-30 | 00:16:01 | 6 | 00:01:31 | 01:21:43 | 15 | |||||
10 | DOMAGAŁA Marek | 103 | SMARUJ NA TRENING | GDAŃSK | M-40 | 00:17:50 | 12 | 00:01:42 | 01:20:01 | 14 | |||||
11 | WALKO Krzysztof ŁOPACIŃSKI Tomasz DRAWC Mieczysław | 151 | ŻONY ZOSTAŁY W DOMU A MY SIĘ BAWIMY | Sztafety | 00:15:54 | 5 | 00:00:52 | 01:22:50 | 16 | ||||||
12 | DOBOSIK Damian | 154 | 3ATHLETE | M-30 | 00:20:26 | 19 | 00:02:05 | 01:17:21 | 8 | ||||||
13 | SWINIARSKI Jarosław | 135 | TRIDEA | GDYNIA | M-60+ | 00:22:55 | 33 | 00:02:56 | 01:14:26 | 5 | |||||
14 | ROZIŃSKI Przemysław | 146 | CROSSELITE | M-30 | 00:21:45 | 29 | 00:01:56 | 01:18:56 | 12 | ||||||
15 | PIEKARSKI Marek | 153 | RESTAURACJA KINGFU | GDYNIA | M-40 | 00:22:52 | 32 | 00:02:29 | 01:20:01 | 13 | |||||
16 | SIDORYK Aleksandra WALCZAK Dariusz PONIATOWSKA Aleksandra | 150 | OLUSIE&DARIO TEAM | Sztafety | 00:21:24 | 26 | 00:01:12 | 01:23:21 | 18 | ||||||
17 | HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata | 109 | CTS CZAJA TRAININIG SYSTEM | GDAŃSK | K-40 | 00:20:57 | 21 | 00:01:24 | 01:23:41 | 19 | |||||
18 | ORSZTYNOWICZ Tomasz TROCH Maciej GĄSIOROWSKI Michał | 149 | SANTANDER BANK POLSKA PÓŁNOCNY TEAM | Sztafety | 00:20:45 | 20 | 00:01:01 | 01:25:26 | 23 | ||||||
19 | PROKOPCZUK Dariusz | 124 | NAJMOWICZ TRIATHLON | OLSZTYN | M-30 | 00:21:09 | 23 | 00:01:56 | 01:25:15 | 22 | |||||
20 | KLEIN Łukasz | 113 | LUZINO | M-18 | 00:28:05 | 47 | 00:01:46 | 01:18:51 | 11 | ||||||
21 | MARIANOWSKA Aleksandra ZAMKOWSKI Artur MARIANOWSKI Krzysztof | 148 | KWIDZYN BIEGA | Sztafety | 00:19:33 | 16 | 00:01:00 | 01:28:20 | 27 | ||||||
22 | TUSZYŃSKI Mateusz | 141 | PMW | GDAŃSK | M-18 | 00:16:33 | 8 | 00:02:58 | 01:29:28 | 30 | |||||
23 | WODYŃSKI Wojciech | 143 | KUŹNIA TRIATHLONU | KATOWICE | M-40 | 00:19:57 | 17 | 00:01:41 | 01:27:31 | 25 | |||||
24 | KUC Krzysztof | 114 | BYSTRA | M-30 | 00:24:33 | 41 | 00:01:18 | 01:24:20 | 20 | ||||||
25 | WAWRZYNIAK Paweł | 142 | WROCŁAW | M-18 | 00:12:50 | 1 | 00:02:50 | 01:34:52 | 37 | ||||||
26 | ROJEWSKI Maciej | 128 | LOTOS RUNNING TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:23:13 | 35 | 00:02:58 | 01:24:28 | 21 | |||||
27 | OLSZEWSKI Michał | 120 | PRUSZKÓW | M-30 | 00:19:06 | 15 | 00:02:21 | 01:29:30 | 31 | ||||||
28 | BYZDRA Krzysztof | 100 | BBL GDAŃSK | CHWASZCZYNO | M-40 | 00:21:32 | 28 | 00:01:29 | 01:29:20 | 28 | |||||
29 | PICHLAK Piotr | 122 | SPORTEVO | GDAŃSK | M-50 | 00:23:05 | 34 | 00:01:46 | 01:27:37 | 26 | |||||
30 | TRUSIAK Mateusz | 140 | TOYOTA KAWISBIKE TEAM MTB SŁUPSK | SŁUPSK | M-18 | 00:27:53 | 46 | 00:01:38 | 01:23:01 | 17 | |||||
31 | RAMOS Marcin | 126 | JUSZKOWO | M-30 | 00:22:38 | 31 | 00:02:41 | 01:27:15 | 24 | ||||||
32 | ŻAK Jarosław | 145 | KAJOJ I JAJEK TEAM | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:21:12 | 24 | 00:01:39 | 01:31:58 | 34 | |||||
33 | LEO Michał | 115 | GDYNIA | M-50 | 00:24:26 | 40 | 00:01:25 | 01:29:22 | 29 | ||||||
34 | WOJCIECHÓW Damian | 144 | WROCŁAW | M-18 | 00:23:58 | 38 | 00:01:53 | 01:31:37 | 32 | ||||||
35 | DUŻYŃSKA Agata | 104 | SPORTEVO | GDAŃSK | K-30 | 00:21:29 | 27 | 00:02:00 | 01:34:27 | 35 | |||||
36 | JAROŃ Andrzej | 110 | OLSZTYN | M-18 | 00:20:16 | 18 | 00:02:27 | 01:35:23 | 40 | ||||||
37 | SZYMKOWIAK Dariusz | 138 | POZNAŃ | M-60+ | 00:21:57 | 30 | 00:01:54 | 01:34:38 | 36 | ||||||
38 | STANISZEWSKI Jacek | 133 | GDYNIA | M-50 | 00:23:28 | 37 | 00:01:23 | 01:35:22 | 39 | ||||||
39 | CIEŚNIK Karolina | 102 | GRUDZIĄDZ | K-18 | 00:15:35 | 4 | 00:02:58 | 01:42:25 | 45 | ||||||
40 | GRZESZCZYK Bartosz | 108 | TRENINGIBIEGOWE.PL | WARSZAWA | M-30 | 00:27:32 | 45 | 00:02:19 | 01:31:52 | 33 | |||||
41 | REDZIMSKI Jakub | 127 | GDAŃSK | M-18 | 00:25:33 | 43 | 00:01:18 | 01:35:15 | 38 | ||||||
42 | STANKIEWICZ Katarzyna | 134 | BIEGA ZIE | GDAŃSK | K-50 | 00:21:00 | 22 | 00:02:53 | 01:39:21 | 42 | |||||
43 | CIECIERSKI Paweł | 101 | ŻYRARDÓW | M-30 | 00:24:14 | 39 | 00:01:37 | 01:37:42 | 41 | ||||||
44 | SKRYPOCZKA Piotr | 131 | KLUB MIŁOŚNIKÓW PRZYGÓD | GDAŃSK | M-18 | 00:21:18 | 25 | 00:02:43 | 01:40:05 | 44 | |||||
45 | TEGI Maciej | 139 | GDYNIA | M-30 | 00:23:21 | 36 | 00:01:30 | 01:39:38 | 43 | ||||||
46 | RYNIEWICZ Piotr | 129 | WROCŁAW | M-18 | 00:24:53 | 42 | 00:01:58 | 01:42:56 | 46 | ||||||
47 | KAŁACH Jerzy | 111 | KKB PAP | ZAŹDZIERZ | M-50 | 00:27:14 | 44 | 00:01:37 | 01:48:40 | 47 |
Znaleziono 47 wynik(ów)