TRIATHLON KRYNICA 2019 1/4
TRIATHLON KRYNICA 2019
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data : 2019-09-01
Miejsce : Krynica Morska
Dystans : 56.7 km
Zgłoszonych : 51
Wystartowało : 47
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 47
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.95km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaPlywanie
0.95km
Poz 
    
1WAWRZYNIAK Paweł 142WROCŁAWM-1800:12:50100:02:50
2KALINOWSKI Krzysztof
KĘPKA Marcin
JANCZAK Sławomir
147DREAM TRI TEAMSztafety00:15:09200:01:04
3LEWANDOWSKI Maciej 116TRIDEA TEAMGDYNIAM-3000:15:13300:01:10
4CIEŚNIK Karolina 102GRUDZIĄDZK-1800:15:35400:02:58
5WALKO Krzysztof
ŁOPACIŃSKI Tomasz
DRAWC Mieczysław
151ŻONY ZOSTAŁY W DOMU A MY SIĘ BAWIMYSztafety00:15:54500:00:52
6SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra 136TRIDEAGDYNIAK-3000:16:01600:01:31
7GRODZKI Marek 107CTS - CZAJA TRAINING SYSTEMGDAŃSKM-4000:16:07700:01:24
8TUSZYŃSKI Mateusz 141PMWGDAŃSKM-1800:16:33800:02:58
9MARZEC Mieszko 117AQUASTACJAGDAŃSKGDYNIAM-4000:16:39900:01:36
10SARAPUK Krzysztof 130ATC-CARGO TEAMGDYNIAM-4000:17:411000:01:37
11PIETRASIK Przemysław 123SŁUPSKM-3000:17:451100:01:25
12DOMAGAŁA Marek 103SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-4000:17:501200:01:42
13KAMIŃSKI Tomasz 112KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-3000:17:541300:01:35
14MISZEWSKI Krzysztof 118CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM / DREAM TRI TEAMGDAŃSKM-3000:18:231400:01:18
15OLSZEWSKI Michał 120PRUSZKÓWM-3000:19:061500:02:21
16MARIANOWSKA Aleksandra
ZAMKOWSKI Artur
MARIANOWSKI Krzysztof
148KWIDZYN BIEGASztafety00:19:331600:01:00
17WODYŃSKI Wojciech 143KUŹNIA TRIATHLONUKATOWICEM-4000:19:571700:01:41
18JAROŃ Andrzej 110OLSZTYNM-1800:20:161800:02:27
19DOBOSIK Damian 1543ATHLETEM-3000:20:261900:02:05
20ORSZTYNOWICZ Tomasz
TROCH Maciej
GĄSIOROWSKI Michał
149SANTANDER BANK POLSKA PÓŁNOCNY TEAMSztafety00:20:452000:01:01
21HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 109CTS CZAJA TRAININIG SYSTEMGDAŃSKK-4000:20:572100:01:24
22STANKIEWICZ Katarzyna 134BIEGA ZIEGDAŃSKK-5000:21:002200:02:53
23PROKOPCZUK Dariusz 124NAJMOWICZ TRIATHLONOLSZTYNM-3000:21:092300:01:56
24ŻAK Jarosław 145KAJOJ I JAJEK TEAMBYDGOSZCZM-3000:21:122400:01:39
25SKRYPOCZKA Piotr 131KLUB MIŁOŚNIKÓW PRZYGÓDGDAŃSKM-1800:21:182500:02:43
26SIDORYK Aleksandra
WALCZAK Dariusz
PONIATOWSKA Aleksandra
150OLUSIE&DARIO TEAMSztafety00:21:242600:01:12
27DUŻYŃSKA Agata 104SPORTEVOGDAŃSKK-3000:21:292700:02:00
28BYZDRA Krzysztof 100BBL GDAŃSKCHWASZCZYNOM-4000:21:322800:01:29
29ROZIŃSKI Przemysław 146CROSSELITEM-3000:21:452900:01:56
30SZYMKOWIAK Dariusz 138POZNAŃM-60+00:21:573000:01:54
31RAMOS Marcin 126JUSZKOWOM-3000:22:383100:02:41
32PIEKARSKI Marek 153RESTAURACJA KINGFUGDYNIAM-4000:22:523200:02:29
33SWINIARSKI Jarosław 135TRIDEAGDYNIAM-60+00:22:553300:02:56
34PICHLAK Piotr 122SPORTEVOGDAŃSKM-5000:23:053400:01:46
35ROJEWSKI Maciej 128LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM-3000:23:133500:02:58
36TEGI Maciej 139GDYNIAM-3000:23:213600:01:30
37STANISZEWSKI Jacek 133GDYNIAM-5000:23:283700:01:23
38WOJCIECHÓW Damian 144WROCŁAWM-1800:23:583800:01:53
39CIECIERSKI Paweł 101ŻYRARDÓWM-3000:24:143900:01:37
40LEO Michał 115GDYNIAM-5000:24:264000:01:25
41KUC Krzysztof 114BYSTRAM-3000:24:334100:01:18
42RYNIEWICZ Piotr 129WROCŁAWM-1800:24:534200:01:58
43REDZIMSKI Jakub 127GDAŃSKM-1800:25:334300:01:18
44KAŁACH Jerzy 111KKB PAPZAŹDZIERZM-5000:27:144400:01:37
45GRZESZCZYK Bartosz 108TRENINGIBIEGOWE.PLWARSZAWAM-3000:27:324500:02:19
46TRUSIAK Mateusz 140TOYOTA KAWISBIKE TEAM MTB SŁUPSKSŁUPSKM-1800:27:534600:01:38
47KLEIN Łukasz 113LUZINOM-1800:28:054700:01:46
Znaleziono 47 wynik(ów)