TRIATHLON KRYNICA 2019 1/4
TRIATHLON KRYNICA 2019
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data : 2019-09-01
Miejsce : Krynica Morska
Dystans : 56.7 km
Zgłoszonych : 51
Wystartowało : 47
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 47
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 46.15km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.05km | 46.05km | 46.15km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaPlywanie
0.95km
Poz Rower
45km
Poz 
       
1KALINOWSKI Krzysztof
KĘPKA Marcin
JANCZAK Sławomir
147DREAM TRI TEAMSztafety00:15:09200:01:0401:08:09200:00:36
2GRODZKI Marek 107CTS - CZAJA TRAINING SYSTEMGDAŃSKM-4000:16:07700:01:2401:07:54100:01:08
3LEWANDOWSKI Maciej 116TRIDEA TEAMGDYNIAM-3000:15:13300:01:1001:12:11400:00:58
4MISZEWSKI Krzysztof 118CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM / DREAM TRI TEAMGDAŃSKM-3000:18:231400:01:1801:09:37300:01:00
5SARAPUK Krzysztof 130ATC-CARGO TEAMGDYNIAM-4000:17:411000:01:3701:14:39600:01:12
6PIETRASIK Przemysław 123SŁUPSKM-3000:17:451100:01:2501:17:18700:01:03
7MARZEC Mieszko 117AQUASTACJAGDAŃSKGDYNIAM-4000:16:39900:01:3601:18:271000:01:11
8KAMIŃSKI Tomasz 112KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM-3000:17:541300:01:3501:18:17900:01:10
9WALKO Krzysztof
ŁOPACIŃSKI Tomasz
DRAWC Mieczysław
151ŻONY ZOSTAŁY W DOMU A MY SIĘ BAWIMYSztafety00:15:54500:00:5201:22:501600:00:46
10SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra 136TRIDEAGDYNIAK-3000:16:01600:01:3101:21:431500:01:11
11DOBOSIK Damian 1543ATHLETEM-3000:20:261900:02:0501:17:21800:01:00
12DOMAGAŁA Marek 103SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-4000:17:501200:01:4201:20:011400:01:46
13SWINIARSKI Jarosław 135TRIDEAGDYNIAM-60+00:22:553300:02:5601:14:26500:01:28
14ROZIŃSKI Przemysław 146CROSSELITEM-3000:21:452900:01:5601:18:561200:01:47
15SIDORYK Aleksandra
WALCZAK Dariusz
PONIATOWSKA Aleksandra
150OLUSIE&DARIO TEAMSztafety00:21:242600:01:1201:23:211800:00:42
16PIEKARSKI Marek 153RESTAURACJA KINGFUGDYNIAM-4000:22:523200:02:2901:20:011300:01:24
17HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 109CTS CZAJA TRAININIG SYSTEMGDAŃSKK-4000:20:572100:01:2401:23:411900:01:28
18ORSZTYNOWICZ Tomasz
TROCH Maciej
GĄSIOROWSKI Michał
149SANTANDER BANK POLSKA PÓŁNOCNY TEAMSztafety00:20:452000:01:0101:25:262300:00:39
19PROKOPCZUK Dariusz 124NAJMOWICZ TRIATHLONOLSZTYNM-3000:21:092300:01:5601:25:152200:01:04
20MARIANOWSKA Aleksandra
ZAMKOWSKI Artur
MARIANOWSKI Krzysztof
148KWIDZYN BIEGASztafety00:19:331600:01:0001:28:202700:00:41
21KLEIN Łukasz 113LUZINOM-1800:28:054700:01:4601:18:511100:01:28
22TUSZYŃSKI Mateusz 141PMWGDAŃSKM-1800:16:33800:02:5801:29:283000:01:11
23WODYŃSKI Wojciech 143KUŹNIA TRIATHLONUKATOWICEM-4000:19:571700:01:4101:27:312500:01:14
24WAWRZYNIAK Paweł 142WROCŁAWM-1800:12:50100:02:5001:34:523700:01:32
25ROJEWSKI Maciej 128LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKM-3000:23:133500:02:5801:24:282100:01:34
26OLSZEWSKI Michał 120PRUSZKÓWM-3000:19:061500:02:2101:29:303100:01:39
27KUC Krzysztof 114BYSTRAM-3000:24:334100:01:1801:24:202000:02:31
28BYZDRA Krzysztof 100BBL GDAŃSKCHWASZCZYNOM-4000:21:322800:01:2901:29:202800:01:14
29PICHLAK Piotr 122SPORTEVOGDAŃSKM-5000:23:053400:01:4601:27:372600:01:32
30TRUSIAK Mateusz 140TOYOTA KAWISBIKE TEAM MTB SŁUPSKSŁUPSKM-1800:27:534600:01:3801:23:011700:01:38
31RAMOS Marcin 126JUSZKOWOM-3000:22:383100:02:4101:27:152400:02:37
32ŻAK Jarosław 145KAJOJ I JAJEK TEAMBYDGOSZCZM-3000:21:122400:01:3901:31:583400:01:14
33LEO Michał 115GDYNIAM-5000:24:264000:01:2501:29:222900:01:48
34WOJCIECHÓW Damian 144WROCŁAWM-1800:23:583800:01:5301:31:373200:01:09
35DUŻYŃSKA Agata 104SPORTEVOGDAŃSKK-3000:21:292700:02:0001:34:273500:01:44
36JAROŃ Andrzej 110OLSZTYNM-1800:20:161800:02:2701:35:234000:01:37
37SZYMKOWIAK Dariusz 138POZNAŃM-60+00:21:573000:01:5401:34:383600:02:12
38STANISZEWSKI Jacek 133GDYNIAM-5000:23:283700:01:2301:35:223900:02:11
39CIEŚNIK Karolina 102GRUDZIĄDZK-1800:15:35400:02:5801:42:254500:01:30
40GRZESZCZYK Bartosz 108TRENINGIBIEGOWE.PLWARSZAWAM-3000:27:324500:02:1901:31:523300:02:44
41REDZIMSKI Jakub 127GDAŃSKM-1800:25:334300:01:1801:35:153800:02:31
42STANKIEWICZ Katarzyna 134BIEGA ZIEGDAŃSKK-5000:21:002200:02:5301:39:214200:01:43
43CIECIERSKI Paweł 101ŻYRARDÓWM-3000:24:143900:01:3701:37:424100:01:59
44SKRYPOCZKA Piotr 131KLUB MIŁOŚNIKÓW PRZYGÓDGDAŃSKM-1800:21:182500:02:4301:40:054400:01:37
45TEGI Maciej 139GDYNIAM-3000:23:213600:01:3001:39:384300:01:23
46RYNIEWICZ Piotr 129WROCŁAWM-1800:24:534200:01:5801:42:564600:02:05
47KAŁACH Jerzy 111KKB PAPZAŹDZIERZM-5000:27:144400:01:3701:48:404700:01:29
Znaleziono 47 wynik(ów)