TRIATHLON KRYNICA 2019 1/8

Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Krynica Morska
Dystans:
28.45 km
Zgłoszonych:
105
Wystartowało:
96
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
96
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | M-16 | K-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPlywanie
0.475km
Poz Rower
22.5km
Poz Bieg
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Czas
łączny
28.45km
Różn.
            
1KOPER Mateusz 152EATON TRIATHLON TEAM GK GRYF TCZEWTCZEWM-301M 100:09:102700:02:0400:34:41300:00:5200:18:27201:05:14.7901:05:14.79 
2JUSKIN Paweł 81M-302M 200:07:24300:01:0600:36:30800:00:4300:20:30801:06:13.8001:06:13.80+00:00:59
3POLAŃSKI Tomasz 155B4SPORTBYDGOSZCZM-401M 300:09:022400:01:1300:37:011300:00:5200:18:19101:06:27.3901:06:27.39+00:01:12
4TOMASZEWSKI Michał 72GDAŃSKM-303M 400:08:422000:01:4100:34:37200:01:0300:20:36901:06:39.2501:06:39.25+00:01:24
5CZAJKOWSKI Paweł 105BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-304M 500:08:04800:00:5900:35:55500:00:4300:21:331601:07:14.7801:07:14.78+00:01:59
6KIEPUSZEWSKI Adrian
WRZOCHALSKI Robert
CZUBAK Łukasz
89TRIDEASztafety1 100:08:08900:00:5900:38:002000:00:3500:19:37401:07:19.5001:07:19.50+00:02:04
7KULIK Jacek 39BIKE U UP EUROPELLGDYNIAM-402M 600:08:00600:01:2000:36:531000:00:5500:21:011401:08:09.8901:08:09.89+00:02:55
8FAJKS Adam 14GMINA KOSAKOWOPOGÓRZEM-403M 700:07:56500:01:2000:36:09600:01:0300:21:582101:08:26.1401:08:26.14+00:03:11
9ZAJK Michał 82REDAM-181M 800:08:401900:01:2900:37:311700:01:0200:19:54501:08:36.1201:08:36.12+00:03:21
10GNIOT Jacek 17WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-404M 900:10:386000:01:1700:35:22400:01:1000:20:531201:09:20.2901:09:20.29+00:04:05
11WRÓBLEWSKI Wiktor 80MEWA GDYNIAGDYNIAM-305M 1000:09:223200:01:2500:36:23700:00:4100:21:562001:09:47.3601:09:47.36+00:04:32
12SUSKA Arkadiusz 63ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY / 4YOURBIKEGDYNIAM-405M 1100:09:172900:01:2600:36:48900:00:5100:21:341701:09:56.5101:09:56.51+00:04:41
13LEMKE Krzysztof 42GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM-406M 1200:08:422100:01:2200:37:011200:01:0100:22:082301:10:14.7801:10:14.78+00:04:59
14ŚLIWKA Piotr 68SPORTEVOSOPOTM-306M 1300:10:155400:01:3500:38:052100:00:5900:19:31301:10:25.3701:10:25.37+00:05:10
15KUJAWIŃSKI Robert
GORNOWICZ Kuba
LEMKE Ewa
92SPORTEVOSztafety2 200:08:211400:00:5200:40:163400:00:3300:20:24701:10:26.6401:10:26.64+00:05:11
16GOŹDZIEWICZ Paweł 18BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-407M 1400:09:293600:01:2700:37:101400:00:5400:21:361801:10:36.0601:10:36.06+00:05:21
17MICKIEWICZ Konrad 49ŁANKRES/ BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY/ SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-408M 1500:08:301600:01:3000:38:192200:01:1100:21:491901:11:19.2501:11:19.25+00:06:04
18GRAJDA Arkadiusz 106TEAM WRACAM DO ZDROWIAGDYNIAM-409M 1600:09:203000:01:4200:36:591100:01:1300:22:412701:11:55.4001:11:55.40+00:06:40
19GAJEWSKI Sebastian 15TRINERGY TEAMŻYRARDÓWM-307M 1700:08:161200:01:3800:40:023100:01:2200:20:591301:12:17.1201:12:17.12+00:07:02
20CHMIELEWSKI Tomasz 6AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZM-501M 1800:10:305800:01:2500:37:551900:00:5400:22:022201:12:46.9101:12:46.91+00:07:32
21SADOWSKI Andrzej 59BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM-4010M 1900:08:141100:01:4700:39:062600:01:2000:22:372601:13:04.0601:13:04.06+00:07:49
22DZIEZYC Tomasz 12ŁANKERSKLESZCZEWOM-4011M 2000:08:291500:01:5500:38:502400:01:1500:22:502901:13:19.6001:13:19.60+00:08:04
23KRAKOWSKI Jan 36EMANUEL BERGGDYNIAM-182M 2100:09:444400:01:3800:38:562500:00:5700:22:112401:13:26.6401:13:26.64+00:08:11
24WOŹNIAK Jacek 79PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-308M 2200:10:165500:01:5100:37:311600:01:0000:22:583101:13:36.9101:13:36.91+00:08:22
25OSTROWSKI Łukasz 52INVICTUS 3CITYGDYNIAM-183M 2300:10:055300:01:1800:01:03100:40:0200:21:111501:13:39.8201:13:39.82+00:08:25
26GRABARCZYK Magdalena
KOWALEWSKI Zbigniew
KULAWCZUK Krzysztof
87A-PLAN TRIATHLON TEAMSztafety3 300:08:391800:01:4300:39:363000:00:5000:22:533001:13:41.6601:13:41.66+00:08:26
27HORSTEN Bastian 20TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKM-161M 2400:07:20200:01:1400:41:464500:00:4600:22:452801:13:51.4501:13:51.45+00:08:36
28RUSAK Michał 57CZEMUNIEGDYNIA-PIOTR BIANKOWSKI.COMGDYNIAM-309M 2500:09:022500:01:3700:40:193500:00:5900:22:202501:14:17.6301:14:17.63+00:09:02
29WALENTYNOWICZ Adam 76DOMO TEAMSOPOTM-3010M 2600:09:092600:01:2800:37:261500:01:2900:25:025101:14:34.8501:14:34.85+00:09:20
30SADOWSKA Wiktoria
LISOWSKI Przemek
LISOWSKI Aleksy
96TRI RODZINKASztafety4 400:09:223300:01:0000:43:585700:00:3600:20:24601:15:20.4001:15:20.40+00:10:05
31LOREK Kinga 44MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-181K 100:08:04700:01:0500:41:063700:00:5100:24:424301:15:48.0901:15:48.09+00:10:33
32DIETRICH Krzysztof 11ŁANKERS / SPORTOWY JEŻ PORANNY / BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY / KS NIEMANIEMOGĘGDYNIAM-3011M 2700:09:253400:02:1500:39:342900:01:0700:23:483601:16:09.5601:16:09.56+00:10:54
33KAC Marek 29ENDURE TEAMREDAM-4012M 2800:08:592300:01:2700:41:354200:01:0200:23:233301:16:26.1001:16:26.10+00:11:11
34KOROL Marek 33SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4013M 2900:08:361700:01:3100:41:183900:00:5400:24:114001:16:30.7701:16:30.77+00:11:15
35HUMIŃSKI Andrzej 23SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4014M 3000:09:303700:01:2200:40:103200:00:4600:24:454401:16:33.3801:16:33.38+00:11:18
36HORSTEN Tymon 22TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKM-162M 3100:07:15100:01:1000:44:105800:00:4800:23:473501:17:10.6701:17:10.67+00:11:55
37GAJOWNIK Karolina
WĘGRECKI Kamil
DARNOWSKA Karolina
86DO YOU LIKE DOGS?Sztafety5 500:09:374000:00:5300:37:401800:00:3900:28:376901:17:26.1501:17:26.15+00:12:11
38MAZIARCZYK Maksymilian
MAZIARCZYK Marek
MAZIARCZYK Maksymilian
93JAKI OJCIEC TAKI SYNSztafety6 600:10:305900:01:0000:41:434400:00:3700:23:563801:17:46.6501:17:46.65+00:12:31
39STUSIO Damian 62GDAŃSKM-4015M 3200:10:516500:02:0400:42:575100:01:2100:20:441001:17:57.8901:17:57.89+00:12:43
40ZAMARRIPA Karolina 83NEUROSANAGDYNIAK-182K 200:08:171300:01:2600:42:164800:00:5900:25:065201:18:04.6001:18:04.60+00:12:49
41IZART Natalia
RUCHAŁA Regina
KOWALSKA Agata
88RAN&FANSztafety7 700:09:404300:01:0000:39:212700:00:4500:27:486401:18:34.6001:18:34.60+00:13:19
42PAKURA Karolina
JARMOŁOWICZ Beata
PIOTROWICZ-JAŃCZAK Hanna
95DREAM TRI TEAM LASKISztafety8 800:11:267000:01:1000:39:292800:00:4200:25:545401:18:41.3701:18:41.37+00:13:26
43KORYCKI Marek 34GDAŃSKM-3012M 3300:09:534700:02:3000:41:254100:02:0100:23:123201:19:01.1501:19:01.15+00:13:46
44NOWICKI Mateusz 119TEAM WRACAM DO ZDROWIABOJANOM-4016M 3400:12:158000:02:2900:38:352300:01:3600:24:174201:19:12.7701:19:12.77+00:13:57
45KOŚKA Tomasz 35SOPOTM-3013M 3500:09:394200:02:1800:41:163800:01:0500:25:535301:20:11.7401:20:11.74+00:14:56
46WASIEWICZ Paweł 77OMIDA RUN & CYCLOSOPOTM-3014M 3600:09:213100:01:4500:43:565500:01:4300:23:503701:20:35.2401:20:35.24+00:15:20
47KODYMOWSKI Adam
BELCZEWSKA Monika
RYBARCZYK Krzysztof
90BARRAKUDA GDAŃSK 1Sztafety9 900:08:131000:00:5500:50:158400:00:3400:20:471101:20:44.6501:20:44.65+00:15:29
48HORSTEN Peter 21ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-502M 3700:09:384100:01:5000:41:394300:01:1800:26:205801:20:45.9501:20:45.95+00:15:31
49MARCZYŃSKI Bartosz 47GDAŃSKM-4017M 3800:12:178200:02:0300:41:214000:01:1400:24:003901:20:55.0901:20:55.09+00:15:40
50SZCZEPUCHOWSKI Bogdan 65NIDZICA BIEGA13-NIDZICAM-503M 3900:10:476300:02:0900:40:153300:01:2500:26:266001:21:02.9901:21:02.99+00:15:48
51PEKRUL Wojciech 53MIĘDZY TRENINGAMIGDAŃSKM-184M 4000:09:464500:01:4900:43:295300:01:0700:24:545001:21:05.6101:21:05.61+00:15:50
52DEJNAROWICZ Piotr 103ATHLETEPOGÓRZEM-4018M 4100:09:544800:02:2600:42:254900:01:2900:24:544901:21:08.0201:21:08.02+00:15:53
53BRONISZEWSKI Maciej 3GDYNIAM-3015M 4200:10:015000:02:4400:40:353600:01:3800:26:155601:21:13.0701:21:13.07+00:15:58
54RZEPKA Andrzej 58MORSY GŁĘBOCZEKWIELKI GŁĘBOCZEKM-4019M 4300:10:195600:02:0400:43:575600:01:1100:23:453401:21:16.9901:21:16.99+00:16:02
55TARWID Konrad 70GDYNIAM-3016M 4400:10:275700:02:0100:43:175200:00:5100:24:474601:21:23.2901:21:23.29+00:16:08
56BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1MEWA GDYNIA / CTSGDYNIAK-401K 300:10:486400:01:4300:42:575000:01:1100:24:514701:21:30.9201:21:30.92+00:16:16
57JAŻDŻYK Aleksander 27BERGENM-3017M 4500:09:363900:01:4300:44:125900:01:0700:26:596201:23:37.5801:23:37.58+00:18:22
58CHRAPKOWSKI Marcel 7WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-3018M 4600:09:494600:02:1000:44:176000:01:2800:25:565501:23:40.0401:23:40.04+00:18:25
59GAŁĄZKA Krzysztof 16MALBORKM-4020M 4700:11:297200:02:1600:43:465400:01:4500:24:464501:24:02.1301:24:02.13+00:18:47
60WACHUŁKA Paweł
WACHUŁKA Rafał
KURAJK Paweł
97GRUBA EKIPASztafety10 1000:14:059000:01:1200:41:574600:00:4000:26:235901:24:17.8801:24:17.88+00:19:03
61RAGUZA Grzegorz 56SPORTEVOGDYNIAM-4021M 4800:10:025100:02:2300:42:134700:01:4300:28:166701:24:37.0801:24:37.08+00:19:22
62NOWAKOWSKA Adriana
PISAŃSKA Paulina
STANISZEWSKA Joanna
54SPORTEVOGDAŃSKSztafety11 1100:09:152800:00:5600:45:006300:00:4200:30:138001:26:06.3801:26:06.38+00:20:51
63JAWORSKI Bartosz 26LISEWOM-4022M 4900:12:368500:02:3300:46:096700:01:5500:24:144101:27:27.0701:27:27.07+00:22:12
64MICHALSKI Przemysław 482 MORSKI PUŁK STRZELCÓWGDAŃSKM-4023M 5000:10:456200:03:0400:44:326100:01:4100:28:036501:28:05.4101:28:05.41+00:22:50
65SOSIŃSKI Rafał 60SPORTEVOGDYNIAM-3019M 5100:11:277100:01:4400:44:356200:01:4100:29:017101:28:28.6101:28:28.61+00:23:13
66SZEMRO Katarzyna 66ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKK-402K 400:11:176800:02:0800:48:157400:01:1100:26:195701:29:10.7801:29:10.78+00:23:55
67TYBURA Rafał 74CTSGDYNIAM-4024M 5200:11:236900:02:1900:47:097000:01:3600:26:486101:29:15.7501:29:15.75+00:24:00
68CIESZYŃSKI Szymon 9TORUŃM-185M 5300:09:343800:02:1600:48:467800:01:1500:28:447001:30:35.2101:30:35.21+00:25:20
69CIESZYŃSKI Artur 8GDAŃSKM-4025M 5400:09:273500:02:4000:45:406500:01:4400:31:238301:30:54.2001:30:54.20+00:25:39
70KROPLEWSKI Blażej 37TRIPLESIXXGDYNIAM-4026M 5500:12:248400:02:2100:48:127300:00:5100:27:416301:31:29.1201:31:29.12+00:26:14
71TOMCZAK Zuzanna 73TRI TEAMRUMIAK-161K 500:07:52400:01:5800:50:328600:01:1500:30:017901:31:38.9401:31:38.94+00:26:24
72JACHOWICZ Dariusz 24ASEGDYNIAM-504M 5600:11:427400:02:2900:46:096600:02:1800:29:107201:31:48.2001:31:48.20+00:26:33
73ULASIŃSKI Maciej 75GDAŃSKM-4027M 5700:10:025200:01:5400:46:526900:01:0600:31:558601:31:49.3101:31:49.31+00:26:34
74BOGALECKI Marek 2SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-60+1M 5800:10:396100:03:5700:45:286400:02:2200:29:387701:32:04.5601:32:04.56+00:26:49
75MYSZKA Zuzanna 51PSYCHOWEBGDAŃSKK-301K 600:13:008800:01:3000:48:197600:01:1200:28:046601:32:05.8301:32:05.83+00:26:51
76TOBISZEWSKI Mateusz 71DANFOSSGDAŃSKM-3020M 5900:11:527600:02:4400:46:346800:01:4900:29:257601:32:24.0301:32:24.03+00:27:09
77KOMOROWSKA Anita
MOLENDA Małgorzata
SOBIERAJ Jarosław
91MAJSztafety12 12 00:58:449400:00:4700:24:544801:33:15.5001:33:15.50+00:28:00
78SZEWCZYK Adam 67GDAŃSKM-3021M 6000:12:087800:03:0200:48:087200:01:0900:29:137501:33:40.3801:33:40.38+00:28:25
79KUC Mirosław 38BYSTRAM-4028M 6100:11:447500:02:4400:49:188000:01:3000:29:137401:34:29.7001:34:29.70+00:29:14
80JANKOWSKI Marcin 25GDYNIAM-4029M 6200:12:568600:02:2600:48:197500:01:4500:29:117301:34:37.1301:34:37.13+00:29:22
81BRZEZICKI Maciej 4TREC TEAMBOLSZEWOM-4030M 6300:11:156700:02:3800:48:477900:01:5800:32:228701:37:00.2601:37:00.26+00:31:45
82BYCZYK Jarosław 5HERNIK TEAMZALASEWOM-505M 6400:14:489300:02:3500:50:248500:01:3100:28:266801:37:44.7501:37:44.75+00:32:29
83ZESZUTEK Natalia 84COMPLEXSPORTSGDYNIAK-302K 700:14:179200:02:2000:48:447700:01:3000:31:418501:38:32.5601:38:32.56+00:33:17
84KAMAĆ Kamil 30GDAŃSKM-3022M 6500:11:046600:01:3300:47:357100:02:3100:36:049301:38:47.2301:38:47.23+00:33:32
85JURECKA Ewa 28JABŁONOWO POMORSKIEK-501K 800:13:238900:02:4100:49:538100:01:3300:31:368401:39:06.4301:39:06.43+00:33:51
86JASTOWSKI Dawid 156M-3023M 6600:12:137900:03:0900:50:048200:01:4500:32:358801:39:46.6601:39:46.66+00:34:31
87SUWIŃSKA Zuzanna 64FRANKE FOODSERVICE SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. GDYNIAGDAŃSKK-183K 900:12:168100:03:0000:50:148300:01:3000:32:578901:39:57.5101:39:57.51+00:34:42
88KUŁTONIAK Robert 40MOWIGDYNIAM-4031M 6700:09:594900:02:2000:55:539000:02:2000:30:178101:40:49.4701:40:49.47+00:35:34
89PSZCZÓŁKOWSKA Katarzyna 55FIT4EVEREST.PLGDAŃSKK-303K 1000:08:492200:02:2400:55:448900:01:0400:33:319101:41:32.7101:41:32.71+00:36:17
90WITTEK Arian
OSTASZEWSKI Robert
CHMIEL Patrycja
98BARRAKUDA GDAŃSK 2Sztafety13 1300:12:228300:01:0800:56:349200:00:4300:31:038201:41:50.1201:41:50.12+00:36:35
91WĄSOWSKA Michalina 78GDYNIAK-184K 1100:11:327300:02:2100:54:378700:01:3300:33:019001:43:04.0301:43:04.03+00:37:49
92TALAGA Małgorzata 69GDAŃSKK-304K 1200:12:037700:02:1300:56:559300:01:1300:35:309201:47:54.0001:47:54.00+00:42:39
93KASPRZYK Magdalena 31YUVATA TEAMKRAKÓWK-185K 1300:18:269500:02:4100:56:029100:01:2900:29:517801:48:29.7201:48:29.72+00:43:14
94DZIĘGIELEWSKA Grażyna 13GRAŻKATORUŃK-502K 1400:17:089400:02:5601:00:069600:01:3800:36:069401:57:54.2701:57:54.27+00:52:39
95BRUSKI Dariusz 99GDAŃSKM-506M 6800:12:578700:03:4900:55:068800:02:5300:44:109601:58:55.6001:58:55.60+00:53:40
96KONKEL Aneta 32SOBCZAKTEAMGDAŃSKK-403K 1500:14:169100:04:0600:58:499500:02:4800:41:029502:01:01.1502:01:01.15+00:55:46
Znaleziono 96 wynik(ów)