Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska |
Data : | 2019-09-01 |
Miejsce : | Krynica Morska |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 96 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 96 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | |||||
1 | GRAJDA Arkadiusz | 106 | TEAM WRACAM DO ZDROWIA | GDYNIA | M-40 | ||||||
2 | NOWICKI Mateusz | 119 | TEAM WRACAM DO ZDROWIA | BOJANO | M-40 | ||||||
3 | BRUSKI Dariusz | 99 | GDAŃSK | M-50 | |||||||
4 | CZAJKOWSKI Paweł | 105 | BCT TEAM GDYNIA | GDYNIA | M-30 | ||||||
5 | BEYER-WRÓBLEWSKA Monika | 1 | MEWA GDYNIA / CTS | GDYNIA | K-40 | ||||||
6 | BOGALECKI Marek | 2 | SAFE SPORT TEAM | GDAŃSK | M-60+ | ||||||
7 | BRONISZEWSKI Maciej | 3 | GDYNIA | M-30 | |||||||
8 | BRZEZICKI Maciej | 4 | TREC TEAM | BOLSZEWO | M-40 | ||||||
9 | BYCZYK Jarosław | 5 | HERNIK TEAM | ZALASEWO | M-50 | ||||||
10 | CHMIELEWSKI Tomasz | 6 | AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON | BYDGOSZCZ | M-50 | ||||||
11 | CHRAPKOWSKI Marcel | 7 | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | WŁOCŁAWEK | M-30 | ||||||
12 | CIESZYŃSKI Artur | 8 | GDAŃSK | M-40 | |||||||
13 | CIESZYŃSKI Szymon | 9 | TORUŃ | M-18 | |||||||
14 | DEJNAROWICZ Piotr | 10 | 3ATHLETE | POGÓRZE | M-40 | ||||||
15 | DIETRICH Krzysztof | 11 | ŁANKERS / SPORTOWY JEŻ PORANNY / BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY / KS NIEMANIEMOGĘ | GDYNIA | M-30 | ||||||
16 | DZIEZYC Tomasz | 12 | ŁANKERS | KLESZCZEWO | M-40 | ||||||
17 | DZIĘGIELEWSKA Grażyna | 13 | GRAŻKA | TORUŃ | K-50 | ||||||
18 | FAJKS Adam | 14 | GMINA KOSAKOWO | POGÓRZE | M-40 | ||||||
19 | GAJEWSKI Sebastian | 15 | TRINERGY TEAM | ŻYRARDÓW | M-30 | ||||||
20 | GAŁĄZKA Krzysztof | 16 | MALBORK | M-40 | |||||||
21 | GNIOT Jacek | 17 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M-40 | ||||||
22 | GOŹDZIEWICZ Paweł | 18 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M-40 | ||||||
23 | HORSTEN Bastian | 20 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M-16 | ||||||
24 | HORSTEN Peter | 21 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M-50 | ||||||
25 | HORSTEN Tymon | 22 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M-16 | ||||||
26 | HUMIŃSKI Andrzej | 23 | SMARUJ NA TRENING TEAM | GDAŃSK | M-40 | ||||||
27 | JACHOWICZ Dariusz | 24 | ASE | GDYNIA | M-50 | ||||||
28 | JANKOWSKI Marcin | 25 | GDYNIA | M-40 | |||||||
29 | JAWORSKI Bartosz | 26 | LISEWO | M-40 | |||||||
30 | JAŻDŻYK Aleksander | 27 | BERGEN | M-30 | |||||||
31 | JURECKA Ewa | 28 | JABŁONOWO POMORSKIE | K-50 | |||||||
32 | KAC Marek | 29 | ENDURE TEAM | REDA | M-40 | ||||||
33 | KAMAĆ Kamil | 30 | GDAŃSK | M-30 | |||||||
34 | KASPRZYK Magdalena | 31 | YUVATA TEAM | KRAKÓW | K-18 | ||||||
35 | KONKEL Aneta | 32 | SOBCZAKTEAM | GDAŃSK | K-40 | ||||||
36 | KOROL Marek | 33 | SMARUJ NA TRENING TEAM | GDAŃSK | M-40 | ||||||
37 | KORYCKI Marek | 34 | GDAŃSK | M-30 | |||||||
38 | KOŚKA Tomasz | 35 | SOPOT | M-30 | |||||||
39 | KRAKOWSKI Jan | 36 | EMANUEL BERG | GDYNIA | M-18 | ||||||
40 | KROPLEWSKI Blażej | 37 | TRIPLESIXX | GDYNIA | M-40 | ||||||
41 | KUC Mirosław | 38 | BYSTRA | M-40 | |||||||
42 | KULIK Jacek | 39 | BIKE U UP EUROPELL | GDYNIA | M-40 | ||||||
43 | KUŁTONIAK Robert | 40 | MOWI | GDYNIA | M-40 | ||||||
44 | LEMKE Krzysztof | 42 | GDYŃSKI TRIATHLON | GDYNIA | M-40 | ||||||
45 | LOREK Kinga | 44 | MKS TRUSO ELBLĄG | ELBLĄG | K-18 | ||||||
46 | MARCZYŃSKI Bartosz | 47 | GDAŃSK | M-40 | |||||||
47 | MICHALSKI Przemysław | 48 | 2 MORSKI PUŁK STRZELCÓW | GDAŃSK | M-40 | ||||||
48 | MICKIEWICZ Konrad | 49 | ŁANKRES/ BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY/ SMARUJ NA TRENING | GDAŃSK | M-40 | ||||||
49 | MYSZKA Zuzanna | 51 | PSYCHOWEB | GDAŃSK | K-30 | ||||||
50 | OSTROWSKI Łukasz | 52 | INVICTUS 3CITY | GDYNIA | M-18 | ||||||
51 | PEKRUL Wojciech | 53 | MIĘDZY TRENINGAMI | GDAŃSK | M-18 | ||||||
52 | PSZCZÓŁKOWSKA Katarzyna | 55 | FIT4EVEREST.PL | GDAŃSK | K-30 | ||||||
53 | RAGUZA Grzegorz | 56 | SPORTEVO | GDYNIA | M-40 | ||||||
54 | RUSAK Michał | 57 | CZEMUNIEGDYNIA-PIOTR BIANKOWSKI.COM | GDYNIA | M-30 | ||||||
55 | RZEPKA Andrzej | 58 | MORSY GŁĘBOCZEK | WIELKI GŁĘBOCZEK | M-40 | ||||||
56 | SADOWSKI Andrzej | 59 | BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALE | GDAŃSK | M-40 | ||||||
57 | SOSIŃSKI Rafał | 60 | SPORTEVO | GDYNIA | M-30 | ||||||
58 | STUSIO Damian | 62 | GDAŃSK | M-40 | |||||||
59 | SUSKA Arkadiusz | 63 | ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY / 4YOURBIKE | GDYNIA | M-40 | ||||||
60 | SUWIŃSKA Zuzanna | 64 | FRANKE FOODSERVICE SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. GDYNIA | GDAŃSK | K-18 | ||||||
61 | SZCZEPUCHOWSKI Bogdan | 65 | NIDZICA BIEGA | 13-NIDZICA | M-50 | ||||||
62 | SZEMRO Katarzyna | 66 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | K-40 | ||||||
63 | SZEWCZYK Adam | 67 | GDAŃSK | M-30 | |||||||
64 | ŚLIWKA Piotr | 68 | SPORTEVO | SOPOT | M-30 | ||||||
65 | TALAGA Małgorzata | 69 | GDAŃSK | K-30 | |||||||
66 | TARWID Konrad | 70 | GDYNIA | M-30 | |||||||
67 | TOBISZEWSKI Mateusz | 71 | DANFOSS | GDAŃSK | M-30 | ||||||
68 | TOMASZEWSKI Michał | 72 | GDAŃSK | M-30 | |||||||
69 | TOMCZAK Zuzanna | 73 | TRI TEAM | RUMIA | K-16 | ||||||
70 | TYBURA Rafał | 74 | CTS | GDYNIA | M-40 | ||||||
71 | ULASIŃSKI Maciej | 75 | GDAŃSK | M-40 | |||||||
72 | WALENTYNOWICZ Adam | 76 | DOMO TEAM | SOPOT | M-30 | ||||||
73 | WASIEWICZ Paweł | 77 | OMIDA RUN & CYCLO | SOPOT | M-30 | ||||||
74 | WĄSOWSKA Michalina | 78 | GDYNIA | K-18 | |||||||
75 | WOŹNIAK Jacek | 79 | PORTA ACTIVE TEAM | GDAŃSK | M-30 | ||||||
76 | WRÓBLEWSKI Wiktor | 80 | MEWA GDYNIA | GDYNIA | M-30 | ||||||
77 | JUSKIN Paweł | 81 | M-30 | ||||||||
78 | ZAJK Michał | 82 | REDA | M-18 | |||||||
79 | ZAMARRIPA Karolina | 83 | NEUROSANA | GDYNIA | K-18 | ||||||
80 | ZESZUTEK Natalia | 84 | COMPLEXSPORTS | GDYNIA | K-30 | ||||||
81 | GAJOWNIK Karolina WĘGRECKI Kamil DARNOWSKA Karolina | 86 | DO YOU LIKE DOGS? | Sztafety | |||||||
82 | IZART Natalia RUCHAŁA Regina KOWALSKA Agata | 88 | RAN&FAN | Sztafety | |||||||
83 | KIEPUSZEWSKI Adrian WRZOCHALSKI Robert CZUBAK Łukasz | 89 | TRIDEA | Sztafety | |||||||
84 | KODYMOWSKI Adam BELCZEWSKA Monika RYBARCZYK Krzysztof | 90 | BARRAKUDA GDAŃSK 1 | Sztafety | |||||||
85 | KOMOROWSKA Anita MOLENDA Małgorzata SOBIERAJ Jarosław | 91 | MAJ | Sztafety | |||||||
86 | KUJAWIŃSKI Robert GORNOWICZ Kuba LEMKE Ewa | 92 | SPORTEVO | Sztafety | |||||||
87 | MAZIARCZYK Maksymilian MAZIARCZYK Marek MAZIARCZYK Maksymilian | 93 | JAKI OJCIEC TAKI SYN | Sztafety | |||||||
88 | PAKURA Karolina JARMOŁOWICZ Beata PIOTROWICZ-JAŃCZAK Hanna | 95 | DREAM TRI TEAM LASKI | Sztafety | |||||||
89 | SADOWSKA Wiktoria LISOWSKI Przemek LISOWSKI Aleksy | 96 | TRI RODZINKA | Sztafety | |||||||
90 | WACHUŁKA Paweł WACHUŁKA Rafał KURAJK Paweł | 97 | GRUBA EKIPA | Sztafety | |||||||
91 | KOPER Mateusz | 152 | EATON TRIATHLON TEAM GK GRYF TCZEW | TCZEW | M-30 | ||||||
92 | POLAŃSKI Tomasz | 155 | B4SPORT | BYDGOSZCZ | M-40 | ||||||
93 | JASTOWSKI Dawid | 156 | M-30 | ||||||||
94 | NOWAKOWSKA Adriana PISAŃSKA Paulina STANISZEWSKA Joanna | 54 | SPORTEVO | GDAŃSK | Sztafety | ||||||
95 | GRABARCZYK Magdalena KOWALEWSKI Zbigniew KULAWCZUK Krzysztof | 87 | A-PLAN TRIATHLON TEAM | Sztafety | |||||||
96 | WITTEK Arian OSTASZEWSKI Robert CHMIEL Patrycja | 98 | BARRAKUDA GDAŃSK 2 | Sztafety |
Znaleziono 96 wynik(ów)