TRIATHLON KRYNICA 2019 1/8
TRIATHLON KRYNICA 2019
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data : 2019-09-01
Miejsce : Krynica Morska
Dystans : 28.45 km
Zgłoszonych : 105
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.575km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | M-16 | K-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaPlywanie
0.475km
Poz 
    
1HORSTEN Tymon 22TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKM-1600:07:15100:01:10
2JUSKIN Paweł 81M-3000:07:24300:01:06
3HORSTEN Bastian 20TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKM-1600:07:20200:01:14
4KOMOROWSKA Anita
MOLENDA Małgorzata
SOBIERAJ Jarosław
91MAJSztafety 
5CZAJKOWSKI Paweł 105BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-3000:08:04800:00:59
6KIEPUSZEWSKI Adrian
WRZOCHALSKI Robert
CZUBAK Łukasz
89TRIDEASztafety00:08:08900:00:59
7KODYMOWSKI Adam
BELCZEWSKA Monika
RYBARCZYK Krzysztof
90BARRAKUDA GDAŃSK 1Sztafety00:08:131000:00:55
8LOREK Kinga 44MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-1800:08:04700:01:05
9KUJAWIŃSKI Robert
GORNOWICZ Kuba
LEMKE Ewa
92SPORTEVOSztafety00:08:211400:00:52
10FAJKS Adam 14GMINA KOSAKOWOPOGÓRZEM-4000:07:56500:01:20
11KULIK Jacek 39BIKE U UP EUROPELLGDYNIAM-4000:08:00600:01:20
12ZAMARRIPA Karolina 83NEUROSANAGDYNIAK-1800:08:171300:01:26
13TOMCZAK Zuzanna 73TRI TEAMRUMIAK-1600:07:52400:01:58
14GAJEWSKI Sebastian 15TRINERGY TEAMŻYRARDÓWM-3000:08:161200:01:38
15MICKIEWICZ Konrad 49ŁANKRES/ BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY/ SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-4000:08:301600:01:30
16SADOWSKI Andrzej 59BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM-4000:08:141100:01:47
17LEMKE Krzysztof 42GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM-4000:08:422100:01:22
18KOROL Marek 33SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4000:08:361700:01:31
19ZAJK Michał 82REDAM-1800:08:401900:01:29
20NOWAKOWSKA Adriana
PISAŃSKA Paulina
STANISZEWSKA Joanna
54SPORTEVOGDAŃSKSztafety00:09:152800:00:56
21POLAŃSKI Tomasz 155B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:09:022400:01:13
22SADOWSKA Wiktoria
LISOWSKI Przemek
LISOWSKI Aleksy
96TRI RODZINKASztafety00:09:223300:01:00
23GRABARCZYK Magdalena
KOWALEWSKI Zbigniew
KULAWCZUK Krzysztof
87A-PLAN TRIATHLON TEAMSztafety00:08:391800:01:43
24TOMASZEWSKI Michał 72GDAŃSKM-3000:08:422000:01:41
25DZIEZYC Tomasz 12ŁANKERSKLESZCZEWOM-4000:08:291500:01:55
26KAC Marek 29ENDURE TEAMREDAM-4000:08:592300:01:27
27GAJOWNIK Karolina
WĘGRECKI Kamil
DARNOWSKA Karolina
86DO YOU LIKE DOGS?Sztafety00:09:374000:00:53
28WALENTYNOWICZ Adam 76DOMO TEAMSOPOTM-3000:09:092600:01:28
29RUSAK Michał 57CZEMUNIEGDYNIA-PIOTR BIANKOWSKI.COMGDYNIAM-3000:09:022500:01:37
30IZART Natalia
RUCHAŁA Regina
KOWALSKA Agata
88RAN&FANSztafety00:09:404300:01:00
31SUSKA Arkadiusz 63ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY / 4YOURBIKEGDYNIAM-4000:09:172900:01:26
32WRÓBLEWSKI Wiktor 80MEWA GDYNIAGDYNIAM-3000:09:223200:01:25
33HUMIŃSKI Andrzej 23SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4000:09:303700:01:22
34GOŹDZIEWICZ Paweł 18BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-4000:09:293600:01:27
35GRAJDA Arkadiusz 106TEAM WRACAM DO ZDROWIAGDYNIAM-4000:09:203000:01:42
36WASIEWICZ Paweł 77OMIDA RUN & CYCLOSOPOTM-3000:09:213100:01:45
37PSZCZÓŁKOWSKA Katarzyna 55FIT4EVEREST.PLGDAŃSKK-3000:08:492200:02:24
38KOPER Mateusz 152EATON TRIATHLON TEAM GK GRYF TCZEWTCZEWM-3000:09:102700:02:04
39JAŻDŻYK Aleksander 27BERGENM-3000:09:363900:01:43
40KRAKOWSKI Jan 36EMANUEL BERGGDYNIAM-1800:09:444400:01:38
41OSTROWSKI Łukasz 52INVICTUS 3CITYGDYNIAM-1800:10:055300:01:18
42HORSTEN Peter 21ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-5000:09:384100:01:50
43MAZIARCZYK Maksymilian
MAZIARCZYK Marek
MAZIARCZYK Maksymilian
93JAKI OJCIEC TAKI SYNSztafety00:10:305900:01:00
44PEKRUL Wojciech 53MIĘDZY TRENINGAMIGDAŃSKM-1800:09:464500:01:49
45DIETRICH Krzysztof 11ŁANKERS / SPORTOWY JEŻ PORANNY / BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY / KS NIEMANIEMOGĘGDYNIAM-3000:09:253400:02:15
46CIESZYŃSKI Szymon 9TORUŃM-1800:09:343800:02:16
47ŚLIWKA Piotr 68SPORTEVOSOPOTM-3000:10:155400:01:35
48CHMIELEWSKI Tomasz 6AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZM-5000:10:305800:01:25
49GNIOT Jacek 17WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-4000:10:386000:01:17
50ULASIŃSKI Maciej 75GDAŃSKM-4000:10:025200:01:54
51KOŚKA Tomasz 35SOPOTM-3000:09:394200:02:18
52CHRAPKOWSKI Marcel 7WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-3000:09:494600:02:10
53CIESZYŃSKI Artur 8GDAŃSKM-4000:09:273500:02:40
54WOŹNIAK Jacek 79PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-3000:10:165500:01:51
55KUŁTONIAK Robert 40MOWIGDYNIAM-4000:09:594900:02:20
56DEJNAROWICZ Piotr 103ATHLETEPOGÓRZEM-4000:09:544800:02:26
57KORYCKI Marek 34GDAŃSKM-3000:09:534700:02:30
58RZEPKA Andrzej 58MORSY GŁĘBOCZEKWIELKI GŁĘBOCZEKM-4000:10:195600:02:04
59RAGUZA Grzegorz 56SPORTEVOGDYNIAM-4000:10:025100:02:23
60TARWID Konrad 70GDYNIAM-3000:10:275700:02:01
61BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1MEWA GDYNIA / CTSGDYNIAK-4000:10:486400:01:43
62PAKURA Karolina
JARMOŁOWICZ Beata
PIOTROWICZ-JAŃCZAK Hanna
95DREAM TRI TEAM LASKISztafety00:11:267000:01:10
63KAMAĆ Kamil 30GDAŃSKM-3000:11:046600:01:33
64BRONISZEWSKI Maciej 3GDYNIAM-3000:10:015000:02:44
65STUSIO Damian 62GDAŃSKM-4000:10:516500:02:04
66SZCZEPUCHOWSKI Bogdan 65NIDZICA BIEGA13-NIDZICAM-5000:10:476300:02:09
67SOSIŃSKI Rafał 60SPORTEVOGDYNIAM-3000:11:277100:01:44
68SZEMRO Katarzyna 66ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKK-4000:11:176800:02:08
69WITTEK Arian
OSTASZEWSKI Robert
CHMIEL Patrycja
98BARRAKUDA GDAŃSK 2Sztafety00:12:228300:01:08
70TYBURA Rafał 74CTSGDYNIAM-4000:11:236900:02:19
71GAŁĄZKA Krzysztof 16MALBORKM-4000:11:297200:02:16
72MICHALSKI Przemysław 482 MORSKI PUŁK STRZELCÓWGDAŃSKM-4000:10:456200:03:04
73BRZEZICKI Maciej 4TREC TEAMBOLSZEWOM-4000:11:156700:02:38
74WĄSOWSKA Michalina 78GDYNIAK-1800:11:327300:02:21
75JACHOWICZ Dariusz 24ASEGDYNIAM-5000:11:427400:02:29
76TALAGA Małgorzata 69GDAŃSKK-3000:12:037700:02:13
77MARCZYŃSKI Bartosz 47GDAŃSKM-4000:12:178200:02:03
78KUC Mirosław 38BYSTRAM-4000:11:447500:02:44
79MYSZKA Zuzanna 51PSYCHOWEBGDAŃSKK-3000:13:008800:01:30
80BOGALECKI Marek 2SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-60+00:10:396100:03:57
81TOBISZEWSKI Mateusz 71DANFOSSGDAŃSKM-3000:11:527600:02:44
82NOWICKI Mateusz 119TEAM WRACAM DO ZDROWIABOJANOM-4000:12:158000:02:29
83KROPLEWSKI Blażej 37TRIPLESIXXGDYNIAM-4000:12:248400:02:21
84JAWORSKI Bartosz 26LISEWOM-4000:12:368500:02:33
85SZEWCZYK Adam 67GDAŃSKM-3000:12:087800:03:02
86SUWIŃSKA Zuzanna 64FRANKE FOODSERVICE SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. GDYNIAGDAŃSKK-1800:12:168100:03:00
87WACHUŁKA Paweł
WACHUŁKA Rafał
KURAJK Paweł
97GRUBA EKIPASztafety00:14:059000:01:12
88JANKOWSKI Marcin 25GDYNIAM-4000:12:568600:02:26
89JASTOWSKI Dawid 156M-3000:12:137900:03:09
90JURECKA Ewa 28JABŁONOWO POMORSKIEK-5000:13:238900:02:41
91ZESZUTEK Natalia 84COMPLEXSPORTSGDYNIAK-3000:14:179200:02:20
92BRUSKI Dariusz 99GDAŃSKM-5000:12:578700:03:49
93BYCZYK Jarosław 5HERNIK TEAMZALASEWOM-5000:14:489300:02:35
94KONKEL Aneta 32SOBCZAKTEAMGDAŃSKK-4000:14:169100:04:06
95DZIĘGIELEWSKA Grażyna 13GRAŻKATORUŃK-5000:17:089400:02:56
96KASPRZYK Magdalena 31YUVATA TEAMKRAKÓWK-1800:18:269500:02:41
Znaleziono 96 wynik(ów)