TRIATHLON KRYNICA 2019 1/8
TRIATHLON KRYNICA 2019
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data : 2019-09-01
Miejsce : Krynica Morska
Dystans : 28.45 km
Zgłoszonych : 105
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 23.075km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | M-16 | K-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaPlywanie
0.475km
Poz Rower
22.5km
Poz
      
1OSTROWSKI Łukasz 52INVICTUS 3CITYGDYNIAM-1800:10:055300:01:1800:01:031
2CZAJKOWSKI Paweł 105BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-3000:08:04800:00:5900:35:555
3TOMASZEWSKI Michał 72GDAŃSKM-3000:08:422000:01:4100:34:372
4JUSKIN Paweł 81M-3000:07:24300:01:0600:36:308
5FAJKS Adam 14GMINA KOSAKOWOPOGÓRZEM-4000:07:56500:01:2000:36:096
6KOPER Mateusz 152EATON TRIATHLON TEAM GK GRYF TCZEWTCZEWM-3000:09:102700:02:0400:34:413
7KULIK Jacek 39BIKE U UP EUROPELLGDYNIAM-4000:08:00600:01:2000:36:5310
8LEMKE Krzysztof 42GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM-4000:08:422100:01:2200:37:0112
9KIEPUSZEWSKI Adrian
WRZOCHALSKI Robert
CZUBAK Łukasz
89TRIDEASztafety00:08:08900:00:5900:38:0020
10WRÓBLEWSKI Wiktor 80MEWA GDYNIAGDYNIAM-3000:09:223200:01:2500:36:237
11POLAŃSKI Tomasz 155B4SPORTBYDGOSZCZM-4000:09:022400:01:1300:37:0113
12GNIOT Jacek 17WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-4000:10:386000:01:1700:35:224
13SUSKA Arkadiusz 63ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY / 4YOURBIKEGDYNIAM-4000:09:172900:01:2600:36:489
14ZAJK Michał 82REDAM-1800:08:401900:01:2900:37:3117
15GRAJDA Arkadiusz 106TEAM WRACAM DO ZDROWIAGDYNIAM-4000:09:203000:01:4200:36:5911
16WALENTYNOWICZ Adam 76DOMO TEAMSOPOTM-3000:09:092600:01:2800:37:2615
17GOŹDZIEWICZ Paweł 18BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-4000:09:293600:01:2700:37:1014
18GAJOWNIK Karolina
WĘGRECKI Kamil
DARNOWSKA Karolina
86DO YOU LIKE DOGS?Sztafety00:09:374000:00:5300:37:4018
19MICKIEWICZ Konrad 49ŁANKRES/ BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY/ SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-4000:08:301600:01:3000:38:1922
20SADOWSKI Andrzej 59BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM-4000:08:141100:01:4700:39:0626
21DZIEZYC Tomasz 12ŁANKERSKLESZCZEWOM-4000:08:291500:01:5500:38:5024
22KUJAWIŃSKI Robert
GORNOWICZ Kuba
LEMKE Ewa
92SPORTEVOSztafety00:08:211400:00:5200:40:1634
23WOŹNIAK Jacek 79PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-3000:10:165500:01:5100:37:3116
24CHMIELEWSKI Tomasz 6AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZM-5000:10:305800:01:2500:37:5519
25ŚLIWKA Piotr 68SPORTEVOSOPOTM-3000:10:155400:01:3500:38:0521
26GAJEWSKI Sebastian 15TRINERGY TEAMŻYRARDÓWM-3000:08:161200:01:3800:40:0231
27GRABARCZYK Magdalena
KOWALEWSKI Zbigniew
KULAWCZUK Krzysztof
87A-PLAN TRIATHLON TEAMSztafety00:08:391800:01:4300:39:3630
28IZART Natalia
RUCHAŁA Regina
KOWALSKA Agata
88RAN&FANSztafety00:09:404300:01:0000:39:2127
29LOREK Kinga 44MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-1800:08:04700:01:0500:41:0637
30KRAKOWSKI Jan 36EMANUEL BERGGDYNIAM-1800:09:444400:01:3800:38:5625
31HORSTEN Bastian 20TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKM-1600:07:20200:01:1400:41:4645
32RUSAK Michał 57CZEMUNIEGDYNIA-PIOTR BIANKOWSKI.COMGDYNIAM-3000:09:022500:01:3700:40:1935
33HUMIŃSKI Andrzej 23SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4000:09:303700:01:2200:40:1032
34DIETRICH Krzysztof 11ŁANKERS / SPORTOWY JEŻ PORANNY / BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY / KS NIEMANIEMOGĘGDYNIAM-3000:09:253400:02:1500:39:3429
35KOROL Marek 33SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4000:08:361700:01:3100:41:1839
36ZAMARRIPA Karolina 83NEUROSANAGDYNIAK-1800:08:171300:01:2600:42:1648
37KAC Marek 29ENDURE TEAMREDAM-4000:08:592300:01:2700:41:3542
38PAKURA Karolina
JARMOŁOWICZ Beata
PIOTROWICZ-JAŃCZAK Hanna
95DREAM TRI TEAM LASKISztafety00:11:267000:01:1000:39:2928
39HORSTEN Tymon 22TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKM-1600:07:15100:01:1000:44:1058
40HORSTEN Peter 21ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-5000:09:384100:01:5000:41:3943
41SZCZEPUCHOWSKI Bogdan 65NIDZICA BIEGA13-NIDZICAM-5000:10:476300:02:0900:40:1533
42KOŚKA Tomasz 35SOPOTM-3000:09:394200:02:1800:41:1638
43MAZIARCZYK Maksymilian
MAZIARCZYK Marek
MAZIARCZYK Maksymilian
93JAKI OJCIEC TAKI SYNSztafety00:10:305900:01:0000:41:4344
44NOWICKI Mateusz 119TEAM WRACAM DO ZDROWIABOJANOM-4000:12:158000:02:2900:38:3523
45BRONISZEWSKI Maciej 3GDYNIAM-3000:10:015000:02:4400:40:3536
46KORYCKI Marek 34GDAŃSKM-3000:09:534700:02:3000:41:2541
47SADOWSKA Wiktoria
LISOWSKI Przemek
LISOWSKI Aleksy
96TRI RODZINKASztafety00:09:223300:01:0000:43:5857
48RAGUZA Grzegorz 56SPORTEVOGDYNIAM-4000:10:025100:02:2300:42:1347
49DEJNAROWICZ Piotr 103ATHLETEPOGÓRZEM-4000:09:544800:02:2600:42:2549
50WASIEWICZ Paweł 77OMIDA RUN & CYCLOSOPOTM-3000:09:213100:01:4500:43:5655
51PEKRUL Wojciech 53MIĘDZY TRENINGAMIGDAŃSKM-1800:09:464500:01:4900:43:2953
52NOWAKOWSKA Adriana
PISAŃSKA Paulina
STANISZEWSKA Joanna
54SPORTEVOGDAŃSKSztafety00:09:152800:00:5600:45:0063
53BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1MEWA GDYNIA / CTSGDYNIAK-4000:10:486400:01:4300:42:5750
54JAŻDŻYK Aleksander 27BERGENM-3000:09:363900:01:4300:44:1259
55MARCZYŃSKI Bartosz 47GDAŃSKM-4000:12:178200:02:0300:41:2140
56TARWID Konrad 70GDYNIAM-3000:10:275700:02:0100:43:1752
57STUSIO Damian 62GDAŃSKM-4000:10:516500:02:0400:42:5751
58CHRAPKOWSKI Marcel 7WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-3000:09:494600:02:1000:44:1760
59RZEPKA Andrzej 58MORSY GŁĘBOCZEKWIELKI GŁĘBOCZEKM-4000:10:195600:02:0400:43:5756
60WACHUŁKA Paweł
WACHUŁKA Rafał
KURAJK Paweł
97GRUBA EKIPASztafety00:14:059000:01:1200:41:5746
61GAŁĄZKA Krzysztof 16MALBORKM-4000:11:297200:02:1600:43:4654
62SOSIŃSKI Rafał 60SPORTEVOGDYNIAM-3000:11:277100:01:4400:44:3562
63CIESZYŃSKI Artur 8GDAŃSKM-4000:09:273500:02:4000:45:4065
64MICHALSKI Przemysław 482 MORSKI PUŁK STRZELCÓWGDAŃSKM-4000:10:456200:03:0400:44:3261
65ULASIŃSKI Maciej 75GDAŃSKM-4000:10:025200:01:5400:46:5269
66KODYMOWSKI Adam
BELCZEWSKA Monika
RYBARCZYK Krzysztof
90BARRAKUDA GDAŃSK 1Sztafety00:08:131000:00:5500:50:1584
67BOGALECKI Marek 2SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-60+00:10:396100:03:5700:45:2864
68KAMAĆ Kamil 30GDAŃSKM-3000:11:046600:01:3300:47:3571
69JACHOWICZ Dariusz 24ASEGDYNIAM-5000:11:427400:02:2900:46:0966
70TOMCZAK Zuzanna 73TRI TEAMRUMIAK-1600:07:52400:01:5800:50:3286
71CIESZYŃSKI Szymon 9TORUŃM-1800:09:343800:02:1600:48:4678
72TYBURA Rafał 74CTSGDYNIAM-4000:11:236900:02:1900:47:0970
73TOBISZEWSKI Mateusz 71DANFOSSGDAŃSKM-3000:11:527600:02:4400:46:3468
74JAWORSKI Bartosz 26LISEWOM-4000:12:368500:02:3300:46:0967
75SZEMRO Katarzyna 66ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKK-4000:11:176800:02:0800:48:1574
76BRZEZICKI Maciej 4TREC TEAMBOLSZEWOM-4000:11:156700:02:3800:48:4779
77MYSZKA Zuzanna 51PSYCHOWEBGDAŃSKK-3000:13:008800:01:3000:48:1976
78KROPLEWSKI Blażej 37TRIPLESIXXGDYNIAM-4000:12:248400:02:2100:48:1273
79SZEWCZYK Adam 67GDAŃSKM-3000:12:087800:03:0200:48:0872
80JANKOWSKI Marcin 25GDYNIAM-4000:12:568600:02:2600:48:1975
81KUC Mirosław 38BYSTRAM-4000:11:447500:02:4400:49:1880
82ZESZUTEK Natalia 84COMPLEXSPORTSGDYNIAK-3000:14:179200:02:2000:48:4477
83JASTOWSKI Dawid 156M-3000:12:137900:03:0900:50:0482
84SUWIŃSKA Zuzanna 64FRANKE FOODSERVICE SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. GDYNIAGDAŃSKK-1800:12:168100:03:0000:50:1483
85JURECKA Ewa 28JABŁONOWO POMORSKIEK-5000:13:238900:02:4100:49:5381
86PSZCZÓŁKOWSKA Katarzyna 55FIT4EVEREST.PLGDAŃSKK-3000:08:492200:02:2400:55:4489
87KOMOROWSKA Anita
MOLENDA Małgorzata
SOBIERAJ Jarosław
91MAJSztafety 00:58:4494
88BYCZYK Jarosław 5HERNIK TEAMZALASEWOM-5000:14:489300:02:3500:50:2485
89KUŁTONIAK Robert 40MOWIGDYNIAM-4000:09:594900:02:2000:55:5390
90WĄSOWSKA Michalina 78GDYNIAK-1800:11:327300:02:2100:54:3787
91WITTEK Arian
OSTASZEWSKI Robert
CHMIEL Patrycja
98BARRAKUDA GDAŃSK 2Sztafety00:12:228300:01:0800:56:3492
92TALAGA Małgorzata 69GDAŃSKK-3000:12:037700:02:1300:56:5593
93BRUSKI Dariusz 99GDAŃSKM-5000:12:578700:03:4900:55:0688
94KASPRZYK Magdalena 31YUVATA TEAMKRAKÓWK-1800:18:269500:02:4100:56:0291
95KONKEL Aneta 32SOBCZAKTEAMGDAŃSKK-4000:14:169100:04:0600:58:4995
96DZIĘGIELEWSKA Grażyna 13GRAŻKATORUŃK-5000:17:089400:02:5601:00:0696
Znaleziono 96 wynik(ów)