TRIATHLON KRYNICA 2019 1/8
TRIATHLON KRYNICA 2019
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data : 2019-09-01
Miejsce : Krynica Morska
Dystans : 28.45 km
Zgłoszonych : 105
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | M-16 | K-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPlywanie
0.475km
Poz Rower
22.5km
Poz Meta
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Czas
łączny
28.45km
Różn.
            
1LOREK Kinga 44MKS TRUSO ELBLĄGELBLĄGK-181K 100:08:04700:01:0500:41:063700:00:5100:24:424301:15:48.0901:15:48.09 
2ZAMARRIPA Karolina 83NEUROSANAGDYNIAK-182K 200:08:171300:01:2600:42:164800:00:5900:25:065201:18:04.6001:18:04.60+00:02:16
3BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1MEWA GDYNIA / CTSGDYNIAK-401K 300:10:486400:01:4300:42:575000:01:1100:24:514701:21:30.9201:21:30.92+00:05:42
4SZEMRO Katarzyna 66ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKK-402K 400:11:176800:02:0800:48:157400:01:1100:26:195701:29:10.7801:29:10.78+00:13:22
5TOMCZAK Zuzanna 73TRI TEAMRUMIAK-161K 500:07:52400:01:5800:50:328600:01:1500:30:017901:31:38.9401:31:38.94+00:15:50
6MYSZKA Zuzanna 51PSYCHOWEBGDAŃSKK-301K 600:13:008800:01:3000:48:197600:01:1200:28:046601:32:05.8301:32:05.83+00:16:17
7ZESZUTEK Natalia 84COMPLEXSPORTSGDYNIAK-302K 700:14:179200:02:2000:48:447700:01:3000:31:418501:38:32.5601:38:32.56+00:22:44
8JURECKA Ewa 28JABŁONOWO POMORSKIEK-501K 800:13:238900:02:4100:49:538100:01:3300:31:368401:39:06.4301:39:06.43+00:23:18
9SUWIŃSKA Zuzanna 64FRANKE FOODSERVICE SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. GDYNIAGDAŃSKK-183K 900:12:168100:03:0000:50:148300:01:3000:32:578901:39:57.5101:39:57.51+00:24:09
10PSZCZÓŁKOWSKA Katarzyna 55FIT4EVEREST.PLGDAŃSKK-303K 1000:08:492200:02:2400:55:448900:01:0400:33:319101:41:32.7101:41:32.71+00:25:44
11WĄSOWSKA Michalina 78GDYNIAK-184K 1100:11:327300:02:2100:54:378700:01:3300:33:019001:43:04.0301:43:04.03+00:27:15
12TALAGA Małgorzata 69GDAŃSKK-304K 1200:12:037700:02:1300:56:559300:01:1300:35:309201:47:54.0001:47:54.00+00:32:05
13KASPRZYK Magdalena 31YUVATA TEAMKRAKÓWK-185K 1300:18:269500:02:4100:56:029100:01:2900:29:517801:48:29.7201:48:29.72+00:32:41
14DZIĘGIELEWSKA Grażyna 13GRAŻKATORUŃK-502K 1400:17:089400:02:5601:00:069600:01:3800:36:069401:57:54.2701:57:54.27+00:42:06
15KONKEL Aneta 32SOBCZAKTEAMGDAŃSKK-403K 1500:14:169100:04:0600:58:499500:02:4800:41:029502:01:01.1502:01:01.15+00:45:13
Znaleziono 15 wynik(ów)