Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska |
Data : | 2019-09-01 |
Miejsce : | Krynica Morska |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 96 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 96 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Plywanie 0.475km | Poz | Rower 22.5km | Poz | |||||
1 | CZAJKOWSKI Paweł | 105 | BCT TEAM GDYNIA | GDYNIA | M-30 | 00:08:04 | 8 | 00:00:59 | 00:35:55 | 5 | |||||
2 | TOMASZEWSKI Michał | 72 | GDAŃSK | M-30 | 00:08:42 | 20 | 00:01:41 | 00:34:37 | 2 | ||||||
3 | JUSKIN Paweł | 81 | M-30 | 00:07:24 | 3 | 00:01:06 | 00:36:30 | 8 | |||||||
4 | KOPER Mateusz | 152 | EATON TRIATHLON TEAM GK GRYF TCZEW | TCZEW | M-30 | 00:09:10 | 27 | 00:02:04 | 00:34:41 | 3 | |||||
5 | WRÓBLEWSKI Wiktor | 80 | MEWA GDYNIA | GDYNIA | M-30 | 00:09:22 | 32 | 00:01:25 | 00:36:23 | 7 | |||||
6 | WALENTYNOWICZ Adam | 76 | DOMO TEAM | SOPOT | M-30 | 00:09:09 | 26 | 00:01:28 | 00:37:26 | 15 | |||||
7 | WOŹNIAK Jacek | 79 | PORTA ACTIVE TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:10:16 | 55 | 00:01:51 | 00:37:31 | 16 | |||||
8 | ŚLIWKA Piotr | 68 | SPORTEVO | SOPOT | M-30 | 00:10:15 | 54 | 00:01:35 | 00:38:05 | 21 | |||||
9 | GAJEWSKI Sebastian | 15 | TRINERGY TEAM | ŻYRARDÓW | M-30 | 00:08:16 | 12 | 00:01:38 | 00:40:02 | 31 | |||||
10 | RUSAK Michał | 57 | CZEMUNIEGDYNIA-PIOTR BIANKOWSKI.COM | GDYNIA | M-30 | 00:09:02 | 25 | 00:01:37 | 00:40:19 | 35 | |||||
11 | DIETRICH Krzysztof | 11 | ŁANKERS / SPORTOWY JEŻ PORANNY / BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY / KS NIEMANIEMOGĘ | GDYNIA | M-30 | 00:09:25 | 34 | 00:02:15 | 00:39:34 | 29 | |||||
12 | KOŚKA Tomasz | 35 | SOPOT | M-30 | 00:09:39 | 42 | 00:02:18 | 00:41:16 | 38 | ||||||
13 | BRONISZEWSKI Maciej | 3 | GDYNIA | M-30 | 00:10:01 | 50 | 00:02:44 | 00:40:35 | 36 | ||||||
14 | KORYCKI Marek | 34 | GDAŃSK | M-30 | 00:09:53 | 47 | 00:02:30 | 00:41:25 | 41 | ||||||
15 | WASIEWICZ Paweł | 77 | OMIDA RUN & CYCLO | SOPOT | M-30 | 00:09:21 | 31 | 00:01:45 | 00:43:56 | 55 | |||||
16 | JAŻDŻYK Aleksander | 27 | BERGEN | M-30 | 00:09:36 | 39 | 00:01:43 | 00:44:12 | 59 | ||||||
17 | TARWID Konrad | 70 | GDYNIA | M-30 | 00:10:27 | 57 | 00:02:01 | 00:43:17 | 52 | ||||||
18 | CHRAPKOWSKI Marcel | 7 | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:09:49 | 46 | 00:02:10 | 00:44:17 | 60 | |||||
19 | SOSIŃSKI Rafał | 60 | SPORTEVO | GDYNIA | M-30 | 00:11:27 | 71 | 00:01:44 | 00:44:35 | 62 | |||||
20 | KAMAĆ Kamil | 30 | GDAŃSK | M-30 | 00:11:04 | 66 | 00:01:33 | 00:47:35 | 71 | ||||||
21 | TOBISZEWSKI Mateusz | 71 | DANFOSS | GDAŃSK | M-30 | 00:11:52 | 76 | 00:02:44 | 00:46:34 | 68 | |||||
22 | SZEWCZYK Adam | 67 | GDAŃSK | M-30 | 00:12:08 | 78 | 00:03:02 | 00:48:08 | 72 | ||||||
23 | JASTOWSKI Dawid | 156 | M-30 | 00:12:13 | 79 | 00:03:09 | 00:50:04 | 82 |
Znaleziono 23 wynik(ów)