TRIATHLON KRYNICA 2019 1/8
TRIATHLON KRYNICA 2019
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data : 2019-09-01
Miejsce : Krynica Morska
Dystans : 28.45 km
Zgłoszonych : 105
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | M-16 | K-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPlywanie
0.475km
Poz Rower
22.5km
Poz Meta
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Czas
łączny
28.45km
Różn.
            
1POLAŃSKI Tomasz 155B4SPORTBYDGOSZCZM-401M 300:09:022400:01:1300:37:011300:00:5200:18:19101:06:27.3901:06:27.39 
2KULIK Jacek 39BIKE U UP EUROPELLGDYNIAM-402M 600:08:00600:01:2000:36:531000:00:5500:21:011401:08:09.8901:08:09.89+00:01:42
3FAJKS Adam 14GMINA KOSAKOWOPOGÓRZEM-403M 700:07:56500:01:2000:36:09600:01:0300:21:582101:08:26.1401:08:26.14+00:01:58
4GNIOT Jacek 17WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-404M 900:10:386000:01:1700:35:22400:01:1000:20:531201:09:20.2901:09:20.29+00:02:52
5SUSKA Arkadiusz 63ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY / 4YOURBIKEGDYNIAM-405M 1100:09:172900:01:2600:36:48900:00:5100:21:341701:09:56.5101:09:56.51+00:03:29
6LEMKE Krzysztof 42GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM-406M 1200:08:422100:01:2200:37:011200:01:0100:22:082301:10:14.7801:10:14.78+00:03:47
7GOŹDZIEWICZ Paweł 18BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-407M 1400:09:293600:01:2700:37:101400:00:5400:21:361801:10:36.0601:10:36.06+00:04:08
8MICKIEWICZ Konrad 49ŁANKRES/ BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY/ SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-408M 1500:08:301600:01:3000:38:192200:01:1100:21:491901:11:19.2501:11:19.25+00:04:51
9GRAJDA Arkadiusz 106TEAM WRACAM DO ZDROWIAGDYNIAM-409M 1600:09:203000:01:4200:36:591100:01:1300:22:412701:11:55.4001:11:55.40+00:05:28
10SADOWSKI Andrzej 59BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM-4010M 1900:08:141100:01:4700:39:062600:01:2000:22:372601:13:04.0601:13:04.06+00:06:36
11DZIEZYC Tomasz 12ŁANKERSKLESZCZEWOM-4011M 2000:08:291500:01:5500:38:502400:01:1500:22:502901:13:19.6001:13:19.60+00:06:52
12KAC Marek 29ENDURE TEAMREDAM-4012M 2800:08:592300:01:2700:41:354200:01:0200:23:233301:16:26.1001:16:26.10+00:09:58
13KOROL Marek 33SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4013M 2900:08:361700:01:3100:41:183900:00:5400:24:114001:16:30.7701:16:30.77+00:10:03
14HUMIŃSKI Andrzej 23SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4014M 3000:09:303700:01:2200:40:103200:00:4600:24:454401:16:33.3801:16:33.38+00:10:05
15STUSIO Damian 62GDAŃSKM-4015M 3200:10:516500:02:0400:42:575100:01:2100:20:441001:17:57.8901:17:57.89+00:11:30
16NOWICKI Mateusz 119TEAM WRACAM DO ZDROWIABOJANOM-4016M 3400:12:158000:02:2900:38:352300:01:3600:24:174201:19:12.7701:19:12.77+00:12:45
17MARCZYŃSKI Bartosz 47GDAŃSKM-4017M 3800:12:178200:02:0300:41:214000:01:1400:24:003901:20:55.0901:20:55.09+00:14:27
18DEJNAROWICZ Piotr 103ATHLETEPOGÓRZEM-4018M 4100:09:544800:02:2600:42:254900:01:2900:24:544901:21:08.0201:21:08.02+00:14:40
19RZEPKA Andrzej 58MORSY GŁĘBOCZEKWIELKI GŁĘBOCZEKM-4019M 4300:10:195600:02:0400:43:575600:01:1100:23:453401:21:16.9901:21:16.99+00:14:49
20GAŁĄZKA Krzysztof 16MALBORKM-4020M 4700:11:297200:02:1600:43:465400:01:4500:24:464501:24:02.1301:24:02.13+00:17:34
21RAGUZA Grzegorz 56SPORTEVOGDYNIAM-4021M 4800:10:025100:02:2300:42:134700:01:4300:28:166701:24:37.0801:24:37.08+00:18:09
22JAWORSKI Bartosz 26LISEWOM-4022M 4900:12:368500:02:3300:46:096700:01:5500:24:144101:27:27.0701:27:27.07+00:20:59
23MICHALSKI Przemysław 482 MORSKI PUŁK STRZELCÓWGDAŃSKM-4023M 5000:10:456200:03:0400:44:326100:01:4100:28:036501:28:05.4101:28:05.41+00:21:38
24TYBURA Rafał 74CTSGDYNIAM-4024M 5200:11:236900:02:1900:47:097000:01:3600:26:486101:29:15.7501:29:15.75+00:22:48
25CIESZYŃSKI Artur 8GDAŃSKM-4025M 5400:09:273500:02:4000:45:406500:01:4400:31:238301:30:54.2001:30:54.20+00:24:26
26KROPLEWSKI Blażej 37TRIPLESIXXGDYNIAM-4026M 5500:12:248400:02:2100:48:127300:00:5100:27:416301:31:29.1201:31:29.12+00:25:01
27ULASIŃSKI Maciej 75GDAŃSKM-4027M 5700:10:025200:01:5400:46:526900:01:0600:31:558601:31:49.3101:31:49.31+00:25:21
28KUC Mirosław 38BYSTRAM-4028M 6100:11:447500:02:4400:49:188000:01:3000:29:137401:34:29.7001:34:29.70+00:28:02
29JANKOWSKI Marcin 25GDYNIAM-4029M 6200:12:568600:02:2600:48:197500:01:4500:29:117301:34:37.1301:34:37.13+00:28:09
30BRZEZICKI Maciej 4TREC TEAMBOLSZEWOM-4030M 6300:11:156700:02:3800:48:477900:01:5800:32:228701:37:00.2601:37:00.26+00:30:32
31KUŁTONIAK Robert 40MOWIGDYNIAM-4031M 6700:09:594900:02:2000:55:539000:02:2000:30:178101:40:49.4701:40:49.47+00:34:22
Znaleziono 31 wynik(ów)