Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska |
Data : | 2019-09-01 |
Miejsce : | Krynica Morska |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 96 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 96 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Plywanie 0.475km | Poz | Rower 22.5km | Poz | |||||
1 | FAJKS Adam | 14 | GMINA KOSAKOWO | POGÓRZE | M-40 | 00:07:56 | 5 | 00:01:20 | 00:36:09 | 6 | |||||
2 | KULIK Jacek | 39 | BIKE U UP EUROPELL | GDYNIA | M-40 | 00:08:00 | 6 | 00:01:20 | 00:36:53 | 10 | |||||
3 | LEMKE Krzysztof | 42 | GDYŃSKI TRIATHLON | GDYNIA | M-40 | 00:08:42 | 21 | 00:01:22 | 00:37:01 | 12 | |||||
4 | POLAŃSKI Tomasz | 155 | B4SPORT | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:09:02 | 24 | 00:01:13 | 00:37:01 | 13 | |||||
5 | GNIOT Jacek | 17 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M-40 | 00:10:38 | 60 | 00:01:17 | 00:35:22 | 4 | |||||
6 | SUSKA Arkadiusz | 63 | ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY / 4YOURBIKE | GDYNIA | M-40 | 00:09:17 | 29 | 00:01:26 | 00:36:48 | 9 | |||||
7 | GRAJDA Arkadiusz | 106 | TEAM WRACAM DO ZDROWIA | GDYNIA | M-40 | 00:09:20 | 30 | 00:01:42 | 00:36:59 | 11 | |||||
8 | GOŹDZIEWICZ Paweł | 18 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M-40 | 00:09:29 | 36 | 00:01:27 | 00:37:10 | 14 | |||||
9 | MICKIEWICZ Konrad | 49 | ŁANKRES/ BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY/ SMARUJ NA TRENING | GDAŃSK | M-40 | 00:08:30 | 16 | 00:01:30 | 00:38:19 | 22 | |||||
10 | SADOWSKI Andrzej | 59 | BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALE | GDAŃSK | M-40 | 00:08:14 | 11 | 00:01:47 | 00:39:06 | 26 | |||||
11 | DZIEZYC Tomasz | 12 | ŁANKERS | KLESZCZEWO | M-40 | 00:08:29 | 15 | 00:01:55 | 00:38:50 | 24 | |||||
12 | HUMIŃSKI Andrzej | 23 | SMARUJ NA TRENING TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:09:30 | 37 | 00:01:22 | 00:40:10 | 32 | |||||
13 | KOROL Marek | 33 | SMARUJ NA TRENING TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:08:36 | 17 | 00:01:31 | 00:41:18 | 39 | |||||
14 | KAC Marek | 29 | ENDURE TEAM | REDA | M-40 | 00:08:59 | 23 | 00:01:27 | 00:41:35 | 42 | |||||
15 | NOWICKI Mateusz | 119 | TEAM WRACAM DO ZDROWIA | BOJANO | M-40 | 00:12:15 | 80 | 00:02:29 | 00:38:35 | 23 | |||||
16 | RAGUZA Grzegorz | 56 | SPORTEVO | GDYNIA | M-40 | 00:10:02 | 51 | 00:02:23 | 00:42:13 | 47 | |||||
17 | DEJNAROWICZ Piotr | 10 | 3ATHLETE | POGÓRZE | M-40 | 00:09:54 | 48 | 00:02:26 | 00:42:25 | 49 | |||||
18 | MARCZYŃSKI Bartosz | 47 | GDAŃSK | M-40 | 00:12:17 | 82 | 00:02:03 | 00:41:21 | 40 | ||||||
19 | STUSIO Damian | 62 | GDAŃSK | M-40 | 00:10:51 | 65 | 00:02:04 | 00:42:57 | 51 | ||||||
20 | RZEPKA Andrzej | 58 | MORSY GŁĘBOCZEK | WIELKI GŁĘBOCZEK | M-40 | 00:10:19 | 56 | 00:02:04 | 00:43:57 | 56 | |||||
21 | GAŁĄZKA Krzysztof | 16 | MALBORK | M-40 | 00:11:29 | 72 | 00:02:16 | 00:43:46 | 54 | ||||||
22 | CIESZYŃSKI Artur | 8 | GDAŃSK | M-40 | 00:09:27 | 35 | 00:02:40 | 00:45:40 | 65 | ||||||
23 | MICHALSKI Przemysław | 48 | 2 MORSKI PUŁK STRZELCÓW | GDAŃSK | M-40 | 00:10:45 | 62 | 00:03:04 | 00:44:32 | 61 | |||||
24 | ULASIŃSKI Maciej | 75 | GDAŃSK | M-40 | 00:10:02 | 52 | 00:01:54 | 00:46:52 | 69 | ||||||
25 | TYBURA Rafał | 74 | CTS | GDYNIA | M-40 | 00:11:23 | 69 | 00:02:19 | 00:47:09 | 70 | |||||
26 | JAWORSKI Bartosz | 26 | LISEWO | M-40 | 00:12:36 | 85 | 00:02:33 | 00:46:09 | 67 | ||||||
27 | BRZEZICKI Maciej | 4 | TREC TEAM | BOLSZEWO | M-40 | 00:11:15 | 67 | 00:02:38 | 00:48:47 | 79 | |||||
28 | KROPLEWSKI Blażej | 37 | TRIPLESIXX | GDYNIA | M-40 | 00:12:24 | 84 | 00:02:21 | 00:48:12 | 73 | |||||
29 | JANKOWSKI Marcin | 25 | GDYNIA | M-40 | 00:12:56 | 86 | 00:02:26 | 00:48:19 | 75 | ||||||
30 | KUC Mirosław | 38 | BYSTRA | M-40 | 00:11:44 | 75 | 00:02:44 | 00:49:18 | 80 | ||||||
31 | KUŁTONIAK Robert | 40 | MOWI | GDYNIA | M-40 | 00:09:59 | 49 | 00:02:20 | 00:55:53 | 90 |
Znaleziono 31 wynik(ów)