TRIATHLON KRYNICA 2019 1/8
TRIATHLON KRYNICA 2019
Organizator : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska
Data : 2019-09-01
Miejsce : Krynica Morska
Dystans : 28.45 km
Zgłoszonych : 105
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.475km | 0.575km | 23.075km | 23.175km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Sztafety | M-16 | K-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MPlywanie
0.475km
Poz Rower
22.5km
Poz Meta
5.275km
PozCzas
netto
28.45km
Czas
łączny
28.45km
Różn.
            
1KOPER Mateusz 152EATON TRIATHLON TEAM GK GRYF TCZEWTCZEWM-301M 100:09:102700:02:0400:34:41300:00:5200:18:27201:05:14.7901:05:14.79 
2JUSKIN Paweł 81M-302M 200:07:24300:01:0600:36:30800:00:4300:20:30801:06:13.8001:06:13.80+00:00:59
3POLAŃSKI Tomasz 155B4SPORTBYDGOSZCZM-401M 300:09:022400:01:1300:37:011300:00:5200:18:19101:06:27.3901:06:27.39+00:01:12
4TOMASZEWSKI Michał 72GDAŃSKM-303M 400:08:422000:01:4100:34:37200:01:0300:20:36901:06:39.2501:06:39.25+00:01:24
5CZAJKOWSKI Paweł 105BCT TEAM GDYNIAGDYNIAM-304M 500:08:04800:00:5900:35:55500:00:4300:21:331601:07:14.7801:07:14.78+00:01:59
6KULIK Jacek 39BIKE U UP EUROPELLGDYNIAM-402M 600:08:00600:01:2000:36:531000:00:5500:21:011401:08:09.8901:08:09.89+00:02:55
7FAJKS Adam 14GMINA KOSAKOWOPOGÓRZEM-403M 700:07:56500:01:2000:36:09600:01:0300:21:582101:08:26.1401:08:26.14+00:03:11
8ZAJK Michał 82REDAM-181M 800:08:401900:01:2900:37:311700:01:0200:19:54501:08:36.1201:08:36.12+00:03:21
9GNIOT Jacek 17WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.GRUDZIĄDZM-404M 900:10:386000:01:1700:35:22400:01:1000:20:531201:09:20.2901:09:20.29+00:04:05
10WRÓBLEWSKI Wiktor 80MEWA GDYNIAGDYNIAM-305M 1000:09:223200:01:2500:36:23700:00:4100:21:562001:09:47.3601:09:47.36+00:04:32
11SUSKA Arkadiusz 63ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY / 4YOURBIKEGDYNIAM-405M 1100:09:172900:01:2600:36:48900:00:5100:21:341701:09:56.5101:09:56.51+00:04:41
12LEMKE Krzysztof 42GDYŃSKI TRIATHLONGDYNIAM-406M 1200:08:422100:01:2200:37:011200:01:0100:22:082301:10:14.7801:10:14.78+00:04:59
13ŚLIWKA Piotr 68SPORTEVOSOPOTM-306M 1300:10:155400:01:3500:38:052100:00:5900:19:31301:10:25.3701:10:25.37+00:05:10
14GOŹDZIEWICZ Paweł 18BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-407M 1400:09:293600:01:2700:37:101400:00:5400:21:361801:10:36.0601:10:36.06+00:05:21
15MICKIEWICZ Konrad 49ŁANKRES/ BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY/ SMARUJ NA TRENINGGDAŃSKM-408M 1500:08:301600:01:3000:38:192200:01:1100:21:491901:11:19.2501:11:19.25+00:06:04
16GRAJDA Arkadiusz 106TEAM WRACAM DO ZDROWIAGDYNIAM-409M 1600:09:203000:01:4200:36:591100:01:1300:22:412701:11:55.4001:11:55.40+00:06:40
17GAJEWSKI Sebastian 15TRINERGY TEAMŻYRARDÓWM-307M 1700:08:161200:01:3800:40:023100:01:2200:20:591301:12:17.1201:12:17.12+00:07:02
18CHMIELEWSKI Tomasz 6AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZM-501M 1800:10:305800:01:2500:37:551900:00:5400:22:022201:12:46.9101:12:46.91+00:07:32
19SADOWSKI Andrzej 59BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALEGDAŃSKM-4010M 1900:08:141100:01:4700:39:062600:01:2000:22:372601:13:04.0601:13:04.06+00:07:49
20DZIEZYC Tomasz 12ŁANKERSKLESZCZEWOM-4011M 2000:08:291500:01:5500:38:502400:01:1500:22:502901:13:19.6001:13:19.60+00:08:04
21KRAKOWSKI Jan 36EMANUEL BERGGDYNIAM-182M 2100:09:444400:01:3800:38:562500:00:5700:22:112401:13:26.6401:13:26.64+00:08:11
22WOŹNIAK Jacek 79PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-308M 2200:10:165500:01:5100:37:311600:01:0000:22:583101:13:36.9101:13:36.91+00:08:22
23OSTROWSKI Łukasz 52INVICTUS 3CITYGDYNIAM-183M 2300:10:055300:01:1800:01:03100:40:0200:21:111501:13:39.8201:13:39.82+00:08:25
24HORSTEN Bastian 20TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKM-161M 2400:07:20200:01:1400:41:464500:00:4600:22:452801:13:51.4501:13:51.45+00:08:36
25RUSAK Michał 57CZEMUNIEGDYNIA-PIOTR BIANKOWSKI.COMGDYNIAM-309M 2500:09:022500:01:3700:40:193500:00:5900:22:202501:14:17.6301:14:17.63+00:09:02
26WALENTYNOWICZ Adam 76DOMO TEAMSOPOTM-3010M 2600:09:092600:01:2800:37:261500:01:2900:25:025101:14:34.8501:14:34.85+00:09:20
27DIETRICH Krzysztof 11ŁANKERS / SPORTOWY JEŻ PORANNY / BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY / KS NIEMANIEMOGĘGDYNIAM-3011M 2700:09:253400:02:1500:39:342900:01:0700:23:483601:16:09.5601:16:09.56+00:10:54
28KAC Marek 29ENDURE TEAMREDAM-4012M 2800:08:592300:01:2700:41:354200:01:0200:23:233301:16:26.1001:16:26.10+00:11:11
29KOROL Marek 33SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4013M 2900:08:361700:01:3100:41:183900:00:5400:24:114001:16:30.7701:16:30.77+00:11:15
30HUMIŃSKI Andrzej 23SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4014M 3000:09:303700:01:2200:40:103200:00:4600:24:454401:16:33.3801:16:33.38+00:11:18
31HORSTEN Tymon 22TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKM-162M 3100:07:15100:01:1000:44:105800:00:4800:23:473501:17:10.6701:17:10.67+00:11:55
32STUSIO Damian 62GDAŃSKM-4015M 3200:10:516500:02:0400:42:575100:01:2100:20:441001:17:57.8901:17:57.89+00:12:43
33KORYCKI Marek 34GDAŃSKM-3012M 3300:09:534700:02:3000:41:254100:02:0100:23:123201:19:01.1501:19:01.15+00:13:46
34NOWICKI Mateusz 119TEAM WRACAM DO ZDROWIABOJANOM-4016M 3400:12:158000:02:2900:38:352300:01:3600:24:174201:19:12.7701:19:12.77+00:13:57
35KOŚKA Tomasz 35SOPOTM-3013M 3500:09:394200:02:1800:41:163800:01:0500:25:535301:20:11.7401:20:11.74+00:14:56
36WASIEWICZ Paweł 77OMIDA RUN & CYCLOSOPOTM-3014M 3600:09:213100:01:4500:43:565500:01:4300:23:503701:20:35.2401:20:35.24+00:15:20
37HORSTEN Peter 21ASPIRE POWER CLUBGDAŃSKM-502M 3700:09:384100:01:5000:41:394300:01:1800:26:205801:20:45.9501:20:45.95+00:15:31
38MARCZYŃSKI Bartosz 47GDAŃSKM-4017M 3800:12:178200:02:0300:41:214000:01:1400:24:003901:20:55.0901:20:55.09+00:15:40
39SZCZEPUCHOWSKI Bogdan 65NIDZICA BIEGA13-NIDZICAM-503M 3900:10:476300:02:0900:40:153300:01:2500:26:266001:21:02.9901:21:02.99+00:15:48
40PEKRUL Wojciech 53MIĘDZY TRENINGAMIGDAŃSKM-184M 4000:09:464500:01:4900:43:295300:01:0700:24:545001:21:05.6101:21:05.61+00:15:50
41DEJNAROWICZ Piotr 103ATHLETEPOGÓRZEM-4018M 4100:09:544800:02:2600:42:254900:01:2900:24:544901:21:08.0201:21:08.02+00:15:53
42BRONISZEWSKI Maciej 3GDYNIAM-3015M 4200:10:015000:02:4400:40:353600:01:3800:26:155601:21:13.0701:21:13.07+00:15:58
43RZEPKA Andrzej 58MORSY GŁĘBOCZEKWIELKI GŁĘBOCZEKM-4019M 4300:10:195600:02:0400:43:575600:01:1100:23:453401:21:16.9901:21:16.99+00:16:02
44TARWID Konrad 70GDYNIAM-3016M 4400:10:275700:02:0100:43:175200:00:5100:24:474601:21:23.2901:21:23.29+00:16:08
45JAŻDŻYK Aleksander 27BERGENM-3017M 4500:09:363900:01:4300:44:125900:01:0700:26:596201:23:37.5801:23:37.58+00:18:22
46CHRAPKOWSKI Marcel 7WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAMWŁOCŁAWEKM-3018M 4600:09:494600:02:1000:44:176000:01:2800:25:565501:23:40.0401:23:40.04+00:18:25
47GAŁĄZKA Krzysztof 16MALBORKM-4020M 4700:11:297200:02:1600:43:465400:01:4500:24:464501:24:02.1301:24:02.13+00:18:47
48RAGUZA Grzegorz 56SPORTEVOGDYNIAM-4021M 4800:10:025100:02:2300:42:134700:01:4300:28:166701:24:37.0801:24:37.08+00:19:22
49JAWORSKI Bartosz 26LISEWOM-4022M 4900:12:368500:02:3300:46:096700:01:5500:24:144101:27:27.0701:27:27.07+00:22:12
50MICHALSKI Przemysław 482 MORSKI PUŁK STRZELCÓWGDAŃSKM-4023M 5000:10:456200:03:0400:44:326100:01:4100:28:036501:28:05.4101:28:05.41+00:22:50
51SOSIŃSKI Rafał 60SPORTEVOGDYNIAM-3019M 5100:11:277100:01:4400:44:356200:01:4100:29:017101:28:28.6101:28:28.61+00:23:13
52TYBURA Rafał 74CTSGDYNIAM-4024M 5200:11:236900:02:1900:47:097000:01:3600:26:486101:29:15.7501:29:15.75+00:24:00
53CIESZYŃSKI Szymon 9TORUŃM-185M 5300:09:343800:02:1600:48:467800:01:1500:28:447001:30:35.2101:30:35.21+00:25:20
54CIESZYŃSKI Artur 8GDAŃSKM-4025M 5400:09:273500:02:4000:45:406500:01:4400:31:238301:30:54.2001:30:54.20+00:25:39
55KROPLEWSKI Blażej 37TRIPLESIXXGDYNIAM-4026M 5500:12:248400:02:2100:48:127300:00:5100:27:416301:31:29.1201:31:29.12+00:26:14
56JACHOWICZ Dariusz 24ASEGDYNIAM-504M 5600:11:427400:02:2900:46:096600:02:1800:29:107201:31:48.2001:31:48.20+00:26:33
57ULASIŃSKI Maciej 75GDAŃSKM-4027M 5700:10:025200:01:5400:46:526900:01:0600:31:558601:31:49.3101:31:49.31+00:26:34
58BOGALECKI Marek 2SAFE SPORT TEAMGDAŃSKM-60+1M 5800:10:396100:03:5700:45:286400:02:2200:29:387701:32:04.5601:32:04.56+00:26:49
59TOBISZEWSKI Mateusz 71DANFOSSGDAŃSKM-3020M 5900:11:527600:02:4400:46:346800:01:4900:29:257601:32:24.0301:32:24.03+00:27:09
60SZEWCZYK Adam 67GDAŃSKM-3021M 6000:12:087800:03:0200:48:087200:01:0900:29:137501:33:40.3801:33:40.38+00:28:25
61KUC Mirosław 38BYSTRAM-4028M 6100:11:447500:02:4400:49:188000:01:3000:29:137401:34:29.7001:34:29.70+00:29:14
62JANKOWSKI Marcin 25GDYNIAM-4029M 6200:12:568600:02:2600:48:197500:01:4500:29:117301:34:37.1301:34:37.13+00:29:22
63BRZEZICKI Maciej 4TREC TEAMBOLSZEWOM-4030M 6300:11:156700:02:3800:48:477900:01:5800:32:228701:37:00.2601:37:00.26+00:31:45
64BYCZYK Jarosław 5HERNIK TEAMZALASEWOM-505M 6400:14:489300:02:3500:50:248500:01:3100:28:266801:37:44.7501:37:44.75+00:32:29
65KAMAĆ Kamil 30GDAŃSKM-3022M 6500:11:046600:01:3300:47:357100:02:3100:36:049301:38:47.2301:38:47.23+00:33:32
66JASTOWSKI Dawid 156M-3023M 6600:12:137900:03:0900:50:048200:01:4500:32:358801:39:46.6601:39:46.66+00:34:31
67KUŁTONIAK Robert 40MOWIGDYNIAM-4031M 6700:09:594900:02:2000:55:539000:02:2000:30:178101:40:49.4701:40:49.47+00:35:34
68BRUSKI Dariusz 99GDAŃSKM-506M 6800:12:578700:03:4900:55:068800:02:5300:44:109601:58:55.6001:58:55.60+00:53:40
Znaleziono 68 wynik(ów)