Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Sportevo Triathlon Team, Urząd Miasta Krynica Morska |
Data : | 2019-09-01 |
Miejsce : | Krynica Morska |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 96 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 96 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Plywanie 0.475km | Poz | |||||
1 | HORSTEN Tymon | 22 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M-16 | 00:07:15 | 1 | 00:01:10 | |||||
2 | JUSKIN Paweł | 81 | M-30 | 00:07:24 | 3 | 00:01:06 | |||||||
3 | HORSTEN Bastian | 20 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | M-16 | 00:07:20 | 2 | 00:01:14 | |||||
4 | CZAJKOWSKI Paweł | 105 | BCT TEAM GDYNIA | GDYNIA | M-30 | 00:08:04 | 8 | 00:00:59 | |||||
5 | FAJKS Adam | 14 | GMINA KOSAKOWO | POGÓRZE | M-40 | 00:07:56 | 5 | 00:01:20 | |||||
6 | KULIK Jacek | 39 | BIKE U UP EUROPELL | GDYNIA | M-40 | 00:08:00 | 6 | 00:01:20 | |||||
7 | GAJEWSKI Sebastian | 15 | TRINERGY TEAM | ŻYRARDÓW | M-30 | 00:08:16 | 12 | 00:01:38 | |||||
8 | MICKIEWICZ Konrad | 49 | ŁANKRES/ BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY/ SMARUJ NA TRENING | GDAŃSK | M-40 | 00:08:30 | 16 | 00:01:30 | |||||
9 | SADOWSKI Andrzej | 59 | BURSZTYNOWE SMOKI JUBINALE | GDAŃSK | M-40 | 00:08:14 | 11 | 00:01:47 | |||||
10 | LEMKE Krzysztof | 42 | GDYŃSKI TRIATHLON | GDYNIA | M-40 | 00:08:42 | 21 | 00:01:22 | |||||
11 | KOROL Marek | 33 | SMARUJ NA TRENING TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:08:36 | 17 | 00:01:31 | |||||
12 | ZAJK Michał | 82 | REDA | M-18 | 00:08:40 | 19 | 00:01:29 | ||||||
13 | POLAŃSKI Tomasz | 155 | B4SPORT | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:09:02 | 24 | 00:01:13 | |||||
14 | TOMASZEWSKI Michał | 72 | GDAŃSK | M-30 | 00:08:42 | 20 | 00:01:41 | ||||||
15 | DZIEZYC Tomasz | 12 | ŁANKERS | KLESZCZEWO | M-40 | 00:08:29 | 15 | 00:01:55 | |||||
16 | KAC Marek | 29 | ENDURE TEAM | REDA | M-40 | 00:08:59 | 23 | 00:01:27 | |||||
17 | WALENTYNOWICZ Adam | 76 | DOMO TEAM | SOPOT | M-30 | 00:09:09 | 26 | 00:01:28 | |||||
18 | RUSAK Michał | 57 | CZEMUNIEGDYNIA-PIOTR BIANKOWSKI.COM | GDYNIA | M-30 | 00:09:02 | 25 | 00:01:37 | |||||
19 | SUSKA Arkadiusz | 63 | ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY / 4YOURBIKE | GDYNIA | M-40 | 00:09:17 | 29 | 00:01:26 | |||||
20 | WRÓBLEWSKI Wiktor | 80 | MEWA GDYNIA | GDYNIA | M-30 | 00:09:22 | 32 | 00:01:25 | |||||
21 | HUMIŃSKI Andrzej | 23 | SMARUJ NA TRENING TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:09:30 | 37 | 00:01:22 | |||||
22 | GOŹDZIEWICZ Paweł | 18 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M-40 | 00:09:29 | 36 | 00:01:27 | |||||
23 | GRAJDA Arkadiusz | 106 | TEAM WRACAM DO ZDROWIA | GDYNIA | M-40 | 00:09:20 | 30 | 00:01:42 | |||||
24 | WASIEWICZ Paweł | 77 | OMIDA RUN & CYCLO | SOPOT | M-30 | 00:09:21 | 31 | 00:01:45 | |||||
25 | KOPER Mateusz | 152 | EATON TRIATHLON TEAM GK GRYF TCZEW | TCZEW | M-30 | 00:09:10 | 27 | 00:02:04 | |||||
26 | JAŻDŻYK Aleksander | 27 | BERGEN | M-30 | 00:09:36 | 39 | 00:01:43 | ||||||
27 | KRAKOWSKI Jan | 36 | EMANUEL BERG | GDYNIA | M-18 | 00:09:44 | 44 | 00:01:38 | |||||
28 | OSTROWSKI Łukasz | 52 | INVICTUS 3CITY | GDYNIA | M-18 | 00:10:05 | 53 | 00:01:18 | |||||
29 | HORSTEN Peter | 21 | ASPIRE POWER CLUB | GDAŃSK | M-50 | 00:09:38 | 41 | 00:01:50 | |||||
30 | PEKRUL Wojciech | 53 | MIĘDZY TRENINGAMI | GDAŃSK | M-18 | 00:09:46 | 45 | 00:01:49 | |||||
31 | DIETRICH Krzysztof | 11 | ŁANKERS / SPORTOWY JEŻ PORANNY / BAŁTYK FABRYKA CZEKOLADY / KS NIEMANIEMOGĘ | GDYNIA | M-30 | 00:09:25 | 34 | 00:02:15 | |||||
32 | CIESZYŃSKI Szymon | 9 | TORUŃ | M-18 | 00:09:34 | 38 | 00:02:16 | ||||||
33 | ŚLIWKA Piotr | 68 | SPORTEVO | SOPOT | M-30 | 00:10:15 | 54 | 00:01:35 | |||||
34 | CHMIELEWSKI Tomasz | 6 | AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:10:30 | 58 | 00:01:25 | |||||
35 | GNIOT Jacek | 17 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M-40 | 00:10:38 | 60 | 00:01:17 | |||||
36 | ULASIŃSKI Maciej | 75 | GDAŃSK | M-40 | 00:10:02 | 52 | 00:01:54 | ||||||
37 | KOŚKA Tomasz | 35 | SOPOT | M-30 | 00:09:39 | 42 | 00:02:18 | ||||||
38 | CHRAPKOWSKI Marcel | 7 | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:09:49 | 46 | 00:02:10 | |||||
39 | CIESZYŃSKI Artur | 8 | GDAŃSK | M-40 | 00:09:27 | 35 | 00:02:40 | ||||||
40 | WOŹNIAK Jacek | 79 | PORTA ACTIVE TEAM | GDAŃSK | M-30 | 00:10:16 | 55 | 00:01:51 | |||||
41 | KUŁTONIAK Robert | 40 | MOWI | GDYNIA | M-40 | 00:09:59 | 49 | 00:02:20 | |||||
42 | DEJNAROWICZ Piotr | 10 | 3ATHLETE | POGÓRZE | M-40 | 00:09:54 | 48 | 00:02:26 | |||||
43 | KORYCKI Marek | 34 | GDAŃSK | M-30 | 00:09:53 | 47 | 00:02:30 | ||||||
44 | RZEPKA Andrzej | 58 | MORSY GŁĘBOCZEK | WIELKI GŁĘBOCZEK | M-40 | 00:10:19 | 56 | 00:02:04 | |||||
45 | RAGUZA Grzegorz | 56 | SPORTEVO | GDYNIA | M-40 | 00:10:02 | 51 | 00:02:23 | |||||
46 | TARWID Konrad | 70 | GDYNIA | M-30 | 00:10:27 | 57 | 00:02:01 | ||||||
47 | KAMAĆ Kamil | 30 | GDAŃSK | M-30 | 00:11:04 | 66 | 00:01:33 | ||||||
48 | BRONISZEWSKI Maciej | 3 | GDYNIA | M-30 | 00:10:01 | 50 | 00:02:44 | ||||||
49 | STUSIO Damian | 62 | GDAŃSK | M-40 | 00:10:51 | 65 | 00:02:04 | ||||||
50 | SZCZEPUCHOWSKI Bogdan | 65 | NIDZICA BIEGA | 13-NIDZICA | M-50 | 00:10:47 | 63 | 00:02:09 | |||||
51 | SOSIŃSKI Rafał | 60 | SPORTEVO | GDYNIA | M-30 | 00:11:27 | 71 | 00:01:44 | |||||
52 | TYBURA Rafał | 74 | CTS | GDYNIA | M-40 | 00:11:23 | 69 | 00:02:19 | |||||
53 | GAŁĄZKA Krzysztof | 16 | MALBORK | M-40 | 00:11:29 | 72 | 00:02:16 | ||||||
54 | MICHALSKI Przemysław | 48 | 2 MORSKI PUŁK STRZELCÓW | GDAŃSK | M-40 | 00:10:45 | 62 | 00:03:04 | |||||
55 | BRZEZICKI Maciej | 4 | TREC TEAM | BOLSZEWO | M-40 | 00:11:15 | 67 | 00:02:38 | |||||
56 | JACHOWICZ Dariusz | 24 | ASE | GDYNIA | M-50 | 00:11:42 | 74 | 00:02:29 | |||||
57 | MARCZYŃSKI Bartosz | 47 | GDAŃSK | M-40 | 00:12:17 | 82 | 00:02:03 | ||||||
58 | KUC Mirosław | 38 | BYSTRA | M-40 | 00:11:44 | 75 | 00:02:44 | ||||||
59 | BOGALECKI Marek | 2 | SAFE SPORT TEAM | GDAŃSK | M-60+ | 00:10:39 | 61 | 00:03:57 | |||||
60 | TOBISZEWSKI Mateusz | 71 | DANFOSS | GDAŃSK | M-30 | 00:11:52 | 76 | 00:02:44 | |||||
61 | NOWICKI Mateusz | 119 | TEAM WRACAM DO ZDROWIA | BOJANO | M-40 | 00:12:15 | 80 | 00:02:29 | |||||
62 | KROPLEWSKI Blażej | 37 | TRIPLESIXX | GDYNIA | M-40 | 00:12:24 | 84 | 00:02:21 | |||||
63 | JAWORSKI Bartosz | 26 | LISEWO | M-40 | 00:12:36 | 85 | 00:02:33 | ||||||
64 | SZEWCZYK Adam | 67 | GDAŃSK | M-30 | 00:12:08 | 78 | 00:03:02 | ||||||
65 | JANKOWSKI Marcin | 25 | GDYNIA | M-40 | 00:12:56 | 86 | 00:02:26 | ||||||
66 | JASTOWSKI Dawid | 156 | M-30 | 00:12:13 | 79 | 00:03:09 | |||||||
67 | BRUSKI Dariusz | 99 | GDAŃSK | M-50 | 00:12:57 | 87 | 00:03:49 | ||||||
68 | BYCZYK Jarosław | 5 | HERNIK TEAM | ZALASEWO | M-50 | 00:14:48 | 93 | 00:02:35 |
Znaleziono 68 wynik(ów)