Organizator : | Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT |
Data : | 2015-08-23 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 113.248 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 20 |
Wystartowało : | 20 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 20 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | B 0.95km | K 40km | A 13.731km | |||||
1 | RYBACKI Marcin RYBACKA Paulina SZMYT Artur | 1501 | 1.16 Bydgoszcz Running Club | 00:18:36 | 01:13:05 | 01:06:57 | ||||||||
2 | CIĘŻKI Maciej ROTMAŃSKI Piotr ŁĄCZNY Jarosław | 1509 | Nadruki Reklamowe - Michał Strzelewicz | 00:20:02 | 01:14:38 | 00:54:50 | ||||||||
3 | MICHALSKI Wiktor WARPIŃSKI Jacek MARFEWICZ Sylwia | 1519 | Wijas | 00:15:24 | 01:09:45 | 01:14:23 | ||||||||
4 | WOŹNIAK Mirosław ROGÓŻ Tomasz BIAŁY Michał | 1511 | Orange Iron Team I | 00:19:39 | 01:13:25 | 01:07:13 | ||||||||
5 | MROZIK Andrzej KOPIEC Marcin SZYMAŃSKA Sandra | 1507 | Harpoon | 00:21:19 | 01:19:13 | 01:04:15 | ||||||||
6 | CUBAL Dawid SŁONINA Ireneusz KORDASZEWSKA Sylwia | 1512 | Orange Iron Team II | 00:19:18 | 01:10:53 | 01:08:16 | ||||||||
7 | JAGOWDZIK Marcin MATUŁA Adam WADELSKI Maciej | 1502 | 1BLog | 00:15:20 | 01:04:27 | 00:51:19 | ||||||||
8 | SZNAJDER Paweł MAJ Łukasz BORZKIEWICZ Jakub | 1510 | oponeo.pl | 00:21:02 | 01:10:24 | 01:23:18 | ||||||||
9 | SZOPIŃSKI Tomasz HEBNA Kamil ŚLEDZIONA Tomasz | 1515 | Scandagra | 00:15:55 | 01:10:39 | 01:08:51 | ||||||||
10 | LUDWINIAK Bogdan KASZUBOWSKI Jacek WAWRZYNIAK Maciej | 1503 | 30PlusVat | 00:16:55 | 01:18:50 | 01:01:38 | ||||||||
11 | BUŚ Szymon KLÓSKA Fabian SZCZEPAŃSKI Kacper | 1505 | BOGMAR TEAM | 00:11:32 | 01:12:26 | 00:57:53 | ||||||||
12 | SAWICKA Marta ROMANOWSKA Agnieszka OLZACKA Agata | 1506 | Drużyna Zielonego Groszku | 00:22:44 | 01:25:26 | 01:20:51 | ||||||||
13 | MEYER Marek SIEŃSKI Jacek GĄSIOROWSKI Robert | 1514 | RUN Bydgoszcz | 00:19:23 | 01:10:34 | 01:03:45 | ||||||||
14 | FURMANEK Dariusz ROBACZEWSKI Marcin KONIECZNY Jarosław | 1504 | B 1-2-3 | 00:20:09 | 01:17:18 | 01:04:42 | ||||||||
15 | TEREFENKO Andrzej OŻEGOWSKI Stefan GÓRNY Konstanty | 1516 | Smochowicki Werbunek | 00:17:51 | 01:16:57 | 01:12:26 | ||||||||
16 | MALINOWSKI Marek SZMYD Sylwester WOŹNIAK | 1016 | Sylwas | 00:17:12 | 00:55:46 | 01:05:49 | ||||||||
17 | WYSOCKI Jerzy STASZKIEWICZ Radosław CICHOŃSKA-BAZAK Marzena | 1517 | Straż Miejska w Bydgoszczy | 00:14:37 | 01:15:48 | 01:09:33 | ||||||||
18 | ZAWIERUSZYŃSKI Ryszard MATUSEWICZ Andrzej GRZECHOWIAK Krzysztof | 1513 | Polana Osielsko | 00:19:48 | 00:59:43 | 01:03:28 | ||||||||
19 | BRZÓSKA Kacper RUDŁO Marcin RZECETKOWSKI Grzegorz | 1518 | TriMen | 00:21:15 | 01:14:09 | 01:11:34 | ||||||||
20 | KRUCZKOWSKI Piotr GAGAJEK Adam MUSS Aleksander | 1508 | KRYSPORT SKLEP BIEGACZA | 00:16:50 | 01:10:19 | 01:03:06 |
Znaleziono 20 wynik(ów)