TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10 KM

Organizator:
Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-03-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
202
Wystartowało:
180
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
177
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.6km | 3.3km | 4.9km | 6.6km | 8.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
1.6km
Lap
3.3km
Lap
4.9km
Lap
6.6km
Lap
8.3km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BRAUN Grzegorz 168DRACZYŃSKI RUNNING TEAMGRYFICEM18-291M 100:05:1800:10:4200:16:0600:21:3200:26:5700:32:15.45 3:1318,6
2GAWRON Piotr 190ULKS TALEX BORZYTUCHOMKOSZALINM18-292M 200:05:3800:11:3500:17:3500:23:3800:29:4700:35:50.30+00:03:343:3516,7
3HUBERT Łukasz 207TKKF KOSZALINKOSZALINM30-391M 300:05:3800:11:3500:17:4000:23:4800:30:0200:36:10.85+00:03:553:3716,6
4SIADAK Arkadiusz 303KOSZALINM40-491M 400:05:5800:11:5800:18:0800:24:1700:30:3900:36:36.80+00:04:213:3916,4
5ŁUKASZEWSKI Sebastian 249STARGARDZKI ZWIĄZEK WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKISTARGARDM40-492M 500:05:5700:12:0700:18:2300:24:3800:30:5100:36:44.75+00:04:293:4016,3
6ZABORSKI Ryszard 340TKKF KOSZALINKOSZALINM40-493M 600:05:5500:11:5600:18:0300:24:1700:30:3900:36:50.75+00:04:353:4116,3
7ROSZKOWSKI Damian 294BAGNA IZBICKIESŁUPSKM30-392M 700:06:0000:12:1200:18:2700:24:4400:30:5700:36:56.75+00:04:413:4116,2
8RYBACZEK Sebastian 350JW 1223ROSNOWOM40-494M 800:05:5800:12:0600:18:2200:24:3800:30:5300:36:59.20+00:04:433:4116,2
9MACKOJĆ Krzysztof 255EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGM40-495M 900:06:0000:12:1200:18:2900:24:5400:31:1700:37:30.60+00:05:153:4516,0
10RYKIEL Michał 301DĄBROWSKI TEAMBONINM30-393M 1000:05:5500:12:1000:18:2800:24:5400:31:1800:37:32.25+00:05:163:4516,0
11RUDNIKOWSKI Maciej 297BIEGUZDROWISKOWY.PL / DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM40-496M 1100:05:5800:12:1900:18:4200:25:1000:31:3900:37:59.00+00:05:433:4715,8
12SITOWSKI Marcin 305HOMOSAPIEKOSZALINM18-293M 1200:06:2300:12:5000:19:2100:25:5000:32:1400:38:29.50+00:06:143:5015,6
13PICK Tomasz 283SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM50-591M 1300:06:1000:12:3700:19:1000:25:4200:31:5800:38:33.00+00:06:173:5115,6
14WALCZAK Paweł 52KOSZALINM30-394M 1400:05:5400:12:1100:18:5700:26:5100:33:1800:39:42.90+00:07:273:5815,1
15WOJCIECHOWICZ Jacek 334WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM40-497M 1500:06:1600:12:5600:19:4000:26:2700:33:0900:39:43.10+00:07:273:5815,1
16LEWANDOWSKI Jacek 248TAPETY KOSZALIN MONIUSZKISTARY BOREKM40-498M 1600:06:2300:13:0200:19:4600:26:3300:33:2100:39:56.90+00:07:413:5915,0
17BIEDRZYCKI Krzysztof 165KOŁOBRZEGM40-499M 1700:06:2600:13:0800:19:4900:26:3600:33:2600:39:59.55+00:07:443:5915,0
18BURDA Robert 170KOSPELKOSZALINM40-4910M 1800:06:3800:13:2200:20:0800:26:5900:33:4200:40:07.05+00:07:514:0015,0
19GIERLACH Jacek 192STOPA SŁUPSKSŁUPSKM30-395M 1900:06:1100:12:5500:19:5100:26:5500:34:0700:41:03.55+00:08:484:0614,6
20SZYSZKA Konrad 322WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM40-4911M 2000:06:3100:13:2800:20:3000:27:3000:34:3100:41:20.75+00:09:054:0814,5
21WIECZOREK Łukasz 332CSSP KOSZALINKOSZALINM30-396M 2100:06:3800:13:3700:20:3400:27:3800:34:4200:41:27.70+00:09:124:0814,5
22CHABOWSKI Wojciech 174PROFESJONALNI AMATORZYRĄBINOM18-294M 2200:06:1100:13:2000:20:4100:27:4400:34:4300:41:29.25+00:09:134:0814,5
23NOWICKI Michał 274KB WYGANKOŁOBRZEGM30-397M 2300:06:5200:13:4000:20:3200:27:3100:34:3600:41:33.45+00:09:184:0914,4
24KAWKA Adrian 223SŁUPSKM30-398M 2400:06:1500:13:1700:20:2300:27:3300:34:4100:41:42.15+00:09:264:1014,4
25KOZIEŁ Adam 236PROFESJONALNI AMATORZYKOSZALINM18-295M 2500:06:2500:13:1900:20:2700:27:4200:34:5600:41:51.80+00:09:364:1114,3
26PLUTA Kamil 4NIEMICAM18-296M 2600:06:4600:13:5200:20:5700:28:0200:35:1200:42:02.10+00:09:464:1214,3
27ZWOLIŃSKI Jan 346TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-592M 2700:06:4500:13:4600:20:5200:28:0400:35:1300:42:16.70+00:10:014:1314,2
28KOZIEŁ Paweł 235PROFESJONALNI AMATORZYRĄBINOM40-4912M 2800:06:3800:13:4500:20:5800:28:0900:35:2500:42:22.70+00:10:074:1414,2
29KONKEL Agnieszka 228KOSZALINK30-391K 100:06:5800:14:0300:21:0000:28:1600:35:3200:42:31.50+00:10:164:1514,1
30BARANOWSKI Piotr 162KOSZALINM40-4913M 2900:06:5100:13:5000:20:5700:28:0900:35:2800:42:43.50+00:10:284:1614,0
31RUBASZNIAK Radosław 296KOSZALINM30-399M 3000:06:4300:13:5100:21:0400:28:2900:35:5100:42:57.60+00:10:424:1714,0
32URBAŃSKI Tomasz 327BIAŁOGARDM40-4914M 3100:07:0700:14:0900:21:2300:28:3500:35:4900:42:58.65+00:10:434:1714,0
33GÓRNY Norbert 196CSSP KOSZALINROSNOWOM40-4915M 3200:06:5000:14:0200:21:2000:28:3800:36:0000:43:16.50+00:11:014:1913,9
34MAZUR Tomasz 259I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4916M 3300:06:5000:14:0100:21:2200:28:4400:36:1100:43:18.90+00:11:034:1913,9
35KUCAL Paweł 243KOSZALINM40-4917M 3400:07:0700:14:1100:21:2400:28:4500:36:1000:43:26.90+00:11:114:2013,8
36ZATOŃ Olga 342ŚWIDWINK30-392K 200:06:5500:14:0300:21:2300:28:4100:36:0500:43:33.00+00:11:174:2113,8
37NOWAK Paweł 272TRIPAKA PRZECHLEWOKOSZALINM40-4918M 3500:07:1400:14:2500:21:4400:29:0400:36:2600:43:36.95+00:11:214:2113,8
38PASIEKA Agnieszka 280ŚWIDWINK30-393K 300:07:1400:14:2800:21:5000:29:1100:36:3900:43:51.80+00:11:364:2313,7
39RACISZ Mateusz 289KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-297M 3600:06:1800:13:1700:21:0300:28:4300:36:2400:43:54.10+00:11:384:2313,7
40MŁYNARCZYK Zbyszek 266CPSP USTKASŁUPSKM30-3910M 3700:07:1000:14:2700:21:4800:29:1300:36:4400:44:11.35+00:11:554:2513,6
41ŻUREK Mateusz 348KOSZALINM30-3911M 3800:06:4800:13:5800:21:2400:28:5700:36:4700:44:20.45+00:12:054:2613,5
42JANKOWSKI Piotr 163SZCZECINM40-4919M 3900:07:1800:14:3900:22:1100:29:4300:37:1300:44:41.40+00:12:254:2813,4
43WOŁYNIEC Szymon 335WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEKOSZALINM18-298M 4000:06:4500:14:1400:21:5400:29:3400:37:3000:45:05.00+00:12:494:3013,3
44JARZYNA Roman 212SZWLA STARGARDSTARGARDM50-593M 4100:07:1800:14:5200:22:2700:30:0400:37:4100:45:06.20+00:12:504:3013,3
45BUDZIŃSKI Paweł 169TAGER SPORT / DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM40-4920M 4200:07:2300:14:5400:22:3000:30:1800:38:0100:45:13.85+00:12:584:3113,3
46HAŁKA Justyna 201TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 400:07:2000:14:5500:22:3700:30:1900:38:0000:45:29.05+00:13:134:3213,2
47SMOCZYŃSKI Marek 309MBC TEAMTUCHOLAM30-3912M 4300:07:2700:14:5400:22:2300:30:0700:37:5300:45:34.50+00:13:194:3313,2
48KWIETNIEWSKI Daniel 246KOSZALINM40-4921M 4400:07:1100:14:3500:22:1800:30:0700:37:5700:45:40.30+00:13:244:3413,1
49IWANIEC Dariusz 209TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4922M 4500:07:1800:14:5900:22:4200:30:2700:38:1700:45:41.20+00:13:254:3413,1
50KOZAK Grzegorz 234FPPKOSZALINM40-4923M 4600:07:4200:15:2500:23:0800:30:5600:38:4300:45:45.75+00:13:304:3413,1
51KORMAN Kamil 231KOSZALINM18-299M 4700:07:3500:15:2600:23:1100:30:5900:38:4600:45:50.95+00:13:354:3513,1
52PĘKAŁA Piotr 282SP MANOWOKOSZALINM40-4924M 4800:08:2000:16:0300:23:4800:31:3100:39:0500:46:00.80+00:13:454:3613,0
53CHABOWSKA Karolina 172KB WYGANKOŁOBRZEGK30-394K 500:07:2200:14:5500:22:3800:30:2400:38:1400:46:02.45+00:13:474:3613,0
54KRAWCZUK Szymon 238DARŁOWSKIE CHARTYGLEŹNOWOM40-4925M 4900:07:3200:15:2000:23:0500:30:5200:38:3900:46:06.55+00:13:514:3613,0
55MYSZYŃSKI Paweł 269SP5 KOŁOBRZEGGOŚCINOM40-4926M 5000:07:2100:15:0000:22:4700:30:3500:38:3000:46:07.95+00:13:524:3613,0
56OLSZAR Grzegorz 277DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM30-3913M 5100:07:1700:14:4900:22:2700:30:2000:38:2400:46:09.15+00:13:534:3613,0
57ZAWILSKI Robert 343KOSZALINM30-3914M 5200:08:0400:16:0300:24:0600:31:4500:39:1100:46:13.35+00:13:574:3713,0
58SITARCZYK Damian 304SIANÓWM30-3915M 5300:08:0600:15:4400:23:2600:31:1800:38:5900:46:13.90+00:13:584:3713,0
59GRACZYK Paweł 198KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3916M 5400:06:5900:14:3000:22:1300:30:0600:38:1100:46:16.00+00:14:004:3713,0
60WILKOWSKI Krzysztof 333FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM40-4927M 5500:07:3600:15:0900:22:5900:30:4900:38:4500:46:21.90+00:14:064:3812,9
61KIELAR Łukasz 227SŁAWNOM40-4928M 5600:07:3600:15:1200:22:5900:30:4900:38:4400:46:27.45+00:14:124:3812,9
62KRZEWIŃSKA Małgorzata 240TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 600:07:3600:15:2300:23:1000:30:5800:38:4700:46:27.90+00:14:124:3812,9
63PILAREK Ireneusz 285KOSZALINM40-4929M 5700:07:2300:14:5600:22:3700:30:3600:38:4500:46:40.30+00:14:244:4012,9
64CZYŻYKOWSKI Łukasz 180KOSZALINM30-3917M 5800:07:4900:15:3400:23:2500:31:1900:39:2300:47:03.60+00:14:484:4212,7
65REDLICKI Piotr 291SZCZECINEKM30-3918M 5900:07:1700:15:0400:23:0600:31:0100:39:0200:47:07.60+00:14:524:4212,7
66GLEWICZ Sylwia 193KOSZALINK30-395K 700:07:5200:15:4000:23:3400:31:3100:39:3000:47:12.20+00:14:564:4312,7
67ŁUSZCZEWSKI Krzysztof 251ŻYTNIA TEAMZŁOTÓWM40-4930M 6000:07:2700:15:1200:23:1300:31:1800:39:2400:47:18.65+00:15:034:4312,7
68CHUDZIK Zbigniew 176TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-594M 6100:07:4500:15:3800:23:2900:31:2400:39:2500:47:22.60+00:15:074:4412,7
69STACHOWIAK Ryszard 312BIAŁOGARDM60-691M 6200:07:3200:15:2500:23:2600:31:3100:39:3300:47:31.85+00:15:164:4512,6
70RÓG Michał 2958PPLOTSTARE BIELICEM40-4931M 6300:07:5200:15:4000:23:3900:31:4300:39:5300:47:33.50+00:15:184:4512,6
71MACIEJEWICZ Piotr 254KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2910M 6400:07:0100:14:3000:22:4100:30:5500:39:1800:47:37.65+00:15:224:4512,6
72BIAŁECKA Paula 164TGKKOSZALINK30-396K 800:07:2600:15:1400:23:1500:31:3400:39:5100:47:40.20+00:15:244:4612,6
73DERLIŃSKI Adam 183TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4932M 6500:07:1500:15:0000:23:0000:31:1200:39:3400:47:40.30+00:15:244:4612,6
74ZIELIŃSKI Maciej 344KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2911M 6600:06:3700:14:0900:22:2500:30:5400:39:1700:47:43.00+00:15:274:4612,6
75SKOWYRSKI Janusz 306TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-595M 6700:07:3300:15:2000:23:3000:31:4300:39:5300:47:51.65+00:15:364:4712,5
76GALICKI Robert 189BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM40-4933M 6800:08:2500:16:5100:24:5400:32:4700:40:3900:48:05.10+00:15:494:4812,5
77BURDZIK Michał 171MBFANKOSZALINM18-2912M 6900:07:0600:14:5600:23:0800:31:3700:40:1200:48:08.15+00:15:524:4812,5
78GOLUBSKI Cezary 195KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2913M 7000:07:2400:15:2800:23:5500:32:1900:40:3900:48:14.85+00:15:594:4912,4
79SMOCZYŃSKA Emilia 308MBC TEAMTUCHOLAK30-397K 900:07:2600:15:2000:23:2900:31:5500:40:2400:48:27.20+00:16:114:5012,4
80RAŚ Mateusz 130JW1223KOSZALINM18-2914M 7100:07:5100:15:5600:24:0300:32:1500:40:3000:48:33.35+00:16:174:5112,4
81ROGOWSKI Jan 292BBL MIKOŁAJKIMIKOŁAJKIM50-596M 7200:08:0100:16:0600:24:1200:32:2500:40:3800:48:33.90+00:16:184:5112,4
82DĄBROWSKA Alicja 181TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 1000:08:0500:16:1700:24:3300:32:4800:40:5500:48:34.45+00:16:194:5112,3
83MONGIAŁO Marcin 268FAST FEET K-LINKOSZALINM40-4934M 7300:08:1100:16:1500:24:2900:32:4200:40:5000:48:34.65+00:16:194:5112,3
84ŚWIETLIK Tomasz 324LEO TEAMKOSZALINM60-692M 7400:08:0800:16:1600:24:3100:32:4600:40:5300:48:46.30+00:16:304:5212,3
85RUTKOWSKI Artur 299RUNKINGKOSZALINM30-3919M 7500:07:3600:15:2800:23:3900:32:0800:40:4000:48:47.85+00:16:324:5212,3
86JOCHYM Mariusz 216WATAHAROSNOWOM30-3920M 7600:07:5700:15:5300:24:0700:32:3500:41:0800:48:51.60+00:16:364:5312,3
87MACIĄG Piotr 252HOMOSAPIEKOSZALINM40-4935M 7700:07:5400:15:5900:24:1500:32:3500:40:5500:48:53.75+00:16:384:5312,3
88GĄSECKA Agata 29KOSZALINK18-291K 1100:08:1800:16:2500:24:3800:32:5500:41:0000:48:59.50+00:16:444:5412,2
89SZKOPEK Krzysztof 318SZCZECINEKM50-597M 7800:07:3000:15:3100:23:4600:32:0900:40:3600:49:02.25+00:16:464:5412,2
90WYGANOWSKI Andrzej 339KB WYGANKOŁOBRZEGM70+1M 7900:08:0500:16:2000:24:3800:32:5400:41:1000:49:04.60+00:16:494:5412,2
91KAŹMIERCZAK Agnieszka 225PROFESJONALNI AMATORZYPROFESJONALNI AMATORZYŚWIDWINEKK40-492K 1200:07:3200:15:3800:23:5700:32:2200:40:5300:49:14.45+00:16:594:5512,2
92ANTKOWIAK Sebastian 161DB - ACTIVEKOSZALINM40-4936M 8000:07:2600:15:2600:23:5100:32:1900:40:5400:49:22.90+00:17:074:5612,1
93TREDER Marian 325TEAM TREDERŁOSINOM50-598M 8100:07:3300:15:2500:23:4000:32:1100:40:5300:49:23.10+00:17:074:5612,1
94HAINCE Paweł 199CHODZIEŻM40-4937M 8200:07:4900:15:5000:23:5900:32:2900:41:0500:49:25.15+00:17:094:5612,1
95KACZMAREK Łukasz 218WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3921M 8300:08:1500:16:3600:25:0700:33:3800:41:3500:49:26.70+00:17:114:5612,1
95IHNATOWICZ Łukasz 208WOLNY ŚLEDŹKOSZALINM30-3922M 8400:08:0400:16:2000:24:4800:33:1600:41:3600:49:26.70+00:17:114:5612,1
97BUREK Marcin 49SŁUPSKM30-3923M 8500:07:4400:15:5400:24:1100:32:3700:41:2400:49:27.85+00:17:124:5612,1
98PAJOR Tomasz 279HOMOSAPIEKOSZALINM40-4938M 8600:07:5400:15:5900:24:1600:32:4000:41:1200:49:35.80+00:17:204:5712,1
99DRULIK-HOŁUB Marta 186TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-493K 1300:07:5200:15:5500:24:0900:32:4300:41:0700:49:37.65+00:17:224:5712,1
100HOREGLAD Paweł 206SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-2915M 8700:07:5600:15:5800:24:1600:32:5000:41:3500:49:41.45+00:17:264:5812,1
101DĘBSKI Damian 184KOSZALINM30-3924M 8800:08:0400:16:0300:24:0600:32:3300:41:1600:49:46.50+00:17:314:5812,1
102MICHALCZYK Kamil 261KOSZALINKOSZALINM30-3925M 8900:07:5200:15:4800:24:0200:32:3100:41:1000:49:48.10+00:17:324:5812,0
103KRASIŃSKI Witold 237KOSZALINM40-4939M 9000:07:5700:15:5300:24:0700:32:3600:41:1600:49:52.30+00:17:364:5912,0
104MICHALSKI Jakub 262KOSZALINM40-4940M 9100:08:4800:17:2600:26:0100:34:2400:42:3200:49:59.55+00:17:444:5912,0
105GIEDROWICZ Aleksandra 191KOSZALINK30-398K 1400:07:2800:15:3900:24:0600:32:4500:41:2600:50:01.80+00:17:465:0012,0
106ALABA Jerzy 153BIAŁOGARDM60-693M 9200:08:5700:17:0100:25:0400:33:3300:42:0200:50:09.65+00:17:545:0112,0
107JABŁOŃSKI Arkadiusz 210JW 1223KOSZALINM30-3926M 9300:07:4100:15:3900:23:4500:32:2600:41:1800:50:13.30+00:17:575:0111,9
108DOBOSZ Robert 25KOSZALINM18-2916M 9400:08:2300:16:4300:25:0000:33:3100:41:5800:50:20.05+00:18:045:0211,9
109BOJANOWSKI Michał 351KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓWKOŁOBRZEGM40-4941M 9500:07:5300:16:0500:24:3900:33:2000:41:4000:50:30.60+00:18:155:0311,9
110NEUBAUER Łukasz 271KOSZALINM40-4942M 9600:07:4100:15:4800:24:1200:32:5900:41:5300:50:31.90+00:18:165:0311,9
111KONKEL Łukasz 229KOSZALINM40-4943M 9700:08:2600:16:5400:25:2900:33:5800:42:2700:50:32.40+00:18:165:0311,9
112MONGIAŁO Aleksandra 267FAST FEET K-LINKOSZALINK30-399K 1500:08:1500:16:3600:25:0800:33:3900:42:0700:50:32.75+00:18:175:0311,9
113OSOBNIAK Ryszard 2781956KOSZALINM60-694M 9800:08:1400:16:3500:25:0700:33:3900:42:1800:50:36.35+00:18:205:0311,9
114CHABOWSKI Dawid 173KOSZALINM40-4944M 9900:07:5600:16:0800:24:3300:33:1300:42:0700:50:39.20+00:18:235:0411,8
115HARASIMOWICZ Michał 20212. BBSPSZCZECINEKM30-3927M 10000:07:4900:16:0700:24:4400:33:3000:42:2200:50:39.95+00:18:245:0311,8
116KAWA Marcin 15NOWOGARDM30-3928M 10100:07:4900:15:4600:24:1800:33:0500:41:5900:50:45.60+00:18:305:0411,8
117GOLEC Anna 194KOSZALINK40-494K 1600:08:0600:16:3300:25:0800:33:4600:42:2400:50:46.30+00:18:305:0411,8
118CZAPLA Paulina 178KOŁOBRZEGK30-3910K 1700:08:1000:16:3200:25:0100:33:4000:42:2100:50:49.80+00:18:345:0511,8
119JUSZCZAK Krzysztof 217KOSZALINM60-695M 10200:08:0500:16:1400:24:4000:33:2500:42:2000:51:19.00+00:19:035:0711,7
120SZCZYPEK Arkadiusz 317FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3929M 10300:07:5500:16:1600:24:4800:33:4000:42:3900:51:34.55+00:19:195:0911,6
121PUŚCIAN Krzysztof 288SP MANOWOMANOWOM40-4945M 10400:08:2600:16:5300:25:4000:34:2500:43:0700:51:44.95+00:19:295:1011,6
122ZAKUTYŃSKA- KOWALCZYK Karolina 68NIEKŁONICEK40-495K 1800:08:1500:16:4000:25:1500:34:0500:43:0500:51:52.35+00:19:365:1111,6
123PAWŁOWSKI Grzegorz 62GAMMAXMIELNOM40-4946M 10500:07:4300:15:5600:24:3500:33:3200:42:4800:51:53.70+00:19:385:1111,6
124SŁOMSKA Dorota 307KOSZALINK30-3911K 1900:08:1600:16:4000:25:1600:34:0800:43:1100:52:00.15+00:19:445:1211,5
125HAŁAJKO Magdalena 200KOSZALINK30-3912K 2000:08:1300:16:3600:25:2500:34:1600:43:1000:52:10.35+00:19:545:1311,5
126SZYMAŃSKI Patryk 3211987SŁUPSKM30-3930M 10600:07:5900:16:0400:24:5000:34:0100:43:1700:52:19.45+00:20:045:1311,5
127SZYSZKOWSKI Tomasz 323FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM30-3931M 10700:08:3000:17:1100:26:0200:34:5500:43:4900:52:20.25+00:20:045:1411,5
128KAMINSKI Tomasz 219WODNA SŁUŻBA RATOWNICZAKOSZALINM40-4947M 10800:08:1500:16:3100:25:2100:34:2600:43:1800:52:25.80+00:20:105:1411,4
129SUCHANOWSKI Zygmunt 315RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-599M 10900:07:5600:16:3500:25:3400:34:5000:44:0700:53:11.35+00:20:555:1911,3
130USTJANOWSKA Katarzyna 328BIAŁAK30-3913K 2100:08:3700:17:1500:26:0000:35:0700:44:2100:53:14.55+00:20:595:1911,3
131SOBOLEWSKI Marcin 3101983MRZEŻYNOM30-3932M 11000:08:1300:16:4600:25:4400:35:0300:44:2700:53:50.70+00:21:355:2311,1
132KULAWIŃSKI Marek 244KOŁOBRZEGM40-4948M 11100:09:0200:18:0500:27:0200:35:5600:45:0000:53:51.85+00:21:365:2311,1
133KASPRZYK Bogdan 222KM PSP KOSZALINMŚCICEM40-4949M 11200:08:0300:16:4800:25:5000:35:1100:44:4000:53:54.65+00:21:395:2311,1
134JAKÓBCZAK Dariusz 211KOSZALINM50-5910M 11300:09:0600:18:1200:27:1000:36:0400:45:0300:54:00.90+00:21:455:2411,1
135MITUNIEWICZ Adrian 265KOSZALINM30-3933M 11400:09:0000:18:0700:27:0600:36:0200:45:0900:54:11.40+00:21:555:2511,1
136ROMANOWICZ Monika 293DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-3914K 2200:08:4800:18:0300:27:2800:36:5900:46:0400:54:37.70+00:22:225:2711,0
137SUCHODOLSKA Aleksandra 316ROSNOWOK30-3915K 2300:09:0800:18:1800:27:3200:36:5900:46:0400:54:38.45+00:22:235:2711,0
138KĘSIK Michał 226ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4950M 11500:08:5900:18:1300:27:2700:36:5700:46:0200:54:38.90+00:22:235:2711,0
139JASIENIECKI Piotr 213KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALINM50-5911M 11600:09:0800:18:0600:27:2300:36:3600:45:5800:54:49.30+00:22:335:2810,9
140CHRUŚLAK Dawid 175NOWOGARDM30-3934M 11700:08:3000:17:3300:26:4100:35:5900:45:2700:54:50.10+00:22:345:2910,9
141SZUDERA Kamila 320SZCZECINK30-3916K 2400:08:5900:18:1500:27:3300:36:5100:46:0800:55:13.85+00:22:585:3110,9
142CIECHAŃSKI Michał 1771979ZAJĄCZKOWOM40-4951M 11800:08:5800:18:1300:27:2800:37:0100:46:1400:55:31.80+00:23:165:3310,8
143KARNICKI Zygmunt 221TKKF KOSZALINKOSZALINM60-696M 11900:08:2900:17:3500:27:0300:36:3800:46:2800:55:45.65+00:23:305:3410,8
144MAJ Agnieszka 256SŁAWNOK40-496K 2500:08:5900:18:1100:27:3300:36:5700:46:2800:55:51.65+00:23:365:3510,7
145WOLF Beata 9TKKF KOSZALINKOSZALINK40-497K 2600:08:3900:18:1300:27:4500:37:1500:46:4200:56:09.50+00:23:545:3610,7
146HELLER Zdzisław 205HERMARATONOW.PLKOSZALINM60-697M 12000:09:0200:18:2900:27:5300:37:1700:46:4800:56:16.25+00:24:005:3710,7
147BORYS Justyna 167JEDWABIŚCIKOSZALINK30-3917K 2700:09:1000:18:3500:28:0000:37:2400:46:5500:56:22.95+00:24:075:3810,6
148NOWAK Ania 273JEDWABIŚCIKOSZALINK40-498K 2800:09:1000:18:3500:27:5900:37:2400:46:5500:56:23.25+00:24:075:3810,6
149PISKÓRZ Justyna 286ROSNOWOK30-3918K 2900:09:2400:18:3600:28:0900:37:5200:47:1900:56:31.30+00:24:155:3910,6
150MICHALUK Amadeusz 263KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2917M 12100:08:2500:17:1100:26:2000:36:5200:45:4300:56:43.65+00:24:285:4010,6
151WESOŁOWSKI Łukasz 331KOSZALINKOSZALINM30-3935M 12200:08:4600:18:2100:28:0700:37:5900:47:4500:56:48.40+00:24:325:4010,6
152MICHALAK Michał 260KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2918M 12300:08:1900:17:4500:27:5800:38:1200:47:5900:57:04.25+00:24:485:4210,5
153SADOWSKA Justyna 302MANOWOK30-3919K 3000:08:4600:18:2100:28:0800:38:0000:47:4600:57:07.95+00:24:525:4210,5
154POŁOCZAŃSKI Piotr 287SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3936M 12400:08:2100:17:1000:27:3000:38:0200:48:0600:57:11.30+00:24:555:4310,5
155SZMYT Marcin 319KOSZALINM30-3937M 12500:08:2100:17:1100:27:3100:38:0200:48:0600:57:11.35+00:24:555:4310,5
156DORAWA-ZIOMEK Anna 185DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-3920K 3100:09:5400:19:5600:29:5600:39:1500:48:4600:57:46.90+00:25:315:4610,4
157MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 257KOSZALINK30-3921K 3200:08:5300:18:2400:28:1600:38:1600:48:1900:57:55.55+00:25:405:4710,4
158PIETRZYK Rafał 284KALISZ POMORSKIM30-3938M 12600:08:5100:18:1500:28:0100:38:0100:48:1100:58:16.65+00:26:015:4910,3
159MITUNIEWICZ Renata 264KOSZALINK50-592K 3300:09:2200:18:5900:29:0300:39:0200:49:2100:59:18.65+00:27:035:5510,1
160TREJDER Maria 326BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-499K 3400:09:4500:19:3300:29:3200:39:3500:49:3900:59:36.95+00:27:215:5710,1
161KSIĄŻEK Teresa 2411960ZŁOCIENIECK60+2K 3500:09:4100:19:3200:29:3400:39:4900:50:1801:00:25.55+00:28:106:029,9
161BORKOWSKA Alicja 166ZŁOCIENIECK40-4910K 3600:09:4300:19:3300:29:3500:39:5100:50:1801:00:25.55+00:28:106:029,9
163RADOMSKA Katarzyna 290SZCZECINEKK18-292K 3700:08:2600:18:0300:28:1900:38:5700:49:4401:00:38.25+00:28:226:039,9
164MARTYNIUK Michał 258MANOWOM18-2919M 12700:09:2500:19:0000:29:1500:39:5000:50:3201:00:46.75+00:28:316:049,9
165WACHHOLZ Beata 329KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK50-593K 3800:09:3700:19:3600:29:4900:40:1200:50:4901:01:11.70+00:28:566:079,8
166KOPEĆ Magdalena 230KOŁOBRZEGK40-4911K 3900:09:4700:19:5600:30:0900:40:4000:51:0501:01:16.35+00:29:006:079,8
167JEWUŁA Agata 215DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK30-3922K 4000:09:4700:19:5600:30:0900:40:4000:51:0501:01:16.50+00:29:016:079,8
168KRAWCZUK Aleksandra 239GLEŹNOWOK30-3923K 4100:09:5900:20:1000:30:3100:41:1000:51:5901:02:15.95+00:30:006:139,6
169NEUBAUER Adrianna 270KOSZALINK40-4912K 4200:09:5600:20:0700:30:1400:40:4500:51:3601:02:24.85+00:30:096:149,6
170ŻERAŃSKA Iwona 47KOSZALINK18-293K 4300:10:0500:20:1300:30:3100:41:0100:51:5001:02:26.65+00:30:116:149,6
171ROGUCKA-KOPIJ Klaudia 48KOSZALINK18-294K 4400:10:0600:20:1300:30:3100:41:0100:51:5101:02:27.15+00:30:116:149,6
172HARASYM Daniel 203FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM40-4952M 12800:09:3300:19:3000:29:5800:41:0100:51:5801:02:36.60+00:30:216:159,6
173KAPCIO Michał 220KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2920M 12900:08:0100:19:3500:30:2100:40:5100:52:0701:02:50.95+00:30:356:179,5
174ZAKOŚCIELNA Katarzyna 341DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-3924K 4500:09:5500:19:5700:29:5700:40:3800:51:5401:03:03.60+00:30:486:189,5
175PEŁKA Iwona 281KOSZALINK50-594K 4600:10:5100:21:4700:32:5100:44:1500:55:2501:06:00.95+00:33:456:369,1
176OLCZYKOWSKI Bartosz 275DĄBKIM40-4953M 13000:10:1100:20:5400:32:0300:43:2700:55:1501:06:48.20+00:34:326:409,0
177GRABSKA Natalia 197KISZKOWOK18-295K 4700:10:2500:21:5500:33:4200:46:1100:58:3801:11:38.55+00:39:237:098,4
178STRUSIŃSKA Paulina 314KOSZALINK18-296K 4800:09:4600:20:1600:31:4000:43:1100:54:51+00:27:546:369,1
179HEDDERGOTT Katarzyna 204KOSZALINK40-4913K 4900:10:3000:21:5300:33:2800:45:1800:57:31+00:30:346:558,7
180RYHANYCZ Paweł 300KOSZALINM40-4954M 13100:10:3000:21:5300:33:2800:45:1800:57:31+00:30:346:558,7
Znaleziono 180 wynik(ów)