TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10 KM
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-03-01 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 202 |
Wystartowało : | 180 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 177 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 1.6km | Lap 3.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRAUN Grzegorz | 168 | DRACZYŃSKI RUNNING TEAM | GRYFICE | M18-29 | 00:05:18 | 00:10:42 | |
2 | GAWRON Piotr | 190 | ULKS TALEX BORZYTUCHOM | KOSZALIN | M18-29 | 00:05:38 | 00:11:35 | |
3 | HUBERT Łukasz | 207 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:05:38 | 00:11:35 | |
4 | ZABORSKI Ryszard | 340 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:05:55 | 00:11:56 | |
5 | SIADAK Arkadiusz | 303 | KOSZALIN | M40-49 | 00:05:58 | 00:11:58 | ||
6 | RYBACZEK Sebastian | 350 | JW 1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:05:58 | 00:12:06 | |
7 | ŁUKASZEWSKI Sebastian | 249 | STARGARDZKI ZWIĄZEK WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKI | STARGARD | M40-49 | 00:05:57 | 00:12:07 | |
8 | RYKIEL Michał | 301 | DĄBROWSKI TEAM | BONIN | M30-39 | 00:05:55 | 00:12:10 | |
9 | WALCZAK Paweł | 52 | KOSZALIN | M30-39 | 00:05:54 | 00:12:11 | ||
10 | ROSZKOWSKI Damian | 294 | BAGNA IZBICKIE | SŁUPSK | M30-39 | 00:06:00 | 00:12:12 | |
11 | MACKOJĆ Krzysztof | 255 | EL-MACKOJĆ | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:06:00 | 00:12:12 | |
12 | RUDNIKOWSKI Maciej | 297 | BIEGUZDROWISKOWY.PL / DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M40-49 | 00:05:58 | 00:12:19 | |
13 | PICK Tomasz | 283 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:06:10 | 00:12:37 | |
14 | SITOWSKI Marcin | 305 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M18-29 | 00:06:23 | 00:12:50 | |
15 | GIERLACH Jacek | 192 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 00:06:11 | 00:12:55 | |
16 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 334 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:16 | 00:12:56 | |
17 | LEWANDOWSKI Jacek | 248 | TAPETY KOSZALIN MONIUSZKI | STARY BOREK | M40-49 | 00:06:23 | 00:13:02 | |
18 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 165 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:06:26 | 00:13:08 | ||
19 | RACISZ Mateusz | 289 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:06:18 | 00:13:17 | |
20 | KAWKA Adrian | 223 | SŁUPSK | M30-39 | 00:06:15 | 00:13:17 | ||
21 | KOZIEŁ Adam | 236 | PROFESJONALNI AMATORZY | KOSZALIN | M18-29 | 00:06:25 | 00:13:19 | |
22 | CHABOWSKI Wojciech | 174 | PROFESJONALNI AMATORZY | RĄBINO | M18-29 | 00:06:11 | 00:13:20 | |
23 | BURDA Robert | 170 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:38 | 00:13:22 | |
24 | SZYSZKA Konrad | 322 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40-49 | 00:06:31 | 00:13:28 | |
25 | WIECZOREK Łukasz | 332 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:06:38 | 00:13:37 | |
26 | NOWICKI Michał | 274 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:06:52 | 00:13:40 | |
27 | KOZIEŁ Paweł | 235 | PROFESJONALNI AMATORZY | RĄBINO | M40-49 | 00:06:38 | 00:13:45 | |
28 | ZWOLIŃSKI Jan | 346 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | 00:06:45 | 00:13:46 | |
29 | BARANOWSKI Piotr | 162 | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:51 | 00:13:50 | ||
30 | RUBASZNIAK Radosław | 296 | KOSZALIN | M30-39 | 00:06:43 | 00:13:51 | ||
31 | PLUTA Kamil | 4 | NIEMICA | M18-29 | 00:06:46 | 00:13:52 | ||
32 | ŻUREK Mateusz | 348 | KOSZALIN | M30-39 | 00:06:48 | 00:13:58 | ||
33 | MAZUR Tomasz | 259 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:06:50 | 00:14:01 | |
34 | GÓRNY Norbert | 196 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:06:50 | 00:14:02 | |
35 | KONKEL Agnieszka | 228 | KOSZALIN | K30-39 | 00:06:58 | 00:14:03 | ||
36 | ZATOŃ Olga | 342 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:06:55 | 00:14:03 | ||
37 | ZIELIŃSKI Maciej | 344 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:06:37 | 00:14:09 | |
38 | URBAŃSKI Tomasz | 327 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:07:07 | 00:14:09 | ||
39 | KUCAL Paweł | 243 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:07 | 00:14:11 | ||
40 | WOŁYNIEC Szymon | 335 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | KOSZALIN | M18-29 | 00:06:45 | 00:14:14 | |
41 | NOWAK Paweł | 272 | TRIPAKA PRZECHLEWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:14 | 00:14:25 | |
42 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 266 | CPSP USTKA | SŁUPSK | M30-39 | 00:07:10 | 00:14:27 | |
43 | PASIEKA Agnieszka | 280 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:07:14 | 00:14:28 | ||
44 | MACIEJEWICZ Piotr | 254 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:07:01 | 00:14:30 | |
45 | GRACZYK Paweł | 198 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M30-39 | 00:06:59 | 00:14:30 | |
46 | KWIETNIEWSKI Daniel | 246 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:11 | 00:14:35 | ||
47 | JANKOWSKI Piotr | 163 | SZCZECIN | M40-49 | 00:07:18 | 00:14:39 | ||
48 | OLSZAR Grzegorz | 277 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M30-39 | 00:07:17 | 00:14:49 | |
49 | JARZYNA Roman | 212 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M50-59 | 00:07:18 | 00:14:52 | |
50 | SMOCZYŃSKI Marek | 309 | MBC TEAM | TUCHOLA | M30-39 | 00:07:27 | 00:14:54 | |
51 | BUDZIŃSKI Paweł | 169 | TAGER SPORT / DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M40-49 | 00:07:23 | 00:14:54 | |
52 | HAŁKA Justyna | 201 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | K40-49 | 00:07:20 | 00:14:55 | |
53 | CHABOWSKA Karolina | 172 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:07:22 | 00:14:55 | |
54 | BURDZIK Michał | 171 | MBFAN | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:06 | 00:14:56 | |
55 | PILAREK Ireneusz | 285 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:23 | 00:14:56 | ||
56 | IWANIEC Dariusz | 209 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:07:18 | 00:14:59 | |
57 | DERLIŃSKI Adam | 183 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:15 | 00:15:00 | |
58 | MYSZYŃSKI Paweł | 269 | SP5 KOŁOBRZEG | GOŚCINO | M40-49 | 00:07:21 | 00:15:00 | |
59 | REDLICKI Piotr | 291 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:07:17 | 00:15:04 | ||
60 | WILKOWSKI Krzysztof | 333 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:36 | 00:15:09 | |
61 | ŁUSZCZEWSKI Krzysztof | 251 | ŻYTNIA TEAM | ZŁOTÓW | M40-49 | 00:07:27 | 00:15:12 | |
62 | KIELAR Łukasz | 227 | SŁAWNO | M40-49 | 00:07:36 | 00:15:12 | ||
63 | BIAŁECKA Paula | 164 | TGK | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:26 | 00:15:14 | |
64 | SMOCZYŃSKA Emilia | 308 | MBC TEAM | TUCHOLA | K30-39 | 00:07:26 | 00:15:20 | |
65 | SKOWYRSKI Janusz | 306 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M50-59 | 00:07:33 | 00:15:20 | |
66 | KRAWCZUK Szymon | 238 | DARŁOWSKIE CHARTY | GLEŹNOWO | M40-49 | 00:07:32 | 00:15:20 | |
67 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 240 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K60+ | 00:07:36 | 00:15:23 | |
68 | STACHOWIAK Ryszard | 312 | BIAŁOGARD | M60-69 | 00:07:32 | 00:15:25 | ||
69 | TREDER Marian | 325 | TEAM TREDER | ŁOSINO | M50-59 | 00:07:33 | 00:15:25 | |
70 | KOZAK Grzegorz | 234 | FPP | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:42 | 00:15:25 | |
71 | KORMAN Kamil | 231 | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:35 | 00:15:26 | ||
72 | ANTKOWIAK Sebastian | 161 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:26 | 00:15:26 | |
73 | GOLUBSKI Cezary | 195 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:07:24 | 00:15:28 | |
74 | RUTKOWSKI Artur | 299 | RUNKING | KOSZALIN | M30-39 | 00:07:36 | 00:15:28 | |
75 | SZKOPEK Krzysztof | 318 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:07:30 | 00:15:31 | ||
76 | CZYŻYKOWSKI Łukasz | 180 | KOSZALIN | M30-39 | 00:07:49 | 00:15:34 | ||
77 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 225 | PROFESJONALNI AMATORZYPROFESJONALNI AMATORZY | ŚWIDWINEK | K40-49 | 00:07:32 | 00:15:38 | |
78 | CHUDZIK Zbigniew | 176 | TKKF KOSZALIN | STARE BIELICE | M50-59 | 00:07:45 | 00:15:38 | |
79 | GIEDROWICZ Aleksandra | 191 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:28 | 00:15:39 | ||
80 | JABŁOŃSKI Arkadiusz | 210 | JW 1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:07:41 | 00:15:39 | |
81 | GLEWICZ Sylwia | 193 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:52 | 00:15:40 | ||
82 | RÓG Michał | 295 | 8PPLOT | STARE BIELICE | M40-49 | 00:07:52 | 00:15:40 | |
83 | SITARCZYK Damian | 304 | SIANÓW | M30-39 | 00:08:06 | 00:15:44 | ||
84 | KAWA Marcin | 15 | NOWOGARD | M30-39 | 00:07:49 | 00:15:46 | ||
85 | NEUBAUER Łukasz | 271 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:41 | 00:15:48 | ||
86 | MICHALCZYK Kamil | 261 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:07:52 | 00:15:48 | |
87 | HAINCE Paweł | 199 | CHODZIEŻ | M40-49 | 00:07:49 | 00:15:50 | ||
88 | JOCHYM Mariusz | 216 | WATAHA | ROSNOWO | M30-39 | 00:07:57 | 00:15:53 | |
89 | KRASIŃSKI Witold | 237 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:57 | 00:15:53 | ||
90 | BUREK Marcin | 49 | SŁUPSK | M30-39 | 00:07:44 | 00:15:54 | ||
91 | DRULIK-HOŁUB Marta | 186 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:07:52 | 00:15:55 | |
92 | RAŚ Mateusz | 130 | JW1223 | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:51 | 00:15:56 | |
93 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 62 | GAMMAX | MIELNO | M40-49 | 00:07:43 | 00:15:56 | |
94 | HOREGLAD Paweł | 206 | SPEEDY GONZALES | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:56 | 00:15:58 | |
95 | MACIĄG Piotr | 252 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:54 | 00:15:59 | |
96 | PAJOR Tomasz | 279 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:54 | 00:15:59 | |
97 | PĘKAŁA Piotr | 282 | SP MANOWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:20 | 00:16:03 | |
98 | ZAWILSKI Robert | 343 | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:04 | 00:16:03 | ||
99 | DĘBSKI Damian | 184 | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:04 | 00:16:03 | ||
100 | SZYMAŃSKI Patryk | 321 | 1987 | SŁUPSK | M30-39 | 00:07:59 | 00:16:04 | |
101 | BOJANOWSKI Michał | 351 | KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓW | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:07:53 | 00:16:05 | |
102 | ROGOWSKI Jan | 292 | BBL MIKOŁAJKI | MIKOŁAJKI | M50-59 | 00:08:01 | 00:16:06 | |
103 | HARASIMOWICZ Michał | 202 | 12. BBSP | SZCZECINEK | M30-39 | 00:07:49 | 00:16:07 | |
104 | CHABOWSKI Dawid | 173 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:56 | 00:16:08 | ||
105 | JUSZCZAK Krzysztof | 217 | KOSZALIN | M60-69 | 00:08:05 | 00:16:14 | ||
106 | MONGIAŁO Marcin | 268 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:11 | 00:16:15 | |
107 | ŚWIETLIK Tomasz | 324 | LEO TEAM | KOSZALIN | M60-69 | 00:08:08 | 00:16:16 | |
108 | SZCZYPEK Arkadiusz | 317 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M30-39 | 00:07:55 | 00:16:16 | |
109 | DĄBROWSKA Alicja | 181 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:08:05 | 00:16:17 | |
110 | WYGANOWSKI Andrzej | 339 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M70+ | 00:08:05 | 00:16:20 | |
111 | IHNATOWICZ Łukasz | 208 | WOLNY ŚLEDŹ | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:04 | 00:16:20 | |
112 | GĄSECKA Agata | 29 | KOSZALIN | K18-29 | 00:08:18 | 00:16:25 | ||
113 | KAMINSKI Tomasz | 219 | WODNA SŁUŻBA RATOWNICZA | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:15 | 00:16:31 | |
114 | CZAPLA Paulina | 178 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:08:10 | 00:16:32 | ||
115 | GOLEC Anna | 194 | KOSZALIN | K40-49 | 00:08:06 | 00:16:33 | ||
116 | SUCHANOWSKI Zygmunt | 315 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | M50-59 | 00:07:56 | 00:16:35 | |
117 | OSOBNIAK Ryszard | 278 | 1956 | KOSZALIN | M60-69 | 00:08:14 | 00:16:35 | |
118 | HAŁAJKO Magdalena | 200 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:13 | 00:16:36 | ||
119 | MONGIAŁO Aleksandra | 267 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:15 | 00:16:36 | |
120 | KACZMAREK Łukasz | 218 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:15 | 00:16:36 | |
121 | ZAKUTYŃSKA- KOWALCZYK Karolina | 68 | NIEKŁONICE | K40-49 | 00:08:15 | 00:16:40 | ||
122 | SŁOMSKA Dorota | 307 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:16 | 00:16:40 | ||
123 | DOBOSZ Robert | 25 | KOSZALIN | M18-29 | 00:08:23 | 00:16:43 | ||
124 | SOBOLEWSKI Marcin | 310 | 1983 | MRZEŻYNO | M30-39 | 00:08:13 | 00:16:46 | |
125 | KASPRZYK Bogdan | 222 | KM PSP KOSZALIN | MŚCICE | M40-49 | 00:08:03 | 00:16:48 | |
126 | GALICKI Robert | 189 | BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWE | BOBOLICE | M40-49 | 00:08:25 | 00:16:51 | |
127 | PUŚCIAN Krzysztof | 288 | SP MANOWO | MANOWO | M40-49 | 00:08:26 | 00:16:53 | |
128 | KONKEL Łukasz | 229 | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:26 | 00:16:54 | ||
129 | ALABA Jerzy | 153 | BIAŁOGARD | M60-69 | 00:08:57 | 00:17:01 | ||
130 | POŁOCZAŃSKI Piotr | 287 | SZWAGRY BIEGAJĄ | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:21 | 00:17:10 | |
131 | MICHALUK Amadeusz | 263 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:08:25 | 00:17:11 | |
132 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 323 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:30 | 00:17:11 | |
133 | SZMYT Marcin | 319 | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:21 | 00:17:11 | ||
134 | USTJANOWSKA Katarzyna | 328 | BIAŁA | K30-39 | 00:08:37 | 00:17:15 | ||
135 | MICHALSKI Jakub | 262 | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:48 | 00:17:26 | ||
136 | CHRUŚLAK Dawid | 175 | NOWOGARD | M30-39 | 00:08:30 | 00:17:33 | ||
137 | KARNICKI Zygmunt | 221 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:08:29 | 00:17:35 | |
138 | MICHALAK Michał | 260 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:08:19 | 00:17:45 | |
139 | RADOMSKA Katarzyna | 290 | SZCZECINEK | K18-29 | 00:08:26 | 00:18:03 | ||
140 | ROMANOWICZ Monika | 293 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:48 | 00:18:03 | |
141 | KULAWIŃSKI Marek | 244 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:09:02 | 00:18:05 | ||
142 | JASIENIECKI Piotr | 213 | KP ZEFIR WYSZEWO | KOSZALIN | M50-59 | 00:09:08 | 00:18:06 | |
143 | MITUNIEWICZ Adrian | 265 | KOSZALIN | M30-39 | 00:09:00 | 00:18:07 | ||
144 | MAJ Agnieszka | 256 | SŁAWNO | K40-49 | 00:08:59 | 00:18:11 | ||
145 | JAKÓBCZAK Dariusz | 211 | KOSZALIN | M50-59 | 00:09:06 | 00:18:12 | ||
146 | WOLF Beata | 9 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:08:39 | 00:18:13 | |
147 | CIECHAŃSKI Michał | 177 | 1979 | ZAJĄCZKOWO | M40-49 | 00:08:58 | 00:18:13 | |
148 | KĘSIK Michał | 226 | ZDARTE PODESZWY | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:59 | 00:18:13 | |
149 | SZUDERA Kamila | 320 | SZCZECIN | K30-39 | 00:08:59 | 00:18:15 | ||
150 | PIETRZYK Rafał | 284 | KALISZ POMORSKI | M30-39 | 00:08:51 | 00:18:15 | ||
151 | SUCHODOLSKA Aleksandra | 316 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:08 | 00:18:18 | ||
152 | WESOŁOWSKI Łukasz | 331 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:46 | 00:18:21 | |
153 | SADOWSKA Justyna | 302 | MANOWO | K30-39 | 00:08:46 | 00:18:21 | ||
154 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 257 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:53 | 00:18:24 | ||
155 | HELLER Zdzisław | 205 | HERMARATONOW.PL | KOSZALIN | M60-69 | 00:09:02 | 00:18:29 | |
156 | BORYS Justyna | 167 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:10 | 00:18:35 | |
157 | NOWAK Ania | 273 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:10 | 00:18:35 | |
158 | PISKÓRZ Justyna | 286 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:24 | 00:18:36 | ||
159 | MITUNIEWICZ Renata | 264 | KOSZALIN | K50-59 | 00:09:22 | 00:18:59 | ||
160 | MARTYNIUK Michał | 258 | MANOWO | M18-29 | 00:09:25 | 00:19:00 | ||
161 | HARASYM Daniel | 203 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M40-49 | 00:09:33 | 00:19:30 | |
162 | KSIĄŻEK Teresa | 241 | 1960 | ZŁOCIENIEC | K60+ | 00:09:41 | 00:19:32 | |
163 | TREJDER Maria | 326 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:45 | 00:19:33 | |
164 | BORKOWSKA Alicja | 166 | ZŁOCIENIEC | K40-49 | 00:09:43 | 00:19:33 | ||
165 | KAPCIO Michał | 220 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:08:01 | 00:19:35 | |
166 | WACHHOLZ Beata | 329 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K50-59 | 00:09:37 | 00:19:36 | |
167 | KOPEĆ Magdalena | 230 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:09:47 | 00:19:56 | ||
168 | JEWUŁA Agata | 215 | DRUŻYNA SZPIKU | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:47 | 00:19:56 | |
169 | DORAWA-ZIOMEK Anna | 185 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:54 | 00:19:56 | |
170 | ZAKOŚCIELNA Katarzyna | 341 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:55 | 00:19:57 | |
171 | NEUBAUER Adrianna | 270 | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:56 | 00:20:07 | ||
172 | KRAWCZUK Aleksandra | 239 | GLEŹNOWO | K30-39 | 00:09:59 | 00:20:10 | ||
173 | ŻERAŃSKA Iwona | 47 | KOSZALIN | K18-29 | 00:10:05 | 00:20:13 | ||
174 | ROGUCKA-KOPIJ Klaudia | 48 | KOSZALIN | K18-29 | 00:10:06 | 00:20:13 | ||
175 | STRUSIŃSKA Paulina | 314 | KOSZALIN | K18-29 | 00:09:46 | 00:20:16 | ||
176 | OLCZYKOWSKI Bartosz | 275 | DĄBKI | M40-49 | 00:10:11 | 00:20:54 | ||
177 | PEŁKA Iwona | 281 | KOSZALIN | K50-59 | 00:10:51 | 00:21:47 | ||
178 | RYHANYCZ Paweł | 300 | KOSZALIN | M40-49 | 00:10:30 | 00:21:53 | ||
179 | HEDDERGOTT Katarzyna | 204 | KOSZALIN | K40-49 | 00:10:30 | 00:21:53 | ||
180 | GRABSKA Natalia | 197 | KISZKOWO | K18-29 | 00:10:25 | 00:21:55 |
Znaleziono 180 wynik(ów)