TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-03-03
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
196
Wystartowało:
185
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
182
Na trasie:
3

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.04km | 1.6km | 3.3km | 4.9km | 6.6km | 8.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.04km1.6km3.3km4.9km6.6km8.3kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1BRAUN Grzegorz 138RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-291M 100:00:0800:05:4100:11:2200:17:0300:22:4200:28:2100:33:54.10 3:2317.7
2PERLIK Tomasz 251MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-391M 200:00:0800:05:4200:11:2300:17:0400:22:4800:28:4100:34:27.68+00:00:333:2617.4
3KARCZ Artur 189PIOTR POBŁOCKIKOŁOBRZEGM40-491M 300:00:0800:05:4800:11:3600:17:2300:23:1600:29:2300:35:22.09+00:01:273:3217
4SIADAK Arkadiusz 271KOSZALINM30-392M 400:00:0800:05:5700:11:5500:17:5500:24:0300:30:0900:35:57.48+00:02:033:3516.7
5ZABORSKI Ryszard 306TKKF KOSZALINKOSZALINM40-492M 500:00:0800:06:0000:11:5500:17:5500:24:0300:30:0900:36:14.02+00:02:193:3716.6
6FIDO Adam 158JW 3937KOŁOBRZEGM40-493M 600:00:0800:06:0100:12:1100:18:3100:24:5600:31:2700:37:47.71+00:03:533:4615.9
7KUŁAKOWSKI Artur 213FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM40-494M 700:00:1400:06:2800:12:4500:19:0400:25:2300:31:4500:37:55.84+00:04:013:4715.8
8HUBERT Łukasz 176TKKF KOSZALINKOSZALINM30-393M 800:00:0800:06:0500:12:2000:18:4700:25:2500:32:0200:38:15.62+00:04:213:4915.7
9SZARŁATA Piotr 280KOŁOBRZEGM30-394M 900:00:0800:05:5900:12:1700:18:4400:25:2500:32:0300:38:17.85+00:04:233:4915.7
10CEJKO Dawid 141BALTIC SEALSSŁUPSKM18-292M 1000:00:0900:06:2300:12:4800:19:2300:25:5500:32:2600:38:33.68+00:04:393:5115.6
11BIEDRZYCKI Andrzej 319WYGANKOŁOBRZEGM60-691M 1100:00:0900:06:4000:13:0900:19:3700:26:0400:32:3200:38:48.27+00:04:543:5215.5
12DURMAN Dawid 156DARŁOWOM18-293M 1200:00:0900:06:2000:12:4300:19:1300:25:5400:32:4100:38:54.50+00:05:003:5315.4
13RUDNIKOWSKI Maciej 265DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-495M 1300:00:0800:06:1900:12:4900:19:2300:25:5800:32:3400:38:58.22+00:05:043:5315.4
14CZAPLIŃSKI Jacek 147TAGER KOSZALINKOSZALINM30-395M 1400:00:1000:06:2300:12:4700:19:2300:25:5800:32:3700:39:00.01+00:05:053:5415.4
15RYKIEL Michał 269BONINM30-396M 1500:00:0900:06:2500:13:0500:19:4500:26:2100:32:5500:39:16.80+00:05:223:5515.3
16ZWOLIŃSKI Jan 314TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1600:00:0900:06:2300:12:5100:19:2600:26:0500:32:5000:39:26.23+00:05:323:5615.2
17POŁUBIŃSKI Paweł 258BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-496M 1700:00:0900:06:3800:13:1000:19:4100:26:1600:32:5500:39:29.78+00:05:353:5615.2
18BURDA Robert 140KOSPELKOSZALINM40-497M 1800:00:1000:06:4700:13:3100:20:1500:26:5800:33:4100:40:00.68+00:06:064:0015
19GRZESIK Eugeniusz 167TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 1900:00:0900:06:2400:13:0600:19:4900:26:4300:33:4200:40:22.97+00:06:284:0214.9
20WOJCIECHOWICZ Jacek 301WWW.STUDIOTANCPASJA.PLKOSZALINM40-498M 2000:00:0900:06:2400:12:5800:19:4900:26:4300:33:4300:40:34.27+00:06:404:0314.8
21BARANOWSKI Piotr 133KOSZALINM40-499M 2100:00:1000:06:4900:13:3500:20:2400:27:1700:34:0600:40:54.38+00:07:004:0514.7
22SMAGOWSKI Wojtek 274KB SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM40-4910M 2200:00:1400:06:5100:13:3700:20:2900:27:2600:34:2100:41:06.39+00:07:124:0614.6
23SITOWSKI Marcin 272HOMOSAPIEKOSZALINM18-294M 2300:00:1100:06:4400:13:3100:20:2700:27:3100:34:3800:41:33.46+00:07:394:0914.4
24MAĆKOWIAK Krzysztof 222ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4911M 2400:00:1000:06:4900:13:3600:20:2800:27:3200:34:4600:41:48.52+00:07:544:1014.4
25KAWKA Adrian 192SŁUPSKM30-397M 2500:00:1100:06:2900:13:2300:20:3400:27:5200:35:0100:42:01.62+00:08:074:1214.3
26RYBACKI Dawid 267PKP SKM TRÓJMIASTOBOŻEPOLE WIELKIEM30-398M 2600:00:1600:06:5600:13:5200:20:5800:28:0900:35:1900:42:20.13+00:08:264:1414.2
27KOŁODZIEJ Krystian 197BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOM30-399M 2700:00:1400:07:0300:13:5500:20:5400:28:0400:35:2000:42:22.86+00:08:284:1414.2
28FRYDRYCH Wojciech 161GRZYBOWOM30-3910M 2800:00:1200:07:1000:14:1400:21:2400:28:3400:35:4100:42:24.86+00:08:304:1414.2
29NOWAK Paweł 240#TRIPAKA PRZECHLEWOKOSZALINM40-4912M 2900:00:1100:07:0500:14:0600:21:1700:28:3100:35:4100:42:43.36+00:08:494:1614
30LEWANDOWSKI Jacek 217STARY BOREKM40-4913M 3000:00:1500:07:1200:14:1800:21:3000:28:4700:36:0400:43:00.17+00:09:064:1814
31MOKSA Dariusz 230KOSZALINM18-295M 3100:00:1000:06:2800:13:3800:21:0300:28:2300:35:4700:43:02.34+00:09:084:1813.9
32OKOŁOTOWICZ Sebastian 241SŁUPSKM30-3911M 3200:00:1800:07:0400:13:3700:20:4200:27:5900:35:3500:43:04.57+00:09:104:1813.9
33KONKEL Agnieszka 199KOSZALINK30-391K 100:00:1400:07:2200:14:3600:21:4900:29:0400:36:1500:43:07.75+00:09:134:1813.9
34WILUSZ Krzysztof 298STOPA SŁUPSKSŁUPSKM30-3912M 3300:00:1600:07:2000:14:3200:21:4900:29:0200:36:1700:43:34.70+00:09:404:2113.8
35MUCHA Krzysztof 235JW1223KOSZALINM40-4914M 3400:00:1000:07:1800:14:3800:21:5100:29:1200:36:3000:43:35.69+00:09:414:2113.8
36WIECZOREK Łukasz 296CSSP KOSZALINKOSZALINM18-296M 3500:00:1400:07:2000:14:3400:21:4900:29:2300:36:4500:43:37.84+00:09:434:2113.8
37CHORĄŻY Karolina 144LEO-TEAMKOSZALINK30-392K 200:00:1100:07:2300:14:3800:21:4900:29:0400:36:2300:43:39.91+00:09:454:2113.7
38CIASTOŃ Tomasz 146ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM30-3913M 3600:00:1700:07:1700:14:2600:21:4200:29:1100:36:4100:43:43.81+00:09:494:2213.7
39IWANIEC Dariusz 177TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4915M 3700:00:1200:07:3500:14:5300:22:0900:29:3900:37:0600:44:27.39+00:10:334:2613.5
40HOREGLAD Paweł 174SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-297M 3800:00:2100:07:3400:14:5200:22:1700:29:5500:37:1100:44:48.11+00:10:544:2813.4
41CHUPTYŚ Adrian 145RUNDORFINACZAPLINEKM30-3914M 3900:00:2100:07:5400:15:1300:22:4000:30:1700:37:5000:45:01.83+00:11:074:3013.3
42MALINOWSKI Mariusz 225KOSZALINM30-3915M 4000:00:1700:07:2800:14:5700:22:3400:30:1200:37:3900:45:03.09+00:11:084:3013.3
43JÓZEFIAK Adrian 35KAMIEŃ RYMARSKIM30-3916M 4100:00:1600:07:4600:15:1000:22:4500:30:1700:37:5100:45:04.63+00:11:104:3013.3
44JANKOWSKI Piotr 180SZCZECINM40-4916M 4200:00:1600:07:4500:15:1000:22:4400:30:1700:37:5200:45:08.13+00:11:144:3013.3
45STEFANOWICZ Paweł 277ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM40-4917M 4300:00:1400:07:2200:14:3900:22:1000:29:5400:37:2700:45:10.10+00:11:164:3113.3
46JADCZAK Tomasz 207JW1223KOSZALINM30-3917M 4400:00:1100:07:4200:15:1100:22:4800:30:2300:37:5700:45:17.55+00:11:234:3113.2
47FILOWIAT Grzegorz 160ULKST BORNE SULINOWOBORNE SULINOWOM40-4918M 4500:00:2100:07:4700:15:1500:22:4700:30:2200:37:5600:45:19.76+00:11:254:3113.2
48ŻUREK Mateusz 317KOSZALINM30-3918M 4600:00:1800:07:2900:14:4500:22:1200:29:4500:37:3600:45:19.89+00:11:254:3113.2
49PEŁECHATA Julita 249IG CONSULTING KOSZALIN TEAMKOSZALINK18-291K 300:00:1300:07:2700:14:5100:22:2600:30:0400:37:4500:45:21.26+00:11:274:3213.2
50KOZIEŁ Paweł 206RĄBINOM40-4919M 4700:00:0900:07:0900:14:4200:22:2000:30:0500:37:5500:45:26.05+00:11:314:3213.2
51OLCZAK Krzysztof 242SIANÓWM30-3919M 4800:00:1900:08:0000:15:3200:23:0900:30:4200:38:2300:45:37.81+00:11:434:3313.2
52PROTASIEWICZ Robert 19CEWLINOM40-4920M 4900:00:1700:07:2100:14:3700:22:0900:29:5100:37:3100:45:40.14+00:11:464:3413.1
53PŁOSKI Krzysztof 257DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM40-4921M 5000:00:1900:07:4700:15:0800:22:4500:30:3100:38:2100:45:44.84+00:11:504:3413.1
54WOŁYŃSKA Wioletta 302TKKF KOSZALINKOSZALINK40-491K 400:00:1300:07:5200:15:3600:23:1400:31:0100:38:3700:45:57.43+00:12:034:3513.1
55MICERSKI Tomasz 226TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4922M 5100:00:1200:07:4000:15:1600:23:0200:30:4700:38:3300:46:00.09+00:12:054:3613
56ROKITA Michał 263CZARNEM30-3920M 5200:00:1500:07:2400:14:4100:22:2000:30:1100:38:1100:46:25.13+00:12:314:3812.9
57FILOWIAT Justyna 159ULKST BORNE SULINOWOBORNE SULINOWOK30-393K 500:00:2100:07:3300:15:0900:22:5400:30:4500:38:3700:46:27.24+00:12:334:3812.9
58HAŁKA Justyna 170TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK30-394K 600:00:1500:07:4200:15:2200:23:1100:31:0100:38:5300:46:37.99+00:12:434:3912.9
59JANKOWSKI Mariusz 179SZCZECINEKM40-4923M 5300:00:1000:07:2300:15:0200:22:5100:30:4900:38:5200:46:42.42+00:12:484:4012.8
60KRAWCZUK Szymon 209DARŁOWSKIE CHARTYGLEŹNOWOM30-3921M 5400:00:2000:08:1400:15:5900:23:4200:31:3000:39:1600:46:52.54+00:12:584:4112.8
61MICHALSKI Jakub 228KOSZALINM40-4924M 5500:00:1600:08:0700:16:0200:23:5800:31:4100:39:2900:46:57.80+00:13:034:4112.8
62RAKOWSKI Jakub 260KOSZALINM30-3922M 5600:00:2700:08:1700:15:5900:23:4200:31:3000:39:1600:47:01.43+00:13:074:4212.8
63KRZEWIŃSKA Małgorzata 212TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 700:00:1300:07:5100:15:4000:23:3200:31:2800:39:2100:47:13.57+00:13:194:4312.7
64STACHOWIAK Ryszard 276BIAŁOGARDM60-692M 5700:00:1400:07:3300:15:2000:23:1400:31:1700:39:2800:47:31.04+00:13:364:4512.6
65KAŹMIERCZAK Agnieszka 194ŚWIDWINK40-492K 800:00:1300:07:5200:15:4400:23:3700:31:3300:39:3600:47:35.22+00:13:414:4512.6
66PIETRUSZKA Mikołaj 255TĘCZA RUNKOSZALINM40-4925M 5800:00:1700:08:0800:16:0000:24:0600:32:0100:39:5700:47:48.97+00:13:544:4612.6
67SZYMAŃSKI Piotr 282ROSNOWOM40-4926M 5900:00:2200:08:0900:15:5200:23:4000:31:4700:40:0000:47:57.79+00:14:034:4712.5
68OTTO Michał 247BONINM30-3923M 6000:00:1000:07:2100:15:0300:23:0700:31:2600:39:5000:48:10.60+00:14:164:4912.5
69MILEWSKI Tomasz 229KOSZALINM30-3924M 6100:00:1700:07:5700:15:4100:23:4000:31:4900:40:0300:48:11.23+00:14:174:4912.5
70ZACHARSKI Jerzy 307TRZCIANKAM50-593M 6200:00:1800:08:0300:15:5500:23:5700:32:0600:40:1600:48:11.93+00:14:174:4912.5
71WÓJCICKI Adrian 304DEAF KOSZALINKOSZALINM30-3925M 6300:00:1800:07:3800:15:2300:23:3100:31:5700:40:2300:48:20.20+00:14:264:5012.4
72GOŁDYN Marek 164TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3926M 6400:00:2400:08:2800:16:2300:24:2500:32:3300:40:4300:48:31.73+00:14:374:5112.4
73ADRYAN Adam 131SŁUPSKM40-4927M 6500:00:1900:08:0600:15:5800:23:5800:32:0500:40:3300:48:34.89+00:14:404:5112.4
74ANTKOWIAK Sebastian 132DB - ACTIVEKOSZALINM40-4928M 6600:00:1800:07:5500:15:4100:23:4400:32:0400:40:2700:48:38.90+00:14:444:5112.3
75KOZIEŁ Adam 205RĄBINOM18-298M 6700:00:1800:07:4800:15:4400:23:5900:32:1400:40:3600:48:45.80+00:14:514:5212.3
76GRZYSTEK Marcin 168SITNOM30-3927M 6800:00:2600:08:5800:17:0100:25:0800:33:1600:41:2600:48:52.19+00:14:584:5312.3
77KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 198PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM40-4929M 6900:00:2500:08:5800:17:0100:25:0700:33:1600:41:2600:48:52.72+00:14:584:5312.3
78WYGANOWSKI Andrzej 320WYGANKOŁOBRZEGM70+1M 7000:00:1800:08:2700:16:3700:24:4300:32:5000:40:5800:48:53.21+00:14:594:5312.3
79RUTKOWSKI Artur 266KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYSIANÓWM18-299M 7100:00:1800:08:1100:15:5800:24:0400:32:2400:40:4800:48:54.21+00:15:004:5312.3
80DĄBROWSKA Alicja 149TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 900:00:1300:08:1900:16:3200:24:5000:33:1100:41:2300:48:57.60+00:15:034:5312.3
81PERLIK Katarzyna 252MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK18-292K 1000:00:1200:08:1300:16:2800:24:4400:32:5800:41:1900:49:00.47+00:15:064:5412.2
82CHABOWSKI Wojciech 142RĄBINOM18-2910M 7200:00:1800:07:2900:15:2800:23:5900:32:2600:41:0400:49:05.87+00:15:114:5412.2
83URBAŃSKI Tomasz 289BIAŁOGARDM40-4930M 7300:00:2100:08:3800:16:4100:24:4000:32:4500:41:0100:49:06.23+00:15:124:5412.2
84KONKEL Łukasz 200KOSZALINM40-4931M 7400:00:1800:08:3200:16:4600:24:5600:33:1100:41:2900:49:28.30+00:15:344:5612.1
85ŚWIETLIK Tomasz 285LEO-TEAMKOSZALINM50-594M 7500:00:1900:08:3400:16:4700:25:0200:33:1600:41:3100:49:38.25+00:15:444:5712.1
86BORYS Justyna 136JEDWABIŚCIKOSZALINK30-395K 1100:00:1500:08:2100:16:2700:24:5100:33:0600:41:3300:49:41.59+00:15:474:5812.1
87PILAREK Ireneusz 256KOSZALINM30-3928M 7600:00:2600:08:2900:16:1000:24:0800:32:5300:41:4300:49:49.98+00:15:554:5812
88CINCIO Robert 318TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM40-4932M 7700:00:1700:07:5100:15:4500:24:0600:32:4000:41:1700:49:50.19+00:15:564:5912
89MICHALAK Natalia 227CSSP KOSZALINSZCZYTNOK18-293K 1200:00:2100:08:1500:16:2600:24:5400:33:3500:41:5600:49:54.12+00:16:004:5912
90GALICKI Robert 162BOBOLICEM40-4933M 7800:00:2100:08:3700:16:4700:25:0600:33:3300:41:5600:49:54.94+00:16:004:5912
91OLSZAR Grzegorz 243MSWIADARŁOWOM30-3929M 7900:00:2000:08:2100:16:3700:25:0200:33:2600:41:5600:50:04.67+00:16:105:0012
92KISIELIŃSKI Igor 195TKKF KOSZALINKOSZALINM50-595M 8000:00:1600:08:1900:16:2500:24:2600:32:5300:41:4100:50:06.95+00:16:125:0012
93DERLIŃSKI Adam 151TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4934M 8100:00:2500:08:3100:16:5100:25:0800:33:4100:42:1700:50:15.61+00:16:215:0111.9
94ZAGALSKA Paulina 308POŁCZYN ZDRÓJK30-396K 1300:00:1500:08:1000:16:2500:24:4900:33:1500:41:4500:50:15.65+00:16:215:0111.9
95LESISZ Michał 216KOSZALINM40-4935M 8200:00:2500:08:3600:16:5500:25:1300:33:4300:42:2300:50:15.98+00:16:215:0111.9
96OSOBNIAK Ryszard 246NIEZRZESZONYKOSZALINM60-693M 8300:00:2400:08:3400:16:4700:25:0400:33:3000:41:5700:50:22.00+00:16:275:0211.9
97MOTYCZYŃSKA Patrycja 233SIEMIANICEK18-294K 1400:00:1700:08:2800:16:3800:25:0000:33:2500:42:0200:50:25.67+00:16:315:0211.9
98MACIĄG Piotr 220HOMOSAPIEKOSZALINM40-4936M 8400:00:1900:08:4000:16:5800:25:2500:33:5800:42:2800:50:28.46+00:16:345:0211.9
99SKOWYRSKI Janusz 273TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-596M 8500:00:1500:08:0600:16:2300:25:0400:33:4000:42:1300:50:34.46+00:16:405:0311.9
100KOPACZ Rafał 201KOSZALINM30-3930M 8600:00:2800:08:2800:16:3600:24:5900:33:2500:41:5900:50:36.92+00:16:425:0311.9
101ŻUKOWSKI Cezary 316KOSZALINM30-3931M 8700:00:2800:09:1800:18:0900:26:2500:34:3400:42:5000:50:45.40+00:16:515:0411.8
102ZIÓŁKOWSKA Gosia 313KOSZALINK30-397K 1500:00:1400:08:2400:16:4600:25:1800:33:5700:42:3200:50:56.46+00:17:025:0511.8
103JABŁOŃSKI Arkadiusz 178JW1223KOSZALINM30-3932M 8800:00:2700:08:2800:16:2800:24:5100:33:2200:42:1400:50:56.69+00:17:025:0511.8
104KORZENIOWSKA Ewa 202JW1223KOSZALINK18-295K 1600:00:1300:08:3300:17:0300:25:3400:34:0600:42:4200:51:01.86+00:17:075:0611.8
105KRAWCZYK Tomasz 210BIESIEKIERZM30-3933M 8900:00:2100:08:3300:16:5200:25:1900:34:0100:42:4400:51:01.93+00:17:075:0611.8
106MYK Paweł 236JW1223KOSZALINM30-3934M 9000:00:1400:08:3300:17:0300:25:3400:34:0600:42:4200:51:01.98+00:17:075:0611.8
107NESTOR Petro 238MOŚCISKAM50-597M 9100:00:1500:08:2000:16:3300:25:0300:33:4900:42:3500:51:10.05+00:17:155:0711.7
108NOSAL Mariusz 239SZCZECINEKM30-3935M 9200:00:2600:08:2400:16:3400:25:0000:33:3800:42:2800:51:18.12+00:17:245:0711.7
109KASZUBOWSKA Martyna 191MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK18-296K 1700:00:1400:08:2000:16:4400:25:1800:34:0200:42:4900:51:21.99+00:17:275:0811.7
110PĘKAŁA Piotr 253KOSZALINM40-4937M 9300:00:2800:09:2400:18:1200:27:0200:35:4900:44:1500:51:28.12+00:17:345:0811.7
111MIELEWCZYK Radosław 65KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-2911M 9400:00:1600:08:5300:17:2300:25:5400:34:4500:43:1500:51:31.12+00:17:375:0911.6
112GRABOWSKA-LESISZ Aneta 166MODLITWA BIEGANIAKOSZALINK40-493K 1800:00:1900:08:1200:16:4700:25:3300:34:1600:43:0200:51:50.33+00:17:565:1111.6
113PAJOR Tomek 248HOMOSAPIEKOSZALINM40-4938M 9500:00:2000:08:4400:17:0300:25:3500:34:2300:43:1700:51:53.52+00:17:595:1111.6
114WILKOWSKI Krzysztof 297FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM40-4939M 9600:00:2800:09:2300:18:1000:27:0200:35:4900:44:1500:52:00.42+00:18:065:1211.5
115KRASIŃSKI Witold 208KOSZALINM40-4940M 9700:00:1900:08:2600:16:4400:25:2800:34:2100:43:2500:52:05.82+00:18:115:1211.5
116JOCHYM Mariusz 185JW1223ROSNOWOM30-3936M 9800:00:2700:08:4000:17:1400:26:0200:34:5000:43:4500:52:07.76+00:18:135:1211.5
117HAŁKA Arkadiusz 171TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4941M 9900:00:1600:08:3400:17:1200:26:0600:34:5700:43:5500:52:27.75+00:18:335:1411.4
118BIELEWICZ Anna 134STOPA SŁUPSKSŁUPSKK40-494K 1900:00:1900:08:3500:17:0300:25:4900:34:4400:43:4700:52:30.75+00:18:365:1511.4
119MACIĄG Paweł 221HOMOSAPIESTARE BIELICEM40-4942M 10000:00:2100:08:4500:17:0800:25:4300:34:3200:43:3600:52:33.09+00:18:385:1511.4
120KLUCZKOWSKI Jakub 295ZHP KOSZALINKOSZALINM18-2912M 10100:00:2700:09:1700:17:5800:26:3300:35:2200:44:0500:52:37.26+00:18:435:1511.4
121PUŚCIAN Krzysztof 259SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4943M 10200:00:2800:09:2400:18:1200:27:0200:35:5000:44:3100:52:42.41+00:18:485:1611.4
122GAŁECKI Jacek 163TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM50-598M 10300:00:1700:08:3700:16:5900:25:5700:34:4700:44:0900:52:45.25+00:18:515:1611.4
123REMPLAKOWSKI Krzysztof 261WE RUNROSNOWOM40-4944M 10400:00:2200:09:0500:17:4300:26:2700:35:2200:44:2400:52:51.17+00:18:575:1711.4
124ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 310NIEKŁONICEK40-495K 2000:00:2300:09:0300:17:4400:26:3000:35:2100:44:1700:52:57.09+00:19:025:1711.3
125MONGIAŁO Marcin 232FAST FEET K-LINKOSZALINM40-4945M 10500:00:2900:08:5300:17:3000:26:1400:35:0900:44:0800:52:59.95+00:19:055:1711.3
126ORŁOWSKI Edward 244SŁUPSKM40-4946M 10600:00:1300:08:4200:17:3200:26:2400:35:2500:44:2800:53:07.08+00:19:125:1811.3
127WOJTANOWSKI Michał 57ŚWIDWINM30-3937M 10700:00:2300:09:3300:18:4500:27:3500:35:5000:44:2100:53:07.54+00:19:135:1811.3
128WĄSOWSKI Robert 293BIURO PODRÓŻY PARADISE TOURNOWE BIELICEM18-2913M 10800:00:2700:09:1000:18:0500:26:5500:35:5000:44:4200:53:09.03+00:19:145:1811.3
129KRZANOWSKI Marcin 211MARCINBIEGABIAŁOGARDM30-3938M 10900:00:2600:09:0900:17:5900:26:5400:35:4600:44:4200:53:10.33+00:19:165:1911.3
130MYSZYŃSKI Paweł 237SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W KOŁOBRZEGUGOŚCINOM30-3939M 11000:00:1100:07:5800:16:3100:25:2800:34:5200:44:2300:53:11.56+00:19:175:1911.3
131KAMIŃSKI Tomasz 188JW1223KOSZALINM40-4947M 11100:00:1800:08:3000:17:1500:26:2700:35:4400:44:4300:53:15.83+00:19:215:1911.3
132OLSZEWSKA Nina 78KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK18-297K 2100:00:1700:09:1700:18:1200:27:0200:35:5000:44:3600:53:15.91+00:19:215:1911.3
133DĘBSKI Damian 152KOSZALINM30-3940M 11200:00:2500:09:1800:18:0800:26:5300:35:4600:44:5300:53:23.36+00:19:295:2011.2
134WRÓBLEWSKA Marta 305KOSZALINK40-496K 2200:00:2600:09:0400:17:5000:26:4000:35:3400:44:4300:53:42.28+00:19:485:2211.2
135SZYSZKOWSKI Tomasz 283KOSZALINM30-3941M 11300:00:2800:09:2300:18:1200:27:0300:35:5400:44:5900:53:46.08+00:19:515:2211.2
136ROKITA Emilia 262CZARNEK30-398K 2300:00:1400:08:2000:17:1200:26:2000:35:3500:45:0000:53:55.05+00:20:005:2311.1
137WAJDA Waldemar 291BORNE SULINOWOM40-4948M 11400:00:2300:09:0600:18:0200:27:0200:36:0900:45:1600:54:02.72+00:20:085:2411.1
138KOWALCZYK Piotr 203FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM30-3942M 11500:00:2600:09:1700:18:1300:27:1000:36:1500:45:2700:54:16.28+00:20:225:2511.1
139DZIADOWIEC Marek 157KOSZALINM30-3943M 11600:00:1800:08:3700:17:0700:26:2200:36:0400:45:5100:54:22.48+00:20:285:2611
140HRYCIÓW Paweł 175JW1223BIAŁOGARDM30-3944M 11700:00:2700:08:3800:17:3700:26:5300:35:4600:45:2200:54:23.65+00:20:295:2611
141HAŁAJKO Magdalena 169KOSZALINK30-399K 2400:00:2800:09:1900:17:5800:26:5100:35:5000:45:0400:54:27.16+00:20:335:2611
142KACZMAREK Łukasz 187WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3945M 11800:00:2400:09:0400:18:1400:27:3800:37:1200:46:2400:54:30.11+00:20:365:2711
143JASIENIECKI Piotr 182KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALINM40-4949M 11900:00:3000:09:2200:18:1700:27:1000:36:1500:45:3300:54:35.00+00:20:405:2711
144ŻEBROWSKA Sylwia 315KOSZALINK30-3910K 2500:00:1900:08:3800:17:2900:26:3400:35:4800:45:1100:54:36.12+00:20:425:2711
145LEWANDOWSKI Marek 218FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM30-3946M 12000:00:2800:09:5400:19:1500:28:2100:37:2800:46:3600:54:57.03+00:21:025:2910.9
146JUSZCZAK Krzysztof 186KOSZALINM60-694M 12100:00:2900:09:0700:17:5600:27:0600:36:2200:45:4700:55:21.11+00:21:275:3210.8
147TRYBUŁA Magdalena 286SZCZECINEKK40-497K 2600:00:1200:08:3500:18:0100:27:3500:37:0500:46:3400:55:56.86+00:22:025:3510.7
148KARNICKI Zygmunt 190TKKF KOSZALINKOSZALINM60-695M 12200:00:1400:08:3600:17:4100:27:0200:36:4300:46:2700:56:01.28+00:22:075:3610.7
149MONGIAŁO Aleksandra 231FAST FEET K-LINKOSZALINK30-3911K 2700:00:2900:09:4800:19:0800:28:1500:37:3500:47:0500:56:17.62+00:22:235:3710.7
150JAROSZEWICZ Mirek 181SŁUPSKM40-4950M 12300:00:2700:09:4700:18:5700:28:1800:37:3200:47:0400:56:17.94+00:22:235:3710.7
151ZIOMKO Rafał 312KOŁOBRZEGM40-4951M 12400:00:2900:10:1000:19:4500:29:0900:38:3000:47:4000:56:32.06+00:22:375:3910.6
152SZAFIRSKI Marek 279CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM50-599M 12500:00:2300:09:0900:18:2500:27:5600:37:2200:47:0100:56:38.82+00:22:445:3910.6
153BUDZIŃSKI Paweł 139HOMOSAPIEKONIKOWOM40-4952M 12600:00:2200:09:3400:19:1100:29:0300:38:5600:48:2100:57:06.51+00:23:125:4210.5
154ORYSZCZYN Arkadiusz 245KOSZALINM30-3947M 12700:00:2500:10:1300:19:2700:28:1900:38:0200:47:5100:57:18.51+00:23:245:4310.5
155DIKOLENKO Agnieszka 153KOSZALINK30-3912K 2800:00:1800:09:1100:18:2600:27:5000:39:0200:48:4100:57:56.64+00:24:025:4710.4
156MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 224KOSZALINK30-3913K 2900:00:2200:09:3100:19:0200:28:5100:38:4000:48:3200:58:00.40+00:24:065:4810.3
157HNATOWSKI Artur 173LOVELASYDĄBKIKOSZALINM50-5910M 12800:00:2600:09:1100:18:2700:28:1200:38:2500:48:3100:58:06.11+00:24:125:4810.3
158JEWUŁA Agata 183KOSZALINK30-3914K 3000:00:2100:09:5300:19:5100:30:0100:39:1500:48:4400:58:18.86+00:24:245:4910.3
159ZIELIŃSKI Andrzej 37ŚWIDWINM40-4953M 12900:00:2400:10:0700:20:0800:29:3400:39:0300:48:1200:58:22.80+00:24:285:5010.3
160ŚRODA Wojciech 284KOSZALINM40-4954M 13000:00:2700:10:1600:20:0000:29:3600:39:1300:48:5500:58:25.04+00:24:305:5010.3
161GÓRSKI Michał 39DĄBKIM18-2914M 13100:00:2000:09:3000:19:1700:29:1100:39:1600:49:2000:58:55.51+00:25:015:5310.2
162MROZIK Joanna 234SŁUPSKK30-3915K 3100:00:1300:09:2700:19:0800:29:0400:39:1000:49:1600:58:57.98+00:25:035:5310.2
163GRABOWSKA Kinga 165ORANGE POLSKASŁUPSKK30-3916K 3200:00:1400:09:2700:19:0500:28:5400:38:5700:49:0800:59:06.14+00:25:125:5410.2
164WACHHOLZ Beata 290KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-498K 3300:00:2300:09:4700:19:3000:29:2200:39:1500:49:0600:59:44.65+00:25:505:5810
165BORYSIEWICZ Joanna 137KOSZALINK30-3917K 3400:00:1600:09:4000:19:2700:29:3600:39:4700:50:0501:00:19.63+00:26:256:019.9
166DEPTUŁA-BILL Bożena 150BORNE SULINOWOK30-3918K 3500:00:2300:09:3600:19:2000:29:1800:39:3700:49:5901:00:23.00+00:26:286:029.9
167SUCHODOLSKA Aleksandra 278ROSNOWOK30-3919K 3600:00:2300:10:2400:20:2600:30:3200:40:4700:50:5801:00:37.79+00:26:436:039.9
168SOBCZAK Paweł 275KOSZALINM18-2915M 13200:00:1000:08:2600:18:0100:28:1000:38:5300:49:5601:00:59.98+00:27:056:059.8
169HELLER Zdzisław 172NIEZRZESZONYKOSZALINM60-696M 13300:00:2400:10:0600:20:1500:30:3100:40:3800:50:5201:01:15.87+00:27:216:079.8
170DORAWA-ZIOMEK Anna 154KOSZALINK30-3920K 3700:00:2200:10:0900:20:1700:30:3500:41:0000:51:3401:01:39.75+00:27:456:099.7
171WENTA Malwina 294KOŁOBRZEGK30-3921K 3800:00:2100:09:5300:19:5200:30:1200:40:3300:51:0401:02:04.17+00:28:106:129.7
172TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 287KOSZALINM50-5911M 13400:00:2700:10:3100:20:4400:31:1000:41:3400:52:1101:02:55.17+00:29:016:179.5
173KUREK Magdalena 49KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK18-298K 3900:00:2500:10:1000:20:1000:30:5200:42:2300:53:1601:04:05.68+00:30:116:249.4
174WŁODARCZYK Emilia 300KOŁOBRZEGK30-3922K 4000:00:2800:10:0800:20:1700:30:3200:41:4900:53:2601:04:47.56+00:30:536:289.3
175PEŁKA Iwona 250KOSZALINK50-592K 4100:00:2400:11:0800:22:1400:33:1000:44:1100:55:0501:05:10.94+00:31:166:319.2
176ROMANOWICZ Monika 264ZABIEGANE :)KOSZALINK30-3923K 4200:00:2300:10:2600:20:4700:31:4300:43:1600:54:5501:06:18.85+00:32:246:379
177SPICA Łukasz 292KOSZALINM30-3948M 13500:00:2500:10:2400:20:2800:31:1900:43:1600:54:5601:06:19.14+00:32:256:379
178ZIELIŃSKI Jarosław 311AMATORBIAŁOGARDM40-4955M 13600:00:2700:09:5400:20:4100:32:0700:43:5900:55:5001:07:10.53+00:33:166:438.9
179RYHANYCZ Paweł 268KOSZALINM40-4956M 13700:00:1600:11:0300:22:3300:34:1000:46:0200:57:4201:08:01.44+00:34:076:488.8
180ŁAGODZICZ-STACHURA Justyna 219KOSZALINK30-3924K 4300:00:1600:11:0500:22:3300:34:1000:46:0300:57:4201:08:02.17+00:34:086:488.8
181ZAKOŚCIELNA Katarzyna 309KOSZALINK30-3925K 4400:00:2300:11:0700:22:2600:33:5200:45:3800:57:0101:08:18.24+00:34:246:498.8
182GORCZYCA Agnieszka 27KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIK18-299K 4500:00:2400:11:0600:22:4100:34:3300:46:5100:59:3001:12:17.84+00:38:237:138.3
183BIEŃKOWSKI Tomasz 36NIEKŁONICEM30-3949M 13800:00:1100:07:1000:14:4100:22:1500:30:0700:38:13+00:09:524:3613
184KWIDZIŃSKI Michał 214BIAŁOGARDM30-3950M 13900:00:2800:09:4100:18:4200:28:1400:37:1900:46:26+00:18:055:3510.7
185JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 184KOSZALINM30-3951M 14000:00:2700:09:1600:19:0000:28:5200:39:4500:50:40+00:22:196:069.8
Znaleziono 185 wynik(ów)