TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10KM
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2019-03-03 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 196 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 182 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Start_All 0.04km | Start_All 1.6km | Start_All 3.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRAUN Grzegorz | 138 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M18-29 | 00:00:08 | 00:05:41 | 00:11:22 | |
2 | PERLIK Tomasz | 251 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M30-39 | 00:00:08 | 00:05:42 | 00:11:23 | |
3 | KARCZ Artur | 189 | PIOTR POBŁOCKI | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:08 | 00:05:48 | 00:11:36 | |
4 | SIADAK Arkadiusz | 271 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:05:57 | 00:11:55 | ||
5 | ZABORSKI Ryszard | 306 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:08 | 00:06:00 | 00:11:55 | |
6 | FIDO Adam | 158 | JW 3937 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:08 | 00:06:01 | 00:12:11 | |
7 | SZARŁATA Piotr | 280 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:08 | 00:05:59 | 00:12:17 | ||
8 | HUBERT Łukasz | 176 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:06:05 | 00:12:20 | |
9 | DURMAN Dawid | 156 | DARŁOWO | M18-29 | 00:00:09 | 00:06:20 | 00:12:43 | ||
10 | KUŁAKOWSKI Artur | 213 | FLORIAN CHOJNICE | CHOJNICE | M40-49 | 00:00:14 | 00:06:28 | 00:12:45 | |
11 | CZAPLIŃSKI Jacek | 147 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:10 | 00:06:23 | 00:12:47 | |
12 | CEJKO Dawid | 141 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M18-29 | 00:00:09 | 00:06:23 | 00:12:48 | |
13 | RUDNIKOWSKI Maciej | 265 | DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:08 | 00:06:19 | 00:12:49 | |
14 | ZWOLIŃSKI Jan | 314 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | 00:00:09 | 00:06:23 | 00:12:51 | |
15 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 301 | WWW.STUDIOTANCPASJA.PL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | 00:06:24 | 00:12:58 | |
16 | RYKIEL Michał | 269 | BONIN | M30-39 | 00:00:09 | 00:06:25 | 00:13:05 | ||
17 | GRZESIK Eugeniusz | 167 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:09 | 00:06:24 | 00:13:06 | |
18 | BIEDRZYCKI Andrzej | 319 | WYGAN | KOŁOBRZEG | M60-69 | 00:00:09 | 00:06:40 | 00:13:09 | |
19 | POŁUBIŃSKI Paweł | 258 | BORNE BIEGA | BORNE SULINOWO | M40-49 | 00:00:09 | 00:06:38 | 00:13:10 | |
20 | KAWKA Adrian | 192 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:11 | 00:06:29 | 00:13:23 | ||
21 | BURDA Robert | 140 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:10 | 00:06:47 | 00:13:31 | |
22 | SITOWSKI Marcin | 272 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:11 | 00:06:44 | 00:13:31 | |
23 | BARANOWSKI Piotr | 133 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:10 | 00:06:49 | 00:13:35 | ||
24 | MAĆKOWIAK Krzysztof | 222 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:10 | 00:06:49 | 00:13:36 | |
25 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 241 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:18 | 00:07:04 | 00:13:37 | ||
26 | SMAGOWSKI Wojtek | 274 | KB SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M40-49 | 00:00:14 | 00:06:51 | 00:13:37 | |
27 | MOKSA Dariusz | 230 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:10 | 00:06:28 | 00:13:38 | ||
28 | RYBACKI Dawid | 267 | PKP SKM TRÓJMIASTO | BOŻEPOLE WIELKIE | M30-39 | 00:00:16 | 00:06:56 | 00:13:52 | |
29 | KOŁODZIEJ Krystian | 197 | BESTIE OCR LEGIONOWO | LEGIONOWO | M30-39 | 00:00:14 | 00:07:03 | 00:13:55 | |
30 | NOWAK Paweł | 240 | #TRIPAKA PRZECHLEWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:11 | 00:07:05 | 00:14:06 | |
31 | FRYDRYCH Wojciech | 161 | GRZYBOWO | M30-39 | 00:00:12 | 00:07:10 | 00:14:14 | ||
32 | LEWANDOWSKI Jacek | 217 | STARY BOREK | M40-49 | 00:00:15 | 00:07:12 | 00:14:18 | ||
33 | CIASTOŃ Tomasz | 146 | ORSKOV FOODS TEAM | CZAPLINEK | M30-39 | 00:00:17 | 00:07:17 | 00:14:26 | |
34 | WILUSZ Krzysztof | 298 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:16 | 00:07:20 | 00:14:32 | |
35 | WIECZOREK Łukasz | 296 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:14 | 00:07:20 | 00:14:34 | |
36 | KONKEL Agnieszka | 199 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:14 | 00:07:22 | 00:14:36 | ||
37 | PROTASIEWICZ Robert | 19 | CEWLINO | M40-49 | 00:00:17 | 00:07:21 | 00:14:37 | ||
38 | CHORĄŻY Karolina | 144 | LEO-TEAM | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:11 | 00:07:23 | 00:14:38 | |
39 | MUCHA Krzysztof | 235 | JW1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:10 | 00:07:18 | 00:14:38 | |
40 | STEFANOWICZ Paweł | 277 | ORLEN RUNNING TEAM | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:14 | 00:07:22 | 00:14:39 | |
41 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 36 | NIEKŁONICE | M30-39 | 00:00:11 | 00:07:10 | 00:14:41 | ||
42 | ROKITA Michał | 263 | CZARNE | M30-39 | 00:00:15 | 00:07:24 | 00:14:41 | ||
43 | KOZIEŁ Paweł | 206 | RĄBINO | M40-49 | 00:00:09 | 00:07:09 | 00:14:42 | ||
44 | ŻUREK Mateusz | 317 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:07:29 | 00:14:45 | ||
45 | PEŁECHATA Julita | 249 | IG CONSULTING KOSZALIN TEAM | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:13 | 00:07:27 | 00:14:51 | |
46 | HOREGLAD Paweł | 174 | SPEEDY GONZALES | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:21 | 00:07:34 | 00:14:52 | |
47 | IWANIEC Dariusz | 177 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:00:12 | 00:07:35 | 00:14:53 | |
48 | MALINOWSKI Mariusz | 225 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:07:28 | 00:14:57 | ||
49 | JANKOWSKI Mariusz | 179 | SZCZECINEK | M40-49 | 00:00:10 | 00:07:23 | 00:15:02 | ||
50 | OTTO Michał | 247 | BONIN | M30-39 | 00:00:10 | 00:07:21 | 00:15:03 | ||
51 | PŁOSKI Krzysztof | 257 | DARŁOWSKIE CHARTY | BOBOLIN | M40-49 | 00:00:19 | 00:07:47 | 00:15:08 | |
52 | FILOWIAT Justyna | 159 | ULKST BORNE SULINOWO | BORNE SULINOWO | K30-39 | 00:00:21 | 00:07:33 | 00:15:09 | |
53 | JANKOWSKI Piotr | 180 | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:07:45 | 00:15:10 | ||
54 | JÓZEFIAK Adrian | 35 | KAMIEŃ RYMARSKI | M30-39 | 00:00:16 | 00:07:46 | 00:15:10 | ||
55 | JADCZAK Tomasz | 207 | JW1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:11 | 00:07:42 | 00:15:11 | |
56 | CHUPTYŚ Adrian | 145 | RUNDORFINA | CZAPLINEK | M30-39 | 00:00:21 | 00:07:54 | 00:15:13 | |
57 | FILOWIAT Grzegorz | 160 | ULKST BORNE SULINOWO | BORNE SULINOWO | M40-49 | 00:00:21 | 00:07:47 | 00:15:15 | |
58 | MICERSKI Tomasz | 226 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:12 | 00:07:40 | 00:15:16 | |
59 | STACHOWIAK Ryszard | 276 | BIAŁOGARD | M60-69 | 00:00:14 | 00:07:33 | 00:15:20 | ||
60 | HAŁKA Justyna | 170 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | K30-39 | 00:00:15 | 00:07:42 | 00:15:22 | |
61 | WÓJCICKI Adrian | 304 | DEAF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:07:38 | 00:15:23 | |
62 | CHABOWSKI Wojciech | 142 | RĄBINO | M18-29 | 00:00:18 | 00:07:29 | 00:15:28 | ||
63 | OLCZAK Krzysztof | 242 | SIANÓW | M30-39 | 00:00:19 | 00:08:00 | 00:15:32 | ||
64 | WOŁYŃSKA Wioletta | 302 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:13 | 00:07:52 | 00:15:36 | |
65 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 212 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K60+ | 00:00:13 | 00:07:51 | 00:15:40 | |
66 | ANTKOWIAK Sebastian | 132 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:18 | 00:07:55 | 00:15:41 | |
67 | MILEWSKI Tomasz | 229 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:07:57 | 00:15:41 | ||
68 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 194 | ŚWIDWIN | K40-49 | 00:00:13 | 00:07:52 | 00:15:44 | ||
69 | KOZIEŁ Adam | 205 | RĄBINO | M18-29 | 00:00:18 | 00:07:48 | 00:15:44 | ||
70 | CINCIO Robert | 318 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:17 | 00:07:51 | 00:15:45 | |
71 | SZYMAŃSKI Piotr | 282 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:22 | 00:08:09 | 00:15:52 | ||
72 | ZACHARSKI Jerzy | 307 | TRZCIANKA | M50-59 | 00:00:18 | 00:08:03 | 00:15:55 | ||
73 | ADRYAN Adam | 131 | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:19 | 00:08:06 | 00:15:58 | ||
74 | RUTKOWSKI Artur | 266 | KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZY | SIANÓW | M18-29 | 00:00:18 | 00:08:11 | 00:15:58 | |
75 | KRAWCZUK Szymon | 209 | DARŁOWSKIE CHARTY | GLEŹNOWO | M30-39 | 00:00:20 | 00:08:14 | 00:15:59 | |
76 | RAKOWSKI Jakub | 260 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:27 | 00:08:17 | 00:15:59 | ||
77 | PIETRUSZKA Mikołaj | 255 | TĘCZA RUN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:17 | 00:08:08 | 00:16:00 | |
78 | MICHALSKI Jakub | 228 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:08:07 | 00:16:02 | ||
79 | PILAREK Ireneusz | 256 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:26 | 00:08:29 | 00:16:10 | ||
80 | GOŁDYN Marek | 164 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:24 | 00:08:28 | 00:16:23 | |
81 | SKOWYRSKI Janusz | 273 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M50-59 | 00:00:15 | 00:08:06 | 00:16:23 | |
82 | KISIELIŃSKI Igor | 195 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:16 | 00:08:19 | 00:16:25 | |
83 | ZAGALSKA Paulina | 308 | POŁCZYN ZDRÓJ | K30-39 | 00:00:15 | 00:08:10 | 00:16:25 | ||
84 | MICHALAK Natalia | 227 | CSSP KOSZALIN | SZCZYTNO | K18-29 | 00:00:21 | 00:08:15 | 00:16:26 | |
85 | BORYS Justyna | 136 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:15 | 00:08:21 | 00:16:27 | |
86 | JABŁOŃSKI Arkadiusz | 178 | JW1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:27 | 00:08:28 | 00:16:28 | |
87 | PERLIK Katarzyna | 252 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K18-29 | 00:00:12 | 00:08:13 | 00:16:28 | |
88 | MYSZYŃSKI Paweł | 237 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W KOŁOBRZEGU | GOŚCINO | M30-39 | 00:00:11 | 00:07:58 | 00:16:31 | |
89 | DĄBROWSKA Alicja | 149 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:00:13 | 00:08:19 | 00:16:32 | |
90 | NESTOR Petro | 238 | MOŚCISKA | M50-59 | 00:00:15 | 00:08:20 | 00:16:33 | ||
91 | NOSAL Mariusz | 239 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:26 | 00:08:24 | 00:16:34 | ||
92 | KOPACZ Rafał | 201 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:28 | 00:08:28 | 00:16:36 | ||
93 | OLSZAR Grzegorz | 243 | MSWIA | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:20 | 00:08:21 | 00:16:37 | |
94 | WYGANOWSKI Andrzej | 320 | WYGAN | KOŁOBRZEG | M70+ | 00:00:18 | 00:08:27 | 00:16:37 | |
95 | MOTYCZYŃSKA Patrycja | 233 | SIEMIANICE | K18-29 | 00:00:17 | 00:08:28 | 00:16:38 | ||
96 | URBAŃSKI Tomasz | 289 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:21 | 00:08:38 | 00:16:41 | ||
97 | KASZUBOWSKA Martyna | 191 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K18-29 | 00:00:14 | 00:08:20 | 00:16:44 | |
98 | KRASIŃSKI Witold | 208 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:19 | 00:08:26 | 00:16:44 | ||
99 | KONKEL Łukasz | 200 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:18 | 00:08:32 | 00:16:46 | ||
100 | ZIÓŁKOWSKA Gosia | 313 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:14 | 00:08:24 | 00:16:46 | ||
101 | GALICKI Robert | 162 | BOBOLICE | M40-49 | 00:00:21 | 00:08:37 | 00:16:47 | ||
102 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 166 | MODLITWA BIEGANIA | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:19 | 00:08:12 | 00:16:47 | |
103 | OSOBNIAK Ryszard | 246 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:24 | 00:08:34 | 00:16:47 | |
104 | ŚWIETLIK Tomasz | 285 | LEO-TEAM | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:19 | 00:08:34 | 00:16:47 | |
105 | DERLIŃSKI Adam | 151 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:25 | 00:08:31 | 00:16:51 | |
106 | KRAWCZYK Tomasz | 210 | BIESIEKIERZ | M30-39 | 00:00:21 | 00:08:33 | 00:16:52 | ||
107 | LESISZ Michał | 216 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:25 | 00:08:36 | 00:16:55 | ||
108 | MACIĄG Piotr | 220 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:19 | 00:08:40 | 00:16:58 | |
109 | GAŁECKI Jacek | 163 | TEAM MATEUSZ POLSKI | KARLINO | M50-59 | 00:00:17 | 00:08:37 | 00:16:59 | |
110 | GRZYSTEK Marcin | 168 | SITNO | M30-39 | 00:00:26 | 00:08:58 | 00:17:01 | ||
111 | KOŁODZIEJCZAK Grzegorz | 198 | PARKRUN SZCZECINEK | TUROWO | M40-49 | 00:00:25 | 00:08:58 | 00:17:01 | |
112 | BIELEWICZ Anna | 134 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 00:00:19 | 00:08:35 | 00:17:03 | |
113 | KORZENIOWSKA Ewa | 202 | JW1223 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:13 | 00:08:33 | 00:17:03 | |
114 | MYK Paweł | 236 | JW1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:14 | 00:08:33 | 00:17:03 | |
115 | PAJOR Tomek | 248 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:20 | 00:08:44 | 00:17:03 | |
116 | DZIADOWIEC Marek | 157 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:08:37 | 00:17:07 | ||
117 | MACIĄG Paweł | 221 | HOMOSAPIE | STARE BIELICE | M40-49 | 00:00:21 | 00:08:45 | 00:17:08 | |
118 | HAŁKA Arkadiusz | 171 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M40-49 | 00:00:16 | 00:08:34 | 00:17:12 | |
119 | ROKITA Emilia | 262 | CZARNE | K30-39 | 00:00:14 | 00:08:20 | 00:17:12 | ||
120 | JOCHYM Mariusz | 185 | JW1223 | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:27 | 00:08:40 | 00:17:14 | |
121 | KAMIŃSKI Tomasz | 188 | JW1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:18 | 00:08:30 | 00:17:15 | |
122 | MIELEWCZYK Radosław | 65 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:00:16 | 00:08:53 | 00:17:23 | |
123 | ŻEBROWSKA Sylwia | 315 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:19 | 00:08:38 | 00:17:29 | ||
124 | MONGIAŁO Marcin | 232 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:29 | 00:08:53 | 00:17:30 | |
125 | ORŁOWSKI Edward | 244 | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:13 | 00:08:42 | 00:17:32 | ||
126 | HRYCIÓW Paweł | 175 | JW1223 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:27 | 00:08:38 | 00:17:37 | |
127 | KARNICKI Zygmunt | 190 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:14 | 00:08:36 | 00:17:41 | |
128 | REMPLAKOWSKI Krzysztof | 261 | WE RUN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:22 | 00:09:05 | 00:17:43 | |
129 | ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina | 310 | NIEKŁONICE | K40-49 | 00:00:23 | 00:09:03 | 00:17:44 | ||
130 | WRÓBLEWSKA Marta | 305 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:26 | 00:09:04 | 00:17:50 | ||
131 | JUSZCZAK Krzysztof | 186 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:29 | 00:09:07 | 00:17:56 | ||
132 | HAŁAJKO Magdalena | 169 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:28 | 00:09:19 | 00:17:58 | ||
133 | KLUCZKOWSKI Jakub | 295 | ZHP KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:27 | 00:09:17 | 00:17:58 | |
134 | KRZANOWSKI Marcin | 211 | MARCINBIEGA | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:26 | 00:09:09 | 00:17:59 | |
135 | SOBCZAK Paweł | 275 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:10 | 00:08:26 | 00:18:01 | ||
136 | TRYBUŁA Magdalena | 286 | SZCZECINEK | K40-49 | 00:00:12 | 00:08:35 | 00:18:01 | ||
137 | WAJDA Waldemar | 291 | BORNE SULINOWO | M40-49 | 00:00:23 | 00:09:06 | 00:18:02 | ||
138 | WĄSOWSKI Robert | 293 | BIURO PODRÓŻY PARADISE TOUR | NOWE BIELICE | M18-29 | 00:00:27 | 00:09:10 | 00:18:05 | |
139 | DĘBSKI Damian | 152 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:25 | 00:09:18 | 00:18:08 | ||
140 | ŻUKOWSKI Cezary | 316 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:28 | 00:09:18 | 00:18:09 | ||
141 | WILKOWSKI Krzysztof | 297 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:28 | 00:09:23 | 00:18:10 | |
142 | PĘKAŁA Piotr | 253 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:28 | 00:09:24 | 00:18:12 | ||
143 | PUŚCIAN Krzysztof | 259 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | 00:00:28 | 00:09:24 | 00:18:12 | |
144 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 283 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:28 | 00:09:23 | 00:18:12 | ||
145 | OLSZEWSKA Nina | 78 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | K18-29 | 00:00:17 | 00:09:17 | 00:18:12 | |
146 | KOWALCZYK Piotr | 203 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:26 | 00:09:17 | 00:18:13 | |
147 | KACZMAREK Łukasz | 187 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:24 | 00:09:04 | 00:18:14 | |
148 | JASIENIECKI Piotr | 182 | KP ZEFIR WYSZEWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:30 | 00:09:22 | 00:18:17 | |
149 | SZAFIRSKI Marek | 279 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M50-59 | 00:00:23 | 00:09:09 | 00:18:25 | |
150 | DIKOLENKO Agnieszka | 153 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:09:11 | 00:18:26 | ||
151 | HNATOWSKI Artur | 173 | LOVELASYDĄBKI | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:26 | 00:09:11 | 00:18:27 | |
152 | KWIDZIŃSKI Michał | 214 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:28 | 00:09:41 | 00:18:42 | ||
153 | WOJTANOWSKI Michał | 57 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:23 | 00:09:33 | 00:18:45 | ||
154 | JAROSZEWICZ Mirek | 181 | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:27 | 00:09:47 | 00:18:57 | ||
155 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 184 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:27 | 00:09:16 | 00:19:00 | ||
156 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 224 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:22 | 00:09:31 | 00:19:02 | ||
157 | GRABOWSKA Kinga | 165 | ORANGE POLSKA | SŁUPSK | K30-39 | 00:00:14 | 00:09:27 | 00:19:05 | |
158 | MONGIAŁO Aleksandra | 231 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:29 | 00:09:48 | 00:19:08 | |
159 | MROZIK Joanna | 234 | SŁUPSK | K30-39 | 00:00:13 | 00:09:27 | 00:19:08 | ||
160 | BUDZIŃSKI Paweł | 139 | HOMOSAPIE | KONIKOWO | M40-49 | 00:00:22 | 00:09:34 | 00:19:11 | |
161 | LEWANDOWSKI Marek | 218 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:28 | 00:09:54 | 00:19:15 | |
162 | GÓRSKI Michał | 39 | DĄBKI | M18-29 | 00:00:20 | 00:09:30 | 00:19:17 | ||
163 | DEPTUŁA-BILL Bożena | 150 | BORNE SULINOWO | K30-39 | 00:00:23 | 00:09:36 | 00:19:20 | ||
164 | BORYSIEWICZ Joanna | 137 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:16 | 00:09:40 | 00:19:27 | ||
165 | ORYSZCZYN Arkadiusz | 245 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:25 | 00:10:13 | 00:19:27 | ||
166 | WACHHOLZ Beata | 290 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K40-49 | 00:00:23 | 00:09:47 | 00:19:30 | |
167 | ZIOMKO Rafał | 312 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:29 | 00:10:10 | 00:19:45 | ||
168 | JEWUŁA Agata | 183 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:21 | 00:09:53 | 00:19:51 | ||
169 | WENTA Malwina | 294 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:21 | 00:09:53 | 00:19:52 | ||
170 | ŚRODA Wojciech | 284 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:27 | 00:10:16 | 00:20:00 | ||
171 | ZIELIŃSKI Andrzej | 37 | ŚWIDWIN | M40-49 | 00:00:24 | 00:10:07 | 00:20:08 | ||
172 | KUREK Magdalena | 49 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | K18-29 | 00:00:25 | 00:10:10 | 00:20:10 | |
173 | HELLER Zdzisław | 172 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:24 | 00:10:06 | 00:20:15 | |
174 | DORAWA-ZIOMEK Anna | 154 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:22 | 00:10:09 | 00:20:17 | ||
175 | WŁODARCZYK Emilia | 300 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:28 | 00:10:08 | 00:20:17 | ||
176 | SUCHODOLSKA Aleksandra | 278 | ROSNOWO | K30-39 | 00:00:23 | 00:10:24 | 00:20:26 | ||
177 | SPICA Łukasz | 292 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:25 | 00:10:24 | 00:20:28 | ||
178 | ZIELIŃSKI Jarosław | 311 | AMATOR | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:27 | 00:09:54 | 00:20:41 | |
179 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 287 | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:27 | 00:10:31 | 00:20:44 | ||
180 | ROMANOWICZ Monika | 264 | ZABIEGANE :) | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:23 | 00:10:26 | 00:20:47 | |
181 | PEŁKA Iwona | 250 | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:24 | 00:11:08 | 00:22:14 | ||
182 | ZAKOŚCIELNA Katarzyna | 309 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:23 | 00:11:07 | 00:22:26 | ||
183 | ŁAGODZICZ-STACHURA Justyna | 219 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:16 | 00:11:05 | 00:22:33 | ||
184 | RYHANYCZ Paweł | 268 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:11:03 | 00:22:33 | ||
185 | GORCZYCA Agnieszka | 27 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | K18-29 | 00:00:24 | 00:11:06 | 00:22:41 |
Znaleziono 185 wynik(ów)