TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10KM

Organizator/ Organizer:
Fundacja Wolność i Demokracja;Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-03-04
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
250
Wystartowało/ Started:
228
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
226
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.6km | 3.3km | 4.9km | 6.6km | 8.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time1.6km3.3km4.9km6.6km8.3kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BRAUN Grzegorz 18RUNGRYF GRYFICESIKORYM-181M 100:00:0100:05:3100:11:2700:17:2800:23:2600:29:2000:34:54.0500:34:55.25 3:2917.2
2KĘPKA Adrian 391DECATHLON KOSZALINWIEKOWOM-182M 200:00:0100:05:5100:11:4400:17:3700:23:3000:29:2600:35:18.9500:35:20.60+00:00:243:3117
3ORZECHOWSKI Kamil 135TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 300:00:0200:05:5400:11:5000:17:5200:23:5700:30:0300:35:53.9500:35:55.95+00:00:593:3516.7
4JAROSZ Wiesław 302JW. 1223/BLOG KOSZALINKOSZALINM-401M 400:00:0000:05:5300:11:5100:17:5400:23:5900:30:0600:36:07.4500:36:07.95+00:01:133:3616.6
5KARCZ Artur 77MRZEŻYNOM-302M 500:00:0100:05:5100:11:5000:17:5600:24:0300:30:1100:36:21.3000:36:22.50+00:01:273:3816.5
6ZABORSKI Ryszard 218TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM-402M 600:00:0100:05:5200:11:5400:18:1500:24:4200:31:1200:37:34.5500:37:35.80+00:02:403:4516
7SIADAK Arkadiusz 166KOSZALINM-303M 700:00:0100:06:0400:12:2000:18:4600:25:1300:31:4100:38:00.9500:38:02.75+00:03:063:4815.8
8RUDNIKOWSKI Maciej 160BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM-403M 800:00:0300:06:0700:12:2900:18:5400:25:1300:31:4400:38:07.4500:38:10.50+00:03:133:4815.7
9GOLIŃSKI Łukasz 48K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-304M 900:00:0100:06:1500:12:3700:19:0900:25:3400:32:0400:38:17.6500:38:19.15+00:03:233:4915.7
10ŻMUDA Tomasz 227CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-404M 1000:00:0100:06:1000:12:3300:19:0000:25:2900:32:0000:38:24.4500:38:26.10+00:03:303:5015.6
11KAMIŃSKI Jakub 234RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM-183M 1100:00:0300:06:1300:12:3700:19:1200:25:4600:32:3000:39:02.8000:39:06.00+00:04:083:5415.4
12BURDA Robert 20KOSPELKOSZALINM-405M 1200:00:0200:06:2700:13:0400:19:4700:26:2500:33:0200:39:16.8500:39:19.05+00:04:223:5515.3
13DURMAN Dawid 40DARŁOWOM-184M 1300:00:0300:06:1300:12:3800:19:1500:25:5400:32:4600:39:20.5000:39:23.50+00:04:263:5615.3
14WOJCIECHOWICZ Jacek 213WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-406M 1400:00:0300:06:2600:13:0300:19:4500:26:2400:33:0200:39:33.3500:39:36.50+00:04:393:5715.2
15WILCZEWSKI Krzysztof 209TYCHOWOM-305M 1500:00:0300:06:4000:13:2300:20:0700:26:4700:33:2100:39:34.2000:39:37.65+00:04:403:5715.2
16PERLIK Tomasz 141MIASTKOM-185M 1600:00:0100:06:0900:12:4200:19:2500:26:1200:33:0200:39:41.1000:39:42.60+00:04:473:5815.1
17CZAPLIŃSKI Jacek 30TAGER KOSZALINKOSZALINM-306M 1700:00:0300:06:2400:12:5200:19:3400:26:2000:33:0900:39:44.6000:39:47.75+00:04:503:5815.1
18SZKOŁUDA Miłosz 400DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-186M 1800:00:0200:06:2400:12:5200:19:3400:26:2100:33:0900:39:45.1500:39:47.35+00:04:513:5815.1
19BIEDRZYCKI Krzysztof 12CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-407M 1900:00:0100:06:2800:13:0600:19:5100:26:3400:33:1900:40:01.1000:40:03.00+00:05:074:0015
20BIEDRZYCKI Andrzej 14OSP STARY BOREKSTARY BOREKM-601M 2000:00:0100:06:2700:13:0500:19:5000:26:3400:33:1900:40:01.2000:40:03.10+00:05:074:0015
21KRUKOWSKI Błażej 96SŁAWNOM-307M 2100:00:0300:06:4000:13:2400:20:1100:26:5300:33:3800:40:21.4500:40:25.30+00:05:274:0214.9
22ZWOLIŃSKI Jan 226TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 2200:00:0300:06:4000:13:2300:20:0700:26:5300:33:4400:40:22.3500:40:25.90+00:05:284:0214.9
23SMAGOWSKI Wojtek 171K.B. SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM-408M 2300:00:0200:06:2600:13:0700:19:5900:26:5400:33:5200:40:40.8000:40:43.00+00:05:464:0414.7
24BARAŃSKI Bogusław 9MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-602M 2400:00:0000:06:2400:13:1300:20:1300:27:1100:34:1300:41:03.3500:41:03.70+00:06:094:0614.6
25MOKSA Dariusz 126KOSZALINM-187M 2500:00:0200:06:2200:12:5500:19:4200:26:4600:33:5400:41:08.1000:41:10.10+00:06:144:0614.6
26ZUKAL Piotr 225KOSZALINM-409M 2600:00:0500:06:4800:13:3800:20:3000:27:2500:34:1900:41:09.5000:41:15.00+00:06:154:0714.6
27STEBELSKI Jasiek 176KOSZALINM-308M 2700:00:0800:06:4800:13:3900:20:3600:27:3500:34:3700:41:22.8000:41:31.65+00:06:284:0814.5
28BARANOWSKI Piotr 8KOSZALINM-4010M 2800:00:0100:06:5300:13:4900:20:5300:27:5200:34:4400:41:30.1000:41:32.00+00:06:364:0914.5
29WICHER Krzysztof 206ADWOKATURAKOSZALINM-309M 2900:00:0300:06:3100:13:1400:20:1100:27:2200:34:3700:41:32.0000:41:35.70+00:06:374:0914.4
30LESZCZYŃSKI Marcin 106MARIANÓWEKRYMAŃM-4011M 3000:00:0500:06:4300:13:4500:20:5000:28:0200:35:0100:41:36.2000:41:41.55+00:06:424:0914.4
31SOMINKA Paweł 173BAŁTYK-TRANS-SPEDITIONKOSZALINM-3010M 3100:00:0300:06:3300:13:2400:20:2600:27:3300:34:4200:41:38.2500:41:41.85+00:06:444:0914.4
32STEFANOWICZ Paweł 178ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM-4012M 3200:00:0200:06:1200:13:0300:20:1300:27:3700:34:4900:42:01.5500:42:03.75+00:07:074:1214.3
33NOWAKOWSKI Rafał 133KOSZALINM-4013M 3300:00:0300:06:4200:13:4600:20:5200:28:0300:35:1100:42:06.9500:42:10.50+00:07:124:1214.2
34URBAŃSKI Tomasz 195BIAŁOGARDM-4014M 3400:00:0400:07:0300:14:0600:21:0500:28:1000:35:1400:42:09.1500:42:13.95+00:07:154:1214.2
35SKONECZNY Kacper 169KONTRA DARŁOWODARŁOWOM-188M 3500:00:0500:06:4800:13:4400:20:4800:28:0200:35:2100:42:19.0500:42:24.05+00:07:254:1314.2
36PRZYBYCIEŃ Łukasz 150DARŁOWOM-189M 3600:00:0500:06:4800:13:4500:20:4800:28:1200:35:3200:42:25.0000:42:30.10+00:07:304:1414.1
37PRZEWŁOCKI Michał 149TKKF KOSZALINKOSZALINM-3011M 3700:00:0300:06:3600:13:2100:20:1600:27:2800:35:0100:42:39.8500:42:43.35+00:07:454:1614.1
38MŁYNARCZYK Zbigniew 124CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKASŁUPSKM-3012M 3800:00:0100:06:3800:13:3200:20:4100:28:0100:35:2500:42:40.4000:42:42.20+00:07:464:1614.1
39TROŚNIAK Piotr 235BIAŁOGARDM-4015M 3900:00:0700:06:5500:13:5900:21:0400:28:1900:35:3300:42:45.4500:42:53.05+00:07:514:1614
40KONKEL Agnieszka 84KOSZALINK-301K 100:00:0700:07:0100:14:0100:21:0700:28:2000:35:3500:42:50.8500:42:58.00+00:07:564:1714
41RUDZIŃSKI Radosław 162TRYGŁAW TYCHOWOBIAŁOGARDM-3013M 4000:00:0300:06:4200:13:5400:21:1300:28:3100:36:0100:43:12.5500:43:15.90+00:08:184:1913.9
42KADEJ Szymon 75SZCZECINEKM-1810M 4100:00:0500:06:4900:13:4900:21:0100:28:3400:36:1500:43:30.3000:43:35.30+00:08:364:2113.8
43CHUDY Henryk 27KS OLSZEWSKI SYNOWIESŁAWSKOM-603M 4200:00:0300:06:5700:14:0700:21:2700:28:4900:36:1400:43:38.9000:43:42.55+00:08:444:2113.7
44MAJCHRZAK Łukasz 111CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-1811M 4300:00:0100:06:5000:13:5900:21:2000:28:5300:36:2500:43:38.9000:43:40.85+00:08:444:2113.7
45PĘKAŁA Piotr 230KOSZALINM-4016M 4400:00:1000:07:3800:14:5700:22:0900:29:2600:36:4500:43:40.0500:43:50.90+00:08:464:2213.7
46CIEKLIŃSKI Jacek 28KARLINOM-3014M 4500:00:1800:07:2500:14:3600:22:0200:29:3500:36:4700:43:42.0000:44:00.20+00:08:474:2213.7
47ŁOPIŃSKI Piotr 108FSDDREZDENKOM-3015M 4600:00:0900:07:1800:14:3900:21:5700:29:1500:36:3600:43:42.9000:43:52.05+00:08:484:2213.7
48JANKOWSKI Piotr 66SZCZECINM-4017M 4700:00:0700:07:1100:14:2600:21:5200:29:1900:36:4500:44:05.3000:44:12.70+00:09:114:2413.6
49PASIEKA Agnieszka 138K.B. SPRINT ŚWIDWIN / 21 BLTŚWIDWINK-302K 200:00:1400:07:3600:14:5400:22:1400:29:3500:36:5900:44:13.9500:44:28.20+00:09:194:2513.6
50KAŹMIERZCAK Robert 306KOŁOBRZEGM-4018M 4800:00:0700:07:2800:14:4900:22:1600:29:4400:37:0500:44:16.6500:44:24.15+00:09:224:2513.5
51PICK Tomasz 142DEAF KOSZALINKOSZALINM-4019M 4900:00:0800:07:3400:14:5900:22:2800:29:4900:37:1100:44:23.2000:44:31.80+00:09:294:2613.5
52CHOŁUJ Jarosław 24ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4020M 5000:00:0800:07:2800:14:5100:22:1400:29:4300:37:0700:44:33.7000:44:42.60+00:09:394:2713.5
53WOŁOWIEC Przemek 215KOSZALINM-4021M 5100:00:0700:07:3300:15:0200:22:2700:30:0100:37:3700:44:53.2000:45:00.35+00:09:594:2913.4
54KOSECKA Katarzyna 86KB WYGANKOŁOBRZEGK-303K 300:00:0600:07:1500:14:4400:22:2100:29:5100:37:2800:44:54.5000:45:01.40+00:10:004:2913.4
55SZUBERT Marcin 187KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM-4022M 5200:00:0500:07:3700:15:0400:22:4100:30:1300:37:3800:44:55.3000:45:00.80+00:10:014:2913.4
56KUŁAKOWSKI Dawid 100TKKF KOSZALINKOSZALINM-4023M 5300:00:0700:07:3000:15:0300:22:3400:30:0900:37:4100:45:01.5000:45:08.70+00:10:074:3013.3
57BIEDRZYCKI Adam 13CW FANZA KOŁOBRZEGSTARY BOREKM-3016M 5400:00:0600:08:0700:15:5500:23:2900:30:5000:38:0800:45:09.6000:45:16.55+00:10:154:3113.3
58IWANIEC Dariusz 62TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4024M 5500:00:0600:07:3100:15:0400:22:3400:30:1000:37:4200:45:10.9500:45:17.85+00:10:164:3113.3
59MUCHA Krzysztof 127KOSZALINKOSZALINM-4025M 5600:00:0500:07:1700:15:0400:22:4600:30:2400:38:0700:45:12.1500:45:17.90+00:10:184:3113.3
60CHABOWSKA Karolina 249KB WYGANKOŁOBRZEGK-304K 400:00:0700:07:2000:14:4800:22:2100:30:0000:37:4000:45:14.2500:45:21.25+00:10:204:3113.3
61NOWICKI Michał 250KB WYGANKOŁOBRZEGM-3017M 5700:00:0700:07:2000:14:4800:22:2100:29:5900:37:3900:45:15.1500:45:22.40+00:10:214:3113.3
62JARZYNA Roman 70SZWLA STARGARDSTARGARDM-4026M 5800:00:0700:07:1600:14:4600:22:2300:30:0500:37:5600:45:22.0000:45:29.05+00:10:274:3213.2
63ZIENOWICZ Michał 224KOSZALINM-1812M 5900:00:1200:07:2600:14:5200:22:2000:30:0400:38:0100:45:22.4500:45:35.30+00:10:284:3213.2
64SOROKA Piotr 174ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4027M 6000:00:1100:07:2800:14:5200:22:3400:30:1400:38:0800:45:23.7500:45:35.25+00:10:294:3213.2
65WIECZOREK Łukasz 207CSSP KOSZALINKOSZALINM-1813M 6100:00:0100:06:5800:14:2600:22:1800:30:1200:38:0700:45:28.6500:45:30.60+00:10:344:3213.2
66CHODOR Martyna 22TKKF KOSZALINKOSZALINK-305K 500:00:0800:07:5000:15:2600:23:0600:30:4900:38:2700:45:39.2500:45:48.05+00:10:454:3413.1
67RYTTEL Marcin 165KOŁOBRZEGM-3018M 6200:00:0600:07:1400:14:5200:22:3400:30:1800:38:0900:45:41.5000:45:48.00+00:10:474:3413.1
68GOŁDYN Marek 49TKKF KOSZALINKOSZALINM-3019M 6300:00:1000:07:4800:15:2300:23:0500:30:4700:38:2500:45:43.4000:45:54.20+00:10:494:3413.1
69WILKOWSKI Krzysztof 211KOSZALINM-3020M 6400:00:0900:07:3900:14:5800:22:3600:30:2600:38:2300:45:52.9500:46:02.45+00:10:584:3513.1
70KOCZOROWSKI Paweł 83POLNI WOJOWNICY USTKAUSTKAM-4028M 6500:00:0300:06:3700:13:5400:21:4200:29:4500:37:5400:45:53.8500:45:57.75+00:10:594:3513.1
71SZABLA Ewelina 182TKKF KOSZALINKOSZALINK-306K 600:00:0700:07:3000:15:0500:22:4400:30:3500:38:2600:45:58.3000:46:05.75+00:11:044:3513.1
72STORCZYK-RAK Agnieszka 180SZCZECINEKK-307K 700:00:0500:07:1800:14:5100:22:3000:30:1800:38:1200:46:02.0000:46:07.05+00:11:074:3613
73CHOŁUJ Karol 25MONOLITH LIFE TEAMKOSZALINM-3021M 6600:00:0900:07:2800:15:0300:22:5000:30:4200:38:3600:46:17.1000:46:26.60+00:11:234:3713
74URBAŃSKI Arkadiusz 196BIAŁOGARDM-4029M 6700:00:1200:07:5200:15:2800:23:1400:30:5800:38:4700:46:21.6000:46:34.10+00:11:274:3812.9
75SZYMAŃSKI Piotr 191CSSP KOSZALINROSNOWOM-4030M 6800:00:1700:07:5600:15:2200:23:0600:30:5200:38:4100:46:23.1000:46:40.90+00:11:294:3812.9
76KRACZKOWSKI Przemysław 93KOSZALINM-3022M 6900:00:1200:07:5200:15:3800:23:2500:31:1400:39:0000:46:26.0500:46:38.85+00:11:324:3812.9
77WINKEL Łukasz 212KOSZALINM-4031M 7000:00:1100:07:5400:15:3900:23:2000:31:0900:38:5900:46:47.8500:46:59.25+00:11:534:4012.8
78MALINOWSKI Mariusz 113KOSZALINM-3023M 7100:00:1000:07:3000:15:1400:23:0300:31:0700:39:1000:46:48.9000:46:59.55+00:11:544:4012.8
79KOŹMIŃSKI Patryk 92KATOWICEM-3024M 7200:00:0700:07:3300:15:2100:23:1400:31:1200:39:1200:46:52.0000:46:59.60+00:11:574:4112.8
80KWIDZIŃSKI Michał 102BIAŁOGARDM-3025M 7300:00:1600:07:3300:14:4800:22:1000:30:1200:38:4500:46:57.2500:47:13.95+00:12:034:4112.8
81PUŚCIAN Krzysztof 152SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-4032M 7400:00:0800:07:4000:15:1500:23:0700:31:1600:39:1100:47:02.4000:47:11.20+00:12:084:4212.8
82WALOCHA Krzysztof 200KOSZALINM-3026M 7500:00:1000:07:5500:15:4000:23:2700:31:1900:39:1400:47:03.3000:47:14.15+00:12:094:4212.7
83MICERSKI Tomasz 119TKKF KOSZALINKOSZALINM-4033M 7600:00:0800:07:2900:15:1200:23:1500:31:1700:39:2700:47:07.4000:47:15.95+00:12:134:4212.7
84KOZIEŁ Paweł 90WICHER RĄBINORĄBINOM-3027M 7700:00:0700:07:3800:15:2900:23:2700:31:3200:39:3200:47:11.2000:47:18.30+00:12:174:4312.7
85ŻUKOWSKI Cezary 229CZAREK W BIEGUKOSZALINM-3028M 7800:00:0600:07:2800:15:1300:23:1700:31:2200:39:2800:47:13.2000:47:20.15+00:12:194:4312.7
86KRZEWIŃSKA Małgorzata 97TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 800:00:0400:07:4300:15:3500:23:3500:31:3500:39:3200:47:18.0000:47:22.00+00:12:234:4312.7
87RASZPLA Radosław 155KOSZALINM-4034M 7900:00:1000:07:3000:15:1600:23:1600:31:2400:39:3200:47:26.8500:47:37.30+00:12:324:4412.6
88KUZAN Sławek 101CZARNEM-1814M 8000:00:2000:08:1700:16:1300:24:0500:32:0600:40:0500:47:33.1000:47:53.65+00:12:394:4512.6
89MISZCZYK Jan 123ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3029M 8100:00:0800:07:1500:15:1200:23:1200:31:3100:39:5400:47:40.2500:47:48.90+00:12:464:4612.6
90WYGANOWSKI Andrzej 217WYGANKOŁOBRZEGM-70+1M 8200:00:0700:07:5200:15:5300:23:5400:31:4900:39:4800:47:41.2500:47:48.70+00:12:474:4612.6
91CYBULSKI Robert 29MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-4035M 8300:00:1600:07:4800:15:3900:23:4400:31:5800:40:1300:47:43.9500:48:00.50+00:12:494:4612.6
92KWIETNIEWSKI Daniel 103KOSZALINM-3030M 8400:00:1200:07:4800:15:3200:23:3000:31:3300:39:4300:47:45.7000:47:58.50+00:12:514:4612.6
93GAŁECKI Jacek 43KARLINO BIEGAJ!KARLINOM-502M 8500:00:0500:07:1000:14:5700:23:0500:31:4200:40:0700:47:49.8500:47:55.60+00:12:554:4712.5
94WALERIAŃCZYK Roman 199GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOM-503M 8600:00:1000:07:4000:15:2900:23:3000:31:4300:39:5500:47:54.6000:48:04.80+00:13:004:4712.5
95ALABA Jerzy 1BIAŁOGARDM-504M 8700:00:1000:08:0700:16:1000:24:0700:32:1000:40:1200:47:59.6000:48:09.80+00:13:054:4712.5
96POWARZYŃSKI Krzysztof 14817 WOG KOSZALINKOSZALINM-4036M 8800:00:1000:07:3200:15:1600:23:1300:31:2400:39:4000:47:59.7000:48:09.90+00:13:054:4712.5
97DUDZIK Frytarda 39GIPO TEAMKOSZALINK-308K 900:00:0900:07:3300:15:2500:23:3600:31:4400:39:5000:48:05.4000:48:14.45+00:13:114:4812.5
98MILEWSKI Tomasz 122KOSZALINM-3031M 8900:00:1700:08:1400:16:1000:24:0000:32:0300:39:5900:48:07.6000:48:25.45+00:13:134:4812.5
99SZUBERT Agnieszka 186KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-309K 1000:00:0400:07:4300:15:3800:23:5400:32:0400:40:1500:48:08.5000:48:12.50+00:13:144:4812.5
100ZIELIŃSKI Grzegorz 221STARE BIELICEM-604M 9000:00:0400:07:3000:15:2900:23:3200:31:4600:40:0200:48:09.3500:48:14.30+00:13:154:4912.5
101MEJER Aleksandra 118ROSNOWOK-181K 1100:00:0300:07:3300:15:3200:23:4000:32:0000:40:1900:48:21.9500:48:25.60+00:13:274:5012.4
102SIKORSKI Adam 353SIKORROWOKOŁOBRZEGM-3032M 9100:00:0500:07:3000:15:2100:23:1700:31:3500:40:0900:48:23.8500:48:29.25+00:13:294:5012.4
103KASPROWICZ Małgorzata 78STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-3010K 1200:00:0900:07:5300:15:5800:24:1300:32:2700:40:3800:48:29.0000:48:38.35+00:13:344:5012.4
104OTTO Michał 136BONINM-3033M 9200:00:0500:07:1600:15:0500:23:1300:31:3400:40:0600:48:29.5500:48:34.80+00:13:354:5012.4
105SKOWYRSKI Janusz 170TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-505M 9300:00:0800:07:3900:15:3100:23:5000:32:1300:40:3300:48:34.0000:48:42.80+00:13:394:5112.4
106KONKEL Łukasz 85KOSZALINM-3034M 9400:00:1000:07:5700:15:5900:24:0700:32:2200:40:4200:48:42.5500:48:52.90+00:13:484:5212.3
107KUBIŚ Paweł 98APTEKARZESZCZECINEKM-3035M 9500:00:0800:08:1700:16:3300:24:5200:32:5800:40:5700:48:49.4500:48:58.35+00:13:554:5312.3
108DROZDOWSKI Marcin 36MORPOLKOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZM-1815M 9600:00:1600:07:5800:16:0400:24:1900:32:3500:41:0000:48:51.7500:49:08.35+00:13:574:5312.3
109JADCZAK Tomasz 64SULECHOWOM-3036M 9700:00:1200:08:1600:16:2700:24:4200:33:0600:41:1600:48:54.2500:49:07.00+00:14:004:5312.3
110ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-4037M 9800:00:1100:07:5500:15:4500:23:5200:32:1200:40:3800:48:55.8000:49:06.90+00:14:014:5312.3
111KOZIK Przemysław 71PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM-3037M 9900:00:0300:07:3400:15:1500:23:2600:31:5000:40:3300:49:06.3000:49:09.80+00:14:124:5412.2
112LENARTOWICZ Tomasz 104GWARDIA KOSZALINKOSZALINM-3038M 10000:00:1600:08:1200:16:0700:24:2900:32:5300:41:0400:49:06.7500:49:23.00+00:14:124:5412.2
113CHODOR Izabela 23TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAK-3011K 1300:00:0900:08:0600:16:2400:24:5000:33:0800:41:2000:49:17.1500:49:26.30+00:14:234:5512.2
114DUDZIAK Piotr 38FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM-4038M 10100:00:0800:07:5600:16:2300:24:5200:33:0900:41:1900:49:20.4500:49:29.15+00:14:264:5612.2
115RUDNIK Tomasz 159MIASTKOM-3039M 10200:00:1800:08:1600:16:1000:24:2000:32:3600:41:0200:49:23.3500:49:42.00+00:14:294:5612.1
116NAPIERAŁA Bogumił 354KORA KOSZALINKARLINOM-506M 10300:00:1300:08:1800:16:2100:24:3300:32:5500:41:2200:49:24.9500:49:38.15+00:14:304:5612.1
117WLAŹ Lucjan 321ALIGANCKOKOPICEM-4039M 10400:00:2200:08:5200:17:3200:25:4200:33:4300:41:4400:49:37.1000:49:59.20+00:14:434:5712.1
118STRELCZUK Mariusz 181MORYŃM-4040M 10500:00:0300:07:2300:15:3500:24:0200:32:4300:41:2700:50:00.6500:50:03.80+00:15:065:0012
119HUDASZEK Grzegorz 61PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM-3040M 10600:00:2000:08:2200:16:2900:25:0600:33:2900:41:5200:50:12.9000:50:33.00+00:15:185:0111.9
120ŚWIETLIK Tomasz 193KOSZALINM-507M 10700:00:1300:08:1800:16:3100:24:5600:33:1700:41:4700:50:13.3500:50:26.55+00:15:195:0111.9
121GALICKI Robert 42BOBOLICEM-4041M 10800:00:1400:08:3300:17:1000:25:3200:33:4700:42:1500:50:13.5500:50:28.25+00:15:195:0111.9
122STOKROCKI Wojciech 179KOSZALINM-3041M 10900:00:1800:08:3200:17:0000:25:2300:33:4200:42:0800:50:18.8000:50:37.45+00:15:245:0111.9
123DĄBROWSKA Alicja 32TKKF KOSZALINSIANÓWK-502K 1400:00:0500:08:2000:16:5300:25:2800:34:0500:42:2700:50:24.2000:50:29.45+00:15:305:0211.9
124MYSZYŃSKI Paweł 130SP5KOŁOBRZEGGOŚCINOM-3042M 11000:00:0500:07:4500:15:5700:24:4400:33:3100:42:0800:50:29.0500:50:34.50+00:15:355:0211.9
125SZCZYGIELSKI Michał 184KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGM-3043M 11100:00:0700:08:2100:16:5100:25:1500:33:4700:42:1400:50:29.7000:50:37.00+00:15:355:0311.9
126PUCEK Grzegorz 151SZAMOTUŁYM-1816M 11200:00:0800:07:5300:16:0400:24:3300:33:0800:41:5200:50:33.4500:50:42.00+00:15:395:0311.9
127SZULC Szymon 188SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3044M 11300:00:1200:08:1300:16:2900:24:4800:33:2800:42:0600:50:36.2000:50:48.60+00:15:425:0311.9
128HRYCAJ Tomasz 58KOŁOBRZEGM-3045M 11400:00:1100:07:5800:16:1100:24:4800:33:2400:42:1100:50:50.2000:51:01.40+00:15:565:0511.8
129ZIENCINA Marcin 223KOŁOBRZEGM-3046M 11500:00:1300:08:0000:16:2200:24:5900:33:5100:42:4000:51:05.8500:51:19.05+00:16:115:0611.7
130NIEDBAŁA Konrad 132KOSZALINM-4042M 11600:00:1400:08:3700:17:1300:25:4500:34:2600:43:0100:51:13.6000:51:28.45+00:16:195:0711.7
131KAŹMIERCZAK Agnieszka 80PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINK-401K 1500:00:0600:08:0900:16:3900:25:2000:33:5900:42:3700:51:21.4500:51:27.95+00:16:275:0811.7
132LESISZ Michał 105KOSZALINM-4043M 11700:00:1700:08:2000:16:4800:25:2100:33:5600:42:3000:51:22.9000:51:40.85+00:16:285:0811.7
133GRABOWSKA-LESISZ Aneta 50KOSZALINK-402K 1600:00:1600:08:0400:16:3100:25:1000:33:5400:42:4500:51:24.6000:51:41.00+00:16:305:0811.7
134PODSIADŁO Marcin 146KOSZALINM-4044M 11800:00:0500:07:5600:16:2100:25:0700:33:5800:42:5400:51:31.2500:51:37.00+00:16:375:0911.6
135SZNYTER Sabina 233DECATHLON KOSZALINKOSZALINK-182K 1700:00:0500:08:3100:17:1600:26:0300:34:4900:43:2600:51:35.6500:51:41.25+00:16:415:0911.6
136RUTKOWSKI Artur 163SIANÓWM-1817M 11900:00:0200:07:1900:15:1800:23:5200:32:5300:42:2200:51:35.9000:51:37.90+00:16:415:0911.6
137KAZIMIEROWICZ Radosław 79VTT KOSZALINKOSZALINM-3047M 12000:00:1500:08:4600:17:3100:26:1100:34:4600:43:3300:52:03.8000:52:18.80+00:17:095:1211.5
138KOZŁOWIECKI Waldemar 91TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 12100:00:0900:08:1400:16:4900:25:2400:34:1100:43:1700:52:08.5000:52:17.65+00:17:145:1211.5
139JABŁOŃSKI Arkadiusz 63JW1223KOSZALINM-3048M 12200:00:1400:07:5000:15:5900:24:3600:33:3200:42:5300:52:09.6000:52:24.20+00:17:155:1311.5
140LICHACY Marcel 107DARŁOWOM-3049M 12300:00:1300:08:4500:17:4000:26:3500:35:2600:43:5200:52:15.4500:52:28.65+00:17:215:1311.5
141GAWĘDA Emil 44STARY JAROSŁAWM-3050M 12400:00:1200:08:4600:17:4100:26:3600:35:2700:43:5200:52:16.1500:52:28.50+00:17:225:1311.5
142KOTULSKI Piotr 87KLUB BIEGACZY JYSKGDAŃSKM-4045M 12500:00:1200:08:1800:16:5300:25:3800:34:3500:43:4200:52:27.3000:52:39.65+00:17:335:1411.4
143DUBACKI Kazimierz Stanisław 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKBORZĘCINOM-4046M 12600:00:0900:08:2700:17:1200:26:0100:34:5200:43:3900:52:29.2500:52:38.25+00:17:355:1411.4
144SOBOLEWSKI Marcin 172MRZEŻYNOM-3051M 12700:00:1900:08:2200:16:4800:25:1800:34:0900:43:1200:52:31.2500:52:50.80+00:17:375:1511.4
145MACIĄG Piotr 109KOSZALINM-3052M 12800:00:2100:09:1000:18:1600:27:2000:36:2100:44:3900:52:46.7500:53:08.25+00:17:525:1611.4
146CINCIO Robert 389TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM-4047M 12900:00:0900:07:4100:16:0100:24:4600:33:5700:43:2700:52:49.2500:52:58.40+00:17:555:1611.4
147GOLEC Ania 47KOSZALINK-403K 1800:00:1400:08:4700:17:3200:26:2100:35:1700:44:1800:52:59.0500:53:13.15+00:18:055:1711.3
148KOWALCZYK Piotr 88KOSZALINM-3053M 13000:00:1300:08:1500:16:5500:25:4600:34:5100:44:0300:53:00.1500:53:13.15+00:18:065:1811.3
149WRÓBLEWSKA Marta 216WILKI KOSZALINKOSZALINK-404K 1900:00:1600:08:3600:17:3200:26:1400:35:1000:44:1200:53:01.2500:53:17.55+00:18:075:1811.3
150KAŹMIERCZAK Leszek 231CSSP KOSZALINKOSZALINM-3054M 13100:00:1600:08:4400:17:3800:26:3400:35:3200:44:3100:53:03.5000:53:19.75+00:18:095:1811.3
151KACZMAREK Łukasz 73WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3055M 13200:00:2000:08:2900:17:2300:26:3500:35:4400:44:3600:53:04.3000:53:24.45+00:18:105:1811.3
152ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 219KOSZALINK-405K 2000:00:1800:08:4300:17:3600:26:2400:35:2100:44:2100:53:05.5000:53:23.85+00:18:115:1811.3
153DOMAGAŁA Sławomir 35KORYUKAN ŚWIDWINPOLSKAM-4048M 13300:00:1800:08:5200:17:4200:26:4800:35:3200:44:2300:53:12.6000:53:30.80+00:18:185:1911.3
154BORYS Justyna 16KOSZALINK-3012K 2100:00:0900:08:3200:17:0700:25:5700:34:5700:44:0600:53:12.9000:53:22.25+00:18:185:1911.3
155BORYSIEWICZ Joanna 17KOSZALINK-3013K 2200:00:0800:08:4600:17:4100:26:3900:35:4200:44:4500:53:26.9000:53:35.70+00:18:325:2011.2
156WOLAŃSKI Mariusz 214KOŁOBRZEGM-508M 13400:00:1000:08:2300:17:0600:26:5200:35:5100:44:4800:53:27.4000:53:38.20+00:18:335:2011.2
157WICENS Jacek 205JW1223BOLESZEWOM-3056M 13500:00:1500:08:5800:17:5700:27:0300:36:1500:45:2500:53:35.0500:53:51.00+00:18:415:2111.2
158WĘCŁAWIAK Marek 204KOSZALINM-4049M 13600:00:1400:08:4700:17:4200:26:4200:35:5200:45:0300:53:49.0500:54:03.65+00:18:555:2211.1
159GRĄBCZEWSKI Rafał 52JW1223KŁOSM-3057M 13700:00:1400:08:5600:17:5000:26:4500:35:3800:44:4300:53:52.4000:54:07.20+00:18:585:2311.1
160MACIĄG Paweł 110STARE BIELICEM-3058M 13800:00:2200:09:1000:18:1500:27:2200:36:2400:45:2500:54:04.0500:54:26.15+00:19:105:2411.1
161JAROSZEWSKI Daniel 69ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3059M 13900:00:1100:08:1900:16:5500:25:4200:34:3700:44:3000:54:06.6000:54:18.00+00:19:125:2411.1
162PAJOR Tomek 137KOSZALINM-4050M 14000:00:2100:09:1100:18:1700:27:2200:36:2500:45:2700:54:08.3000:54:29.40+00:19:145:2411.1
163TOMCZYK Leszek 194JW1223ŻEGOCINOM-4051M 14100:00:0500:08:0700:16:5200:25:5700:35:2000:44:5200:54:15.9000:54:21.45+00:19:215:2511.1
164MILASZEWSKI Przemysław 238M-3060M 14200:00:2000:08:2900:17:2300:26:3600:35:4400:44:5900:54:23.2500:54:43.45+00:19:295:2611
165PODLASEK Stanisław 145SZCZECINEKM-1818M 14300:00:0500:07:4300:16:2300:25:3400:35:2500:45:1500:54:32.3000:54:37.45+00:19:385:2711
166MAŁYSZEWICZ Andrzej 115BIAŁY BÓRM-509M 14400:00:1700:08:5400:17:3500:26:2200:35:3700:45:1000:54:33.1000:54:50.40+00:19:395:2711
167KĘPKA Mirosław 81K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4052M 14500:00:2000:08:5100:17:4700:27:0000:36:1800:45:3600:54:34.6000:54:55.10+00:19:405:2711
168WILIŃSKI Marek 210K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-5010M 14600:00:2000:08:5100:17:4500:27:0000:36:1600:45:2600:54:35.0500:54:55.25+00:19:415:2711
169GUTOWSKI Sebastian 53GUCIOR-RUNŚWIDWINM-4053M 14700:00:1800:08:5300:17:4700:27:0200:36:1800:45:2800:54:35.9000:54:54.60+00:19:415:2711
170JANUSZEWSKI Jacek 6717 WOG KOSZALINKOSZALINM-5011M 14800:00:1600:08:1000:16:4400:25:4400:35:1200:44:4900:54:36.6000:54:53.15+00:19:425:2711
171SKIBA Artur 168ŚWIDWIŃSKIE STOWARZYSZENIE LOTNICTWA REKREACYJNEGOŚWIDWINM-4054M 14900:00:1600:08:5000:17:4900:26:5800:36:2000:45:4000:54:38.6000:54:55.10+00:19:445:2711
172STALUSZKA Dariusz 175PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM-4055M 15000:00:1500:08:5100:17:4900:26:5800:36:2000:45:3900:54:39.8500:54:54.95+00:19:455:2711
173RYCHLIŃSKI Damian 164SŁUPSKM-3061M 15100:00:1700:08:4500:17:3000:26:5000:36:2100:45:3700:54:40.6000:54:58.30+00:19:465:2811
174KRÓL Marcin 95MORZYCZYNM-4056M 15200:00:0500:07:4200:16:1600:25:2100:34:5400:44:5000:54:50.8500:54:56.35+00:19:565:2910.9
175WAJDA Waldemar 198BORNE BIEGABOTNE SULINOWOM-4057M 15300:00:2100:09:0200:18:1400:27:1300:36:3100:46:0200:54:51.6500:55:13.35+00:19:575:2910.9
176MICHALAK Szczepan 120KRĄGIM-3062M 15400:00:2100:09:0200:18:1400:27:1300:36:3100:46:0300:54:52.2500:55:13.75+00:19:585:2910.9
177MUSIK Adam 128MIROSŁAWIECM-1819M 15500:00:2000:08:5000:17:2900:26:3000:35:4100:45:1700:54:52.8000:55:13.15+00:19:585:2910.9
178BORUC Barbara 15PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-406K 2300:00:1800:09:0400:18:1600:27:2500:36:4200:46:0000:55:09.8500:55:28.35+00:20:155:3110.9
179MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 112KOSZALINK-183K 2400:00:1000:08:3700:17:4900:27:0500:36:3600:46:0600:55:26.9000:55:37.60+00:20:325:3210.8
180HANC Michał 55HAJALE 16SŁAWNOM-3063M 15600:00:1800:09:1000:18:2900:27:4100:37:0100:46:2600:55:28.8500:55:47.10+00:20:345:3210.8
181PIETRZAK Mariola 143BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-503K 2500:00:1300:08:5400:18:0300:27:1500:36:4400:46:1900:55:34.5500:55:48.35+00:20:405:3310.8
182SZAFIRSKI Marek 183CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-5012M 15700:00:1400:08:4300:17:5600:27:1700:36:4600:46:2300:55:50.8000:56:05.05+00:20:565:3510.7
183KULAWIŃSKI Marek 99KOŁOBRZEGM-4058M 15800:00:2300:09:1300:18:2500:27:4300:37:1000:46:3900:55:55.5000:56:19.40+00:21:015:3510.7
184CZUB Maciej 31KOSZALINM-1820M 15900:00:0600:08:3600:17:5700:27:4100:37:0500:46:4500:56:00.9500:56:07.90+00:21:065:3610.7
185SZEWCZYK Paulina 185KOSZALINK-184K 2600:00:0700:08:3600:17:5700:27:4000:37:0400:46:4400:56:01.0500:56:08.20+00:21:075:3610.7
186BANASIK Wiesław 5MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEM-5013M 16000:00:1600:09:0000:18:1800:27:3400:37:0300:46:3400:56:01.2000:56:17.90+00:21:075:3610.7
187RASZPLA Ilona 154KOSZALINK-407K 2700:00:1100:08:4400:17:5900:27:2600:37:0200:46:4200:56:12.7000:56:23.70+00:21:185:3710.7
188RADECKI Jacek 153KOSZALINM-4059M 16100:00:1200:08:5900:18:1400:27:3900:37:1800:46:5700:56:19.5000:56:31.95+00:21:255:3710.7
189WIĘCKOWSKI Maciej 208KARLINO BIEGAJ!KARLINOM-3064M 16200:00:1200:08:5200:18:1400:27:3500:37:4000:47:3300:56:25.1500:56:38.10+00:21:315:3810.6
190BURSZTA Marta 21KARLINO BIEGAJ!KARLINOK-185K 2800:00:1300:08:5100:18:1300:27:3600:37:3900:47:3200:56:40.9500:56:54.15+00:21:465:4010.6
191ZIELIŃSKI Andrzej 324ŚWIDWINM-4060M 16300:00:2100:09:1100:18:2800:27:5600:37:1800:47:0000:56:54.3000:57:15.50+00:22:005:4110.5
192BONIECKA Dominika 232KOSZALINK-186K 2900:00:2200:09:1100:18:2400:27:5200:37:4500:47:4200:56:55.9500:57:18.20+00:22:015:4110.5
193HRYCIÓW Paweł 59JW1223BIAŁOGARDM-3065M 16400:00:1600:08:5600:17:5900:27:3400:37:2500:47:0900:57:07.8000:57:24.35+00:22:135:4210.5
194BASIAK Krystian 10JW1223KOSZALINM-3066M 16500:00:1500:08:5700:18:0300:27:3500:37:2700:47:1100:57:08.2500:57:24.20+00:22:145:4210.5
195WACHHOLZ Beata 197KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-408K 3000:00:1600:09:1700:18:5000:28:2500:38:0100:47:5000:57:19.2500:57:35.85+00:22:255:4310.5
196KOWALCZYK Maciej 89DOBROWOM-4061M 16600:00:2000:09:3400:19:0100:28:3800:38:1700:47:5100:57:29.3500:57:49.85+00:22:355:4410.4
197PERIŻOK-KOWALCZYK Magdalena 140DOBROWOK-409K 3100:00:2000:09:3400:19:0100:28:3800:38:1700:47:5100:57:29.6500:57:49.95+00:22:355:4410.4
198SZULC Adam 190SZULC RUNNERS TEAMBIAŁOGARDM-3067M 16700:00:1100:08:4400:18:1000:27:5800:37:4200:47:3300:57:30.3000:57:41.40+00:22:365:4510.4
199KACZMAREK Zenon 74KOŁOBRZESKI LUB MORSÓW KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-70+2M 16800:00:1600:09:2400:19:0000:28:3500:38:2300:48:1700:58:10.3000:58:26.35+00:23:165:4910.3
200NAWROCKA Anna 131KOSZALINK-187K 3200:00:1400:09:3900:19:0700:28:5000:38:4000:48:4100:58:13.6000:58:28.20+00:23:195:4910.3
201MAZUREK Barbara 117BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3014K 3300:00:1400:08:5400:18:0800:27:4400:38:2600:48:2500:58:16.9500:58:31.35+00:23:225:4910.3
202STACHURSKA Agnieszka 422BWM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-3015K 3400:00:1700:09:3500:19:1600:29:0200:38:5800:48:4400:58:23.0000:58:40.90+00:23:285:5010.3
203BACHTIAK Joanna 4AMATORBIAŁOGARDK-3016K 3500:00:1200:09:1000:18:3100:28:1300:38:1400:48:3200:58:52.2500:59:04.25+00:23:585:5310.2
204KROCZYŃSKA Kinga 419BWM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-3017K 3600:00:1800:09:3400:19:1800:29:0100:38:5900:49:0900:59:06.9500:59:25.15+00:24:125:5410.1
205HNATOWSKI Artur 57SZYBKIESTOPYKOSZALINM-5014M 16900:00:1400:08:4600:17:5900:27:4700:38:1500:48:4300:59:17.7000:59:32.65+00:24:235:5510.1
206RUDNICKA Mariola 158SZCZECINEKK-4010K 3700:00:1700:09:1400:18:4200:28:2100:38:3300:49:0900:59:33.3000:59:50.30+00:24:395:5710.1
207BACHORSKA Dorota 3ŚWIDWINK-4011K 3800:00:2100:09:4200:19:2900:29:3300:39:4400:50:0200:59:49.9501:00:11.65+00:24:555:5910
208GZELA Olga 54ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-3018K 3900:00:1400:09:0600:18:4300:28:3000:38:5500:49:2500:59:53.3001:00:07.70+00:24:595:5910
209MARKOWSKA Iwona 116KARLINO BIEGAJ!BIAŁOGARDK-4012K 4000:00:0400:08:4900:18:4700:29:0100:39:2200:49:5300:59:53.9000:59:58.80+00:24:595:5910
210ZATORSKA Milena 220SP5KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK-4013K 4100:00:1600:09:1700:19:0200:29:0000:39:1500:49:4600:59:57.5001:00:14.00+00:25:035:5910
211ZIELIŃSKI Jarosław 222AMATORBIAŁOGARDM-4062M 17000:00:1300:08:4800:18:2500:28:3400:39:1000:49:4201:00:18.7001:00:31.95+00:25:246:0110
212FALTYNOWSKI Dariusz 41JW1223KOSZALINM-3068M 17100:00:1400:09:4000:19:2100:29:1300:39:3000:50:1201:00:48.5501:01:02.90+00:25:546:049.9
213DĄBROWSKA Agnieszka 33RUN DMBKOSZALINK-3019K 4200:00:0900:09:0200:18:5200:29:0400:39:2800:50:1201:00:52.4501:01:01.95+00:25:586:059.9
214KRASIŃSKI Witold 94JW1223KOSZALINM-4063M 17200:00:1100:09:0500:18:3500:27:5300:38:2400:49:5701:01:21.1001:01:32.40+00:26:276:089.8
215KAMIŃSKI Tomasz 76JW 1223, TKKF KOSZALINKOSZALINM-4064M 17300:00:1000:09:0600:18:3700:27:5400:38:2500:49:5801:01:21.6501:01:32.50+00:26:276:089.8
216HELLER Zdzisław 56NIEZRZESZONYKOSZALINM-606M 17400:00:1400:09:1700:19:2500:30:0400:40:4900:51:2501:02:10.1001:02:24.70+00:27:166:139.7
217PIETRZYCKI Adrian 144KOSZALIN-ROSNOWOM-4065M 17500:00:2000:10:0700:20:2900:31:1200:42:0200:52:3301:02:23.4001:02:43.90+00:27:296:149.6
218STEFANOWICZ Jola 177ROSNOWO-KOSZALINK-3020K 4300:00:2000:10:0700:20:2900:31:1200:42:0100:52:3401:02:24.0001:02:44.20+00:27:296:149.6
219BEDNARZ Katarzyna 11KOŁOBRZEGK-4014K 4400:00:1800:09:4200:20:0100:30:3200:41:0900:51:5901:02:46.3001:03:04.30+00:27:526:169.6
220WEISS-SZULC Barbara 203KOSZALINK-4015K 4500:00:1400:09:5200:20:4000:31:3000:42:2700:53:1501:04:13.5501:04:28.50+00:29:196:259.3
221JANCZYSZYN Dorota 65KOSZALINK-3021K 4600:00:1400:09:5100:20:3800:31:3000:42:2800:53:1401:04:14.6001:04:29.00+00:29:206:259.3
222ORŁOWSKI Maciej 240DARŁOWOM-3069M 17600:00:1200:08:1600:16:3500:25:0400:33:2600:41:2701:05:05.3001:05:18.25+00:30:116:309.2
223PEŁKA Iwona 139KOSZALINK-504K 4700:00:1800:10:4600:21:5200:33:1400:44:3200:56:0901:07:52.8001:08:11.30+00:32:586:478.8
224MAŁYSZEWICZ Teresa 114BIAŁY BÓRK-505K 4800:00:1800:10:3500:21:4900:33:2300:45:0200:56:4201:08:01.0501:08:19.15+00:33:076:488.8
225GAWLIK Artur 45BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3070M 17700:00:1100:09:0700:26:0800:37:1300:48:2400:59:2301:09:27.5001:09:38.55+00:34:336:568.6
226WOJTANOWSKI Michał 330ŚWIDWINM-3071M 17800:00:1900:09:0900:17:5600:26:1500:34:0500:41:27+00:12:074:5912
227JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 72KOSZALINM-3072M 17900:00:1100:09:0200:19:4700:30:3700:41:1600:52:30+00:23:106:199.5
DQKOZŁOWIECKA Małgorzata 239KOSZALINK-50DQ00:09:56 DQ00:20:27 DQ00:31:38 DQ00:42:43 DQ00:53:54 DQ00:54:09.60 DQ DQ--
Znaleziono 228 wynik(ów)