TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10KM
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja;Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2018-03-04 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 250 |
Wystartowało : | 228 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 226 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 1.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRAUN Grzegorz | 18 | RUNGRYF GRYFICE | SIKORY | M-18 | 00:00:01 | 00:05:31 | |
2 | KĘPKA Adrian | 391 | DECATHLON KOSZALIN | WIEKOWO | M-18 | 00:00:01 | 00:05:51 | |
3 | KARCZ Artur | 77 | MRZEŻYNO | M-30 | 00:00:01 | 00:05:51 | ||
4 | ZABORSKI Ryszard | 218 | TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWA | KOSZALIN | M-40 | 00:00:01 | 00:05:52 | |
5 | JAROSZ Wiesław | 302 | JW. 1223/BLOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:00 | 00:05:53 | |
6 | ORZECHOWSKI Kamil | 135 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:02 | 00:05:54 | |
7 | SIADAK Arkadiusz | 166 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:01 | 00:06:04 | ||
8 | RUDNIKOWSKI Maciej | 160 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M-40 | 00:00:03 | 00:06:07 | |
9 | PERLIK Tomasz | 141 | MIASTKO | M-18 | 00:00:01 | 00:06:09 | ||
10 | ŻMUDA Tomasz | 227 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:01 | 00:06:10 | |
11 | STEFANOWICZ Paweł | 178 | ORLEN RUNNING TEAM | KOSZALIN | M-40 | 00:00:02 | 00:06:12 | |
12 | KAMIŃSKI Jakub | 234 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M-18 | 00:00:03 | 00:06:13 | |
13 | DURMAN Dawid | 40 | DARŁOWO | M-18 | 00:00:03 | 00:06:13 | ||
14 | GOLIŃSKI Łukasz | 48 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:01 | 00:06:15 | |
15 | MOKSA Dariusz | 126 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:02 | 00:06:22 | ||
16 | BARAŃSKI Bogusław | 9 | MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M-60 | 00:00:00 | 00:06:24 | |
17 | SZKOŁUDA Miłosz | 400 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 00:00:02 | 00:06:24 | |
18 | CZAPLIŃSKI Jacek | 30 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:03 | 00:06:24 | |
19 | SMAGOWSKI Wojtek | 171 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M-40 | 00:00:02 | 00:06:26 | |
20 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 213 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:06:26 | |
21 | BIEDRZYCKI Andrzej | 14 | OSP STARY BOREK | STARY BOREK | M-60 | 00:00:01 | 00:06:27 | |
22 | BURDA Robert | 20 | KOSPEL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:02 | 00:06:27 | |
23 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 12 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:01 | 00:06:28 | |
24 | WICHER Krzysztof | 206 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M-30 | 00:00:03 | 00:06:31 | |
25 | SOMINKA Paweł | 173 | BAŁTYK-TRANS-SPEDITION | KOSZALIN | M-30 | 00:00:03 | 00:06:33 | |
26 | PRZEWŁOCKI Michał | 149 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:03 | 00:06:36 | |
27 | KOCZOROWSKI Paweł | 83 | POLNI WOJOWNICY USTKA | USTKA | M-40 | 00:00:03 | 00:06:37 | |
28 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 124 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | SŁUPSK | M-30 | 00:00:01 | 00:06:38 | |
29 | WILCZEWSKI Krzysztof | 209 | TYCHOWO | M-30 | 00:00:03 | 00:06:40 | ||
30 | KRUKOWSKI Błażej | 96 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:03 | 00:06:40 | ||
31 | ZWOLIŃSKI Jan | 226 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-50 | 00:00:03 | 00:06:40 | |
32 | NOWAKOWSKI Rafał | 133 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:06:42 | ||
33 | RUDZIŃSKI Radosław | 162 | TRYGŁAW TYCHOWO | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:03 | 00:06:42 | |
34 | LESZCZYŃSKI Marcin | 106 | MARIANÓWEK | RYMAŃ | M-40 | 00:00:05 | 00:06:43 | |
35 | ZUKAL Piotr | 225 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:06:48 | ||
36 | SKONECZNY Kacper | 169 | KONTRA DARŁOWO | DARŁOWO | M-18 | 00:00:05 | 00:06:48 | |
37 | PRZYBYCIEŃ Łukasz | 150 | DARŁOWO | M-18 | 00:00:05 | 00:06:48 | ||
38 | STEBELSKI Jasiek | 176 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:08 | 00:06:48 | ||
39 | KADEJ Szymon | 75 | SZCZECINEK | M-18 | 00:00:05 | 00:06:49 | ||
40 | MAJCHRZAK Łukasz | 111 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | USTKA | M-18 | 00:00:01 | 00:06:50 | |
41 | BARANOWSKI Piotr | 8 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:01 | 00:06:53 | ||
42 | TROŚNIAK Piotr | 235 | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:07 | 00:06:55 | ||
43 | CHUDY Henryk | 27 | KS OLSZEWSKI SYNOWIE | SŁAWSKO | M-60 | 00:00:03 | 00:06:57 | |
44 | WIECZOREK Łukasz | 207 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 00:00:01 | 00:06:58 | |
45 | KONKEL Agnieszka | 84 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:07 | 00:07:01 | ||
46 | URBAŃSKI Tomasz | 195 | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:04 | 00:07:03 | ||
47 | GAŁECKI Jacek | 43 | KARLINO BIEGAJ! | KARLINO | M-50 | 00:00:05 | 00:07:10 | |
48 | JANKOWSKI Piotr | 66 | SZCZECIN | M-40 | 00:00:07 | 00:07:11 | ||
49 | RYTTEL Marcin | 165 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:06 | 00:07:14 | ||
50 | KOSECKA Katarzyna | 86 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:06 | 00:07:15 | |
51 | MISZCZYK Jan | 123 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:08 | 00:07:15 | |
52 | OTTO Michał | 136 | BONIN | M-30 | 00:00:05 | 00:07:16 | ||
53 | JARZYNA Roman | 70 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M-40 | 00:00:07 | 00:07:16 | |
54 | MUCHA Krzysztof | 127 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:07:17 | |
55 | STORCZYK-RAK Agnieszka | 180 | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:05 | 00:07:18 | ||
56 | ŁOPIŃSKI Piotr | 108 | FSD | DREZDENKO | M-30 | 00:00:09 | 00:07:18 | |
57 | RUTKOWSKI Artur | 163 | SIANÓW | M-18 | 00:00:02 | 00:07:19 | ||
58 | CHABOWSKA Karolina | 249 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:07 | 00:07:20 | |
59 | NOWICKI Michał | 250 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:07 | 00:07:20 | |
60 | STRELCZUK Mariusz | 181 | MORYŃ | M-40 | 00:00:03 | 00:07:23 | ||
61 | CIEKLIŃSKI Jacek | 28 | KARLINO | M-30 | 00:00:18 | 00:07:25 | ||
62 | ZIENOWICZ Michał | 224 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:12 | 00:07:26 | ||
63 | ŻUKOWSKI Cezary | 229 | CZAREK W BIEGU | KOSZALIN | M-30 | 00:00:06 | 00:07:28 | |
64 | KAŹMIERZCAK Robert | 306 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:07 | 00:07:28 | ||
65 | CHOŁUJ Jarosław | 24 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:07:28 | |
66 | CHOŁUJ Karol | 25 | MONOLITH LIFE TEAM | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:07:28 | |
67 | SOROKA Piotr | 174 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:11 | 00:07:28 | |
68 | MICERSKI Tomasz | 119 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:07:29 | |
69 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 221 | STARE BIELICE | M-60 | 00:00:04 | 00:07:30 | ||
70 | SIKORSKI Adam | 353 | SIKORROWO | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:05 | 00:07:30 | |
71 | KUŁAKOWSKI Dawid | 100 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:07:30 | |
72 | SZABLA Ewelina | 182 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:07 | 00:07:30 | |
73 | MALINOWSKI Mariusz | 113 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:07:30 | ||
74 | RASZPLA Radosław | 155 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:07:30 | ||
75 | IWANIEC Dariusz | 62 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | 00:00:06 | 00:07:31 | |
76 | POWARZYŃSKI Krzysztof | 148 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:07:32 | |
77 | MEJER Aleksandra | 118 | ROSNOWO | K-18 | 00:00:03 | 00:07:33 | ||
78 | WOŁOWIEC Przemek | 215 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:07:33 | ||
79 | KOŹMIŃSKI Patryk | 92 | KATOWICE | M-30 | 00:00:07 | 00:07:33 | ||
80 | DUDZIK Frytarda | 39 | GIPO TEAM | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:07:33 | |
81 | KWIDZIŃSKI Michał | 102 | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:16 | 00:07:33 | ||
82 | KOZIK Przemysław | 71 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:03 | 00:07:34 | |
83 | PICK Tomasz | 142 | DEAF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:07:34 | |
84 | PASIEKA Agnieszka | 138 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN / 21 BLT | ŚWIDWIN | K-30 | 00:00:14 | 00:07:36 | |
85 | SZUBERT Marcin | 187 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | M-40 | 00:00:05 | 00:07:37 | |
86 | KOZIEŁ Paweł | 90 | WICHER RĄBINO | RĄBINO | M-30 | 00:00:07 | 00:07:38 | |
87 | PĘKAŁA Piotr | 230 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:07:38 | ||
88 | SKOWYRSKI Janusz | 170 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M-50 | 00:00:08 | 00:07:39 | |
89 | WILKOWSKI Krzysztof | 211 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:07:39 | ||
90 | PUŚCIAN Krzysztof | 152 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M-40 | 00:00:08 | 00:07:40 | |
91 | WALERIAŃCZYK Roman | 199 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M-50 | 00:00:10 | 00:07:40 | |
92 | CINCIO Robert | 389 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:07:41 | |
93 | KRÓL Marcin | 95 | MORZYCZYN | M-40 | 00:00:05 | 00:07:42 | ||
94 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 97 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:04 | 00:07:43 | |
95 | SZUBERT Agnieszka | 186 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K-30 | 00:00:04 | 00:07:43 | |
96 | PODLASEK Stanisław | 145 | SZCZECINEK | M-18 | 00:00:05 | 00:07:43 | ||
97 | MYSZYŃSKI Paweł | 130 | SP5KOŁOBRZEG | GOŚCINO | M-30 | 00:00:05 | 00:07:45 | |
98 | GOŁDYN Marek | 49 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:07:48 | |
99 | KWIETNIEWSKI Daniel | 103 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:12 | 00:07:48 | ||
100 | CYBULSKI Robert | 29 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-40 | 00:00:16 | 00:07:48 | |
101 | CHODOR Martyna | 22 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:08 | 00:07:50 | |
102 | JABŁOŃSKI Arkadiusz | 63 | JW1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:14 | 00:07:50 | |
103 | WYGANOWSKI Andrzej | 217 | WYGAN | KOŁOBRZEG | M-70+ | 00:00:07 | 00:07:52 | |
104 | URBAŃSKI Arkadiusz | 196 | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:12 | 00:07:52 | ||
105 | KRACZKOWSKI Przemysław | 93 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:12 | 00:07:52 | ||
106 | PUCEK Grzegorz | 151 | SZAMOTUŁY | M-18 | 00:00:08 | 00:07:53 | ||
107 | KASPROWICZ Małgorzata | 78 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-30 | 00:00:09 | 00:07:53 | |
108 | WINKEL Łukasz | 212 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:11 | 00:07:54 | ||
109 | WALOCHA Krzysztof | 200 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:07:55 | ||
110 | ANTKOWIAK Sebastian | 2 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M-40 | 00:00:11 | 00:07:55 | |
111 | PODSIADŁO Marcin | 146 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:05 | 00:07:56 | ||
112 | DUDZIAK Piotr | 38 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:07:56 | |
113 | SZYMAŃSKI Piotr | 191 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M-40 | 00:00:17 | 00:07:56 | |
114 | KONKEL Łukasz | 85 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:10 | 00:07:57 | ||
115 | HRYCAJ Tomasz | 58 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:11 | 00:07:58 | ||
116 | DROZDOWSKI Marcin | 36 | MORPOL | KOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZ | M-18 | 00:00:16 | 00:07:58 | |
117 | ZIENCINA Marcin | 223 | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:13 | 00:08:00 | ||
118 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 50 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:16 | 00:08:04 | ||
119 | CHODOR Izabela | 23 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | K-30 | 00:00:09 | 00:08:06 | |
120 | TOMCZYK Leszek | 194 | JW1223 | ŻEGOCINO | M-40 | 00:00:05 | 00:08:07 | |
121 | BIEDRZYCKI Adam | 13 | CW FANZA KOŁOBRZEG | STARY BOREK | M-30 | 00:00:06 | 00:08:07 | |
122 | ALABA Jerzy | 1 | BIAŁOGARD | M-50 | 00:00:10 | 00:08:07 | ||
123 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 80 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | K-40 | 00:00:06 | 00:08:09 | |
124 | JANUSZEWSKI Jacek | 67 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:00:16 | 00:08:10 | |
125 | LENARTOWICZ Tomasz | 104 | GWARDIA KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:16 | 00:08:12 | |
126 | SZULC Szymon | 188 | SZULC RUNNERS TEAM | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:12 | 00:08:13 | |
127 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 91 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:00:09 | 00:08:14 | |
128 | MILEWSKI Tomasz | 122 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:17 | 00:08:14 | ||
129 | KOWALCZYK Piotr | 88 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:13 | 00:08:15 | ||
130 | JADCZAK Tomasz | 64 | SULECHOWO | M-30 | 00:00:12 | 00:08:16 | ||
131 | ORŁOWSKI Maciej | 240 | DARŁOWO | M-30 | 00:00:12 | 00:08:16 | ||
132 | RUDNIK Tomasz | 159 | MIASTKO | M-30 | 00:00:18 | 00:08:16 | ||
133 | KUBIŚ Paweł | 98 | APTEKARZE | SZCZECINEK | M-30 | 00:00:08 | 00:08:17 | |
134 | KUZAN Sławek | 101 | CZARNE | M-18 | 00:00:20 | 00:08:17 | ||
135 | KOTULSKI Piotr | 87 | KLUB BIEGACZY JYSK | GDAŃSK | M-40 | 00:00:12 | 00:08:18 | |
136 | NAPIERAŁA Bogumił | 354 | KORA KOSZALIN | KARLINO | M-50 | 00:00:13 | 00:08:18 | |
137 | ŚWIETLIK Tomasz | 193 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:13 | 00:08:18 | ||
138 | JAROSZEWSKI Daniel | 69 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:08:19 | |
139 | DĄBROWSKA Alicja | 32 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K-50 | 00:00:05 | 00:08:20 | |
140 | LESISZ Michał | 105 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:17 | 00:08:20 | ||
141 | SZCZYGIELSKI Michał | 184 | KOŁOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | M-30 | 00:00:07 | 00:08:21 | |
142 | SOBOLEWSKI Marcin | 172 | MRZEŻYNO | M-30 | 00:00:19 | 00:08:22 | ||
143 | HUDASZEK Grzegorz | 61 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:20 | 00:08:22 | |
144 | WOLAŃSKI Mariusz | 214 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:10 | 00:08:23 | ||
145 | DUBACKI Kazimierz Stanisław | 37 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | BORZĘCINO | M-40 | 00:00:09 | 00:08:27 | |
146 | KACZMAREK Łukasz | 73 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:20 | 00:08:29 | |
147 | MILASZEWSKI Przemysław | 238 | M-30 | 00:00:20 | 00:08:29 | |||
148 | SZNYTER Sabina | 233 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K-18 | 00:00:05 | 00:08:31 | |
149 | BORYS Justyna | 16 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:08:32 | ||
150 | STOKROCKI Wojciech | 179 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:18 | 00:08:32 | ||
151 | GALICKI Robert | 42 | BOBOLICE | M-40 | 00:00:14 | 00:08:33 | ||
152 | CZUB Maciej | 31 | KOSZALIN | M-18 | 00:00:06 | 00:08:36 | ||
153 | SZEWCZYK Paulina | 185 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:07 | 00:08:36 | ||
154 | WRÓBLEWSKA Marta | 216 | WILKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:16 | 00:08:36 | |
155 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 112 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:10 | 00:08:37 | ||
156 | NIEDBAŁA Konrad | 132 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:14 | 00:08:37 | ||
157 | SZAFIRSKI Marek | 183 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M-50 | 00:00:14 | 00:08:43 | |
158 | ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina | 219 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:18 | 00:08:43 | ||
159 | RASZPLA Ilona | 154 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:11 | 00:08:44 | ||
160 | SZULC Adam | 190 | SZULC RUNNERS TEAM | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:11 | 00:08:44 | |
161 | KAŹMIERCZAK Leszek | 231 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:16 | 00:08:44 | |
162 | LICHACY Marcel | 107 | DARŁOWO | M-30 | 00:00:13 | 00:08:45 | ||
163 | RYCHLIŃSKI Damian | 164 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:17 | 00:08:45 | ||
164 | BORYSIEWICZ Joanna | 17 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:08 | 00:08:46 | ||
165 | GAWĘDA Emil | 44 | STARY JAROSŁAW | M-30 | 00:00:12 | 00:08:46 | ||
166 | HNATOWSKI Artur | 57 | SZYBKIESTOPY | KOSZALIN | M-50 | 00:00:14 | 00:08:46 | |
167 | KAZIMIEROWICZ Radosław | 79 | VTT KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:08:46 | |
168 | GOLEC Ania | 47 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:14 | 00:08:47 | ||
169 | WĘCŁAWIAK Marek | 204 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:14 | 00:08:47 | ||
170 | ZIELIŃSKI Jarosław | 222 | AMATOR | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:13 | 00:08:48 | |
171 | MARKOWSKA Iwona | 116 | KARLINO BIEGAJ! | BIAŁOGARD | K-40 | 00:00:04 | 00:08:49 | |
172 | SKIBA Artur | 168 | ŚWIDWIŃSKIE STOWARZYSZENIE LOTNICTWA REKREACYJNEGO | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:16 | 00:08:50 | |
173 | MUSIK Adam | 128 | MIROSŁAWIEC | M-18 | 00:00:20 | 00:08:50 | ||
174 | BURSZTA Marta | 21 | KARLINO BIEGAJ! | KARLINO | K-18 | 00:00:13 | 00:08:51 | |
175 | STALUSZKA Dariusz | 175 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:15 | 00:08:51 | |
176 | KĘPKA Mirosław | 81 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:20 | 00:08:51 | |
177 | WILIŃSKI Marek | 210 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-50 | 00:00:20 | 00:08:51 | |
178 | WIĘCKOWSKI Maciej | 208 | KARLINO BIEGAJ! | KARLINO | M-30 | 00:00:12 | 00:08:52 | |
179 | DOMAGAŁA Sławomir | 35 | KORYUKAN ŚWIDWIN | POLSKA | M-40 | 00:00:18 | 00:08:52 | |
180 | WLAŹ Lucjan | 321 | ALIGANCKO | KOPICE | M-40 | 00:00:22 | 00:08:52 | |
181 | GUTOWSKI Sebastian | 53 | GUCIOR-RUN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:18 | 00:08:53 | |
182 | PIETRZAK Mariola | 143 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:13 | 00:08:54 | |
183 | MAZUREK Barbara | 117 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:14 | 00:08:54 | |
184 | MAŁYSZEWICZ Andrzej | 115 | BIAŁY BÓR | M-50 | 00:00:17 | 00:08:54 | ||
185 | GRĄBCZEWSKI Rafał | 52 | JW1223 | KŁOS | M-30 | 00:00:14 | 00:08:56 | |
186 | HRYCIÓW Paweł | 59 | JW1223 | BIAŁOGARD | M-30 | 00:00:16 | 00:08:56 | |
187 | BASIAK Krystian | 10 | JW1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:08:57 | |
188 | WICENS Jacek | 205 | JW1223 | BOLESZEWO | M-30 | 00:00:15 | 00:08:58 | |
189 | RADECKI Jacek | 153 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:12 | 00:08:59 | ||
190 | BANASIK Wiesław | 5 | MORSY NA KOKSIE | ZDZIESZOWICE | M-50 | 00:00:16 | 00:09:00 | |
191 | DĄBROWSKA Agnieszka | 33 | RUN DMB | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:09:02 | |
192 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 72 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:02 | ||
193 | WAJDA Waldemar | 198 | BORNE BIEGA | BOTNE SULINOWO | M-40 | 00:00:21 | 00:09:02 | |
194 | MICHALAK Szczepan | 120 | KRĄGI | M-30 | 00:00:21 | 00:09:02 | ||
195 | BORUC Barbara | 15 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | K-40 | 00:00:18 | 00:09:04 | |
196 | KRASIŃSKI Witold | 94 | JW1223 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:11 | 00:09:05 | |
197 | KAMIŃSKI Tomasz | 76 | JW 1223, TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:10 | 00:09:06 | |
198 | GZELA Olga | 54 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-30 | 00:00:14 | 00:09:06 | |
199 | GAWLIK Artur | 45 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:09:07 | |
200 | WOJTANOWSKI Michał | 330 | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:19 | 00:09:09 | ||
201 | BACHTIAK Joanna | 4 | AMATOR | BIAŁOGARD | K-30 | 00:00:12 | 00:09:10 | |
202 | HANC Michał | 55 | HAJALE 16 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:18 | 00:09:10 | |
203 | MACIĄG Piotr | 109 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:21 | 00:09:10 | ||
204 | MACIĄG Paweł | 110 | STARE BIELICE | M-30 | 00:00:22 | 00:09:10 | ||
205 | PAJOR Tomek | 137 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:21 | 00:09:11 | ||
206 | ZIELIŃSKI Andrzej | 324 | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:21 | 00:09:11 | ||
207 | BONIECKA Dominika | 232 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:22 | 00:09:11 | ||
208 | KULAWIŃSKI Marek | 99 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:23 | 00:09:13 | ||
209 | RUDNICKA Mariola | 158 | SZCZECINEK | K-40 | 00:00:17 | 00:09:14 | ||
210 | HELLER Zdzisław | 56 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | 00:00:14 | 00:09:17 | |
211 | WACHHOLZ Beata | 197 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K-40 | 00:00:16 | 00:09:17 | |
212 | ZATORSKA Milena | 220 | SP5KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:16 | 00:09:17 | |
213 | KACZMAREK Zenon | 74 | KOŁOBRZESKI LUB MORSÓW KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M-70+ | 00:00:16 | 00:09:24 | |
214 | KROCZYŃSKA Kinga | 419 | BWM KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:18 | 00:09:34 | |
215 | KOWALCZYK Maciej | 89 | DOBROWO | M-40 | 00:00:20 | 00:09:34 | ||
216 | PERIŻOK-KOWALCZYK Magdalena | 140 | DOBROWO | K-40 | 00:00:20 | 00:09:34 | ||
217 | STACHURSKA Agnieszka | 422 | BWM KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K-30 | 00:00:17 | 00:09:35 | |
218 | NAWROCKA Anna | 131 | KOSZALIN | K-18 | 00:00:14 | 00:09:39 | ||
219 | FALTYNOWSKI Dariusz | 41 | JW1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:14 | 00:09:40 | |
220 | BEDNARZ Katarzyna | 11 | KOŁOBRZEG | K-40 | 00:00:18 | 00:09:42 | ||
221 | BACHORSKA Dorota | 3 | ŚWIDWIN | K-40 | 00:00:21 | 00:09:42 | ||
222 | JANCZYSZYN Dorota | 65 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:14 | 00:09:51 | ||
223 | WEISS-SZULC Barbara | 203 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:14 | 00:09:52 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | KOZŁOWIECKA Małgorzata | 239 | KOSZALIN | K-50 | DQ | 00:09:56 DQ | ||
225 | PIETRZYCKI Adrian | 144 | KOSZALIN-ROSNOWO | M-40 | 00:00:20 | 00:10:07 | ||
226 | STEFANOWICZ Jola | 177 | ROSNOWO-KOSZALIN | K-30 | 00:00:20 | 00:10:07 | ||
227 | MAŁYSZEWICZ Teresa | 114 | BIAŁY BÓR | K-50 | 00:00:18 | 00:10:35 | ||
228 | PEŁKA Iwona | 139 | KOSZALIN | K-50 | 00:00:18 | 00:10:46 |
Znaleziono 228 wynik(ów)