TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 1963 M

Organizator:
Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-03-01
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.963 km
Zgłoszonych:
149
Wystartowało:
140
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
138
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K1-13 | M1-13 | K14-17 | M14-17 | K18-39 | M18-39 | K40+ | M40+

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
0.3km
Czas
netto
1.963km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KASZUBIAK Klaudiusz 44KOSZALINM40+1M 100:01:3400:07:04.30 3:3616,6
2MUSIAŁ Krzysztof 3498PPLOT/TKKF KOSZALINKOSZALINM40+2M 200:01:3300:07:17.55+00:00:133:4216,1
3KORMAN Kamil 57KOSZALINM18-391M 300:01:3400:07:28.80+00:00:243:4915,7
4LEBIODA Wojciech 42POLANÓWM14-171M 400:01:3100:07:29.20+00:00:243:4915,7
5SZULC Arek 160MARYCZ.COKOSZALINM40+3M 500:01:3800:07:31.60+00:00:273:5015,6
6BIEŃKOWSKI Tomasz 13IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM18-392M 600:01:3500:07:35.75+00:00:313:5215,5
7SOSNOWSKI Tomasz 122FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-393M 700:01:3600:07:51.15+00:00:464:0015,0
8KUŁAKOWSKI Dawid 70TKKF KOSZALINKOSZALINM40+4M 800:01:3900:07:56.40+00:00:524:0314,8
9WEBER Paweł 142FPPKOSZALINM18-394M 900:01:3800:08:06.20+00:01:014:0714,5
10WIKTOROWSKI Maciej 147TAGER SPORTKOSZALINM40+5M 1000:01:4000:08:24.95+00:01:204:1714,0
11NOSAL Mariusz 95SZCZECINEKM18-395M 1100:01:4000:08:25.70+00:01:214:1813,9
12LASZKIEWICZ Waldemar 73KRZYWICEM40+6M 1200:01:4600:08:33.35+00:01:294:2213,7
13RADZIMSKI Marcel 109ŚWIEMINOM14-172M 1300:01:3400:08:35.90+00:01:314:2313,7
14KRYNICKA GRZYB Małgorzata 65TRZEBIATÓWK18-391K 100:01:4400:08:41.65+00:01:374:2513,5
15TROJAK Jakub 140WILKI KOSZALINKOSZALINM1-131M 1400:01:5100:08:42.00+00:01:374:2613,5
16WIECHOWSKA Zuzanna 146SP NR 5 KOSZALINKOSZALINK1-131K 200:01:5200:08:47.60+00:01:434:2813,4
17BARTHA Adrian 5KOŁOBRZEGM18-397M 1500:01:4500:08:49.15+00:01:444:3013,3
18SZCZEPAŃSKI Mariusz 13121 BLT ŚWIDWINKOSZALINM18-396M 1600:01:4400:08:47.95+00:01:434:2913,4
19NOSAL Martyna 94PENTATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKK1-132K 300:01:5200:08:57.60+00:01:534:3313,1
20KRYNICKA Magdalena 64TRZEBIATÓWK18-392K 400:01:4900:08:56.75+00:01:524:3313,2
21KOS Alan 59SP5KOŁOBRZEGOBROTYM1-132M 1700:01:5200:09:15.85+00:02:114:4312,7
22KAMECKI Marcel 41SP5KOŁOBRZEGZĄBROWOM1-133M 1800:01:5200:09:20.75+00:02:164:4512,6
23ZIELIŃSKI Jacek 157CSSPSKIBNOM40+7M 1900:02:0500:09:14.45+00:02:104:4212,7
24PILAREK Adrian 102KOSZALINM14-173M 2000:01:5200:09:27.05+00:02:224:4912,4
25KASZUBIAK Julia 45KOSZALINK1-133K 500:01:5700:09:31.20+00:02:264:5112,4
26OLEJNICZAK Alex 98SP5KOŁOBRZEGOBROTYM1-134M 2100:01:5600:09:43.55+00:02:394:5712,1
27KONSEK Aleksandra 53KOSZALINK1-134K 600:01:5100:09:43.45+00:02:394:5712,1
28OSTROWSKI Jacek 99KOSZALINM18-398M 2200:02:0700:09:39.45+00:02:354:5512,2
29BODO Rafał 14ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM18-399M 2300:02:1500:09:45.05+00:02:404:5812,1
30KAMECKA Kornelia 40SP5KOŁOBRZEGZĄBROWOK14-171K 700:02:0800:09:49.00+00:02:445:0012,0
31STECURA Bartosz 124KOSZALINM1-135M 2400:01:4100:09:52.20+00:02:475:0211,9
32MADAJCZYK Emilia 77AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK1-135K 800:01:5000:09:55.70+00:02:515:0411,8
33POMORSKI Łukasz 105CSSPKOSZALINM18-3910M 2500:02:1800:09:49.25+00:02:445:0012,0
34JOŃCA Jakub 36SŁUPSKM14-174M 2600:01:3100:09:58.50+00:02:545:0511,8
35KASIMIERSKA Nikola 43SZKOŁA MUNDUROWA- GOŚCINOWŁOŚCIBÓRZK14-172K 900:01:5600:10:20.95+00:03:165:1611,4
36ZIELIŃSKI Jakub 156KOSZALINM14-175M 2700:01:5300:10:20.20+00:03:155:1611,4
37ŚWIACZYŃSKI Iwo 137POLANÓWM1-137M 2800:01:5500:10:25.35+00:03:215:1811,3
38NIEDŹWIEDŹ Adrian 93POLANÓWM1-136M 2900:02:0300:10:24.90+00:03:205:1811,3
39SOBCZAK Karina 119SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5KOSZALINK1-136K 1000:02:1400:10:26.85+00:03:225:1911,3
40KAWKA Kacper 46SŁUPSKM1-138M 3000:02:0700:10:26.60+00:03:225:1911,3
41POPOWICZ Julia 106POLANÓWK14-173K 1100:02:1700:10:31.55+00:03:275:2111,2
42LEWANDOWSKA Julia 75POLANÓWK14-174K 1200:01:5700:10:51.55+00:03:475:3210,8
43CHMIELOWIEC Anna 21KB GALERIA WARSZAWAWARSZAWAK40+1K 1300:02:1600:10:55.90+00:03:515:3410,8
44MICHALCZYK Małgorzata 86WWKOSZALINK18-393K 1400:02:2300:10:54.95+00:03:505:3410,8
45HISZCZYŃSKA Aleksandra 34CSSP KOSZALINKOSZALINK18-394K 1500:02:3800:10:56.25+00:03:515:3510,7
46MARKOWSKA Iwona 824 FIT CROSS BIAŁOGARDKLĘPINO BIAŁOGARDZKIEK40+2K 1600:02:1400:11:01.80+00:03:575:3710,7
47SZEMRAJ Hania 132POLANÓWK14-175K 1700:02:1000:11:05.65+00:04:015:3910,6
48BURDA Magdalena 16KOSZALINK1-137K 1800:02:3600:11:09.95+00:04:055:4110,5
49WILKOWSKA Anastazja 148SP 5 KOSZALINKOSZALINK1-138K 1900:02:3700:11:10.35+00:04:065:4210,5
50JURECKA Natalia 37PIORUN KOSZALINKOSZALINK1-139K 2000:02:1600:11:29.60+00:04:255:5110,2
51GARBACZ ZATORSKA Milena 91SP5KOŁOBRZEGGOŚCINOK40+3K 2100:02:1400:11:35.10+00:04:305:5410,2
52SZYGENDA Oliwia 135KRĄGK14-176K 2200:02:1000:11:45.05+00:04:405:5910,0
53NOSAL Anna 96SZCZECINEKK18-395K 2300:02:3400:11:57.30+00:04:536:059,8
54MARTAU Jula 83KOSZALINK1-1310K 2400:02:4000:12:01.15+00:04:566:079,8
55KRYSTOSIK Paulina 66BIEGAM BO LUBIĘ‚ BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK18-396K 2500:02:2000:12:04.40+00:05:006:099,7
56MICHALCZYK Agnieszka 87KOSZALINK14-177K 2600:02:1700:12:12.05+00:05:076:139,6
57CHORUŻY Julia 23STOWARZYSZENIE GROTKOSZALINK1-1312K 2700:02:2900:12:20.20+00:05:156:179,5
58ZŁOTOWICZ Izabela 158PREPSDRZEWIANYK1-1311K 2800:02:2800:12:20.00+00:05:156:179,5
59RYBARCZYK Joanna 114KOSZALINK40+4K 2900:02:5600:12:26.75+00:05:226:219,4
60CHILLA Zofia 19KOSZALINK1-1313K 3000:02:3900:12:35.10+00:05:306:259,3
61HOŁUB Oliwier 35TORNADO KOSZALINKOSZALINM1-139M 3100:02:0900:10:28.00+00:03:235:2011,2
62BARTHA Tomasz 6SP 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM1-1310M 3200:02:0800:10:28.10+00:03:235:2011,2
63SZWEDA Mateusz 134WATAHAKOSZALINM18-3911M 3300:02:2900:10:44.00+00:03:395:2811,0
64CHAMERA Tomasz 17WATAHAKOSZALINM40+8M 3400:02:3000:10:44.80+00:03:405:2910,9
65KĘDZIERA Izydor 50KOSZALINM40+9M 3500:02:1800:10:57.40+00:03:535:3510,7
66KOWALCZYK Łukasz 61TYMIEŃM1-1311M 3600:01:5200:11:02.80+00:03:585:3710,7
67KIEDOS Dariusz 51JW1223KOSZALINM18-3912M 3700:02:3000:11:08.70+00:04:045:4110,5
68MALISZEWSKI Łukasz 79FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM18-3913M 3800:02:3300:11:11.45+00:04:075:4210,5
69SUMIŃSKI Dawid 128KOSZALINM18-3914M 3900:02:1300:11:20.25+00:04:155:4610,4
70SUMIŃSKI Alan 129KOSZALINM1-1312M 4000:02:0800:11:21.65+00:04:175:4710,3
71BIELEC Kacper 11POLANÓWM14-176M 4100:02:0700:11:24.95+00:04:205:4910,3
72GRUDZIŃSKI Arkadiusz 33PIORUN KOSZALINKOSZALINM40+10M 4200:02:1500:11:28.70+00:04:245:5110,2
73STECURA Przemysław 123KOSZALINM18-3915M 4300:02:1600:11:33.30+00:04:295:5310,2
74KOWALCZYK Krzysztof 60TYMIEŃM40+11M 4400:02:2700:11:34.20+00:04:295:5410,2
75ZATORSKI Aleksander 154SP5KOŁBRZEGGRZYBOWOM14-177M 4500:02:2500:11:38.80+00:04:345:5610,1
76GŁOWACKI Włodzimierz 31KOSZALINM40+12M 4600:02:2200:11:41.80+00:04:375:5810,1
77BIEGAŃSKI Artur 10CSSP KOSZALINKOSZALINM40+13M 4700:02:5000:11:54.60+00:04:506:049,9
78KAJKOWSKI Rafał 39CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40+14M 4800:02:5000:11:55.10+00:04:506:049,9
79NADOLNY Krzysztof 92KOSZALINM18-3916M 4900:02:4000:12:01.70+00:04:576:089,8
80SZMYT Hubert 133KOSZALINM1-1313M 5000:02:2800:12:14.45+00:05:106:149,6
81CHORUŻY Zdzisław 24STOWARZYSZENIE GROTKOSZALINM40+15M 5100:02:2900:12:20.15+00:05:156:179,5
82KWIATKOWSKI Maciej 72SP5KOŁOBRZEGBOGUCINOM1-1314M 5200:02:1600:12:21.55+00:05:176:189,5
83RYBARCZYK Robert 116KOSZALINM40+16M 5300:02:5500:12:26.35+00:05:226:209,5
84RYBARCZYK Miłosz 115KOSZALINM1-1315M 5400:02:5600:12:26.95+00:05:226:219,4
85MAKOWSKI Maksymilian 78KOSZALINM1-1316M 5500:02:2700:12:31.55+00:05:276:239,4
86WOJTKOWIAK Wiola 150KOSZALINK18-397K 3100:02:2600:12:34.05+00:05:296:249,4
87TESKA Filip 138TKKF KOSZALINKOSZALINM1-1317M 5600:02:4000:12:39.25+00:05:346:279,3
88TESKA Bartosz 139TKKF KOSZALINKOSZALINM40+17M 5700:02:4100:12:40.40+00:05:366:289,3
89ADAMSKA Aldona 1KOSZALINK18-398K 3200:02:3000:12:41.75+00:05:376:289,3
90CHILLA Danuta 18KOSZALINK18-399K 3300:02:3600:12:45.80+00:05:416:309,2
91CHILLA Franciszek 20KOSZALINM1-1318M 5800:02:3600:12:45.85+00:05:416:309,2
92ŻELIK Beata 159KOSZALINK40+5K 3400:02:3100:12:46.00+00:05:416:309,2
93FELIŃSKA Roksana 28SZKOŁA MUNDUROWA- GOŚCINOGOŚCINOK14-178K 3500:03:0300:12:49.55+00:05:456:329,2
94PAŁASZ Karolina 101FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWK18-3910K 3600:02:3200:12:56.20+00:05:516:359,1
95JUSZCZAK Karolina 38SP5KOŁOBRZEGGRZYBOWOK14-179K 3700:02:3500:13:07.95+00:06:036:429,0
96ZIELIŃSKI Piotr 155KOSZALINM40+18M 5900:02:4200:13:11.45+00:06:076:438,9
97SKOWRON Adam 117TATA I SPÓŁKAKOSZALINM40+19M 6000:02:4100:13:33.80+00:06:296:548,7
98KORZENIOWSKA Aleksandra 58SP5KOŁOBRZEGGOŚCINOK14-1710K 3800:02:4400:13:34.15+00:06:296:558,7
99SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 127KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM1-1319M 6100:03:1000:13:35.60+00:06:316:568,6
100KONSEK Jakub 54KOSZALINM1-1320M 6200:02:2100:13:38.00+00:06:336:578,6
101PYTLIŃSKA Weronika 108POLANÓWK1-1314K 3900:02:0300:13:38.40+00:06:346:578,6
102SMOLIŃSKI Kornel 118POLANÓWM1-1321M 6300:02:1300:13:40.80+00:06:366:588,6
103WŁODARCZYK Amelia 149KOŁOBRZEGK1-1315K 4000:02:3300:13:42.15+00:06:376:598,6
104DUŚKO Katarzyna 26CSSP KOSZALINKOSZALINK40+6K 4100:02:5800:13:48.95+00:06:447:028,5
105DUŚKO Igor 27SZKOŁA NR 18 KOSZALINKOSZALINM1-1322M 6400:02:4200:13:50.20+00:06:457:038,5
106SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 126USTRONIE MORSKIEK18-3911K 4200:03:1000:13:52.35+00:06:487:048,5
107BALMAS Zofia 3CSSPKOSZALINK40+7K 4300:02:5800:13:54.90+00:06:507:068,5
108MONGIAŁO Maja 90KOSZALINK1-1316K 4400:02:3100:14:00.95+00:06:567:098,4
109WOLSKA Agata 151KOSZALINK18-3912K 4500:03:0700:14:01.35+00:06:577:098,4
110WESOŁOWSKA Justyna 143KOSZALINKOSZALINK18-3913K 4600:02:5300:14:05.75+00:07:017:118,3
111WESOŁOWSKA Julia 144KOSZALINKOSZALINK1-1317K 4700:02:5300:14:06.35+00:07:027:118,3
112ŚCIEPŁEK Mateusz 136FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM18-3917M 6500:02:3900:14:09.65+00:07:057:138,3
113RATKOWSKA Katarzyna 110POLANÓWK14-1711K 4800:02:1500:14:18.30+00:07:147:178,2
114BAKIEWICZ Karolina 2KOSZALINK18-3914K 4900:02:5100:14:20.65+00:07:167:198,2
115OLCZYKOWSKI Bartosz 97DĄBKIM40+20M 6600:02:5200:14:23.85+00:07:197:208,2
116WESOŁOWSKI Krzysztof 145KOSZALINKOSZALINM14-178M 6700:02:5300:14:29.60+00:07:257:238,1
117KOPEĆ Gracjan 55KOŁOBRZEGM1-1323M 6800:02:5100:14:30.40+00:07:267:238,1
118KOPEĆ Krzysztof 56KOŁOBRZEGM40+21M 6900:02:5200:14:30.50+00:07:267:248,1
119ZATOŃ Marcelin 152ŚWIDWINM1-1324M 7000:02:4200:14:37.05+00:07:327:278,0
120MICHALSKA Anna 88KOSZALINK1-1318K 5000:02:5500:14:46.70+00:07:427:328,0
121MAMROCHA Mirosław 81PLEŚNAM40+22M 7100:02:3700:14:46.85+00:07:427:328,0
122MICHALSKA Monika 89KOSZALINK40+8K 5100:02:5600:14:47.10+00:07:427:328,0
123MAMROCHA Alicja 80PLEŚNAK1-1319K 5200:02:3900:14:48.20+00:07:437:337,9
124ROGULSKI Romuald 337PARSOWOM40+23M 7200:02:3400:15:08.00+00:08:037:437,8
125RÓG Weronika 111KSKKSTARE BIELICEK1-1320K 5300:03:1100:15:11.60+00:08:077:457,7
126RÓG Wiktor 113HAPPYDAYSSTARE BIELICEM1-1325M 7300:03:1000:15:11.80+00:08:077:457,7
127RÓG Krystyna 1128PPLOTSTARE BIELICEK18-3915K 5400:03:1100:15:12.10+00:08:077:457,7
128WALO Zbigniew 141KOSZALINM40+24M 7400:03:1500:15:26.35+00:08:227:527,6
129CHORUŻY Karolina 22STOWARZYSZENIE GROTKOSZALINK18-3916K 5500:03:0700:15:32.35+00:08:287:557,6
130POZIOMKOWSKI Marian 107STOWARZYSZENIE GROTKOSZALINM18-3918M 7500:03:0800:15:32.50+00:08:287:567,6
131MAŚLANY Sławomir 84ROBUŃM40+25M 7600:02:5000:15:58.40+00:08:548:087,4
132LESISZ Aleksandra 744ROWERYKOSZALINK1-1321K 5600:02:5400:16:04.65+00:09:008:127,3
133BARTHA Paweł 7SP 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM1-1326M 7700:02:4800:16:26.80+00:09:228:237,2
133BARTHA Ewa 8KOŁOBRZEGK40+9K 5700:02:4900:16:26.80+00:09:228:237,1
135POLAN Ignacy 104ROBUŃM1-1327M 7800:02:5000:17:34.45+00:10:308:586,7
136POLAN Jarosław 103ROBUŃM40+26M 7900:17:45.00+00:10:409:036,6
137GRABOWSKA-LESISZ Aneta 324ROWERYKOSZALINK40+10K 5800:03:4000:17:51.55+00:10:479:066,6
138KULAWIŃSKI Mikołaj 69KOŁOBRZEGM1-1328M 8000:03:4400:19:29.50+00:12:259:566,0
139SOBIERAJSKI Bartosz 121CSSPKOSZALINM18-3919M 81   
140BIELSKI Łukasz 12CSSPKOSZALINM18-3920M 82   
Znaleziono 140 wynik(ów)