TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 1963 M
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-03-01 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 1.963 km |
Zgłoszonych : | 149 |
Wystartowało : | 140 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 138 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 0.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLAN Jarosław | 103 | ROBUŃ | M40+ | |||
2 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 13 | IQ CONSULTING | NIEKŁONICE | M18-39 | 00:01:35 | |
3 | LEBIODA Wojciech | 42 | POLANÓW | M14-17 | 00:01:31 | ||
4 | KASIMIERSKA Nikola | 43 | SZKOŁA MUNDUROWA- GOŚCINO | WŁOŚCIBÓRZ | K14-17 | 00:01:56 | |
5 | KASZUBIAK Klaudiusz | 44 | KOSZALIN | M40+ | 00:01:34 | ||
6 | KAMECKI Marcel | 41 | SP5KOŁOBRZEG | ZĄBROWO | M1-13 | 00:01:52 | |
7 | KORMAN Kamil | 57 | KOSZALIN | M18-39 | 00:01:34 | ||
8 | KONSEK Jakub | 54 | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:21 | ||
9 | MADAJCZYK Emilia | 77 | AKS BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K1-13 | 00:01:50 | |
10 | MAMROCHA Alicja | 80 | PLEŚNA | K1-13 | 00:02:39 | ||
11 | KWIATKOWSKI Maciej | 72 | SP5KOŁOBRZEG | BOGUCINO | M1-13 | 00:02:16 | |
12 | LASZKIEWICZ Waldemar | 73 | KRZYWICE | M40+ | 00:01:46 | ||
13 | NIEDŹWIEDŹ Adrian | 93 | POLANÓW | M1-13 | 00:02:03 | ||
14 | OLEJNICZAK Alex | 98 | SP5KOŁOBRZEG | OBROTY | M1-13 | 00:01:56 | |
15 | SOBCZAK Karina | 119 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:14 | |
16 | WIECHOWSKA Zuzanna | 146 | SP NR 5 KOSZALIN | KOSZALIN | K1-13 | 00:01:52 | |
17 | ŚWIACZYŃSKI Iwo | 137 | POLANÓW | M1-13 | 00:01:55 | ||
18 | MUSIAŁ Krzysztof | 349 | 8PPLOT/TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | 00:01:33 | |
19 | CHILLA Zofia | 19 | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:39 | ||
20 | FELIŃSKA Roksana | 28 | SZKOŁA MUNDUROWA- GOŚCINO | GOŚCINO | K14-17 | 00:03:03 | |
21 | GŁOWACKI Włodzimierz | 31 | KOSZALIN | M40+ | 00:02:22 | ||
22 | KASZUBIAK Julia | 45 | KOSZALIN | K1-13 | 00:01:57 | ||
23 | KAWKA Kacper | 46 | SŁUPSK | M1-13 | 00:02:07 | ||
24 | KOS Alan | 59 | SP5KOŁOBRZEG | OBROTY | M1-13 | 00:01:52 | |
25 | KONSEK Aleksandra | 53 | KOSZALIN | K1-13 | 00:01:51 | ||
26 | KOWALCZYK Łukasz | 61 | TYMIEŃ | M1-13 | 00:01:52 | ||
27 | KRYNICKA GRZYB Małgorzata | 65 | TRZEBIATÓW | K18-39 | 00:01:44 | ||
28 | KUŁAKOWSKI Dawid | 70 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | 00:01:39 | |
29 | NOSAL Martyna | 94 | PENTATHLON SZCZECINEK | SZCZECINEK | K1-13 | 00:01:52 | |
30 | RADZIMSKI Marcel | 109 | ŚWIEMINO | M14-17 | 00:01:34 | ||
31 | WIKTOROWSKI Maciej | 147 | TAGER SPORT | KOSZALIN | M40+ | 00:01:40 | |
32 | WEBER Paweł | 142 | FPP | KOSZALIN | M18-39 | 00:01:38 | |
33 | PILAREK Adrian | 102 | KOSZALIN | M14-17 | 00:01:52 | ||
34 | SMOLIŃSKI Kornel | 118 | POLANÓW | M1-13 | 00:02:13 | ||
35 | TROJAK Jakub | 140 | WILKI KOSZALIN | KOSZALIN | M1-13 | 00:01:51 | |
36 | BARTHA Adrian | 5 | KOŁOBRZEG | M18-39 | 00:01:45 | ||
37 | CHILLA Franciszek | 20 | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:36 | ||
38 | CHILLA Danuta | 18 | KOSZALIN | K18-39 | 00:02:36 | ||
39 | HOŁUB Oliwier | 35 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:09 | |
40 | JOŃCA Jakub | 36 | SŁUPSK | M14-17 | 00:01:31 | ||
41 | KOWALCZYK Krzysztof | 60 | TYMIEŃ | M40+ | 00:02:27 | ||
42 | KRYNICKA Magdalena | 64 | TRZEBIATÓW | K18-39 | 00:01:49 | ||
43 | MAKOWSKI Maksymilian | 78 | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:27 | ||
44 | MAMROCHA Mirosław | 81 | PLEŚNA | M40+ | 00:02:37 | ||
45 | NOSAL Anna | 96 | SZCZECINEK | K18-39 | 00:02:34 | ||
46 | RATKOWSKA Katarzyna | 110 | POLANÓW | K14-17 | 00:02:15 | ||
47 | SOSNOWSKI Tomasz | 122 | FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCE | KOSZALIN | M18-39 | 00:01:36 | |
48 | STECURA Bartosz | 124 | KOSZALIN | M1-13 | 00:01:41 | ||
49 | SUMIŃSKI Alan | 129 | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:08 | ||
50 | SZMYT Hubert | 133 | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:28 | ||
51 | SZULC Arek | 160 | MARYCZ.CO | KOSZALIN | M40+ | 00:01:38 | |
52 | LEWANDOWSKA Julia | 75 | POLANÓW | K14-17 | 00:01:57 | ||
53 | BARTHA Tomasz | 6 | SP 5 KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M1-13 | 00:02:08 | |
54 | BARTHA Ewa | 8 | KOŁOBRZEG | K40+ | 00:02:49 | ||
55 | ADAMSKA Aldona | 1 | KOSZALIN | K18-39 | 00:02:30 | ||
56 | CHMIELOWIEC Anna | 21 | KB GALERIA WARSZAWA | WARSZAWA | K40+ | 00:02:16 | |
57 | KAMECKA Kornelia | 40 | SP5KOŁOBRZEG | ZĄBROWO | K14-17 | 00:02:08 | |
58 | KORZENIOWSKA Aleksandra | 58 | SP5KOŁOBRZEG | GOŚCINO | K14-17 | 00:02:44 | |
59 | KRYSTOSIK Paulina | 66 | BIEGAM BO LUBIĘ‚ BIEGAM DLA SIEBIE | KOSZALIN | K18-39 | 00:02:20 | |
60 | NOSAL Mariusz | 95 | SZCZECINEK | M18-39 | 00:01:40 | ||
61 | WILKOWSKA Anastazja | 148 | SP 5 KOSZALIN | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:37 | |
62 | ZATOŃ Marcelin | 152 | ŚWIDWIN | M1-13 | 00:02:42 | ||
63 | WOJTKOWIAK Wiola | 150 | KOSZALIN | K18-39 | 00:02:26 | ||
64 | ZIELIŃSKI Jakub | 156 | KOSZALIN | M14-17 | 00:01:53 | ||
65 | ŻELIK Beata | 159 | KOSZALIN | K40+ | 00:02:31 | ||
66 | BARTHA Paweł | 7 | SP 5 KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M1-13 | 00:02:48 | |
67 | BIELEC Kacper | 11 | POLANÓW | M14-17 | 00:02:07 | ||
68 | BURDA Magdalena | 16 | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:36 | ||
69 | JURECKA Natalia | 37 | PIORUN KOSZALIN | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:16 | |
70 | MICHALCZYK Agnieszka | 87 | KOSZALIN | K14-17 | 00:02:17 | ||
71 | MONGIAŁO Maja | 90 | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:31 | ||
72 | POPOWICZ Julia | 106 | POLANÓW | K14-17 | 00:02:17 | ||
73 | SUMIŃSKI Dawid | 128 | KOSZALIN | M18-39 | 00:02:13 | ||
74 | STECURA Przemysław | 123 | KOSZALIN | M18-39 | 00:02:16 | ||
75 | SUDER-MAKSYMOWICZ Monika | 126 | USTRONIE MORSKIE | K18-39 | 00:03:10 | ||
76 | SUDER-MAKSYMOWICZ Filip | 127 | KMKL SZTORM KOŁOBRZEG | USTRONIE MORSKIE | M1-13 | 00:03:10 | |
77 | WŁODARCZYK Amelia | 149 | KOŁOBRZEG | K1-13 | 00:02:33 | ||
78 | ROGULSKI Romuald | 337 | PARSOWO | M40+ | 00:02:34 | ||
79 | PYTLIŃSKA Weronika | 108 | POLANÓW | K1-13 | 00:02:03 | ||
80 | SZYGENDA Oliwia | 135 | KRĄG | K14-17 | 00:02:10 | ||
81 | GRUDZIŃSKI Arkadiusz | 33 | PIORUN KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | 00:02:15 | |
82 | CHORUŻY Julia | 23 | STOWARZYSZENIE GROT | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:29 | |
83 | CHORUŻY Zdzisław | 24 | STOWARZYSZENIE GROT | KOSZALIN | M40+ | 00:02:29 | |
84 | JUSZCZAK Karolina | 38 | SP5KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | K14-17 | 00:02:35 | |
85 | MALISZEWSKI Łukasz | 79 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M18-39 | 00:02:33 | |
86 | MARTAU Jula | 83 | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:40 | ||
87 | NADOLNY Krzysztof | 92 | KOSZALIN | M18-39 | 00:02:40 | ||
88 | GARBACZ ZATORSKA Milena | 91 | SP5KOŁOBRZEG | GOŚCINO | K40+ | 00:02:14 | |
89 | PAŁASZ Karolina | 101 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | K18-39 | 00:02:32 | |
90 | RYBARCZYK Joanna | 114 | KOSZALIN | K40+ | 00:02:56 | ||
91 | SZEMRAJ Hania | 132 | POLANÓW | K14-17 | 00:02:10 | ||
92 | WESOŁOWSKI Krzysztof | 145 | KOSZALIN | KOSZALIN | M14-17 | 00:02:53 | |
93 | ZATORSKI Aleksander | 154 | SP5KOŁBRZEG | GRZYBOWO | M14-17 | 00:02:25 | |
94 | RYBARCZYK Miłosz | 115 | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:56 | ||
95 | ŚCIEPŁEK Mateusz | 136 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M18-39 | 00:02:39 | |
96 | BAKIEWICZ Karolina | 2 | KOSZALIN | K18-39 | 00:02:51 | ||
97 | BODO Rafał | 14 | ZOZKOSZ KOSZALIN | KOSZALIN | M18-39 | 00:02:15 | |
98 | CHAMERA Tomasz | 17 | WATAHA | KOSZALIN | M40+ | 00:02:30 | |
99 | KIEDOS Dariusz | 51 | JW1223 | KOSZALIN | M18-39 | 00:02:30 | |
100 | OSTROWSKI Jacek | 99 | KOSZALIN | M18-39 | 00:02:07 | ||
101 | RÓG Weronika | 111 | KSKK | STARE BIELICE | K1-13 | 00:03:11 | |
102 | RÓG Krystyna | 112 | 8PPLOT | STARE BIELICE | K18-39 | 00:03:11 | |
103 | RÓG Wiktor | 113 | HAPPYDAYS | STARE BIELICE | M1-13 | 00:03:10 | |
104 | TESKA Bartosz | 139 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | 00:02:41 | |
105 | WESOŁOWSKA Justyna | 143 | KOSZALIN | KOSZALIN | K18-39 | 00:02:53 | |
106 | WESOŁOWSKA Julia | 144 | KOSZALIN | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:53 | |
107 | RYBARCZYK Robert | 116 | KOSZALIN | M40+ | 00:02:55 | ||
108 | ZŁOTOWICZ Izabela | 158 | PREPS | DRZEWIANY | K1-13 | 00:02:28 | |
109 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 32 | 4ROWERY | KOSZALIN | K40+ | 00:03:40 | |
110 | KĘDZIERA Izydor | 50 | KOSZALIN | M40+ | 00:02:18 | ||
111 | KOPEĆ Krzysztof | 56 | KOŁOBRZEG | M40+ | 00:02:52 | ||
112 | LESISZ Aleksandra | 74 | 4ROWERY | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:54 | |
113 | MARKOWSKA Iwona | 82 | 4 FIT CROSS BIAŁOGARD | KLĘPINO BIAŁOGARDZKIE | K40+ | 00:02:14 | |
114 | SZWEDA Mateusz | 134 | WATAHA | KOSZALIN | M18-39 | 00:02:29 | |
115 | TESKA Filip | 138 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:40 | |
116 | POLAN Ignacy | 104 | ROBUŃ | M1-13 | 00:02:50 | ||
117 | ZIELIŃSKI Jacek | 157 | CSSP | SKIBNO | M40+ | 00:02:05 | |
118 | DUŚKO Igor | 27 | SZKOŁA NR 18 KOSZALIN | KOSZALIN | M1-13 | 00:02:42 | |
119 | KOPEĆ Gracjan | 55 | KOŁOBRZEG | M1-13 | 00:02:51 | ||
120 | MAŚLANY Sławomir | 84 | ROBUŃ | M40+ | 00:02:50 | ||
121 | OLCZYKOWSKI Bartosz | 97 | DĄBKI | M40+ | 00:02:52 | ||
122 | WOLSKA Agata | 151 | KOSZALIN | K18-39 | 00:03:07 | ||
123 | SKOWRON Adam | 117 | TATA I SPÓŁKA | KOSZALIN | M40+ | 00:02:41 | |
124 | SZCZEPAŃSKI Mariusz | 131 | 21 BLT ŚWIDWIN | KOSZALIN | M18-39 | 00:01:44 | |
125 | BIEGAŃSKI Artur | 10 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | 00:02:50 | |
126 | HISZCZYŃSKA Aleksandra | 34 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | K18-39 | 00:02:38 | |
127 | KAJKOWSKI Rafał | 39 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | 00:02:50 | |
128 | MICHALCZYK Małgorzata | 86 | WW | KOSZALIN | K18-39 | 00:02:23 | |
129 | MICHALSKA Anna | 88 | KOSZALIN | K1-13 | 00:02:55 | ||
130 | MICHALSKA Monika | 89 | KOSZALIN | K40+ | 00:02:56 | ||
131 | SOBIERAJSKI Bartosz | 121 | CSSP | KOSZALIN | M18-39 | ||
132 | POMORSKI Łukasz | 105 | CSSP | KOSZALIN | M18-39 | 00:02:18 | |
133 | ZIELIŃSKI Piotr | 155 | KOSZALIN | M40+ | 00:02:42 | ||
134 | BALMAS Zofia | 3 | CSSP | KOSZALIN | K40+ | 00:02:58 | |
135 | DUŚKO Katarzyna | 26 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | K40+ | 00:02:58 | |
136 | KULAWIŃSKI Mikołaj | 69 | KOŁOBRZEG | M1-13 | 00:03:44 | ||
137 | POZIOMKOWSKI Marian | 107 | STOWARZYSZENIE GROT | KOSZALIN | M18-39 | 00:03:08 | |
138 | CHORUŻY Karolina | 22 | STOWARZYSZENIE GROT | KOSZALIN | K18-39 | 00:03:07 | |
139 | BIELSKI Łukasz | 12 | CSSP | KOSZALIN | M18-39 | ||
140 | WALO Zbigniew | 141 | KOSZALIN | M40+ | 00:03:15 |
Znaleziono 140 wynik(ów)