TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 1963M

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-03-03
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.963 km
Zgłoszonych:
125
Wystartowało:
117
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
117
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K13 | M13 | K14-17 | M14-17 | K18-39 | M18-39 | K40+ | M40+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M0.3kmCzas
netto
1.963km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1LEBIODA Wojciech 51POLANÓWM14-171M 100:01:0800:06:50.72 3:2917.2
2BESZTERDA Jakub 5BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM14-172M 200:01:0800:07:05.13+00:00:143:3616.6
3BIEŃKOWSKI Tomasz 135NIEKŁONICEM18-391M 300:01:0900:07:28.01+00:00:373:4815.8
4LIPSKI Michał 54POLANÓWM18-392M 400:01:1500:07:35.14+00:00:443:5215.5
5KUŁAKOWSKI Dawid 48TKKF KOSZALINKOSZALINM40+1M 500:01:1500:07:35.49+00:00:443:5215.5
6RAGAN Alan 91POLANOWM14-173M 600:01:1600:07:35.81+00:00:453:5215.5
7JARECKI Konrad 34POLANÓWM14-174M 700:01:0700:07:46.27+00:00:553:5715.1
8WEBER Paweł 117ENERGONKOSZALINM18-393M 800:01:1500:07:49.67+00:00:583:5915
9BOBER Jakub 9KOSZALINM18-394M 900:01:1300:07:51.28+00:01:004:0015
10RADZIMSKI Marcel 90ŚWIEMINOM14-175M 1000:01:2000:08:30.01+00:01:394:2013.8
11BARTHA Adrian 2KOŁOBRZEGM18-395M 1100:01:2900:08:30.23+00:01:394:2013.8
12WIECHOWSKA Zuzanna 118SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOSZALINKOSZALINK131K 100:01:2200:08:34.07+00:01:434:2213.7
13GREMBLEWSKI Dariusz 80KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM40+2M 1200:01:1600:08:47.78+00:01:574:2913.4
14WRÓBLEWSKI Mateusz 119KOSZALINM14-176M 1300:01:3800:08:55.10+00:02:044:3213.2
15ZATORSKI Aleksander 122SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGGRZYBOWOM131M 1400:01:3100:08:56.18+00:02:054:3313.2
16CZERNIAWSKI Lech 24BIEGAMY NA WSZELKI WYPADEKGORZÓW WLKP.M18-396M 1500:01:4000:08:56.39+00:02:054:3313.1
17BARANEK Aleksandra 1MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKK14-171K 200:01:2200:08:56.44+00:02:054:3313.1
18SOMINKA Marcin 104POLANÓWM14-177M 1600:01:1200:08:56.75+00:02:064:3313.1
19PILAREK Adrian 84KOSZALINM132M 1700:01:2500:09:03.58+00:02:124:3713
20BIELEC Kacper 129POLANÓWM14-178M 1800:01:0900:09:11.57+00:02:204:4112.8
21OSTROWSKI Jacek 79STARTKOSZALINM18-397M 1900:01:3600:09:12.05+00:02:214:4112.8
22WĄSIK Jakub 116POLANÓWM133M 2000:01:1700:09:13.03+00:02:224:4212.8
23URBANIAK Szymon 288CSSP KOSZALINWRZEŚNICAM18-398M 2100:01:3900:09:13.03+00:02:224:4212.8
24KAZIMIERCZAK Leszek 193CSSP KOSZALINNIEKŁONICEM18-399M 2200:01:4000:09:13.23+00:02:224:4212.7
25KUBIAK Monika 47KOŁOBRZEGK18-391K 300:01:2500:09:20.35+00:02:294:4612.6
26LEWANDOWSKA Julia 53POLANÓWK14-172K 400:01:2300:09:21.80+00:02:314:4612.6
27CZYŻYKOWSKI Łukasz 148KOSZALINM18-3910M 2300:01:4000:09:23.26+00:02:324:4712.5
28KAMECKI Marcel 40SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGGOŚCINOM134M 2400:01:3400:09:25.89+00:02:354:4812.5
29OLEJNICZAK Alex 77SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM135M 2500:01:3000:09:26.79+00:02:364:4912.4
30ŚWIACZYŃSKI Iwo 109POLANÓWM136M 2600:01:2200:09:38.12+00:02:474:5412.2
31POMORSKI Łukasz 87CSSP KOSZALINKOSZALINM18-3911M 2700:01:4200:09:38.18+00:02:474:5412.2
32BIELSKI Łukasz 6CSSP KOSZALINKOSZALINM18-3912M 2800:01:4400:09:39.37+00:02:484:5512.2
33CYWIŃSKA Julia 20ULKS BARWICEOSTROPOLEK132K 500:01:3000:09:39.50+00:02:484:5512.2
34MYSZYŃSKA Emilka 71SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGGOŚCINOK133K 600:01:2900:09:47.18+00:02:564:5912
35MUCHA Maja 68KOSZALINK134K 700:01:4900:09:49.75+00:02:595:0112
36KOS Alan 44SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM137M 2900:01:2600:09:50.52+00:02:595:0111.9
37MUCHA Dawid 69KOSZALINM138M 3000:01:4900:09:52.63+00:03:015:0211.9
38ZIELIŃSKI Jakub 125SP 10 KOSZALINKOSZALINM14-179M 3100:01:3200:09:57.01+00:03:065:0411.8
39PAWŁOWSKA Urszula 81KOŁOBRZEGK18-392K 800:01:3300:09:58.25+00:03:075:0511.8
40GŁOWACKI Włodzimierz 26KOSZALINM40+3M 3200:01:3500:10:08.88+00:03:185:1011.6
41ZŁOTOWICZ Tomasz 128PREPSDRZEWIANYM18-3913M 3300:01:4700:10:10.13+00:03:195:1111.6
42ZIMNOWŁOCKI Mariusz 127DEAF KOSZALINSIANÓWM18-3914M 3400:01:4900:10:24.61+00:03:335:1811.3
43RUCHWA Szymon 97SP18KOSZALINM14-1710M 3500:01:2800:10:26.57+00:03:355:1911.3
44SOBALA Anna 103KOSZALINK18-393K 900:01:4400:10:29.24+00:03:385:2011.2
45POPOWICZ Julia 88POLANÓWK14-173K 1000:01:3800:10:29.76+00:03:395:2111.2
46BARTHA Tomasz 3SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM139M 3600:01:4700:10:30.88+00:03:405:2111.2
47NAGŁA Daria 73POLANÓWK135K 1100:01:3900:10:34.44+00:03:435:2311.1
48SEEWALD Julia 101ZAKWASKOSZALINK136K 1200:01:4500:10:36.77+00:03:465:2511.1
49ZIĘBA Oliwia 126POLANÓWK137K 1300:01:2500:10:37.47+00:03:465:2511.1
50RATKOWSKA Katarzyna 93POLANÓWK14-174K 1400:01:2700:10:39.03+00:03:485:2611
51FRANKOWSKI Karol 25MŚCICEM18-3915M 3700:02:0500:10:43.37+00:03:525:2811
52MICHALCZYK Małgorzata 62JW1223KOSZALINK18-394K 1500:01:5700:10:44.18+00:03:535:2811
53YAKUBOVSKA Kateryna 42POLANÓWK138K 1600:01:2000:10:44.71+00:03:535:2811
54SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 108USTRONIE MORSKIEK18-395K 1700:01:4400:10:50.28+00:03:595:3110.9
55RYBARCZYK Miłosz 98KOSZALINM1310M 3800:01:4800:10:56.73+00:04:065:3510.7
56RAJKOWSKA Wiktoria 92POLANÓWK139K 1800:01:3500:10:57.59+00:04:065:3510.7
57GÓRAL Julia 28POLANÓWK1310K 1900:01:4000:10:58.75+00:04:085:3610.7
58CZACHOWSKI Szymon 21POLANÓWM1311M 3900:01:2100:10:58.82+00:04:085:3610.7
59RYBARCZYK Robert 100KOSZALINM40+4M 4000:01:4900:11:00.09+00:04:095:3710.7
60RYBARCZYK Joanna 99KOSZALINK40+1K 2000:01:5100:11:02.40+00:04:115:3710.7
61LEMAŃCZYK Andrzej 215CSSP KOSZALINWRZESNICAM18-3916M 4100:02:0900:11:04.66+00:04:135:3910.6
62CHORUŻY Zdzisław 16STOWARZYSZENIE GROTKOSZALINM40+5M 4200:01:5300:11:06.96+00:04:165:4010.6
63CHORUŻY Julia 18STOWARZYSZENIE GROTKOSZALINK1311K 2100:01:5400:11:07.18+00:04:165:4010.6
64MOSAKOWSKI Emilian 67POLANÓWM1312M 4300:01:4800:11:12.95+00:04:225:4310.5
65NIEDŹWIEDŹ Adrian 74POLANÓWM1313M 4400:01:3900:11:16.75+00:04:265:4510.4
66SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 107SP USTRONIE MORSKIEUSTRONIE MORSKIEM1314M 4500:01:4500:11:22.74+00:04:325:4810.3
67SZATKIEWCZ Weronika 130POLANÓWK1312K 2200:01:3700:11:22.91+00:04:325:4810.3
68TRYBUŁA Michelle 113SZCZECINEKK1313K 2300:01:3400:11:23.16+00:04:325:4810.3
69SMAGOWSKI Kacper 102RĄBINOM1315M 4600:01:4700:11:23.67+00:04:325:4810.3
70PRZEWOŹNIAK Anna 89POLANÓWK1314K 2400:01:3900:11:27.09+00:04:365:5010.3
71MONGIAŁO Maja 66SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 KOSZALINKOSZALINK1315K 2500:01:5000:11:36.06+00:04:455:5510.1
72PIECYCHNA Agata 83KOŁOBRZEGK40+2K 2600:01:5200:11:39.44+00:04:485:5610.1
73KOWALCZYK Maciej 46KOSZALINM40+6M 4700:01:5700:11:41.07+00:04:505:5710.1
74KOWALCZYK Marcel 45SP NR 18 KOSZALINM1316M 4800:01:5800:11:41.79+00:04:515:5810.1
75PERIŻOK-KOWALCZYK Magdalena 82SP NR 18 KOSZALINK40+3K 2700:01:5900:11:41.98+00:04:515:5810.1
76BUDNIK Katarzyna 12KOSZALINK18-396K 2800:02:1000:11:42.03+00:04:515:5810.1
77BOBER Sebastian 8KOSZALINM40+7M 4900:02:1000:11:43.04+00:04:525:5810
78ZBLEWSKA Wiktoria 123POLANÓWK1316K 2900:01:3900:11:47.21+00:04:566:0010
79HEJNOWSKA Natalia 30POLANÓWK1317K 3000:01:4000:11:48.04+00:04:576:0110
80TESKA Filip 111KOSZALINM1317M 5000:02:0600:11:49.19+00:04:586:0110
81TESKA Bartosz 112KOSZALINM40+8M 5100:02:0500:11:49.20+00:04:586:0110
82MYSZYŃSKA Natalia 72SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGGOŚCINOK14-175K 3100:01:3300:11:57.27+00:05:066:059.8
83MUCHA Anna 70KOSZALINK40+4K 3200:01:5000:12:11.73+00:05:216:139.6
84MAZURKIEWICZ Julia 61POLANÓWK1318K 3300:01:4000:12:11.93+00:05:216:139.6
85CHILLA Zofia 14MIELNOK1319K 3400:01:5800:12:12.58+00:05:216:139.6
86ZIELIŃSKI Piotr 124KOSZALINM40+9M 5200:02:0000:12:15.71+00:05:246:159.6
87DUSKO Igor 114KOSZALINM1318M 5300:01:4800:12:16.02+00:05:256:159.6
88KUCZYŃSKA Dorota 254KOSZALINK40+5K 3500:01:5100:12:16.44+00:05:256:169.6
89KARNICKI Artur 41KOSZALINM40+10M 5400:02:0500:12:17.38+00:05:266:169.6
90STRUKIEL Wiktor 105PRZEDSZKOLE NR 13, GRUPA JEŻYKIKOSZALINM1319M 5500:02:1000:12:24.98+00:05:346:209.5
91CHILLA Danuta 13MIELNOK18-397K 3600:02:0100:12:25.91+00:05:356:209.5
92CHILLA Franciszek 15MIELNOM1320M 5600:02:0100:12:26.84+00:05:366:209.5
93USTASZEWSKI Aleksander 115ZAKWASKOSZALINM1321M 5700:02:0200:12:34.79+00:05:446:249.4
94MICHALSKA Anna 63KOSZALINK1320K 3700:02:0600:12:43.12+00:05:526:299.2
95MICHALSKA Monika 64KOSZALINK40+6K 3800:02:0600:12:43.41+00:05:526:299.2
96MAŚLANY Sławomir 59ROBUŃM40+11M 5800:02:1900:13:11.25+00:06:206:438.9
97POLAN Jarosław 85ROBUŃM40+12M 5900:01:5300:13:20.82+00:06:306:488.8
98POLAN Ignacy 86ROBUŃM1322M 6000:02:1600:13:22.20+00:06:316:498.8
99KORZENIOWSKA Aleksandra 43SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGGOŚCINOK1321K 3900:02:0400:13:25.51+00:06:346:518.8
100KWIATKOWSKA Julia 50SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK1322K 4000:02:0400:13:27.39+00:06:366:518.7
101ROKOSZ Oliwia 96DOUGLAS KOSZALINKOSZALINK18-398K 4100:02:1900:13:33.75+00:06:436:558.7
102ROKOSZ Oliwier 94AP BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM1323M 6100:02:2000:13:35.54+00:06:446:568.6
103NOSAL Martyna 75MIEJSKI KLUB PŁYWACKI W SZCZECINEKSZCZECINEKK1323K 4200:02:1600:13:40.01+00:06:496:588.6
104NOSAL Anna 76SZCZECINEKK18-399K 4300:02:1700:13:41.93+00:06:516:598.6
105CHORUŻY Karolina 17STOWARZYSZENIE GROTKOSZALINK18-3910K 4400:02:1500:13:42.76+00:06:526:598.6
106CZERNIAWSKI Marek 23BIEGAMY NA WSZELKI WYPADEKGORZÓW WLKP.M40+13M 6200:02:2000:13:50.78+00:07:007:038.5
107CZERNIAWSKA Jolanta 22BIEGAMY NA WSZELKI WYPADEKGORZÓW WLKP.K40+7K 4500:02:1900:13:50.86+00:07:007:038.5
108LESISZ Aleksandra 52KOSZALINK1324K 4600:02:0800:14:15.72+00:07:257:168.2
109BODO Anastazja 11SP 3 KOSZALINKOSZALINK1325K 4700:02:2300:14:51.62+00:08:007:357.9
110BODO Rafał 10KOSZALINM18-3917M 6300:02:2200:14:51.67+00:08:007:347.9
111MAZUREK Hanna 60ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK14-176K 4800:02:3300:15:38.38+00:08:477:587.5
112ROKOSZ Dominika 95KING DANCEKOSZALINK1326K 4900:02:5900:16:00.43+00:09:098:107.3
113JAGŁA Rafał 31RADMOR TAXIKOSZALINM18-3918M 6400:02:0600:16:15.79+00:09:258:177.2
114BARTNIK Marian 4TKKF KOSZALINKOSZALINM40+14M 6500:03:0800:17:39.65+00:10:489:006.7
115BŁASZCZYK Mateusz 7SŁOWINOM1324M 6600:02:3200:17:55.59+00:11:049:086.6
116MAKOWSKA Monika 58SŁOWINOK18-3911K 5000:02:3200:17:56.45+00:11:059:086.6
117STRUKIEL Zuzanna 106PRZEDSZKOLE NR 13, GRUPA PSZCZÓŁKIKOSZALINK1327K 5100:02:5500:18:01.08+00:11:109:116.5
Znaleziono 117 wynik(ów)