TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 1963M

Organizator/ Organizer:
Fundacja Wolność i Demokracja;Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-03-04
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.963 km
Zgłoszonych/ Registered:
175
Wystartowało/ Started:
154
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
154
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K13 | M13 | K14-17 | M14-17 | K18-39 | M18-39 | K40+ | M40+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.963km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BARAŃSKI Przemysław 336KMPSP SZCZECIN/MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM18-391M 100:05:15.70 2:4022.4
2MUSIAŁ Krzysztof 351TKKF KOSZALIN / 8PPLOTKOSZALINM18-392M 200:05:24.50+00:00:082:4521.8
3KARCZ Artur 313MRZEŻYNOM18-393M 300:05:27.35+00:00:112:4621.6
4LEBIODA Wojtek 332POLANÓWM14-171M 400:05:43.95+00:00:282:5520.5
5KALETA Sebastian 309CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40+1M 500:05:46.75+00:00:312:5720.3
6SZEWCZYK Dawid 397OMULNAM14-172M 600:05:52.00+00:00:362:5920
7BESZTERDA Jakub 257KOSZALINM14-173M 700:05:55.90+00:00:403:0119.8
8DĄBKOWSKI Maciej 276MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKM14-174M 800:05:56.00+00:00:403:0119.8
9KĘDZIORA Piotr 317GWARDIA KOSZALINKOSZALINM14-175M 900:05:57.40+00:00:413:0219.7
10BORGUL Hubert 262POLANÓWM14-176M 1000:06:07.50+00:00:513:0719.2
11LIPSKI Michał 335POLANÓWM18-394M 1100:06:12.15+00:00:563:0919
12HAMALA Marcin 291TAGER KOSZALINKOSZALINM18-395M 1200:06:14.95+00:00:593:1118.8
13SKROBANEK Hanna 384MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKK131K 100:06:18.35+00:01:023:1218.7
14KAJKOWSKI Rafał 308CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40+2M 1300:06:20.95+00:01:053:1418.5
15JAROSZ Konrad 68KOSZALINM14-177M 1400:06:25.00+00:01:093:1618.3
16SZEWCZYK Paweł 396WOJNOWOM14-178M 1500:06:27.75+00:01:123:1718.2
17GRZEŚ Kacper 290MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKM14-179M 1600:06:32.05+00:01:163:2018
18KUŚNIERZ Kacper 331WOJNOWOM14-1710M 1700:06:32.55+00:01:163:2018
19BARANEK Aleksandra 253MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKK14-171K 200:06:36.10+00:01:203:2217.8
20MALEK Marcel 340POLANÓWM14-1711M 1800:06:37.95+00:01:223:2317.7
21CHUDY Henryk 274KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM40+3M 1900:06:38.85+00:01:233:2317.7
22RADZIMSKI Marcel 371ŚWIEMINOM14-1712M 2000:06:39.25+00:01:233:2317.7
23FIŁONOWICZ Monika 279SZCZECINEKK40+1K 300:06:40.75+00:01:253:2417.6
24GONTARZ Wojciech 286DARŁOWOM18-396M 2100:06:41.75+00:01:263:2517.6
25KAŹMIERCZAK Dominik 316PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM14-1713M 2200:06:42.25+00:01:263:2517.5
26ZATORSKI Aleksander 421SP5KOŁOBRZEGGOŚCINOM131M 2300:06:54.60+00:01:383:3117
27JANUS Grzegorz 300RAMS / GOLD TEAMKOŁOBRZEGM18-397M 2400:06:56.70+00:01:413:3216.9
28SKROBANEK Zofia 385MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKK132K 400:06:57.05+00:01:413:3216.9
29URBAŃSKI Mateusz 414KOSZALINM18-398M 2500:07:00.30+00:01:443:3416.8
30WALERIANCZYK Kinga 416GRZYBOWOK14-172K 500:07:01.60+00:01:453:3416.8
31CHORĄŻY Karolina 272KOSZALINK18-391K 600:07:02.90+00:01:473:3516.7
32KARWOWSKI Mikołaj 314POLANÓWM132M 2600:07:10.75+00:01:553:3916.4
33SZUBERT Alicja 401KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK133K 700:07:11.00+00:01:553:3916.4
34LEWANDOWSKA Julia 334POLANÓWK134K 800:07:18.80+00:02:033:4316.1
35SZOCIK Mieczysław 398HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOCHAŁUPYM40+4M 2700:07:21.70+00:02:063:4516
36JASKOT Michał 303POLANÓWM133M 2800:07:27.65+00:02:113:4815.8
37ANTONIEWSKI Marcin 251KOSZALINM18-399M 2900:07:32.75+00:02:173:5115.6
38MONGIAŁO Marcin 350KOSZALINM40+5M 3000:07:32.80+00:02:173:5115.6
39BORKOWICZ Kamil 263KONTRA DARŁOWODARŁOWOM134M 3100:07:42.25+00:02:263:5515.3
40KAMECKI Marcel 312SP5KOŁOBRZEGZĄBROWOM135M 3200:07:46.70+00:02:313:5815.1
41KAMECKA Kornelia 311SP5KOŁOBRZEGZĄBROWOK135K 900:07:49.25+00:02:333:5915
42BODO Rafał 261KOSZALINM18-3910M 3300:07:49.70+00:02:343:5915
43JASIŃSKA Natalia 329KOSZALINK136K 1000:07:51.50+00:02:354:0015
44OSTROWSKI Jacek 359KOSZALINM18-3911M 3400:07:51.60+00:02:354:0014.9
45ROMAŃSKA Natalia 376HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOBONINK137K 1100:07:59.05+00:02:434:0414.7
46PYTER Kacper 369POLANÓWM136M 3500:08:06.80+00:02:514:0814.5
47GODULA Maja 284HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOMANOWOK138K 1200:08:13.25+00:02:574:1114.3
48STOMA Weronika 392SP5KOŁOBRZEGGRZYBOWEK139K 1300:08:17.15+00:03:014:1314.2
49NEUBAUER Łukasz 355KOSZALINM40+6M 3600:08:18.30+00:03:024:1414.2
50PAWŁOWSKA Urszula 360KOŁOBRZEGK18-392K 1400:08:21.25+00:03:054:1514.1
51GŁOWACKI Włodzimierz 283KOSZALINM40+7M 3700:08:23.70+00:03:084:1614
52RODZIEWICZ Laura 373HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOWYSZEBÓRZK1310K 1500:08:24.45+00:03:084:1714
53ZIELIŃSKI Jakub 427KOSZALINM14-1714M 3800:08:31.90+00:03:164:2113.8
54ZAWADZKI Maciej 423KOSZALINM18-3912M 3900:08:32.00+00:03:164:2113.8
55MICHALCZYK Małgorzata 344KOSZALINK18-393K 1600:08:37.20+00:03:214:2313.6
56OLEJNICZAK Alex 358SP5KOŁOBRZEGOBROTYM137M 4000:08:37.65+00:03:214:2413.6
57ZŁOTOWICZ Tomasz 430PREPSDRZEWIANYM18-3913M 4100:08:38.40+00:03:224:2413.6
58BILIŃSKI Marcin 260NADZORYBUDOWLANE.BLOGSPOT.COMWARSZAWAM18-3914M 4200:08:38.85+00:03:234:2413.6
59MILCZANOWSKA Oliwia 347BUKOWOK14-173K 1700:08:40.25+00:03:244:2513.5
60BIELEC Kacper 258POLANÓWM138M 4300:08:40.30+00:03:244:2513.6
61GRYGUŁA Amelka 289POLANÓWK14-174K 1800:08:41.95+00:03:264:2613.5
62RYBARCZYK Robert 382KOSZALINM40+8M 4400:08:42.70+00:03:274:2613.5
63RYBARCZYK Joanna 381KOSZALINK18-394K 1900:08:42.80+00:03:274:2613.5
64JANKOWSKI Remigiusz 299KOŁOBRZEGM18-3915M 4500:08:43.45+00:03:274:2613.5
65BUDYNEK Oliwia 269KOSZALINK14-175K 2000:08:44.30+00:03:284:2713.5
66BUDYNEK Paweł 270KOSZALINM18-3916M 4600:08:44.80+00:03:294:2713.5
67JADCZAK Magdalena 296SULECHOWOK18-395K 2100:08:45.80+00:03:304:2813.4
68SZYNKIEWICZ Maja 295KOSZALINK1311K 2200:08:47.35+00:03:314:2813.4
69IMIOŁEK Marcel 292KOSZALINM139M 4700:08:47.45+00:03:314:2913.4
70WALCZAK Agnieszka 415TKKF KOSZALINKOSZALINK40+2K 2300:08:48.50+00:03:324:2913.3
71KROCZYŃSKA Kinga 322BWM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK18-396K 2400:08:49.40+00:03:334:2913.3
72JASIŃSKI Bartosz 264KOSZALINM1310M 4800:08:51.35+00:03:354:3013.3
73JASIŃSKI Cezary 365KOSZALINM40+9M 4900:08:51.75+00:03:364:3113.3
74STACHURSKA Agnieszka 388BWM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK18-397K 2500:08:52.95+00:03:374:3113.2
75CZECH Olga 275HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOMANOWO 24AK14-176K 2600:08:53.70+00:03:384:3213.2
76BRZOZOWSKA Julia 267HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOBONINK1312K 2700:08:56.40+00:03:404:3313.2
77SZEWCZYK Patrycja 395WOJNOWOK1313K 2800:08:56.60+00:03:404:3313.1
78SIDOROWICZ Piotr 383GÓRNIK WAŁBRZYCH FC BIAŁY KAMIEŃWABRZYCH/SOUTHAMPTONM18-3917M 5000:08:57.75+00:03:424:3413.1
79FRASZKIEWICZ Jarosław 281KOSZALINM40+10M 5100:08:59.60+00:03:434:3513.1
80TWORZYK Bartosz 413BIAŁOGARDM1311M 5200:09:03.15+00:03:474:3713
81FIŁONOWICZ Kamil 280SZCZECINEKM1312M 5300:09:03.75+00:03:484:3713
82KALETA Cezary 310KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHINKOSZALINM1313M 5400:09:03.95+00:03:484:3713
83BOSZKO Jakub 265AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDM1314M 5500:09:04.80+00:03:494:3713
84KRYSTOSIK Paulina 325KOSZALINK18-398K 2900:09:06.35+00:03:504:3912.9
85SMAGOWSKI Kacper 387RĄBINOM1315M 5600:09:27.60+00:04:114:4912.4
86RATKOWSKA Katarzyna 372POLANÓWK1314K 3000:09:28.65+00:04:124:4912.4
87SMAGOWSKI Wojtek 386KB SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM40+11M 5700:09:28.95+00:04:134:5012.4
88LUBKE Marta 338HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOCEWLINOK1315K 3100:09:32.90+00:04:174:5212.3
89KLIMCZYK Magdalena 318KOSZALINK18-399K 3200:09:33.35+00:04:174:5212.3
90SZOCIK Aleksandra 399HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOCHAŁUPYK14-177K 3300:09:34.15+00:04:184:5212.3
91NEUBAUER Mikołaj 356KOSZALINM1316M 5800:09:34.25+00:04:184:5212.3
92RUDZIŃSKA Oliwia 378AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK1316K 3400:09:42.25+00:04:264:5612.1
93BOSZKO Dominik 266BIAŁOGARDBIAŁOGARDM18-3918M 5900:09:43.20+00:04:274:5712.1
94ZIELIŃSKI Piotr 428KOSZALINM40+12M 6000:09:51.90+00:04:365:0211.9
95MONGIAŁO Aleksandra 348KOSZALINK18-3910K 3500:09:52.05+00:04:365:0211.9
96MONGIAŁO Maja 349KOSZALINK1317K 3600:09:54.15+00:04:385:0311.9
97SZYNKIEWICZ Katarzyna 305KOSZALINK40+3K 3700:09:55.60+00:04:395:0411.8
98TRZEŚNIEWSKI Zbigniew 412KOSZALINM40+13M 6100:09:56.15+00:04:405:0411.8
99TRZEŚNIEWSKA Izabela 411KOSZALINK40+4K 3800:09:56.85+00:04:415:0411.8
100KORZENIOWSKA Aleksandra 319SP5KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK1318K 3900:09:57.10+00:04:415:0411.8
101POŚLEDNIK Dawid 368HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOBONINM1317M 6200:09:58.05+00:04:425:0511.8
102POLAN Jarosław 363ROBUŃM40+14M 6300:10:02.40+00:04:465:0711.7
103GĄSIOREK Hanna 282HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOKRETOMINOK1319K 4000:10:05.75+00:04:505:0911.6
104POŚLEDNIK Karolina 367HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOBONINK1320K 4100:10:06.45+00:04:505:0911.6
105BARCZEWSKI Jarosław 254KOSZALINM40+15M 6400:10:07.25+00:04:515:0911.6
106TELEGA Marta 408KOSZALINK1321K 4200:10:17.00+00:05:015:1411.4
107GODULA Jakub 285HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOMANOWOM1318M 6500:10:17.90+00:05:025:1511.4
108TELEGA Michał 406KOSZALINM18-3919M 6600:10:18.75+00:05:035:1511.4
109RADOMSKA Iwona 370KOSZALINK18-3911K 4300:10:22.20+00:05:065:1711.3
110ZBIEGŁY Alicja 425SP STARE BIELICESTARE BIELICEK1322K 4400:10:30.55+00:05:145:2111.2
111ZBIEGŁY Joanna 424STARE BIELICEK18-3912K 4500:10:30.95+00:05:155:2111.2
112RÓG Weronika 377KSKKSTARE BIELICEK1323K 4600:10:31.25+00:05:155:2211.2
113CHORUŻY Zdzisław 26KOSZALINM40+16M 6700:10:42.20+00:05:265:2711
114CHORUŻY Julia 273KOSZALINK1324K 4700:10:42.45+00:05:265:2711
115BILIŃSKA Anna 259KOSZALINK18-3913K 4800:10:43.10+00:05:275:2811
116PIECYCHNA Agata 361KOŁOBRZEGK40+5K 4900:10:48.10+00:05:325:3010.9
117DUŚKO Igor 278KOSZALINM1319M 6800:10:54.70+00:05:395:3410.8
118DUŚKO Katarzyna 277KOSZALINK40+6K 5000:10:55.50+00:05:395:3410.8
119SKOWRON Adam 364KOSZALINM40+17M 6900:10:55.70+00:05:405:3410.8
120BALMAS Zofia 252CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINK40+7K 5100:10:57.25+00:05:415:3510.7
121IMIOŁEK Filip 293KOSZALINM1320M 7000:11:20.05+00:06:045:4610.4
122IMIOŁEK Jacek 294KOSZALINM40+18M 7100:11:21.25+00:06:055:4710.4
123PIETRZAK Julia 362SZKOŁA .NR17KOSZALINK14-178K 5200:11:21.95+00:06:065:4710.3
124MAZUREK Hanna 342BABECZKO KOSZALINKOSZALINK14-179K 5300:11:22.70+00:06:075:4810.3
125ŻUKOWSKA Wiktoria 433KOSZALINK1325K 5400:11:28.10+00:06:125:5110.3
126BARZON Katarzyna 255KOSZALINK18-3914K 5500:11:33.95+00:06:185:5410.2
127BARZON Tomasz 256KOSZALINM18-3920M 7200:11:34.20+00:06:185:5410.2
128STRUKIEL Wiktor 393PRZEDSZKOLE NR 13KOSZALINM1321M 7300:11:37.50+00:06:215:5510.1
129WRZASK Weronika 418KOSZALINK14-1710K 5600:11:43.90+00:06:285:5810
130ROKICKA Maja 375KOSZALINK14-1711K 5700:11:44.20+00:06:285:5910
131GRĄBCZEWSKA Natalia 287KŁOSKŁOSK1326K 5800:11:44.30+00:06:285:5910
132GRĄBCZEWSKA Agnieszka 288KŁOSKŁOSK18-3915K 5900:11:44.70+00:06:295:5910
133MIKOŁAJCZAK Zosia 346KOSZALINK14-1712K 6000:11:44.85+00:06:295:5910
134LESISZ Aleksandra 333KOSZALINK1327K 6100:11:49.50+00:06:336:0110
135TREDER Aleksandra 410HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOBONINK1328K 6200:12:02.35+00:06:466:089.8
136MIELNIK Julia 345HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOWYSZEWOK1329K 6300:12:02.90+00:06:476:089.8
137TELEGA Mateusz 409KOSZALINM1322M 7400:12:20.50+00:07:046:189.5
138TELEGA Monika 407KOSZALINK18-3916K 6400:12:21.35+00:07:056:189.5
139KROKOS Franciszek 323BIAŁOGARDBIAŁOGARDM1323M 7500:12:24.05+00:07:086:209.5
140SZYPERSKA Hanna 404MILACULUMSBIAŁOGARDK1330K 6500:12:24.30+00:07:086:199.5
141SZYMCZAK Michał 402SZCZECINM18-3921M 7600:12:27.95+00:07:126:219.4
142SZYMCZAK Marek 403SZCZECINM1324M 7700:12:28.35+00:07:126:219.4
143ZALEWSKA Małgorzata 420KOSZALINK18-3917K 6600:12:28.40+00:07:126:219.4
144ZIĘBA Paweł 429TKKF KOSZALINKOSZALINM40+19M 7800:12:40.85+00:07:256:289.3
145BARTNIK Marian 435TKKF KOSZALINKOSZALINM40+20M 7900:13:09.20+00:07:536:428.9
146BRZOZOWSKI Jakub 268HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOBONINM1325M 8000:13:10.85+00:07:556:438.9
147KASZCZYC Wiktoria 315HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNOBONINK1331K 6700:13:10.95+00:07:556:438.9
148KOZŁOWSKA Monika 320KOSZALINK18-3918K 6800:13:46.90+00:08:317:018.5
149ŻUKOWSKA Pola 434KOSZALINK1332K 6900:13:47.25+00:08:317:018.5
150BUDNIEWSKA Bogumiła 432SGRH GRYFSŁONINOK14-1713K 7000:13:59.60+00:08:437:088.4
151TELEGA Hanna 390GRH GRYFKOSZALINK18-3919K 7100:14:03.05+00:08:477:108.4
152KULAWIŃSKI Marek 327KOŁOBRZEGM40+21M 8100:14:15.60+00:08:597:168.2
153STRUKIEL Zuzanna 394KOSZALINK1333K 7200:14:18.20+00:09:027:178.2
154MYSZYŃSKA Natalia 352GOŚCINOK1334K 7300:20:00.40+00:14:4410:125.9
Znaleziono 154 wynik(ów)