TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 1963M
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja;Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2018-03-04 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 1.963 km |
Zgłoszonych : | 175 |
Wystartowało : | 154 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 154 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANUS Grzegorz | 300 | RAMS / GOLD TEAM | KOŁOBRZEG | M18-39 | |
2 | LEBIODA Wojtek | 332 | POLANÓW | M14-17 | ||
3 | BARANEK Aleksandra | 253 | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K14-17 | |
4 | KASZCZYC Wiktoria | 315 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
5 | BRZOZOWSKA Julia | 267 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
6 | MIELNIK Julia | 345 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | WYSZEWO | K13 | |
7 | MALEK Marcel | 340 | POLANÓW | M14-17 | ||
8 | SZOCIK Aleksandra | 399 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | CHAŁUPY | K14-17 | |
9 | GODULA Jakub | 285 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | MANOWO | M13 | |
10 | TREDER Aleksandra | 410 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
11 | BRZOZOWSKI Jakub | 268 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | M13 | |
12 | KARCZ Artur | 313 | MRZEŻYNO | M18-39 | ||
13 | POŚLEDNIK Dawid | 368 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | M13 | |
14 | BARAŃSKI Przemysław | 336 | KMPSP SZCZECIN/MLUKS TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M18-39 | |
15 | RADZIMSKI Marcel | 371 | ŚWIEMINO | M14-17 | ||
16 | MUSIAŁ Krzysztof | 351 | TKKF KOSZALIN / 8PPLOT | KOSZALIN | M18-39 | |
17 | ZAWADZKI Maciej | 423 | KOSZALIN | M18-39 | ||
18 | KAJKOWSKI Rafał | 308 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | |
19 | POŚLEDNIK Karolina | 367 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
20 | RODZIEWICZ Laura | 373 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | WYSZEBÓRZ | K13 | |
21 | FIŁONOWICZ Monika | 279 | SZCZECINEK | K40+ | ||
22 | BARTNIK Marian | 435 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | |
23 | KAŹMIERCZAK Dominik | 316 | PARKRUN ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M14-17 | |
24 | GĄSIOREK Hanna | 282 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | KRETOMINO | K13 | |
25 | SKROBANEK Zofia | 385 | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K13 | |
26 | KALETA Sebastian | 309 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | |
27 | FIŁONOWICZ Kamil | 280 | SZCZECINEK | M13 | ||
28 | KĘDZIORA Piotr | 317 | GWARDIA KOSZALIN | KOSZALIN | M14-17 | |
29 | LUBKE Marta | 338 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | CEWLINO | K13 | |
30 | GRZEŚ Kacper | 290 | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | M14-17 | |
31 | GRYGUŁA Amelka | 289 | POLANÓW | K14-17 | ||
32 | KALETA Cezary | 310 | KOSZALIŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN | KOSZALIN | M13 | |
33 | JAROSZ Konrad | 68 | KOSZALIN | M14-17 | ||
34 | MILCZANOWSKA Oliwia | 347 | BUKOWO | K14-17 | ||
35 | GODULA Maja | 284 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | MANOWO | K13 | |
36 | BORGUL Hubert | 262 | POLANÓW | M14-17 | ||
37 | DĄBKOWSKI Maciej | 276 | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | M14-17 | |
38 | SZUBERT Alicja | 401 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K13 | |
39 | SKROBANEK Hanna | 384 | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K13 | |
40 | ROMAŃSKA Natalia | 376 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
41 | CZECH Olga | 275 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | MANOWO 24A | K14-17 | |
42 | JASIŃSKA Natalia | 329 | KOSZALIN | K13 | ||
43 | LEWANDOWSKA Julia | 334 | POLANÓW | K13 | ||
44 | BESZTERDA Jakub | 257 | KOSZALIN | M14-17 | ||
45 | GŁOWACKI Włodzimierz | 283 | KOSZALIN | M40+ | ||
46 | HAMALA Marcin | 291 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M18-39 | |
47 | SZOCIK Mieczysław | 398 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | CHAŁUPY | M40+ | |
48 | BIELEC Kacper | 258 | POLANÓW | M13 | ||
49 | BARCZEWSKI Jarosław | 254 | KOSZALIN | M40+ | ||
50 | GONTARZ Wojciech | 286 | DARŁOWO | M18-39 | ||
51 | JADCZAK Magdalena | 296 | SULECHOWO | K18-39 | ||
52 | ZATORSKI Aleksander | 421 | SP5KOŁOBRZEG | GOŚCINO | M13 | |
53 | LIPSKI Michał | 335 | POLANÓW | M18-39 | ||
54 | SMAGOWSKI Wojtek | 386 | KB SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M40+ | |
55 | JASKOT Michał | 303 | POLANÓW | M13 | ||
56 | KAMECKI Marcel | 312 | SP5KOŁOBRZEG | ZĄBROWO | M13 | |
57 | PYTER Kacper | 369 | POLANÓW | M13 | ||
58 | WALERIANCZYK Kinga | 416 | GRZYBOWO | K14-17 | ||
59 | CHORĄŻY Karolina | 272 | KOSZALIN | K18-39 | ||
60 | RATKOWSKA Katarzyna | 372 | POLANÓW | K13 | ||
61 | CHORUŻY Julia | 273 | KOSZALIN | K13 | ||
62 | KARWOWSKI Mikołaj | 314 | POLANÓW | M13 | ||
63 | OLEJNICZAK Alex | 358 | SP5KOŁOBRZEG | OBROTY | M13 | |
64 | CHUDY Henryk | 274 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M40+ | |
65 | SMAGOWSKI Kacper | 387 | RĄBINO | M13 | ||
66 | CHORUŻY Zdzisław | 26 | KOSZALIN | M40+ | ||
67 | STRUKIEL Wiktor | 393 | PRZEDSZKOLE NR 13 | KOSZALIN | M13 | |
68 | GRĄBCZEWSKA Agnieszka | 288 | KŁOS | KŁOS | K18-39 | |
69 | KAMECKA Kornelia | 311 | SP5KOŁOBRZEG | ZĄBROWO | K13 | |
70 | STOMA Weronika | 392 | SP5KOŁOBRZEG | GRZYBOWE | K13 | |
71 | JASIŃSKI Bartosz | 264 | KOSZALIN | M13 | ||
72 | GRĄBCZEWSKA Natalia | 287 | KŁOS | KŁOS | K13 | |
73 | SZYNKIEWICZ Maja | 295 | KOSZALIN | K13 | ||
74 | MIKOŁAJCZAK Zosia | 346 | KOSZALIN | K14-17 | ||
75 | SZYNKIEWICZ Katarzyna | 305 | KOSZALIN | K40+ | ||
76 | RYBARCZYK Joanna | 381 | KOSZALIN | K18-39 | ||
77 | SZYMCZAK Michał | 402 | SZCZECIN | M18-39 | ||
78 | RYBARCZYK Robert | 382 | KOSZALIN | M40+ | ||
79 | KORZENIOWSKA Aleksandra | 319 | SP5KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K13 | |
80 | SZEWCZYK Dawid | 397 | OMULNA | M14-17 | ||
81 | ZALEWSKA Małgorzata | 420 | KOSZALIN | K18-39 | ||
82 | SZYMCZAK Marek | 403 | SZCZECIN | M13 | ||
83 | JASIŃSKI Cezary | 365 | KOSZALIN | M40+ | ||
84 | POLAN Jarosław | 363 | ROBUŃ | M40+ | ||
85 | ZBIEGŁY Alicja | 425 | SP STARE BIELICE | STARE BIELICE | K13 | |
86 | RÓG Weronika | 377 | KSKK | STARE BIELICE | K13 | |
87 | SZYPERSKA Hanna | 404 | MILACULUMS | BIAŁOGARD | K13 | |
88 | ZBIEGŁY Joanna | 424 | STARE BIELICE | K18-39 | ||
89 | KUŚNIERZ Kacper | 331 | WOJNOWO | M14-17 | ||
90 | ROKICKA Maja | 375 | KOSZALIN | K14-17 | ||
91 | SZEWCZYK Paweł | 396 | WOJNOWO | M14-17 | ||
92 | KROKOS Franciszek | 323 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M13 | |
93 | DUŚKO Igor | 278 | KOSZALIN | M13 | ||
94 | PAWŁOWSKA Urszula | 360 | KOŁOBRZEG | K18-39 | ||
95 | KLIMCZYK Magdalena | 318 | KOSZALIN | K18-39 | ||
96 | OSTROWSKI Jacek | 359 | KOSZALIN | M18-39 | ||
97 | SKOWRON Adam | 364 | KOSZALIN | M40+ | ||
98 | BORKOWICZ Kamil | 263 | KONTRA DARŁOWO | DARŁOWO | M13 | |
99 | BALMAS Zofia | 252 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | K40+ | |
100 | SZEWCZYK Patrycja | 395 | WOJNOWO | K13 | ||
101 | WRZASK Weronika | 418 | KOSZALIN | K14-17 | ||
102 | BOSZKO Dominik | 266 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M18-39 | |
103 | IMIOŁEK Marcel | 292 | KOSZALIN | M13 | ||
104 | WALCZAK Agnieszka | 415 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40+ | |
105 | KRYSTOSIK Paulina | 325 | KOSZALIN | K18-39 | ||
106 | ANTONIEWSKI Marcin | 251 | KOSZALIN | M18-39 | ||
107 | DUŚKO Katarzyna | 277 | KOSZALIN | K40+ | ||
108 | PIECYCHNA Agata | 361 | KOŁOBRZEG | K40+ | ||
109 | BOSZKO Jakub | 265 | AKS BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M13 | |
110 | BODO Rafał | 261 | KOSZALIN | M18-39 | ||
111 | IMIOŁEK Filip | 293 | KOSZALIN | M13 | ||
112 | LESISZ Aleksandra | 333 | KOSZALIN | K13 | ||
113 | TWORZYK Bartosz | 413 | BIAŁOGARD | M13 | ||
114 | URBAŃSKI Mateusz | 414 | KOSZALIN | M18-39 | ||
115 | RUDZIŃSKA Oliwia | 378 | AKS BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K13 | |
116 | MICHALCZYK Małgorzata | 344 | KOSZALIN | K18-39 | ||
117 | IMIOŁEK Jacek | 294 | KOSZALIN | M40+ | ||
118 | SIDOROWICZ Piotr | 383 | GÓRNIK WAŁBRZYCH FC BIAŁY KAMIEŃ | WABRZYCH/SOUTHAMPTON | M18-39 | |
119 | BILIŃSKI Marcin | 260 | NADZORYBUDOWLANE.BLOGSPOT.COM | WARSZAWA | M18-39 | |
120 | ŻUKOWSKA Wiktoria | 433 | KOSZALIN | K13 | ||
121 | TELEGA Monika | 407 | KOSZALIN | K18-39 | ||
122 | BARZON Tomasz | 256 | KOSZALIN | M18-39 | ||
123 | BILIŃSKA Anna | 259 | KOSZALIN | K18-39 | ||
124 | RADOMSKA Iwona | 370 | KOSZALIN | K18-39 | ||
125 | NEUBAUER Łukasz | 355 | KOSZALIN | M40+ | ||
126 | BARZON Katarzyna | 255 | KOSZALIN | K18-39 | ||
127 | TELEGA Mateusz | 409 | KOSZALIN | M13 | ||
128 | MONGIAŁO Maja | 349 | KOSZALIN | K13 | ||
129 | JANKOWSKI Remigiusz | 299 | KOŁOBRZEG | M18-39 | ||
130 | BUDYNEK Paweł | 270 | KOSZALIN | M18-39 | ||
131 | BUDYNEK Oliwia | 269 | KOSZALIN | K14-17 | ||
132 | NEUBAUER Mikołaj | 356 | KOSZALIN | M13 | ||
133 | TELEGA Michał | 406 | KOSZALIN | M18-39 | ||
134 | TELEGA Marta | 408 | KOSZALIN | K13 | ||
135 | KROCZYŃSKA Kinga | 322 | BWM KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K18-39 | |
136 | ZIELIŃSKI Piotr | 428 | KOSZALIN | M40+ | ||
137 | KOZŁOWSKA Monika | 320 | KOSZALIN | K18-39 | ||
138 | ZIELIŃSKI Jakub | 427 | KOSZALIN | M14-17 | ||
139 | STACHURSKA Agnieszka | 388 | BWM KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K18-39 | |
140 | MAZUREK Hanna | 342 | BABECZKO KOSZALIN | KOSZALIN | K14-17 | |
141 | MONGIAŁO Aleksandra | 348 | KOSZALIN | K18-39 | ||
142 | ŻUKOWSKA Pola | 434 | KOSZALIN | K13 | ||
143 | PIETRZAK Julia | 362 | SZKOŁA .NR17 | KOSZALIN | K14-17 | |
144 | MONGIAŁO Marcin | 350 | KOSZALIN | M40+ | ||
145 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 281 | KOSZALIN | M40+ | ||
146 | MYSZYŃSKA Natalia | 352 | GOŚCINO | K13 | ||
147 | ZIĘBA Paweł | 429 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40+ | |
148 | BUDNIEWSKA Bogumiła | 432 | SGRH GRYF | SŁONINO | K14-17 | |
149 | TRZEŚNIEWSKA Izabela | 411 | KOSZALIN | K40+ | ||
150 | ZŁOTOWICZ Tomasz | 430 | PREPS | DRZEWIANY | M18-39 | |
151 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 412 | KOSZALIN | M40+ | ||
152 | TELEGA Hanna | 390 | GRH GRYF | KOSZALIN | K18-39 | |
153 | STRUKIEL Zuzanna | 394 | KOSZALIN | K13 | ||
154 | KULAWIŃSKI Marek | 327 | KOŁOBRZEG | M40+ |
Znaleziono 154 wynik(ów)