TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 1963M
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja;Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2018-03-04 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 1.963 km |
Zgłoszonych : | 175 |
Wystartowało : | 154 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 154 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARANEK Aleksandra | 253 | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K14-17 | |
2 | KASZCZYC Wiktoria | 315 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
3 | BRZOZOWSKA Julia | 267 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
4 | MIELNIK Julia | 345 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | WYSZEWO | K13 | |
5 | SZOCIK Aleksandra | 399 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | CHAŁUPY | K14-17 | |
6 | TREDER Aleksandra | 410 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
7 | POŚLEDNIK Karolina | 367 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
8 | RODZIEWICZ Laura | 373 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | WYSZEBÓRZ | K13 | |
9 | FIŁONOWICZ Monika | 279 | SZCZECINEK | K40+ | ||
10 | GĄSIOREK Hanna | 282 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | KRETOMINO | K13 | |
11 | SKROBANEK Zofia | 385 | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K13 | |
12 | LUBKE Marta | 338 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | CEWLINO | K13 | |
13 | GRYGUŁA Amelka | 289 | POLANÓW | K14-17 | ||
14 | MILCZANOWSKA Oliwia | 347 | BUKOWO | K14-17 | ||
15 | GODULA Maja | 284 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | MANOWO | K13 | |
16 | SZUBERT Alicja | 401 | KOŁOBRZEG BIEGA | USTRONIE MORSKIE | K13 | |
17 | SKROBANEK Hanna | 384 | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K13 | |
18 | ROMAŃSKA Natalia | 376 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | BONIN | K13 | |
19 | CZECH Olga | 275 | HKTP PTTK ,, DREPTAK'' ŚWIESZYNO | MANOWO 24A | K14-17 | |
20 | JASIŃSKA Natalia | 329 | KOSZALIN | K13 | ||
21 | LEWANDOWSKA Julia | 334 | POLANÓW | K13 | ||
22 | JADCZAK Magdalena | 296 | SULECHOWO | K18-39 | ||
23 | WALERIANCZYK Kinga | 416 | GRZYBOWO | K14-17 | ||
24 | CHORĄŻY Karolina | 272 | KOSZALIN | K18-39 | ||
25 | RATKOWSKA Katarzyna | 372 | POLANÓW | K13 | ||
26 | CHORUŻY Julia | 273 | KOSZALIN | K13 | ||
27 | GRĄBCZEWSKA Agnieszka | 288 | KŁOS | KŁOS | K18-39 | |
28 | KAMECKA Kornelia | 311 | SP5KOŁOBRZEG | ZĄBROWO | K13 | |
29 | STOMA Weronika | 392 | SP5KOŁOBRZEG | GRZYBOWE | K13 | |
30 | GRĄBCZEWSKA Natalia | 287 | KŁOS | KŁOS | K13 | |
31 | SZYNKIEWICZ Maja | 295 | KOSZALIN | K13 | ||
32 | MIKOŁAJCZAK Zosia | 346 | KOSZALIN | K14-17 | ||
33 | SZYNKIEWICZ Katarzyna | 305 | KOSZALIN | K40+ | ||
34 | RYBARCZYK Joanna | 381 | KOSZALIN | K18-39 | ||
35 | KORZENIOWSKA Aleksandra | 319 | SP5KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K13 | |
36 | ZALEWSKA Małgorzata | 420 | KOSZALIN | K18-39 | ||
37 | ZBIEGŁY Alicja | 425 | SP STARE BIELICE | STARE BIELICE | K13 | |
38 | RÓG Weronika | 377 | KSKK | STARE BIELICE | K13 | |
39 | SZYPERSKA Hanna | 404 | MILACULUMS | BIAŁOGARD | K13 | |
40 | ZBIEGŁY Joanna | 424 | STARE BIELICE | K18-39 | ||
41 | ROKICKA Maja | 375 | KOSZALIN | K14-17 | ||
42 | PAWŁOWSKA Urszula | 360 | KOŁOBRZEG | K18-39 | ||
43 | KLIMCZYK Magdalena | 318 | KOSZALIN | K18-39 | ||
44 | BALMAS Zofia | 252 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | K40+ | |
45 | SZEWCZYK Patrycja | 395 | WOJNOWO | K13 | ||
46 | WRZASK Weronika | 418 | KOSZALIN | K14-17 | ||
47 | WALCZAK Agnieszka | 415 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40+ | |
48 | KRYSTOSIK Paulina | 325 | KOSZALIN | K18-39 | ||
49 | DUŚKO Katarzyna | 277 | KOSZALIN | K40+ | ||
50 | PIECYCHNA Agata | 361 | KOŁOBRZEG | K40+ | ||
51 | LESISZ Aleksandra | 333 | KOSZALIN | K13 | ||
52 | RUDZIŃSKA Oliwia | 378 | AKS BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K13 | |
53 | MICHALCZYK Małgorzata | 344 | KOSZALIN | K18-39 | ||
54 | ŻUKOWSKA Wiktoria | 433 | KOSZALIN | K13 | ||
55 | TELEGA Monika | 407 | KOSZALIN | K18-39 | ||
56 | BILIŃSKA Anna | 259 | KOSZALIN | K18-39 | ||
57 | RADOMSKA Iwona | 370 | KOSZALIN | K18-39 | ||
58 | BARZON Katarzyna | 255 | KOSZALIN | K18-39 | ||
59 | MONGIAŁO Maja | 349 | KOSZALIN | K13 | ||
60 | BUDYNEK Oliwia | 269 | KOSZALIN | K14-17 | ||
61 | TELEGA Marta | 408 | KOSZALIN | K13 | ||
62 | KROCZYŃSKA Kinga | 322 | BWM KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K18-39 | |
63 | KOZŁOWSKA Monika | 320 | KOSZALIN | K18-39 | ||
64 | STACHURSKA Agnieszka | 388 | BWM KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | K18-39 | |
65 | MAZUREK Hanna | 342 | BABECZKO KOSZALIN | KOSZALIN | K14-17 | |
66 | MONGIAŁO Aleksandra | 348 | KOSZALIN | K18-39 | ||
67 | ŻUKOWSKA Pola | 434 | KOSZALIN | K13 | ||
68 | PIETRZAK Julia | 362 | SZKOŁA .NR17 | KOSZALIN | K14-17 | |
69 | MYSZYŃSKA Natalia | 352 | GOŚCINO | K13 | ||
70 | BUDNIEWSKA Bogumiła | 432 | SGRH GRYF | SŁONINO | K14-17 | |
71 | TRZEŚNIEWSKA Izabela | 411 | KOSZALIN | K40+ | ||
72 | TELEGA Hanna | 390 | GRH GRYF | KOSZALIN | K18-39 | |
73 | STRUKIEL Zuzanna | 394 | KOSZALIN | K13 |
Znaleziono 73 wynik(ów)