Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-08-15 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 78 |
Wystartowało : | 63 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap1 1km | Lap2 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PYSHNIAK Kostiantyn | 173 | TKKF KOSZALIN | UKRAINA | M18-29 | 00:03:04 | 00:06:12 | |
2 | RYBACZEK Sebastian | 169 | 8pplot | KOSZALIN | M40-49 | 00:03:21 | 00:06:51 | |
3 | WALEŃSKI Michał | 154 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | M40-49 | 00:03:21 | 00:06:51 | |
4 | STEMPNIAK Sebastian | 149 | PKO BP | WARSZAWA | M30-39 | 00:03:22 | 00:06:53 | |
5 | SIADAK Arkadiusz | 145 | KOSZALIN | M40-49 | 00:03:23 | 00:06:54 | ||
6 | PICK Tomasz | 142 | MŁODE WILKI | KOSZALIN | M50-59 | 00:03:24 | 00:06:58 | |
7 | GAWEŁ Marcin | 178 | KOSZALIN | M18-29 | 00:03:25 | 00:06:59 | ||
8 | ZWOLIŃSKI Jan | 165 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | 00:03:32 | 00:07:22 | |
9 | KOZIEŁ Paweł | 128 | MŁODE WILKI | RĄBINO | M40-49 | 00:03:36 | 00:07:29 | |
10 | SKOTAREK Sławomir | 147 | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | OPALENICA | M50-59 | 00:03:36 | 00:07:30 | |
11 | ZATOŃ Olga | 162 | MŁODE WILKI | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:03:41 | 00:07:40 | |
12 | WICHER Krzysztof | 176 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M40-49 | 00:03:43 | 00:07:42 | |
13 | IWANIEC Dariusz | 120 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:03:44 | 00:07:45 | |
14 | OLEARCZYK Arkadiusz | 139 | MŁODE WILKI | BOBOLICE | M40-49 | 00:03:56 | 00:08:07 | |
15 | CHUDY Henryk | 106 | K S OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M60-69 | 00:03:55 | 00:08:07 | |
16 | MAZUR Tomasz | 135 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:03:57 | 00:08:07 | |
17 | MARCINIAK Maciej | 134 | KS POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ | POŁCZYN ZDRÓJ | M30-39 | 00:03:55 | 00:08:08 | |
18 | KORENI Aleksander | 170 | KOSZALIN | M30-39 | 00:04:02 | 00:08:09 | ||
19 | KRACZKOWSKI Przemysław | 130 | 14ZBOT 142BLP | KOSZALIN | M40-49 | 00:04:01 | 00:08:10 | |
20 | HAŁKA Justyna | 114 | MŁODE WILKI | ŁOBEZ | K40-49 | 00:03:59 | 00:08:12 | |
21 | SUCHANOWSKI Zygmunt | 151 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | M50-59 | 00:03:50 | 00:08:15 | |
22 | BLOCH Radosław | 103 | DOBROWO | M18-29 | 00:04:13 | 00:08:22 | ||
23 | STRUMIŃSKI Rafał | 150 | 142 BLP | KOSZALIN | M40-49 | 00:04:11 | 00:08:35 | |
24 | GIEDROWICZ Aleksandra | 111 | KOSZALIN | K30-39 | 00:04:05 | 00:08:39 | ||
25 | ANTKOWIAK Sebastian | 102 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:04:14 | 00:08:42 | |
26 | DĄBROWSKA Alicja | 108 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:04:14 | 00:08:42 | |
27 | HOREGLAD Paweł | 118 | SPEEDY GONZALES | KOSZALIN | M18-29 | 00:04:03 | 00:08:42 | |
28 | BOJANOWSKI Michał | 104 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:04:19 | 00:08:43 | |
29 | ADASZYŃSKI Wiesław | 174 | BOBOLICE | M50-59 | 00:04:07 | 00:08:49 | ||
30 | GRUNWALD Karolina | 112 | BOBOLICE | K30-39 | 00:04:20 | 00:09:08 | ||
31 | WOJNA Tomasz | 159 | STRZEZENICE | M50-59 | 00:04:20 | 00:09:08 | ||
32 | WOJCIECHOWSKI Przemek | 158 | KOSZALIN | M18-29 | 00:04:08 | 00:09:14 | ||
33 | NOSAL Mariusz | 138 | SZCZECINEK | M40-49 | 00:04:31 | 00:09:17 | ||
34 | MACIĄG Piotr | 168 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:04:36 | 00:09:17 | |
35 | DRULIK-HOŁUB Marta | 109 | KOSZALIN | K40-49 | 00:04:34 | 00:09:19 | ||
36 | KAZIMIERCZAK Leszek | 125 | FOR-REST-RUN | KOSZALIN | M40-49 | 00:04:32 | 00:09:19 | |
37 | MACIĄG Paweł | 132 | HOMOSAPIE | STARE BIELICE | M40-49 | 00:04:41 | 00:09:23 | |
38 | HAŁAJKO Magdalena | 113 | KOSZALIN | K30-39 | 00:04:38 | 00:09:24 | ||
39 | RUDOWICZ Dawid | 144 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:04:45 | 00:09:29 | ||
40 | PAJOR Tomasz | 140 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:04:42 | 00:09:32 | |
41 | CHMIELEWSKI Paweł | 105 | 5HOPS+ | NAMYSŁÓW | M40-49 | 00:04:21 | 00:09:32 | |
42 | MONGIAŁO Marcin | 136 | KĘPKA-NA-TRASIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:04:45 | 00:09:36 | |
43 | JAROSZEWSKI Daniel | 167 | PMW | KOSZALIN | M40-49 | 00:04:53 | 00:09:38 | |
44 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 129 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M70+ | 00:04:41 | 00:09:39 | |
45 | ŚWIETLIK Tomasz | 153 | LEO TEAM | KOSZALIN | M60-69 | 00:04:41 | 00:09:39 | |
46 | KASPRZYK Bogdan | 124 | KM PSP KOSZALIN/ JRG-2 | MŚCICE | M40-49 | 00:04:45 | 00:09:45 | |
47 | HNATOWSKI Artur | 116 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:04:43 | 00:09:55 | |
48 | ADAMOWICZ Maciej | 101 | KOSZALIN | M30-39 | 00:04:35 | 00:10:00 | ||
49 | JUSZCZAK Krzysztof | 122 | KOSZALIN | M60-69 | 00:04:50 | 00:10:03 | ||
50 | SKOTAREK Marzena | 146 | OPALENICKI KLUB BIEGACZA | OPALENICA | K50-59 | 00:05:01 | 00:10:04 | |
51 | MIRKIEWICZ Marcin | 171 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:04:46 | 00:10:04 | ||
52 | SWAT Karolina | 152 | KOSZALIN | K18-29 | 00:04:40 | 00:10:12 | ||
53 | WĘCŁAWIAK Marek | 156 | KOSZALIN | M40-49 | 00:05:01 | 00:10:13 | ||
54 | WILKOSZ Wiesław | 157 | KRAKÓW | M30-39 | 00:05:11 | 00:10:23 | ||
55 | HOJDYCZ Justyna | 117 | KOSZALIN | K30-39 | 00:04:49 | 00:10:26 | ||
56 | PEŁKA Iwona | 166 | KOSZALIN | K50-59 | 00:05:04 | 00:10:31 | ||
57 | SZKUDLAREK Arkadiusz | 172 | RYMAŃ | M18-29 | 00:05:01 | 00:10:33 | ||
58 | CHRYSTOFIAK Janina | 175 | BOBOLICE | K40-49 | 00:04:52 | 00:10:38 | ||
59 | WALKOWIAK Dariusz | 155 | KROKOWO | M40-49 | 00:04:52 | 00:10:40 | ||
60 | KILJAN Sylwia | 126 | KOSZALIN | K30-39 | 00:05:20 | 00:10:52 | ||
61 | HELLER Zdzisław | 115 | HERBMARATONOW.PL | KOSZALIN | M60-69 | 00:05:16 | 00:11:06 | |
62 | WROBLEWSKI Jerzy | 160 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | M60-69 | 00:05:35 | 00:11:19 | |
63 | BARTNIK Marian | 177 | KOSZALIN | M70+ | 00:00:55 | 00:12:28 |
Znaleziono 63 wynik(ów)