TROPEM WILKA 2015 - 15KM OPEN

Organizator:
Nadleśnictwo Cisna
Data:
2015-01-24
Miejsce:
Cisna
Dystans:
15km km
Zgłoszonych:
66
Wystartowało:
52
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 3km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Leśniczki | Leśnicy | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu3km
   
1NIEZNANY Nieznany  00:00:0000:02:01
2STAROŃ Jacek 0KrosnoMężczyźni00:00:0200:12:32
3SZCZYGIEŁ Piotr 0RDLP w LublinieLeśnicy00:00:0200:12:49
4HABRAT Jacek 0RDLP KrosnoLeśnicy00:00:0200:13:48
5KOCOŃ Iwona 0UjsołyLeśniczki00:00:0300:15:37
6ERAŃSKI Jacek 0SękowaMężczyźni00:00:2500:16:09
7BRYK Andrzej 0CisnaMężczyźni00:00:0300:16:53
8WIĄDER Marek 0Nadleśnictwo GłogówLeśnicy00:00:0600:18:15
9KRANZ Jacek 0Leśnicy00:00:1800:18:32
10FURS Teodor 0CisnaLeśnicy00:00:1200:19:03
11KRĘT Michał 0Zabiegani CzęstochowaMężczyźni00:00:0800:19:40
12USZCZ Piotr 0Mężczyźni00:00:0800:19:49
13CIERPIAŁ Roman 0KS Strzyżów Mtb TeamMężczyźni00:00:1000:20:06
14MARSZAŁEK Ewa 0RzeszówKobiety00:00:0400:20:23
15SZCZERBICKI Michał 0LutowiskaLeśnicy00:00:1300:21:00
16KULIŃSKI Janusz 0CisnaMężczyźni00:00:2500:21:04
17BIERNACKI Paweł 038-400Leśnicy00:00:1800:21:12
18KUSTROŃ Adam 0KrosnoMężczyźni00:00:1400:21:13
19KOZIOŁ Stanisław 0GŁOGÓW Młp.Leśnicy00:00:0500:21:28
20LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 0LutowiskaLeśniczki00:00:0300:21:52
21KOZA Jan 0CisnaMężczyźni00:00:1500:22:01
22SIERADZKI Stanisław 0PTTK SANOKMężczyźni00:00:0200:22:02
23NOWAKOWSKI Andrzej 0PrzemyślLeśnicy00:00:1100:22:10
24POHL Arkadiusz 0N-ctwo ObornikiLeśnicy00:00:0900:22:15
25PUSZCZAŁOWSKI Tomasz 0Ustrzyki DolneLeśnicy00:00:1200:22:33
26TUORA Michał 0Mężczyźni00:00:1900:22:53
27WÓJCIK Aleksy 0mtb mosir duklaMężczyźni00:00:2300:23:00
28DYRDA Zbigniew 0CzarnaLeśnicy00:00:1200:23:02
29NIEDZIELA Bogusław 0GorliceMężczyźni00:00:1600:23:04
30KWIATKOWSKI Tomasz 0ubracze 15Mężczyźni00:00:2600:23:10
31BRYK Jagoda 0Kobiety00:00:0200:23:19
32PELCNER Marcin 0N-ctwo ObornikiLeśnicy00:00:1000:23:39
33CZAPLA Andrzej 0ChełmMężczyźni00:00:0500:24:13
34MIGAŁA Zbigniew 0Sędziszów MłpMężczyźni00:00:2800:24:23
35GOŁDA Anna 0ańcutKobiety00:00:0600:24:25
36PONDO Grzegorz 0Głogów Młp.Mężczyźni00:00:0900:24:48
37KORNIŁOW Piotr 0Mężczyźni00:00:0700:24:55
38STELMACH Maria 0BaligródLeśniczki00:00:0400:25:21
39KUBACKI Kamil 0N-ctwo KomańczaLeśnicy00:00:1000:25:35
40SZCZERBICKA Katarzyna 0PolanaLeśniczki00:00:0600:25:44
41HOŁYSZ Elżbieta 0IstebnaLeśniczki00:00:0300:26:26
42IGNAS Krystian 0RzeszówMężczyźni00:00:1800:26:58
43IMBÓR Damian 0LUBINMężczyźni00:00:1600:27:02
44ADAMCZUK Jarosław 0ZagórzMężczyźni00:00:0400:27:36
45KAMIŃSKA Monika 0Kobiety00:00:1100:28:03
46KUDŁA-KRAWIEC Ewelina 0Kobiety00:00:0900:28:09
47BARCZYK Justyna 0ubracze 15Kobiety00:00:0800:28:12
48WESOŁKIN Wojciech 0PTTK SANOKMężczyźni00:00:0400:28:28
49SIWY Malwina 0BaligródLeśniczki00:00:1000:28:30
50MARSZAŁEK Edward 0RDLP w Krośnie Leśnicy00:00:1400:28:44
51KIRKIEWICZ Ireneusz 0Kolega Maćka OławaMężczyźni00:00:2100:29:02
52RYBCZYŃSKI Franciszek 0TKKF Sokół Głogów MałopolskiMężczyźni00:00:0800:29:37
Znaleziono 52 wynik(ów)