TROPEM WILKA 2015 - 15KM OPEN

Organizator:
Nadleśnictwo Cisna
Data:
2015-01-24
Miejsce:
Cisna
Dystans:
15km km
Zgłoszonych:
66
Wystartowało:
52
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
52
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 12km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 3km | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Leśniczki | Leśnicy | Mężczyźni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu3km12km
    
1NIEZNANY Nieznany  00:00:0000:02:0100:03:24
2STAROŃ Jacek 0KrosnoMężczyźni00:00:0200:12:32
3SZCZYGIEŁ Piotr 0RDLP w LublinieLeśnicy00:00:0200:12:49
4HABRAT Jacek 0RDLP KrosnoLeśnicy00:00:0200:13:48
5SIERADZKI Stanisław 0PTTK SANOKMężczyźni00:00:0200:22:02
6BRYK Jagoda 0Kobiety00:00:0200:23:19
7KOCOŃ Iwona 0UjsołyLeśniczki00:00:0300:15:37
8BRYK Andrzej 0CisnaMężczyźni00:00:0300:16:53
9LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 0LutowiskaLeśniczki00:00:0300:21:52
10HOŁYSZ Elżbieta 0IstebnaLeśniczki00:00:0300:26:26
11MARSZAŁEK Ewa 0RzeszówKobiety00:00:0400:20:23
12STELMACH Maria 0BaligródLeśniczki00:00:0400:25:21
13WESOŁKIN Wojciech 0PTTK SANOKMężczyźni00:00:0400:28:28
14ADAMCZUK Jarosław 0ZagórzMężczyźni00:00:0400:27:36
15KOZIOŁ Stanisław 0GŁOGÓW Młp.Leśnicy00:00:0500:21:28
16CZAPLA Andrzej 0ChełmMężczyźni00:00:0500:24:13
17WIĄDER Marek 0Nadleśnictwo GłogówLeśnicy00:00:0600:18:15
18GOŁDA Anna 0ańcutKobiety00:00:0600:24:25
19SZCZERBICKA Katarzyna 0PolanaLeśniczki00:00:0600:25:44
20KORNIŁOW Piotr 0Mężczyźni00:00:0700:24:55
21USZCZ Piotr 0Mężczyźni00:00:0800:19:49
22KRĘT Michał 0Zabiegani CzęstochowaMężczyźni00:00:0800:19:40
23BARCZYK Justyna 0ubracze 15Kobiety00:00:0800:28:12
24RYBCZYŃSKI Franciszek 0TKKF Sokół Głogów MałopolskiMężczyźni00:00:0800:29:37
25POHL Arkadiusz 0N-ctwo ObornikiLeśnicy00:00:0900:22:15
26PONDO Grzegorz 0Głogów Młp.Mężczyźni00:00:0900:24:48
27KUDŁA-KRAWIEC Ewelina 0Kobiety00:00:0900:28:09
28CIERPIAŁ Roman 0KS Strzyżów Mtb TeamMężczyźni00:00:1000:20:06
29PELCNER Marcin 0N-ctwo ObornikiLeśnicy00:00:1000:23:39
30KUBACKI Kamil 0N-ctwo KomańczaLeśnicy00:00:1000:25:35
31SIWY Malwina 0BaligródLeśniczki00:00:1000:28:30
32NOWAKOWSKI Andrzej 0PrzemyślLeśnicy00:00:1100:22:10
33KAMIŃSKA Monika 0Kobiety00:00:1100:28:03
34FURS Teodor 0CisnaLeśnicy00:00:1200:19:03
35DYRDA Zbigniew 0CzarnaLeśnicy00:00:1200:23:02
36PUSZCZAŁOWSKI Tomasz 0Ustrzyki DolneLeśnicy00:00:1200:22:33
37SZCZERBICKI Michał 0LutowiskaLeśnicy00:00:1300:21:00
38KUSTROŃ Adam 0KrosnoMężczyźni00:00:1400:21:13
39MARSZAŁEK Edward 0RDLP w Krośnie Leśnicy00:00:1400:28:44
40KOZA Jan 0CisnaMężczyźni00:00:1500:22:01
41NIEDZIELA Bogusław 0GorliceMężczyźni00:00:1600:23:04
42IMBÓR Damian 0LUBINMężczyźni00:00:1600:27:02
43KRANZ Jacek 0Leśnicy00:00:1800:18:32
44BIERNACKI Paweł 038-400Leśnicy00:00:1800:21:12
45IGNAS Krystian 0RzeszówMężczyźni00:00:1800:26:58
46TUORA Michał 0Mężczyźni00:00:1900:22:53
47KIRKIEWICZ Ireneusz 0Kolega Maćka OławaMężczyźni00:00:2100:29:02
48WÓJCIK Aleksy 0mtb mosir duklaMężczyźni00:00:2300:23:00
49ERAŃSKI Jacek 0SękowaMężczyźni00:00:2500:16:09
50KULIŃSKI Janusz 0CisnaMężczyźni00:00:2500:21:04
51KWIATKOWSKI Tomasz 0ubracze 15Mężczyźni00:00:2600:23:10
52MIGAŁA Zbigniew 0Sędziszów MłpMężczyźni00:00:2800:24:23
Znaleziono 52 wynik(ów)