TURBACZ DOWNHILL 2020 - MISTRZOSTWA POLSKI W ZBIEGANIU GÓRSKIM

Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności „MURAWA”
Data:
2020-10-17
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
5,2 km
Zgłoszonych:
86
Wystartowało:
70
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
70
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Senior - K | Senior - M | Masters K | Masters M | Weteran K | Weteran M

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5.2km
Czas
brutto
5.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAŚTAL Piotr 7LKB RUDNIK/AZS UJK KIELCEDOMASZOWICESenior - M1M 101:25:012020-10-17 13:27:0000:16:15.9501:41:17.30 3:0719,2
2KOSTELA Piotr 3NOWY TARGSenior - M2M 200:54:012020-10-17 12:56:0000:16:53.8501:10:55.00+00:00:373:1418,5
3JAŁOCHA Mieczysław 43PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLMasters M1M 301:10:032020-10-17 13:12:0200:16:56.0501:26:59.30+00:00:403:1518,4
4STROINSKI Daniel 81WARSZAWASenior - M3M 401:22:002020-10-17 13:23:5900:17:04.8001:39:05.50+00:00:483:1618,3
5TABIŚ Przemysław 22PEGA RUNNERSKRAKÓWSenior - M4M 501:22:592020-10-17 13:24:5800:17:05.7001:40:05.40+00:00:493:1718,3
6BIERNAWSKI Piotr 5FAKE RUNNERSNOWY TARGMasters M2M 601:24:002020-10-17 13:25:5900:17:20.7001:41:21.40+00:01:043:2018,0
7WRONA Daniel 14#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWSenior - M5M 701:01:002020-10-17 13:02:5900:17:21.8001:18:22.55+00:01:053:2018,0
8SENTYSZ Robert 54MYŚLENICEMasters M3M 801:26:002020-10-17 13:27:5900:17:33.3501:43:33.55+00:01:173:2217,8
9PAJĄK Bartłomiej 33SMSKLIMASKIERNIEWICESenior - M6M 901:08:002020-10-17 13:09:5900:17:49.8001:25:50.75+00:01:333:2517,5
10BUŹNIAK Arkadiusz 12BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZSenior - M7M 1000:59:002020-10-17 13:00:5900:17:53.4501:16:53.95+00:01:373:2617,4
11RACHTAN Wojtek 79GORĄCY POTOK TEAMKRAKÓWSenior - M8M 1101:20:112020-10-17 13:22:1000:18:51.6001:39:02.70+00:02:353:3716,6
12DZIOPA Dariusz 8SOSNOWIECSenior - M9M 1200:53:012020-10-17 12:55:0000:18:58.2001:11:59.40+00:02:423:3816,4
13SIUTA Jakub 63LUDŹMIERZSenior - M10M 1300:45:012020-10-17 12:47:0000:18:58.8501:04:00.65+00:02:423:3816,4
14KAWCZYŃSKI Radosław 9SOSNOWIECSenior - M11M 1400:55:022020-10-17 12:57:0100:18:59.5001:14:01.65+00:02:433:3916,4
15ŚCIESZKA Wojciech 1813 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWMasters M4M 1501:04:012020-10-17 13:06:0000:19:10.4501:23:12.35+00:02:543:4116,3
16ZAKRZYŃSKI Paweł 57CSC ADVETURE ACADEMYNOWY TARGSenior - M12M 1601:17:012020-10-17 13:19:0000:19:14.7501:36:15.95+00:02:583:4116,2
17BULANDA Dawid 19NOWY TARGSenior - M13M 1701:05:012020-10-17 13:07:0000:19:17.9501:24:19.30+00:03:023:4216,2
18ZABEL Robert 28ZABEL.PLMYŚLENICEMasters M5M 1800:08:012020-10-17 12:10:0000:19:51.9500:27:53.40+00:03:363:4915,7
19HĘDRZAK Mirek 36KAWIARNIA LILA VANILLA CAFENOWY TARGSenior - M14M 1900:34:012020-10-17 12:36:0000:20:05.7500:54:06.85+00:03:493:5115,5
20KWIECIEŃ Sławomir 29POLAR SPORT/ SNW KW KRAKÓWTYCHYSenior - M15M 2001:12:012020-10-17 13:14:0000:20:12.6001:32:14.05+00:03:563:5315,4
21MATYASIK Jarosław 62NOWY TARGMasters M6M 2100:44:012020-10-17 12:46:0000:20:28.9001:04:29.90+00:04:123:5615,2
22BEHOUNEK Leszek 65TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran M1M 2200:47:012020-10-17 12:49:0000:20:36.4001:07:37.85+00:04:203:5715,1
23ANTOLAK Maciej 64NOWOTARSKI KLUB KOLARSKINOWY TARGMasters M7M 2300:46:002020-10-17 12:47:5900:20:43.5001:06:44.20+00:04:273:5915,1
24BARAN Zbigniew 41KRAKOWSenior - M16M 2400:38:022020-10-17 12:40:0100:20:47.0000:58:49.00+00:04:313:5915,0
25PLUCIŃSKI Jakub 48DRAGON RUNNERSIGOŁOMIA; KRAKÓWSenior - M17M 2500:15:012020-10-17 12:17:0000:20:53.9500:35:55.80+00:04:384:0014,9
26WÓJCIAK Piotr 38OCHOTNICA DOLNASenior - M18M 2600:36:012020-10-17 12:38:0000:20:56.5500:56:57.85+00:04:404:0114,9
27KAŹMIERCZAK Paweł 76ŚWIĘTOCHŁOWICESenior - M19M 2700:52:012020-10-17 12:54:0000:21:06.3001:13:07.75+00:04:504:0314,8
28SZEWCZYK Maciej 11KS MURZASICHLE/ PRZEMESYNOWY TARGSenior - M20M 2800:56:002020-10-17 12:57:5900:21:08.5501:17:09.25+00:04:524:0314,8
29KOFIN Łukasz 26IRON DRAGON WERTYKAL ZABIERZÓWALEKSANDROWICEMasters M8M 2900:32:012020-10-17 12:34:0000:21:14.7500:53:16.15+00:04:584:0514,7
30KARGUL Tomasz 13ŚWOWROCŁAWSenior - M21M 3001:00:002020-10-17 13:01:5900:21:15.2501:21:15.50+00:04:594:0514,7
31WITKOWSKI Łukasz 56SKPG KRAKÓWKRAKÓWSenior - M22M 3100:41:002020-10-17 12:42:5900:21:24.7001:02:25.60+00:05:084:0614,6
32DYTLOF Marcin 31NOWY TARHMasters M9M 3200:09:032020-10-17 12:11:0200:21:53.7000:30:56.75+00:05:374:1214,3
33KOLBIARZ Dominik 68KOLBIXTEAMPCIMMasters M10M 3300:49:012020-10-17 12:51:0000:22:08.8501:11:10.65+00:05:524:1514,1
34BRUKWICKI Michał 16DZIKIE DZIKIPOZNAŃSenior - M23M 3401:03:022020-10-17 13:05:0100:22:17.1501:25:19.60+00:06:014:1714,0
35MANTERYS Michał 39G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEKRAKÓWSenior - M24M 3500:02:172020-10-17 12:04:1600:22:41.9000:24:59.85+00:06:254:2113,8
36SZYMANEK Mariusz 30ZAKOPANEMasters M11M 3600:01:022020-10-17 12:03:0100:23:27.2000:24:29.65+00:07:114:3013,3
37LASZCZAK Robson 10LIPOWASenior - M25M 3700:05:002020-10-17 12:06:5900:23:46.2500:28:47.05+00:07:304:3413,1
38RYGIEL Janusz 17ZBYTKÓWSenior - M26M 3800:07:012020-10-17 12:09:0000:23:50.1500:30:51.75+00:07:344:3513,1
39RULAK Jerzy 21WARSZAWASenior - M27M 3900:31:002020-10-17 12:32:5900:24:00.9500:55:01.90+00:07:454:3613,0
40FURTAK Krzysztof 27KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINMasters M12M 4000:33:012020-10-17 12:35:0000:24:16.7000:57:17.85+00:08:004:4012,9
41LIŚKIEWICZ Hubert 66WRSS WGGIOŚ AGHMICHAŁÓWSenior - M28M 4100:48:012020-10-17 12:50:0000:24:34.8001:12:36.25+00:08:184:4312,7
42POCHWAT Błażej 711SGSKRAKÓWSenior - M29M 4200:22:012020-10-17 12:24:0000:25:13.9500:47:15.85+00:08:584:5012,4
43PARZUCHOWSKI Paweł 58KOŚCIELISKOSenior - M30M 4300:18:012020-10-17 12:20:0000:25:40.4500:43:41.90+00:09:244:5612,2
44ŁOPUCH Robert 67DZIADY OCRŁABOWAMasters M13M 4400:06:012020-10-17 12:08:0000:26:45.2500:32:47.00+00:10:295:0811,7
45CZARNY Mariusz 42JASŁOMasters M14M 4500:14:012020-10-17 12:16:0000:27:22.1000:41:23.40+00:11:065:1511,4
46MAJEWSKI Szymon 40KRAKÓWSenior - M31M 4600:50:012020-10-17 12:52:0000:27:34.0501:17:35.50+00:11:185:1811,3
47SIERHEJ Darek 47ARMAGEDDON CHALLENGEPRUSZKÓWSenior - M32M 4700:40:012020-10-17 12:42:0000:28:29.8501:08:31.60+00:12:135:2811,0
48SŁOWIK Dariusz 51NOWY SĄCZMasters M15M 4800:16:012020-10-17 12:18:0000:28:43.6500:44:44.70+00:12:275:3110,9
49PIECIUL Jacek 84Masters M16M 4900:58:022020-10-17 13:00:0100:29:23.9001:27:26.00+00:13:075:3910,6
Znaleziono 49 wynik(ów)