TURBACZ SUMMER TRAIL 10KM

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności “MURAWA”
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Nowy Targ
Dystans:
11.650 km
Zgłoszonych:
62
Wystartowało:
55
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
55
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Fala 1 | Fala 2

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
11.65km
Czas
brutto
11.65km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAMIŃSKI Adam 220GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGMężczyźni1M 100:00:0000:48:53.5000:48:53.50 4:1114,3
2DUDCZAK Michał 245BUFF TEAM POLANDRYTROMężczyźni2M 200:00:0000:50:42.6500:50:42.65+00:01:494:2113,8
3OPIAŁ Grzegorz 230GORĄCY POTOK TEAMWIŚNIOWAMężczyźni3M 300:00:0000:51:38.9500:51:38.95+00:02:454:2513,5
4HAJNOS Dawid 218GORĄCY POTOKSZAFLARYMężczyźni4M 400:00:0000:52:42.0500:52:42.05+00:03:484:3113,3
5BOROŃ Dariusz 247KRAKÓWMężczyźni5M 500:00:0000:53:26.7500:53:26.75+00:04:334:3513,1
6KAŁUŻNY Jakub 47KW ZakopaneZAKOPANEMężczyźni6M 600:00:0000:53:56.7500:53:56.75+00:05:034:3713,0
7CHLIPAŁA Paweł 45KAMIENICAMężczyźni7M 700:00:0000:55:45.1500:55:45.15+00:06:514:4712,5
8SKUPIEŃ Witold 236KS OBIDOWIEC OBIDOWANOWY TARGMężczyźni8M 800:00:0000:56:59.0500:56:59.05+00:08:054:5312,3
9SZUMLAŃSKI Marcin 238PODHALAŃSKIE DZIKI - GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWMężczyźni9M 900:00:0000:57:43.2500:57:43.25+00:08:494:5712,1
10GELATA Marek 214ŁAPSZANKAMężczyźni10M 1000:00:0000:58:57.6000:58:57.60+00:10:045:0311,9
11TEMECKI Grzegorz 49NOWY TARGMężczyźni11M 1100:00:0000:59:40.6000:59:40.60+00:10:475:0711,7
12RACZEK Radosław 233GORĄCY POTOK TEAMPISARZOWAMężczyźni12M 1200:00:0001:01:01.5501:01:01.55+00:12:085:1411,5
13BAZUŁKA Aleksandra 201BUFF TEAM POLANDKATOWICEKobiety1K 100:00:0001:01:20.0001:01:20.00+00:12:265:1511,4
14KIZNAR Tomasz 50Andrychów RunningRZYKIMężczyźni13M 1300:00:0001:01:57.1001:01:57.10+00:13:035:1911,3
15HĘDRZAK Mirek 219KAWIARNIA LILA VANILLANOWY TARGMężczyźni14M 1400:00:0001:02:07.5001:02:07.50+00:13:145:1911,3
16WILK Tomasz 243STRZELCE MAŁEMężczyźni15M 1500:00:0001:02:31.4001:02:31.40+00:13:375:2111,2
17BULANDA Dawid 203NOWY TARGMężczyźni16M 1600:00:0001:04:30.6501:04:30.65+00:15:375:3210,8
18PACHUT Jerzy 231MUAY RUNNING TEAMSŁOPNICEMężczyźni17M 1700:00:0001:07:36.9501:07:36.95+00:18:435:4810,3
19GÓRAK Grzegorz 215BIEGAM BO LUBIĘKRAKÓWMężczyźni18M 1800:00:0001:08:27.8501:08:27.85+00:19:345:5210,2
20BOLECHOWSKA Dominika 130Alpin Sport Hoka One TeamRABKA ZDRÓJKobiety2K 200:00:0001:09:20.9001:09:20.90+00:20:275:5710,1
21NADKAŃSKI Marek 229MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓRNAMężczyźni19M 1900:00:0001:10:39.9001:10:39.90+00:21:466:039,9
22DOMURAT Zbigniew 208PARKRUN CHRZANÓWCHRZANÓWMężczyźni20M 2000:00:0001:11:54.5001:11:54.50+00:23:016:109,7
23MATYASIK Jarosław 249NOWY TARGMężczyźni21M 2100:00:0001:12:35.1501:12:35.15+00:23:416:139,6
24MAŚLANKA Ewa 225NOWY TARGKobiety3K 300:00:0001:17:23.4501:17:23.45+00:28:296:389,0
25PACHUT Maksymilian 44Mężczyźni22M 2200:00:0001:17:39.8501:17:39.85+00:28:466:399,0
26GALICA Kasia 212PORONINKobiety4K 400:00:0001:19:55.1501:19:55.15+00:31:016:518,7
27BACHLEDA Joanna 200GORĄCY POTOK TEAMLASEKKobiety5K 500:00:0001:20:23.3501:20:23.35+00:31:296:538,7
28MAŚLANKA Kamil 226NOWY TARGMężczyźni23M 2300:00:0001:20:58.7501:20:58.75+00:32:056:568,6
29KRZYŻEWSKI Roger 221KRKAÓWMężczyźni24M 2400:00:0001:21:09.2001:21:09.20+00:32:156:578,6
30SZCZECIŃSKI Krzysztof 237KRAKÓWMężczyźni25M 2500:00:0001:21:43.5501:21:43.55+00:32:507:008,6
31CHŁOPSKA-WASIELEWSKA Ewa 204OCRLANDKUTNOKobiety6K 600:00:0001:22:55.0501:22:55.05+00:34:017:078,4
32GARBACZ Bartlomiej 213NOWY TARGMężczyźni26M 2600:00:0001:22:55.4001:22:55.40+00:34:017:078,4
33RADOSZEK- ZAKRZYŃSKA Barbara 234CSC ADVENTURE ACADEMYNOWY TARGKobiety7K 700:00:0001:23:19.5001:23:19.50+00:34:267:098,4
34HRYC Martyna 48GRYWAŁDKobiety8K 800:00:0001:27:08.6001:27:08.60+00:38:157:288,0
35LASOTA Mikołaj 222KRAKÓWMężczyźni27M 2700:00:0001:29:28.7501:29:28.75+00:40:357:407,8
36MAJEWSKA Natalia 223GORĄCY POTOK TEAMNOWY SĄCZKobiety9K 900:00:0001:30:47.6001:30:47.60+00:41:547:477,7
37WIELIŃSKA-JACHYMIAK Olga 242NOWY TARGKobiety10K 1000:00:0001:30:48.1001:30:48.10+00:41:547:477,7
38DŁUGOSZ Marcin 207BIEGNE O 10KRAKÓWMężczyźni28M 2800:00:0201:30:50.8001:30:53.00+00:41:597:477,7
39DRAPICH Natalia 210KRAKÓWKobiety11K 1100:00:0001:33:12.1001:33:12.10+00:44:188:007,5
40DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 209ŁYCZANKAKobiety12K 1200:00:0001:33:35.5501:33:35.55+00:44:428:017,5
41GÓRKA Magdalena 216KAMIONKA WIELKAKobiety13K 1300:00:0001:35:28.2001:35:28.20+00:46:348:117,3
41MÓL Marlena 228NOWY SĄCZKobiety13K 1300:00:0001:35:28.2001:35:28.20+00:46:348:117,3
43SKAŁKA Adam 235BIEGAM BO LUBIĘNOWY SĄCZMężczyźni29M 2900:00:0001:39:49.1501:39:49.15+00:50:558:347,0
44ŚWIATOWIEC Adrian 239SRS RATELŻYRAKÓWMężczyźni30M 3000:00:0101:46:50.8001:46:52.15+00:57:589:106,5
45MATYJEWICZ Marcin 227DĘBICAMężczyźni31M 3100:00:0101:46:50.6001:46:52.30+00:57:589:106,5
46ZARZECZNY Radosław 244KRAKÓWMężczyźni32M 3200:00:0001:51:08.5501:51:08.55+01:02:159:326,3
47DRAPIEWSKA Magda 211NAMYSŁÓWKobiety15K 1500:00:0001:51:09.4001:51:09.40+01:02:159:326,3
48MARSZAŁEK-KŁODA Grażyna 248JORDANÓWKobiety16K 1600:00:0001:51:42.1001:51:42.10+01:02:489:356,3
49CHMURA Jadwiga 205DĘBICAKobiety17K 1700:00:0001:54:39.9001:54:39.90+01:05:469:506,1
50BUCHMAN Sebastian 202NOWY SĄCZMężczyźni33M 3300:00:0001:54:40.4001:54:40.40+01:05:469:506,1
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
51CZADERSKA Weronika 206X-TEAM SPECIAL FORCESKRAKÓWKobiety18K 1800:00:0002:07:42.0002:07:42.00+01:18:4810:575,5
52STAWIARZ Małgorzata 246X-TEAM SPECIAL FORCESSOSNOWIECKobiety19K 1900:00:0002:11:51.6502:11:51.65+01:22:5811:195,3
53SZPILSON Virginia 196Kobiety20K 2000:00:0002:12:12.1002:12:12.10+01:23:1811:205,3
54LECH Adam 187Mężczyźni34M 3400:00:0002:12:25.3502:12:25.35+01:23:3111:215,3
55GRODZKI Paweł 217X-TEAM SPECIAL FORCESGLIWICEMężczyźni35M 3500:00:0002:13:01.9502:13:01.95+01:24:0811:255,3
Znaleziono 55 wynik(ów)